22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor
22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor

Beşiktaş Forum|22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor Skor : Beşiktaş 2 - Balıkesirspor 2 Tarih : 01 / 03 / 2015 Saat : 19:00 Stadyum : Yeniken Asaş Osmanlı Stadı Hakem : Halis Özkahya

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor  [Okunma sayısı 104494 defa] 22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 21:35:57
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Skor : Beşiktaş 2 - Balıkesirspor 2

Tarih : 01 / 03 / 2015

Saat : 19:00

Stadyum : Yeniken Asaş Osmanlı Stadı

Hakem : Halis Özkahya

Yayın : Lig TV

İLK 11 : Cenk Gönen, Serdar Kurtuluş, Pedro Franco, Ersan Gülüm, Daniel Opare, Veli Kavlak, Atiba Hutchinson, Gökhan Töre, Jose Sosa, Olcay Şahan ve Demba Ba

Yedekler:
Günay Güvenç, Atınç Nukan, Uğur Boral, Eslem Öztürk, Tolgay Arslan, Kerim Frei ve Mustafa Pektemek

http://haber.besiktasarena.com/balikesirspor-maci-kadrosu-belli-oldu.html
[ Son Düzenleme: 01 Mart 2015, 20:44:18 Altuğ ]
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 21:36:42
  • Beşiktaş / Bodrum
Başta rahat geçecektir.

3-0 skor bulunacağını tahmin ediyorum.

Sonra düşmeler olup 3-1 biter sonlara doğru baskı yeriz ama gol yemeyiz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Türkay

Şampiyon olmamız için artık hiç bir maçı kaybetmememiz gerekiyor. Her türlü galibiyetli skora tavım ben.
[ Son Düzenleme: 22 Şubat 2015, 21:41:58 Türkay ]
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 21:40:45
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı talha

İnşallah yeniliriz ve Bilic'e veda deriz. Çünkü bazıları pusu kurmuş bunu bekliyorlar. Her defasında bunun manasını çıkarıyorlar. Sene başından milletin ağzından tek duyduğum laf bu ve bunu bekliyorlar. Yazık yazık.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Burak Akay

Gelicek arkadaşlar varmı biliyorsunuz degilmi kale arkası ve maratona bilet yok sadece numaralı ve vip
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Serkan P.

Çevrimdışı Burak Akay

balıkesir ve sivası kesın yenmemız gerekıyor fener macına kadar kayıpsız gıtmelıyız kötü senaryo dusunmek ıstemıyorum ama önümüzdeki 4 lig maçı şampiyon olup olamıyacagımızı belirliyecek benım kanaatim.4 maçta 12 puan şampiyon yapar bizi açık ve net
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Burak Akay

İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Serkan P.

balıkesir ve sivası kesın yenmemız gerekıyor fener macına kadar kayıpsız gıtmelıyız kötü senaryo dusunmek ıstemıyorum ama önümüzdeki 4 lig maçı şampiyon olup olamıyacagımızı belirliyecek benım kanaatim.4 maçta 12 puan şampiyon yapar bizi açık ve net

Eger Fenerden 1 puan alirsak 27. Hafta cok onemli. Fener bursaya gidiyor Gs de iceride Trabzonla oynuyor. @Burak Akay

Çevrimdışı Kemal

Maçı kopartamayacaz ve maç tam kilitlenecekken , hakem desteğiyle maçı alacaz çünkü Balıkesir bu hafta hakemi polis nezaretinde alkol muayenesi sorgu vs.. ye götürdü ve Beyaz Futbolda çarmığa gerdiler Balıkesirsporu. Hakemler arkadaşlarını kollar . Bu hafta biçerler Balıkesirsporu.

Benim görüşüm bu yönde.

Çevrimdışı Burak Akay

Eger Fenerden 1 puan alirsak 27. Hafta cok onemli. Fener bursaya gidiyor Gs de iceride Trabzonla oynuyor. @Burak Akay
o maça kadar feneri altımıza alırsak 1 puanda yeter ama önümüde kalırsa 1 puan yetmez cunku fener gsylede evınde oynuyacak alır o macıda sonra dogru duzgun macı kalmıyor zaten ts de gsyi yenemez emın ol ne yapar eder alır gs o macı hiçbir takım ilgilendırmıyo bızı bence bız derbılerı ts dahıl kazanırsak önümüzde zor olarak gordugum bırde sivas deplasmanı var onuda alırsak sampiyonuz artık 1 puan falan kurtarmaz bızı suan onumuzde 2 rakıp var ıkısınıde yakalamamız ıcın ıkısınıde yenmemız sart baska çare yok @Serkan P.
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimiçi Samet Ç

1. Fener Bursa'ya gitmiyor Bursa Fenere gidiyor.2. Trabzon Gs'ye gitmiyor Gs Trabzon'a gidiyor. .

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Şubat 2015, 12:18:22
  • Beşiktaş / Bodrum
1. Fener Bursa'ya gitmiyor Bursa Fenere gidiyor.2. Trabzon Gs'ye gitmiyor Gs Trabzon'a gidiyor. .

Bence bu fikstürde puan kaybı ihtimali daha fazla zaten böyle daha hayırlısı olmuş  :kop:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kemal

GS trabzona gıtse ne olur, arka bahçesi orası :)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Şubat 2015, 12:22:11
  • Beşiktaş / Bodrum
GS trabzona gıtse ne olur, arka bahçesi orası :)

Ön bahçe'de 3 tane attılar belki değişir bir şeyler  :biggrinking:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kemal

Ön bahçe'de 3 tane attılar belki değişir bir şeyler  :biggrinking:

Yok be kardesim , son dakikada showman Albayrak ayarlar bişeyler.

Çevrimiçi Samet Ç

Bence bu fikstürde puan kaybı ihtimali daha fazla zaten böyle daha hayırlısı olmuş  :kop:
Benim ümidim iyicene azaldı abi bir daha ki senenin planlarını yapıyorum kafamda.  :)

Çevrimdışı ALI RIZA

Kazanırız rahatlıkla... al gel kartalım  :bandit:

Çevrimdışı Burak Akay

Fikstürümüz zor sivas fb gs ts kasımpasa ve akhisar deplasmanlarımız var paşayı ve akhısarı yenerız orda sıkıntı yok ama dıger 4 deplasmandan en az 10 puan alırsak şampiyonuz yoksa şampiyonluk şansımız zor ama bız bu sene ozellıkle deplasmanlarda ıyıyız hakem etkısı olmazsa (10kişi)kalmazsak derbılerde ınanıyorum ben
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı arda

Bu lig daha çok sular kaldırır beyler enseyi karartmayalım. Haydi Kartalım!! Safımızı belirleme zamanı Solbek Sağbek köstek! yada Şampiyonluk yolunda koşulsuz Destek. 
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Yakup

Liverpool maçı var diye atlanılmasın. Balkes maçına hoca diye halis muhlis birini atamışlar. hani şu çizgiye bastı diye atibayı atan var ya işte o şahsiyet  :s20: :s20: :s20: ve ne hikmetse bu maçta birde tribün cezamız var.
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Türkay

Asıl bu maçta rotasyona gidilmeliydi. Kesinlikle 3 puan şartt

Çevrimdışı Türkay

Cenk - Opare Ersan Atınç Motta - Necip Tolgay - Kerim Ozi Sosa (sağda) - Pektemek 11'yle çıkabiliriz

Etiketler: