2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu
2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 96 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 455201 defa] 2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Beşiktaş Arena

Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve haberleri mevcut başlıkta paylaşabilirler. Beşiktaş ile sözleşmesi bulunan oyuncuların takımla ilişkisinin kesilmesine dair yorumlar dâhil olmakla birlikte transferle ilgili görüşlerin mevcut konu dışına taşmamasına özen gösterilmeli; Beşiktaş ile ilgili, fakat transfere yönelik olmayan düşünceler, gelişmeler için sezon ve maç başlıkları kullanılmalıdır.

Forum Kuralları

Üyeler forum yönetimi ya da işleyişiyle ilgili taleplerini, itirazlarını, sorularını kişisel ileti ile @Beşiktaş Arena hesabı ya da Forum ile İlgili Öneri ve Şikâyetler başlığı vasıtasıyla yöneticilere bildirmelidir. İlgisiz başlıklarda forum alanına taşınan istek ve şikâyetler konu dışı olarak işlem görür.

Çevrimdışı mellfred

ilk giriyi ben yapayım
geçen sezondan temennim larin kenan gibi elemanlardan kurtulmaktı oldu şükür
bu sezondan beklentim bir prime cozef ya da atiba gibi 6
iyi bir 10 ama eski yıldızlardan olmuyor olmadı olmasın artık
della kagawa pjanic alex vb…
bir talisca bulmak lazım
redmond ve masuaku tutulmalı diyemiyorum çünkü kiralık oynayıp satın aldığımız hemen hemen her oyuncu ipi una seriyor, bunun da örneği çok
layic rosier aklıma gelenler
ama en önemlisi muleka umut meraj vb safraları az da olsa para kazanabilip şutlamak yeni sezondan temennim
umarım attığımızı 12’den vurduğumuz bir transfer sezonu olur
çarşımız pazar olsun.

Çevrimiçi Talisca1903

başladılar tekrardan maxim 2,5 felan yahu zaten net adam değil bize göre ,birde para mı vereceğiz bedava gelip yedekte dursun daha iyisi lazım amir vol 2 olmasın

Çevrimiçi Samet Demir

Masuakuyu almışız. Via Murat Özen

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Samet Ç

Gedson'u satıp onun yerine Dahoud çekmek lazım

Çevrimiçi Talisca1903

iyi bir 6 10 ve kanat gerek birde 3. golcü genç bulabilirsek olur yoksa Güven dönsün ucuza bedava adamdı Umut Nayırla ikisi dursaydı ne vardı işte muleka gibi çöpe dünyaları ödedik

Çevrimiçi NioHH

başladılar tekrardan maxim 2,5 felan yahu zaten net adam değil bize göre ,birde para mı vereceğiz bedava gelip yedekte dursun daha iyisi lazım amir vol 2 olmasın

Yakındır yine birileri bu onlardan farklı diyecek… akıllanmamak konusunda baya tutarlıyız

Çevrimiçi Samet Demir

Yakındır yine birileri bu onlardan farklı diyecek… akıllanmamak konusunda baya tutarlıyız
Tabela yok. Kimse birşey diyemez.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat

Maxim de Amir de aradığımız oyuncular değil.Anca bölgelerinin yedeği olabilirler.Hangi bölge olursa olsun skora etki edebilme yetisi olmalı.Büyük takım böyle olunur.

Çevrimdışı Samet Ç

Seneye Saiss'i tutup ilk 11'e bir sağ stoper üç tanede orta saha takviyesi yaparsak rahat şampiyon oluruz Şenol'u en çok eleştirecek adamlardan biri benim ama gram eleştiremiyorum çünkü adamın elinde birbirini tamamlayacak orta saha oyuncuları yok skor almamıza rağmen kötü oyun oynamamızın sebebide bu bir dahaki sene sponsordan gelen parayla Doucoure, Keita, Lanzini veya ona yakın bir orta saha kurabiliriz umarım.

Çevrimiçi Samet Demir

Seneye Saiss'i tutup ilk 11'e bir sağ stoper üç tanede orta saha takviyesi yaparsak rahat şampiyon oluruz Şenol'u en çok eleştirecek adamlardan biri benim ama gram eleştiremiyorum çünkü adamın elinde birbirini tamamlayacak orta saha oyuncuları yok skor almamıza rağmen kötü oyun oynamamızın sebebide bu bir dahaki sene sponsordan gelen parayla Doucoure, Keita, Lanzini veya ona yakın bir orta saha kurabiliriz umarım.
Hoca Colleyi tutup Sais'i gönderir. Orta saha konusunda kesinlikle haklısın.

Çevrimdışı celiker1

Marcelo,Atiba,Ernst,Talisca,Babel eklememiz lazım ilk 11 e !
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

Sol açık : Ben Brereton Diaz ( Free )
Stoper : Daniel Amartey ( Free )
Orta Saha :Ross Barkley ( Free ), Manuel Lanzini ( Free), Bakasetas ( Uygun olursa)

Bu 4 adamı 11 e monte edip çok güzel bir takım olabiliriz. Tabi bir kaç rotasyon için adam da almak şartıyla.

Bu yaz en az 6 adam alacağımızı düşünüyorum.

Çevrimdışı Samet Ç

Sol açık : Ben Brereton Diaz ( Free )
Stoper : Daniel Amartey ( Free )
Orta Saha :Ross Barkley ( Free ), Manuel Lanzini ( Free), Bakasetas ( Uygun olursa)

Bu 4 adamı 11 e monte edip çok güzel bir takım olabiliriz. Tabi bir kaç rotasyon için adam da almak şartıyla.

Bu yaz en az 6 adam alacağımızı düşünüyorum.

Diaz lüks kaçar oraya Cenk ile birlikte rotasyona girebilecek oyuncu lazım Borini çekip garantiye alabiliriz o pozisyonu asıl parayı 3 orta sahaya ve sağ stopere harcamak daha mantıklı olur.

Çevrimiçi Samet Demir

Diaz lüks kaçar oraya Cenk ile birlikte rotasyona girebilecek oyuncu lazım Borini çekip garantiye alabiliriz o pozisyonu asıl parayı 3 orta sahaya ve sağ stopere harcamak daha mantıklı olur.
Lüksü geçtim, artık kafam rahat olsun istiyorum.

Cenki sol açık düşünüyorsak da muleka giderse 2 de forvet lazım. Abu tek kalıyor çünkü.

Çevrimiçi Talisca1903

Marcelo,Atiba,Ernst,Talisca,Babel eklememiz lazım ilk 11 e !
bu sihirli oku atma işte bunların muadilini bulabilecek futbol aklı var mı şu anda klüpte?

Çevrimiçi Samet Demir

bu sihirli oku atma işte bunların muadilini bulabilecek futbol aklı var mı şu anda klüpte?
Olsun hocamız var. :) Hocamız hepsinin üstesinden gelir.

Çevrimiçi Talisca1903

Olsun hocamız var. :) Hocamız hepsinin üstesinden gelir.

geliyor vallahi bak ccinconada sapladı  :steamed: :steamed: :steamed:

Çevrimiçi Samet Demir

geliyor vallahi bak ccinconada sapladı  :steamed: :steamed: :steamed:
İlk gs maçında aynısını yapsaydı bugün şampiyonluk kutluyorduk

Çevrimiçi Talisca1903

İlk gs maçında aynısını yapsaydı bugün şampiyonluk kutluyorduk

cek son dk pen6 atsa şimdi feneri yakalamıştık antalya maçı olur böyle şeyler renkliler titresin titrettik zaten

Çevrimiçi Talisca1903

büyük takım böyle olur her maça kazanabileceğini iliklerine kadar hissttirir Winner ruhumuz geri geldi çok şükür gerisi fasa fiso bu sene ipi göğüsleyebilirmiyiz bilemem ama seneye bu liginden geçeceğimizden eminim

Çevrimdışı Samet Ç

Orta sahaya Keita ve Lanzini çekmek lazım Lanzini'ye zaten ilgi varmış. Gedson'u da Atletico Madrid istiyor oraya gider büyük ihtimal satarken pay falan kesin koymak lazım çünkü Gedson orada net tutar adamların orta sahadan skor beklentisi yok beklediklerinin hepsinide Gedson La Liga'da elit seviyeye yakın yapabilir.

Çevrimdışı Türkay

Aslında as kadroya şöyle bi bakınca

Kalede Mert, savunmada Saiss, ileride Abu, Cenk kanatta Ghezzal ile baya lider ve sorumluluk alacak kaliteli topçularımız var. Tabi hepsini standart performanslarında olduklarını varsayarsak. 

Orta sahada pozisyona sokacak topçu Sosa-Talisca eksiğimizi giderip, yedek kadroyu güçlendirecek ve gidebilecek oyuncuların yerine aynı kalitede topçular alabilirsek seneye şampiyonluğun en büyük favorisi biz oluruz.

Tabi prime Şenol'um ile birlikte  :lol:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı mayguntr

Turk stoper isini cozmemiz lazim, ortasahaya Salih yerine birini almak istiyorsak.  Ya da duzgun bi sagbek bulacaz. Talhanin nasil donecegi belli degil, Emrecandan olmayacagi belli oldu gibi nerdeyse.

Çevrimdışı Sinan23

Maalesef sezon kaçtı. Ama stat anlaşmasından gelen tutarın bir kısmı ile epl küme düşen harika kadrolardan bir iki adam kapmalıyız. Hiç bu kadar iyi takimlar düşmemişti. Bugün leicester everton maçı var.puan kaybeden mucize olmazsa düşer. İkisi birden de düşebilir. Ama gözüm southampton da. Harika defans oyuncuları var. Bella kotchap, salisu, bednarek, lyanco. Ortasaha diallo da bize gider. Wardprowse de var ama bize gelmez.

Etiketler: