Dünya Kupası Genel Yorumlar
Dünya Kupası Genel Yorumlar

Beşiktaş Forum|Dünya Kupası Genel Yorumlar Her mac, takim ve futbolcu icin ayri baslik acilamayabiliyor. Dolayisiyla kupada aklimiza gelen herhangi bir seyi bu baslik altina yazabiliriz. Hem

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dünya Kupası Genel Yorumlar  [Okunma sayısı 116898 defa] Dünya Kupası Genel Yorumlar

Çevrimdışı eski inönü

Her mac, takim ve futbolcu icin ayri baslik acilamayabiliyor. Dolayisiyla kupada aklimiza gelen herhangi bir seyi bu baslik altina yazabiliriz. Hem daha derli toplu olur diye dusundum.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı eski inönü

Bugun Kolombiya-Fildisi macini izlerken Zokora'nin ts ile sozlesnesinin bittiini ogrendim. Bizim defansif orta saha olarak Atiba ve Velinin alternatifi yok. Zokoranin bizde is yapabilecegini dusunuyorum. Hem cok tecrubeli adam

Çevrimdışı eski inönü

Bu arada Ispanyadan sonra ingiltere de gitti iki macta.

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı eski inönü

zokoramı?
kotu mu :)

Çevrimdışı eski inönü

Cok cok guzel kupa oluyor. Brezilyali taraftarin etkisi buyuk. Adamlar defansif oynadiginda veya oyunu sogutmaya calistiginda direk islikliyor. Mecbur oynuyor takimlar:))

Çevrimdışı eski inönü

Isvicre de cok iyi takim. Son macta hondurasi yenip cikarlar gruptan. Erken gol yemeselerdi mac farlli olurdu

Çevrimdışı nannan

Ya skor 5-1 ama İsviçre o kadar da kötü oynamadı.:) Çok ilginç:)

Çevrimdışı eski inönü

Kesinlikle kotu oynamadi ben bgendim isvicreyi

Çevrimdışı nannan

Fonte Nova'da şimdiye kadar 3 maç oynandı:
İspanya-Hollanda :  1-5
Almanya-Portekiz :  0-4
İsviçre-Fransa      : 2-5   

Çevrimdışı eski inönü

Neymis bu fonta nova be :)) taraftarlari atesli bence o bolgenin:)) bu arada fransa zayif karnini gosterdi. Genc takim tecrubesiz. Ribery olsaydi gerektigi zaman oyunu tutardi

Çevrimdışı nannan

Abi oyunu tutçak bişe yok ki 5-0 olmuş. 4 kişi kenara gelip batak oynamaya başlasa 5-4 olunca geri dönerler maçı tutarlar.:)
Fransa nereye kadar gider bilmiyorum ama canavar gibi takım olmuşlar. Maç açık ara en iyi maçtı. İspanya-Hollanda maçı bile bu kadar zevkli değildi. Orada asıl eğlendiren tikitakacıların rezil olmasıydı. Burda yenilen bile helal dedirtti.
5 gol yiyen kaleci penaltı ve %100'lük pozisyon çıkardı kaç tane. :super:

Çevrimdışı nannan

Ayrıca hakem çok ayıp etti maçı bitirerek Benzema'nın mükemmel golünü yedi:)

Çevrimdışı eski inönü

Mathudi nasil ama fransadaki.

Çevrimdışı nannan

O adam zaten 2 senedir PSG'de geliyorum diyordu, Dünya kupası'ndan önce de geliyorum diyordu abi.

Çevrimdışı eski inönü

Valla olmuş

Çevrimdışı Burak2

4 gün sonra uruguay ve italyadan biri daha gidecek

:ebebe:

fransa yı destekliyorum..hollanda brezilya arjantin veya italya gelse fransa eleyemez diyemem

Çevrimdışı eski inönü

Fransa cok dinamik takim olmus. Muthis pres yapip kaptigi toplarla cok hizli hucuma cikiyorlar. Her takima gol atabilirler. Tek dezavantajlari tecrube yok.

Çevrimiçi murat

zokoramı?
kotu mu :)

danny den sonra zokora ihtimal dahilinde gözükmüyor.

Çevrimdışı nannan

fransa yı destekliyorum..hollanda brezilya arjantin veya italya gelse fransa eleyemez diyemem
Bu 4 takımın arasında Almanya'nın olmaması kupanın favorileri hakkında önemli.:)

Çevrimdışı Burak2

Bu 4 takımın arasında Almanya'nın olmaması kupanın favorileri hakkında önemli.:)

dünya kupasındaki almanya yı izlemedim.. fransa gruptan lider çıktı diyebiliriz. rakibi de muhtemelen bosna hersek olacak.
işte ondan sonra bu sorulara cevap bulabileceğiz

[ Son Düzenleme: 21 Haziran 2014, 15:00:37 Tekne Kazıntısı ]

Çevrimdışı secospat

Didier Deschamps'ın elinin takıma değdiği nasıl da belli oluyor, yaşım ufak ama 98 dünya kupası ve 2000 avrupa kupasındaki fransayı izlemiştim videolardan. Futbolculara kendisi gibi oynamalarını öğütlemiş galiba :D

Ve bir fransıza göre inanılmaz derecede mütevazi bir adam, genelde kibirli olur fransızlar
Nam-ı Değer Ergen Yalçın

https://twitter.com/ergenylcn

Varsa yoksa Beşiktaş ! Haydi Kalk ayağa yürü güneşe..

Çevrimdışı eski inönü

Didier Deschamps'ın elinin takıma değdiği nasıl da belli oluyor, yaşım ufak ama 98 dünya kupası ve 2000 avrupa kupasındaki fransayı izlemiştim videolardan. Futbolculara kendisi gibi oynamalarını öğütlemiş galiba :D

Ve bir fransıza göre inanılmaz derecede mütevazi bir adam, genelde kibirli olur fransızlar
aynen guzel tespitler. Deachamp bana da sempatik geliyor. umarim basarili olur.

Çevrimdışı eski inönü

Ah bu Emenike bizde olacakti var ya. Yanlis adrese gitti

Çevrimdışı ZEKI

Belcika gene yapti yapacaigni durdur durdu golu atti..boyle boyle kupayi almasin bunlar :D

Etiketler: