35. Hafta Adana Demirspor 1-4 Beşiktaş
35. Hafta Adana Demirspor 1-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|35. Hafta Adana Demirspor 1-4 Beşiktaş Tarih : 21.05.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni Adana Stadyumu Hakemler : Mustafa Kürşad Filiz - İlker Takpak - Candaş Elbil - Burak Pakkan VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

35. Hafta Adana Demirspor 1-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 6032 defa] 35. Hafta Adana Demirspor 1-4 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Mert prime dönemine geri döndü o topu her kaleci çıkaramaz.
her maç var mertin iyi kurtarışı bu maçta iki karşı karşıyayı önledi gol atmamıştık maç biterdi

Çevrimiçi Necmi

Eldivende mıknatıs mı var kardeşim. Çok iyi aldı valla
çok iyi kaleci başaktada beğenirdim geçemezdik onu

Çevrimiçi Talisca1903

her maç var mertin iyi kurtarışı bu maçta iki karşı karşıyayı önledi gol atmamıştık maç biterdi
ilk yarıda da söyledim çok rahat yeneriz diye takıp geçtik çok koşmaktan devreleri yandı ads nin  beygir gibi koşmakla olmuyor bu işler 4 tane takar geçerler adama böyle

Çevrimdışı goktasoktay

çok iyi kaleci başaktada beğenirdim geçemezdik onu
Nazar değmesin, bırakana kadar kalede kalsın.

Çevrimiçi mellfred

mertin kurtarışı mı abu’nun golü mü maçın hareketi bilemedim
ne aldı be ! helal olsun
maçın hakemi sıçtı sıvadı ama çok iyiyiz be
yazık oldu bu sezona

Çevrimiçi mellfred

abu’nun iki defa gitmesine izin verilmesi
şenol’un gönderilmesi
taliscanın tutulamaması
bugün 2 fazladan şampiyonluğumuz olabilirdi

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş taraftarının sağlam kalbi var şu 2,5 yıl ersin izleyip kriz geçirmedik ya bize birşey olmaz
Ben kaleci değil dedikçe onu göklere çıkarıyordu millet 😂
Korkmuştum beşiktaş taraftarı vasat sevici oldu diye 😳

Çevrimiçi Necmi

ne aldı be ! helal olsun
yazık oldu bu sezona
sivas ist herkesin yendiği ts ye birşey yapamamak şampiyonluğu verdi yazık oldu seneye

Çevrimiçi Necmi

ne aldı be ! helal olsun
yazık oldu bu sezona
onu bilmemde maçın adamı mert bence karşı karşıya yese maçı döndüremezdik

Çevrimiçi Talisca1903

tekrar izledim de lan olm Abou o nasıl vuruş lan :steamed: :steamed: :steamed:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hocanın şu değişikliklerini hiç bir zaman anlayamayacağım.

Çevrimiçi Necmi

tekrar izledim de lan olm Abou o nasıl vuruş lan :steamed: :steamed: :steamed:
yanlış söyledin esas o nasıl orta demek olmalıydı o ortada değil 45 metreden asist yapmış
rakibin müdahalesine imkan vermeden abounun önüne indirdi alda at dedi üstelik rastgele değil
abou istiyor oda adrese teslim gönderiyor.

Çevrimiçi Necmi

Hocanın şu değişikliklerini hiç bir zaman anlayamayacağım.
bence bu sefer doğruydu değişiklikler adana fizikken güçlü bir takım mağlup durumda çok asılacağı belliydi
necip gibi birine ihtiyaç vardı merkezde zaten girdiği andan itibaren adana ataklarını etkisizleştirdi
cenk hiç yoktu oyunda salih yorulmuştu salihin yerine dirençli necip cenk yerine daha haraketli hızlı tehdit yaratabilecektayfun iyiydi bence
diğerlerine gelince onlar son dakikada taktik değişiklikler belkide taraftara alkışlatmak istedi

Çevrimdışı Nartallo

Şu performansın kupa veya şampiyonluk ile bitmemesi çok üzüntü verici...

Çevrimiçi Talisca1903

Şu performansın kupa veya şampiyonluk ile bitmemesi çok üzüntü verici...
Çapsızlıkla 11 hafta diretince yetişmek mümkün olmadı

Çevrimiçi Samet Demir

Ümraniye maçı öncesi bilin bakalım gs ile aramızda kaç puan vardı?

Şu periyotta giden 12 puan ve 6 puanlık gs ye hayat öpücüğü verdiğimiz gs maçı var.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

neden yetişesinki öndeydin zaten kaldıki kupayla valerianın ne ilgisi var iş işden geçtikten sonra üst üste galip gelmenin hiç bir anlamı yok ligi üçüncü bitiriyorsan ve kupadan elenmişsen bu başarısızlıktır istatistiklere bakıyorsan abuşun oynadığı maçları kazanmış oynamadıklarını kaybetmişiz kupadan elenmemizde şenolun kupayı önemsememesinden kaynaklı önceside böyleydi fazla propagandaya kapılma başarısız olduk sebebide şenol güneş başkasına suç atarak düzeltemiyorsun tabi işi hoca açısından ele alırsak yoksa bana göre başarısızlığın ana sebebi yönetimdir yada yönetimsizliktir varmı yokmu belli değil sadece futboldada değil tüm branşlarda aynı sorun var en iyi olduklarımızda bile çakıldık

Çevrimiçi Necmi

Ümraniye maçı öncesi bilin bakalım gs ile aramızda kaç puan vardı?

Şu periyotta giden 12 puan ve 6 puanlık gs ye hayat öpücüğü verdiğimiz gs maçı var.

şampiyonluğun gitmesine sebep olan karagümrük sivas antalya maçları

Çevrimiçi Talisca1903

şampiyonluğun gitmesine sebep olan karagümrük sivas antalya maçları
tabi Alanya Hatay İstanbul Başakşehir kendi sahanda yenemediğimiz ts ve fb maçları olacak değil ya
Ki bunları sahasında yenemeyen deplasmanda ne olacaktı acaba çok merek ediyorum
Fener Başak Ads Antalya tüm deplasmanları döndük gs yi 3 ledik ama olsun 2,36 puan ortalamasıyla şampiyon mu olunurmuş şöyle 1,76 felan yapacaksın ki millet beğensin

Çevrimiçi Samet Demir

tabi Alanya Hatay İstanbul Başakşehir kendi sahanda yenemediğimiz ts ve fb maçları olacak değil ya
Ki bunları sahasında yenemeyen deplasmanda ne olacaktı acaba çok merek ediyorum
Fener Başak Ads Antalya tüm deplasmanları döndük gs yi 3 ledik ama olsun 2,36 puan ortalamasıyla şampiyon mu olunurmuş şöyle 1,76 felan yapacaksın ki millet beğensin
Valla Alanya maçını yazmaya insan utanır. O maçta bile kafanıza 3-0 dan maç verildi algısı yaptınız. Hakem o gün bizi param parça etti. Aynısı gs nin de başına geldi çıktılar ligi bitirmeyiz dediler. Gösterdikleri tepki üzerine istediklerini onlarda aldı bizde. Onlar şuan şampiyon olmak üzereler. Bizde Şenol hocamıza kavuştuk.

Diğer maçları tek tek yazmayacağım. Çünkü yönetim kafasınsasınız. Onlarda bu nedenle VI'i takımın başına getirdi. Bu seneki günah keçisini hepinize hayırlı uğurlu olsun.

He şu lafımı da tekrar edeyim. Sene başı süper kadromuz vardı, hocamız yetersizdi, takviyeye gerek dahi yoktu. (Onun üzerine devre arası 4 takviye daha yaptık.) Şenol hoca gelirse %100 şampiyonduk. Takıma 4 takviye yapıldı belki küçük bir ihtimal 2. olacağız. Hani şampiyonduk? O zamanda dilimde tüy bitti. Sezonu zaten çöpe attık. Gelecekse yazın gelsin. Hem böylece yönetimdende kurtulabiliriz diye. Neyse vasat sevici ne anlat futboldan değil mi? ... :)

Daha çok sitem edersiniz yönetime, hakemlere, tff ye. Ana problemi görmüyorsunuz çünkü.

Ekleme : Neden sürekli VI üzerinden yönetimi İSTEMSİZCE aklama peşine düşüyorsunuz ki? Takıma zarar veriyorsunuz farkında değilsiniz..

[ Son Düzenleme: 23 Mayıs 2023, 13:57:39 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Onur Küçük

Valla Alanya maçını yazmaya insan utanır. O maçta bile kafanıza 3-0 dan maç verildi algısı yaptınız. Hakem o gün bizi param parça etti. Aynısı gs nin de başına geldi çıktılar ligi bitirmeyiz dediler. Gösterdikleri tepki üzerine istediklerini onlarda aldı bizde. Onlar şuan şampiyon olmak üzereler. Bizde Şenol hocamıza kavuştuk.

Diğer maçları tek tek yazmayacağım. Çünkü yönetim kafasınsasınız. Onlarda bu nedenle VI'i takımın başına getirdi. Bu seneki günah keçisini hepinize hayırlı uğurlu olsun.

He şu lafımı da tekrar edeyim. Sene başı süper kadromuz vardı, hocamız yetersizdi, takviyeye gerek dahi yoktu. (Onun üzerine devre arası 4 takviye daha yaptık.) Şenol hoca gelirse %100 şampiyonduk. Takıma 4 takviye yapıldı belki küçük bir ihtimal 2. olacağız. Hani şampiyonduk? O zamanda dilimde tüy bitti. Sezonu zaten çöpe attık. Gelecekse yazın gelsin. Hem böylece yönetimdende kurtulabiliriz diye. Neyse vasat sevici ne anlat futboldan değil mi? ... :)

Daha çok sitem edersiniz yönetime, hakemlere, tff ye. Ana problemi görmüyorsunuz çünkü.

1000 satır yazılsa da aynı şeyleri yazmaya devam edeceksiniz çünkü 'Ben haksız çıktım' demek size zor geliyor. Valerien'in önünde koskoca transfer sezonu vardı 'Kadro eksikti' itirafını yapan sensin. Şenol Güneş o 4 transferi sezon içinde yaptı; dikkatini çekti mi? O 4 transfer hemen hemen tuttu dikkatini çekti mi?  Büyük takım hocası Valerien kalsaydı teşhisi koyup bu 4 transferi mi yapacaktı? Amir'i mi alacaktı Valerien ya da Colley? Abou'yu yine de alırdık dersin o da alınmazdı. Valerien değil transfer ettirmeyi teşhisi koyacak görüsü bile yok. İspat arıyorsan bizde geçirdiği dönem somut kanıtı. Alsaydı yaz transfer dönemi, elinden tutan mı vardı? Sezon içinde 4 transfer yapıyor Amir'e 5 milyon veriyorsak bunun en başta sorumlusu kadro mühendisliği yapmaktan aciz yaz transfer sezonunu koskoca bir sezonu çöpe atan Ceyhun Kazancı ve Valerien sebebi.  Öyle  haklı çıkmak için yoruma dayalı algı da değil bu; net, somut gerçekler. Bu 4 transfer Valerien döneminde yapılsa aynı performansı gösterecek miydi? Gösterirdi diyorsan kanıtı nedir? Büyük olasılıkla gösteremezlerdi. Kanıtın nedir diyorsan kendisi 800 bin avro alıp kovulmadan önce diğer futbolcuların performansı. Bir diğer algı da Şenol Güneş döneminde kaybedilen puanlar. Şenol, Bilic'in mirasını aldı diye senelerce insanların başının eti yendi. Hadi desenize 'Şenol Valerien'in mirasını aldı, hazıra kondu ' diye. Şenol Hoca o maçları da alsa aynen bunu deyip Valerien'e komplo kurulduğu gibi yeni bir absürd senaryo üretecektiniz bu sefer de. Hadi şimdi konuyu saptırın konuyu Valerien'den yönetime getirin konu Valerien iken. Konuyu Şenol Güneş'e getirince pek bir etkisi olmuyor.

Çevrimiçi Talisca1903

Alanya’da hakem doğradı tamam da Kadıköy de ne yaptı ha keza Ads maçında 2 pen6 verilmedi

Çevrimiçi Samet Demir

1000 satır yazılsa da aynı şeyleri yazmaya devam edeceksiniz çünkü 'Ben haksız çıktım' demek size zor geliyor. Valerien'in önünde koskoca transfer sezonu vardı 'Kadro eksikti' itirafını yapan sensin. Şenol Güneş o 4 transferi sezon içinde yaptı; dikkatini çekti mi? O 4 transfer hemen hemen tuttu dikkatini çekti mi?  Büyük takım hocası Valerien kalsaydı teşhisi koyup bu 4 transferi mi yapacaktı? Amir'i mi alacaktı Valerien ya da Colley? Abou'yu yine de alırdık dersin o da alınmazdı. Valerien değil transfer ettirmeyi teşhisi koyacak görüsü bile yok. İspat arıyorsan bizde geçirdiği dönem somut kanıtı. Alsaydı yaz transfer dönemi, elinden tutan mı vardı? Sezon içinde 4 transfer yapıyor Amir'e 5 milyon veriyorsak bunun en başta sorumlusu kadro mühendisliği yapmaktan aciz yaz transfer sezonunu koskoca bir sezonu çöpe atan Ceyhun Kazancı ve Valerien sebebi.  Öyle  haklı çıkmak için yoruma dayalı algı da değil bu; net, somut gerçekler. Bu 4 transfer Valerien döneminde yapılsa aynı performansı gösterecek miydi? Gösterirdi diyorsan kanıtı nedir? Büyük olasılıkla gösteremezlerdi. Kanıtın nedir diyorsan kendisi 800 bin avro alıp kovulmadan önce diğer futbolcuların performansı. Bir diğer algı da Şenol Güneş döneminde kaybedilen puanlar. Şenol, Bilic'in mirasını aldı diye senelerce insanların başının eti yendi. Hadi desenize 'Şenol Valerien'in mirasını aldı, hazıra kondu ' diye. Şenol Hoca o maçları da alsa aynen bunu deyip Valerien'e komplo kurulduğu gibi yeni bir absürd senaryo üretecektiniz bu sefer de. Hadi şimdi konuyu saptırın konuyu Valerien'den yönetime getirin konu Valerien iken. Konuyu Şenol Güneş'e getirince pek bir etkisi olmuyor.
Yav diyorum ki yönetim sıkıntılı yönetim. Hala Şenol Güneş savunuyorsun bana.

Çevrimdışı Onur Küçük

Yav diyorum ki yönetim sıkıntılı yönetim. Hala Şenol Güneş savunuyorsun bana.

Yönetim aynı yönetim  hakemler aynı hakemler federasyon aynı federasyon. Valerien gidince ne değişti? Valerien gittikten sonra takımın puan ortalaması 1,76 olsaydı Valerien haklı olacaktı. Puan ortalaması 2,36 olunca Valerien zaten haklı. Şenol Hoca yönetiminde puan ortalaması 3 olsa o zaman  Valerien'e komplo kurulmuş olacak yine Valerien haklı olacaktı. Bu Valerien'in kötü bir teknik direktör olduğunun ispatı için puan ortalamasının kaç olması gerekiyor?

Çevrimiçi Samet Demir

Yönetim aynı yönetim  hakemler aynı hakemler federasyon aynı federasyon. Valerien gidince ne değişti? Valerien gittikten sonra takımın puan ortalaması 1,76 olsaydı Valerien haklı olacaktı. Puan ortalaması 2,36 olunca Valerien zaten haklı. Şenol Hoca yönetiminde puan ortalaması 3 olsa o zaman  Valerien'e komplo kurulmuş olacak yine Valerien haklı olacaktı. Bu Valerien'in kötü bir teknik direktör olduğunun ispatı için puan ortalamasının kaç olması gerekiyor?
Yav abi bana ne VI'den yahu. Ben fransızca konuşuyorum sanırım. Anlamıyorsun. Adana maçında 2 penaltın verilmedi. Sen bunu sindirebiliyorsan, gs nin haftaya kutlayacağı haram şampiyonluğu sindirebiliyorsan konuyu uzatmaya zaten gerek yok.

Bak potada gs / fb den herhangi birisi ve karşısında biz olsaydık; hatay ve antep puanları komple silinmiş 80 puan aldığında da şampiyon olurdun. Bu tabloda neden sileneceğini anlatmama gerek yok sanırım

Neyse sen hala VI konuş dur.

Etiketler: