2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 211 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1792844 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı worns

Mert haberleri baya ciddi duruyor. Merti severim, sadece bir yıl önce en iyi Türk kaleciydi bence, büyük takım kalecisi olacak özellikleri var. Yaşına da takılmamak lazım, kariyerine odaklanmış bir kaleci genellikle Max performansını 30dan sonra verir. Mert ilk çıkışını da geç sayılabilecek bir yaşta yapmıştı, çalışkan ve öğrenmeye açık biri olduğunu çokca dinlemiştik. Bize gelmesi kendini de kötü geçen geçen senesinin ardından motive edecektir. Kötü oynaması sürpriz olur bence.

Öte yandan Ersin'in durumuna bakarsak bu transferin zamanlamasıyla ilgili kaygılarım var. Merti almak eğer pazarlık halindeysek elimizi zayıflatmaz mı? Mert gelirse ersin muhtemelen kulübeye düşecek ve geçen sene büyük risk alarak değer kazandırdığınız oyuncudan para kazanma ihtimalini tamamen ortadan kaldıracağız.

Ersini satıp merti alırsak ok ki plan muhtemelen bu yöndeydi. Hem mert hem Ersin'in kaldığı durum kadroya bir şey kaybettirmez elbette ama yarattığımız değeri kaybetmek anlamına da gelebilir. Aldığımız riski sürdürüp ersin için teklifler çok düşükse, yeni kaleci almamak daha doğru olabilir. Ben Ersin'in kötü olduğunu da düşünmüyorum geçen sene ki performansı idare eder ki, yaşına bakarsak bu seviyede idare eder performans bile gayet iyidir ve potansiyel işaretidir. Her sene daha iyi olabileceğini de düşünüyorum

Çevrimdışı can1903

1 Eylül - 8 Eylül arası forsat transferi kovalayacağımızı düşünüyorum.
Batshuayi, Origi gibi
CL listesine yazamazsın.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi Necmi

Ne zaman liste verilmesi gerekiyor?
ağustosun son günü yada 1 eylül olması lazım

Çevrimdışı Rasim

ağustosun son günü yada 1 eylül olması lazım
grup kuralari cekilecegi günün öncesi gece 12 olmasi lazim
Beşiktaş!

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Diego Costa, Beşiktaş'a çok yakın! Türk kulübü İspanyol forvet oyuncusuna sezon başına 4 milyon euro net teklif etti.

Transfer önümüzdeki 3-4 saat içinde açıklanabilir.

(Sport Italia)

Çevrimiçi Necmi

Diego Costa, Beşiktaş'a çok yakın! Türk kulübü İspanyol forvet oyuncusuna sezon başına 4 milyon euro net teklif etti.

Transfer önümüzdeki 3-4 saat içinde açıklanabilir.

(Sport Italia)
yalan haberdir o parayı hayatta vermeyiz

Çevrimdışı alimm

yalan haberdir o parayı hayatta vermeyiz
Başkan o parayı hayatta vermez... Diğer taraftan ben istemiyorum.. Umarım gelmez..
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi murat

takımda generaller çoğalıyor ,santrafora bot bağlamayı yeni öğrenmiş asker birini mi alsak diyorum acaba.arkada iş yapan larin gezzal texeira varken stoperleri oyalayacak genç diri ve iri birini  alsak uymaz mı?hem maliyetide düşük olur.yokmu şöyle dyzuba tarzı serin kanlı bir arkadaş.
[ Son Düzenleme: 03 Ağustos 2021, 00:36:08 murat ]

Çevrimiçi Necmi

takımda generaller çoğalıyor ,santrafora bot bağlamayı yeni öğrenmiş asker birini mi alsak diyorum acaba.arkada iş yapan larin gezzal texeira varken santraforları oyalayacak genç diri ve iri biri  uymaz mı?hem maliyetide düşük olur.yokmu şöyle dyzuba tarzı serin kanlı bir arkadaş.
renkli luyindamadan kurtulmak istiyor 😂 sanki onu tarif etmişsin itiraf et renkliden kaç para aldın pazarlama için

Çevrimdışı annoca

takımda generaller çoğalıyor ,santrafora bot bağlamayı yeni öğrenmiş asker birini mi alsak diyorum acaba.arkada iş yapan larin gezzal texeira varken santraforları oyalayacak genç diri ve iri birini uymaz mı?hem maliyetide düşük olur.yokmu şöyle dyzuba tarzı serin kanlı bir arkadaş.
aynı düşüncedeyim abi. geçen yıla göre alex kenan güven ve salih olacak skor katkısı olarak. aboubakar 26 maç oynamış ve bunların 5'inde mağlup olmuşuz. kalan 21 maçta işimize yaramış. uygun fiyata çok daha ucuza 10-15 gol atacak adam illaki bulunur.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Beşiktaş, Club Brugge'den 23 yaşındaki Nijeryalı forvet David Okereke'yi transfer etmek istiyor.

(Het Nieuwsblad)

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Beşiktaş yönetimi, Oğuzhan Özyakup ve Ljajic'i gözden çıkardı.

(Türkiye)

Çevrimdışı Gökhan Kurt

?s=19

Çevrimdışı GreenBook

Oğuzhan’la Ademden acilen kurtulmamız lazım

Çevrimiçi Necmi

?s=19
neden blöf olsun adam gitmek istemezse zorlamı gönderecek seville bal gibide kalır  bizim planlamamamızda olmayan kamyon dolusu oyuncu var ama sırtımızda duruyor

Çevrimiçi levitate

?s=19
bu olaya tepki olarak başkan teklifi 1.5'a çeker
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Akpom geleceğine Kenan'la oynayalım derim Alex ile de çok daha iyi anlaşır Kenan'da olmayan her şey Alex de var o da iyi yapar hamallığı, Akpom nasıl santrafor oynanması gerektigini pek bilmeyen bir topçu.
[ Son Düzenleme: 02 Ağustos 2021, 22:38:14 Erman1903 ]

Çevrimiçi Necmi

Oğuzhan’la Ademden acilen kurtulmamız lazım
nasıl
Çöpmü çekelim kısa çöpü çeken halletsin
Yıllar önce bundan bir yol olmaz dediğimde
Millet nasıl savunacağını şaşırıyordu

Çevrimdışı GreenBook

nasıl
Çöpmü çekelim kısa çöpü çeken halletsin
Yıllar önce bundan bir yol olmaz dediğimde
Millet nasıl savunacağını şaşırıyordu
Verdiler 5 sene kontrat yatış o yatış.

Çevrimdışı yaço58

Sizce de Jongmu yoksa batsuaiyimi daha iyi olur bizim için ben 2 sindrn birinin geleceğini düşünüyorum ghezzal ile Alex de biran önce gelir umarım

Çevrimdışı Erman1903

bu olaya tepki olarak başkan teklifi 1.5'a çeker

Beslemelik santrafor tipi atacaktır bir şekilde ama ben farklı oyunları yapabilecek bir şeyler isterdim daha modern ya da Güney Amerikalı vb.

Çevrimdışı Erman1903

Sizce de Jongmu yoksa batsuaiyimi daha iyi olur bizim için ben 2 sindrn birinin geleceğini düşünüyorum ghezzal ile Alex de biran önce gelir umarım

Bunların ikisi birbirinin zıttı adamlar biri havadan diğeri yerden oynuyor bence biraz daha ikisinin ortasına gitmek lazım.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

?s=20
Yorgo