25. Hafta Başakşehir 0-2 Beşiktaş
25. Hafta Başakşehir 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25. Hafta Başakşehir 0-2 Beşiktaş Tarih : 12.03.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Fatih Terim Stadyumu Hakemler : Mete Kalkavan - Volkan Ahmet Narinç - Deniz Caner Özaral - Bahattin

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25. Hafta Başakşehir 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 4759 defa] 25. Hafta Başakşehir 0-2 Beşiktaş

Çevrimdışı Necmi

Tarih : 12.03.2023
Saat : 19:00
Stadyum : Fatih Terim Stadyumu
Hakemler : Mete Kalkavan - Volkan Ahmet Narinç - Deniz Caner Özaral - Bahattin Şimşek
VAR : Serkan Tokat - Alper Çetin - Aleks Taşçıoğlu
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi Samet Demir

Vira Bismillah

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Mert
Onur, Tayyip Talha, Colley, Masuaku,
Gedson, Amir, Salih
Redmond, Aboubakar, Cenk

Bu ghezzal'da iyileşemedi gitti

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Necmi

Mert
Gedson, Amir, Salih
Redmond, Aboubakar, Cenk

ghezzali geçtimde maxsim neden yok

Çevrimdışı Necmi

zor
maçmı bizim için küme düşen takımlarla oynamak bile zor 😂 onları bile yenemiyoruz

Çevrimiçi sEuL

Mert
Gedson, Amir, Salih
Redmond, Aboubakar, Cenk

Ne diyelim kendi ayagimiza sikip duruyoruz, olmuyor iste Cenk'ten kanat olmuyor ama halen israr ediyoruz.
Abou zaten geri donmuyor, fizik olarak tam hazir degil. Ustune ayagina top bekleyen Cenk'i kanada atip rakibin Masuaku uzerine gelmesini resmen tesvik ediyoruz.
Ilerideki butun pres yukunude Gedson - Salih uzerine birakip deli gibi kosmalarini bekliyoruz.
Savunma 4'lusunun en formda ve geriden oyun kurabilenini yedek klubesine mahkum ediyoruz.

Yazik, gercekten cok yazik.

Çevrimdışı Karabay

Topu alabilirsek belki bir kaç pas yapıp, hatta topu ileri taşıyıp ve bir ihtimal gol atabiliriz.

Çevrimiçi Samet Demir

ghezzali geçtimde maxsim neden yok
Hocamızın tasarrufu.

Çevrimdışı mellfred

normalde bizim yememiz gereken bir goldü bu hayret !

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Gs maçında bekte Onur stoperde Colley falan oynarsa hem bize hemde Mert'e Allah sabır versin.

Çevrimiçi levitate

beleş kart maç böyle biter
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

saiss'i kesmeye çalışan hocama darbe...

umarım ciddi bir şeyi yoktur

Çevrimiçi gokhans

Cenk ultra leş oynuyor, masuaku’da çok kötü. Adamlar 10 kişi bizden daha organize, daha olgun oynuyorlar. Bu oyunla ve bu inatcı hocayla bu lig bitmez. Derbi maçları düşünmek bile istemiyorum..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi sEuL

55 dakika, sansa orta sahada kazandigimiz bir topla Aboubakar’in sapkadan tavsan cikarmasi ile golu bulduk.

Baska pozisyonumuz yok, rakip eksik kaldiktan sonrada oyuna agirlik koyamadik.

Herkes mac bitsede gitsek havasinda.

Çevrimdışı mellfred

11-11 gitseydi büyük ihtimal kazanamazdık
geriden oyun kurmada topu oyuna sokmada çok kötüyüz
cenk ve redmondla kanatsız oynuyoruz maalesef 
yeni stoper çok savruk derbilerde net kırmızısı var

Çevrimdışı tolga1903

Bu cenk sevdasından kusucam bu herifin artık herkesin midesi bulandı hala ısrar ediyor cenkin batsın

Çevrimiçi sEuL

Adamlar 10 kisi ile oyun kurdurtmadi bize, 70 oldu oyuna agirlik koyamadik.

Bir kanatta Cenk, digerinde Redmond gercekten cok etkisizler. Gedson'u da sacma bir pozisyonda oynatip etkisizlestirdik herifi - berbat bir mac cikariyor o da.

Çevrimdışı Necmi

Adamlar 10 kisi ile oyun kurdurtmadi bize, 70 oldu oyuna agirlik koyamadik.

Bir kanatta Cenk, digerinde Redmond gercekten cok etkisizler. Gedson'u da sacma bir pozisyonda oynatip etkisizlestirdik herifi - berbat bir mac cikariyor o da.
bizde on kişiyiz dengelenmiş oldu işde

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu Konyali gibi super ligi geçtim 2. Ligde onlarca oyuncu bulurum.
Çok güzel cakmislar.

Çevrimdışı Necmi

Maç boyu cenkin bırak işe yaramasını adını duymadık

Çevrimdışı Necmi

Şenol ayıp etti ama ne güzel dengeli gidiyorduk neden cengi çıkarıp dengeyi lehimize bozuyorsunki

Çevrimdışı kahyaoglueren

Taraftar bütün mac küfür etti. Yinr ceza alırız.

Çevrimdışı Necmi

Sekiz dakika oyuncak atılan maçta dokuz dakika uzatma verildi burda sekiz dakika uzayacak ne oldu

Etiketler: