Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Samet Ç, eryigitcaner, Sinan66 ve 133 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1726075 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı Kursad_Duran

Adam birde 10 ayda 56 maç yapmış ve sakatlık yaşamamış. Bizi geçen sene 5-6 hafta önce şampiyon yapardı.

Çevrimiçi murat

En önemli özelliği nereye koyarsan koy atıyor. Santrafor forvet arkası kanat.çok işimize yarardı. 

Çevrimdışı levitate

fb öyle bi gol yedi ki bizim maçı unuttum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

fb öyle bi gol yedi ki bizim maçı unuttum

ikiyi de yediler.

Çevrimdışı levitate

bu konya bizi de dövecek :ı
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

bu konya bizi de dövecek :ı
O kadar sacma sapan puan kayiplari yaptik ki izahi yok. Daha Ts, Alanya, Fb, Konya monya dunya puan kaybi yasariz bu teknik ekiple.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu sene biz, fb ve gs ilk ucun disinda olursa sasirmam
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu sene biz, fb ve gs ilk ucun disinda olursa sasirmam
Lig aşırı tatsız. Top oynayan, oynamayı isteyen takım yok bu sene. Kalite düşünce de konuşacak tek şey kalıyor hakemler. Tüm maçlarda onları ön plana çıkarıyorlar. Onun için lig benim için yok hükmünde. Halkın afyonu olan futbol öldü. Artık bir şeyleri gizlemek için farklı yollar bulmaları lazım.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi Samet Demir

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Bizimkinde gol buda gol.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

gs en sinsi takım.
Bir şekilde kendilerini devre arasına atıp takviye yapmayı düşünüyorlar.
Gündemlerindeki isimlerden biri Roma' da oynayan Diawara. Aslında adam tam bize göre.
Eğer Pjanic - Teixeira - Ghezzal aynı anda oynayacaksa orta sahada ciğersiz bir adama ihtiyacımız var.

Çevrimdışı AigleBordeaux

gs en sinsi takım.
Bir şekilde kendilerini devre arasına atıp takviye yapmayı düşünüyorlar.
Gündemlerindeki isimlerden biri Roma' da oynayan Diawara. Aslında adam tam bize göre.
Eğer Pjanic - Teixeira - Ghezzal aynı anda oynayacaksa orta sahada ciğersiz bir adama ihtiyacımız var.
Gs'de yerli sikintisi var kaleci ve defans full yabanci Fatih Terim artik Nellson-Marcao ikilisini bozmaz kolay kolay. Orta sahada zaten Morutan-Cicaldau banko oynuyor ucuncu isimde yabanci olursa kanatlar ve forvet full Turk olmasi lazim, orda hadi Kerem ve Halil var deseler diger kanada mecbur Arda yada Baris oynayacak Gs'nin isi o kadar kolay degil ama hakemler masallah Gs'yi yarista tutuyor

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Ekim 2021, 22:12:28
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Bu yıl TS yi şampiyon yapacaklar belli oldu.
Devre arasına kadar fark azalırsa umutlarımız devam edebilir yoksa zor.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Gs Lyundiama'nin sozlemesini yenilemis yabanci kurali kalkabilir

Çevrimdışı levitate

Gs Lyundiama'nin sozlemesini yenilemis yabanci kurali kalkabilir
kulüpler toplanıp buna karşı tff ile görüşme yapacakmış, bayağı kararlı duruyorlar bakalım noooooolcak

Çevrimdışı levitate

kulüpler toplanıp buna karşı tff ile görüşme yapacakmış, bayağı kararlı duruyorlar bakalım noooooolcak
?t=5uPwvHSLeqwmVizwDdrB3w

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Gs ret edilmesine rağmen lokomotif maçında %100 seyirci alacağını açıkladı.
Umarım bizde aynısını TS maçı için yaparız.

Çevrimiçi mellfred

gs yönetimini tebrik etmek lazım çok güzel posta koydular tff kuklasına
aciz bıraktılar
bizimkiler perşembe biten portekiz maçı ertesi konulan  pazar derbisine gıygıy sesi çıkaramıyor bile
son bir kaç maçtır başımıza gelenler sarılara yapılsaydı uefa’ya şike davası açarlardı
yönetiminden teknik kadrosuna zerre güvenim  kalmadı

Çevrimdışı levitate

mal gs tam kapasite olacak diye o kadar havalandı, stad biraz dolunca kapıları kapatmışlar millet dışarıda kalmış puhaha

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şunlar hala hakemlik yapıyor. Bunlarda utanma da yok...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Devre arasi Cenk ve farklı bir forvet gelmez ise Looser Avci güle güle şampiyon olur.
Biz kötuyuz, renkli kızlar bizden daha da kötü.

Çevrimdışı levitate

üç büyükler lobileri birleştirir tsyi pstlatır diyorum

olmadı bein el atar :D

Çevrimdışı levitate

fb mağlubiyeti harika bir şey ya, ne dert bırakıyor ne tasa

Çevrimiçi Özgür Gültekin

ts şampiyon falan olamaz.
daha ligin 12. haftasında bu seviyede stres ligin ikici yarısında 5mt öteye pas atamama olarak geri döner.
ayrıca henüz her şey güllük gülistanlık, puan kayıpları gelmeye başladığında trabzon medyası avcıyı paramparça eder.

Çevrimdışı ferdi1903

Suraya bak ya dünkü maci alsak mütis is olacakmis ama iste