22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş
22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş Tarih : 31.01.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Mehmet Emin Tuğral - Esat Sancaktar - Burak

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 8473 defa] 22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Goooolllllll

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

valencia gibi sövünce çalışıyor
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Weli eline değmedi demi ya ne bekliyo bu

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Demir

Tertemiz gol, gs maçı olsaydı çoktan santraya gidilmişti.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tolga1903

Çevrimdışı Liquidator

Tosunum benim

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı tolga1903

Abubakar sen de at lan bugün çok tutuksun

Çevrimiçi Samet Ç

Cenk Masuaku'ya bıraksan 2 olmuştu

Çevrimdışı tolga1903

Cenkle abu hariç herkes her yerde oynuyor şu an kimi nasıl dizdi anlaşılmıyor çok ilginç

Çevrimdışı tolga1903

Dele'yi bugün beğenmedi direk sağa atıp pasifize etti devre arası cikarir muhtemelen

Çevrimdışı tolga1903

Ya dele kaleyi karşıdan görüyorsun vursana oğlum dövecez mı şut attın diye bu herifte adem ljajic sendromu var

Çevrimdışı Nazım Ar

Ya dele kaleyi karşıdan görüyorsun vursana oğlum dövecez mı şut attın diye bu herifte adem ljajic sendromu var

Aynen çok rahatken vurmuyor delirtiyor. Bu ligde 10 şut atsa 5 golü var.

Çevrimdışı ferdi1903

Yedik sandım

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Liquidator

Abuş çoook etkisiz.
Savunmamız evlere şenlik.

Çevrimiçi murat baltacı

Pozisyon verme rekoru kiriyiroz böyle gitmez
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı tolga1903

Abubakar ve masuaku maça gelmemiş. Hiç istekleri yok üşüdüler mi ne yaptılar. Dele de gününde değil zaten tek bir maç günündeydi geldiğinden beri takım baya eksik şu an

Çevrimdışı Liquidator

Ani ataka çıkarken, neden oyuncularımız ceza sahasına girmiyorlar??

Çevrimdışı tolga1903

Nkudu bey oynamak istiyorsa sol öne onu atıp şu colley belasını durdurmak lazım. Dele çıkar cenk sağa geçer redmond'da kayseri maçı gibi kullanılır. Yalnız adamlar ön pres hattımızı kırdığı an kalede çünkü tutucu yok orta sahamızda yani yapabileceğini bilsem necip bile mantıksız değil şu an

Çevrimiçi Talisca1903

gedson tayfur redmond gayet iyi talha welide iyi oynadılar oyun ilerledikçe
masukau uykulu gibi abuş etkisiz ama 2 defans onun korkusundan çıkamıyor cenkte işini yaptı 2. yarı 1 tane daha atalım alalım 3 puanı olsun bitsin

Etiketler: