14. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor
14. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor

Beşiktaş Forum|14. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor Tarih : 26.02.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Abdülkadir Bitigen - Mustafa Savranlar - Anıl Usta - Tugay Kaan Numanoğlu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor  [Okunma sayısı 6976 defa] 14. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 26.02.2023
Saat : 19:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Abdülkadir Bitigen - Mustafa Savranlar - Anıl Usta - Tugay Kaan Numanoğlu
VAR : Serkan Tokat - Emre Malok - Kerem Ersoy
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı tolga1903

Bu maç bizim adımıza sezonun en kritik maçı olabilir. Şu an sosyal medyada falan hiç sallanmıyor bu maç ama antalya formunu yakaladı ve fener'in maç eksiğine rağmen 7 puan yedik. Herhangi bir şekilde puan kaybı sezonu bitirir bizim adımıza çünkü herifler yine evinde ve giresun ile oynayacak. Şenol güneş antalya'yı sever umuyorum bu kadar eksikle böylesine kritik bir maçta kötü oyun vs de olsa 3 puanı alabilir yoksa biz tepetaklak olacağız kalan bölümde.

Çevrimdışı Nartallo

2-3 tane gol yiyeceğimiz, kaosun bol olacağı bir maç olacak muhtemelen...

Puan kaybı yaşarız büyük ihtimal...

Çevrimdışı Talisca1903

2-3 tane gol yiyeceğimiz, kaosun bol olacağı bir maç olacak muhtemelen...

Puan kaybı yaşarız büyük ihtimal...
yok artık daha neler hep negatif hep negatif nedir bu karamsarlık takar geçeriz

Çevrimdışı Nartallo

yok artık daha neler hep negatif hep negatif nedir bu karamsarlık takar geçeriz

Gol yemeyi azaltabilirsek, belki bir noktaya gelebiliriz.

Çevrimiçi sEuL

Antalyaspor’daki eksikler:

Sakatlar: Fedor Kudriashov, Shoya Nakajima, Ufuk Akyol, Haji Wright

Cezali: Sam Larsson

Statu Geregi Oynayamacak: Helton Leite, Balint Szabo, Doğukan Sinik, Emrecan Uzunhan, Bertuğ Yıldırım, Mark Mampassi, Yannick Nkurunziza, Erdal Rakip

Takimdan Ayrilanlar: Luiz Adriano, Hakan Özmert, Erkan Eyibil, Soner Aydoğdu, Gökdeniz Bayrakdar

Bu kadar eksik yakalamis rakibi sahamizda yenemiyorsak zaten neyse.

(...)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

?t=_TXLiHIXSZ9Ap25nt6aikQ&s=19

Çevrimiçi underworld

Devre arası niye atılmıyor?

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Devre arası niye atılmıyor?
Deprem gece 4:17'de olduğu icin başlar baslamaz atıldı.

Çevrimdışı Talisca1903

muleka verimsizliği diye birşey var şu hayatta hocada yapıştı kaldı şuna kes gitsin

Çevrimiçi sEuL

Cope giden bir ilk yari daha, bravo.

Ilk kez lig macina cikan kaleciye tek sut cekemedi takim.

Çevrimdışı Karabay

Bilmediğimden soruyorum çükü takip edemedim. Bu boşlukta bizimkiler deprem bölgesine yardıma gittiler de bu yüzden antrenman yapamadılar gibi bir durum mu söz konusu?

Çevrimdışı Talisca1903

muleka çıksa ofansf tek oyunccu var Semih oynasın mı kesinlikle oynasın çünkü bu Muleka sıfır bile değil

Çevrimiçi gokhans

V.ismael ile biz ilk yarılarda nasıl 3-4 gol atıp boğuyorduk aklım mantığım almıyor. Bu adamlarla mı yapıyorduk, nasıl beceriyorlardı hayret.. Bildiğin gedson dışında hepsi (...).
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi sEuL

Bilmediğimden soruyorum çükü takip edemedim. Bu boşlukta bizimkiler deprem bölgesine yardıma gittiler de bu yüzden antrenman yapamadılar gibi bir durum mu söz konusu?
Deprem bolgesinde olduklari ve enkaz altindan cikarildiklari icin buyuk travma icerisimdeymis takim. Takimin teknik direktorude futbol tamamen iptal edilmeliydi diye aciklama yapmis.

Arkadas sicacik evlerinizde oturup milyonlari cukkaliyorsunuz, bir maasiniz hesabiniza yatmayinca klube ihtar cekip UEFA’ya sikayet ediyorsunuz. Diyetisyeninden tut, masorune, ascisina, psikoluguna ve daha nicesine sahipsiniz, sahaya cikip o kodumun topunu okuz gibi para sayip tribunleri doldurunlar icin oynayacaksiniz iste. Yok oynatamiyorsanizfa gidin₁ (...)
Ne guzel dunya, bende yarin ise gidip calismak istemiyorum diyeyim… cildirmamak elde degil ya

Çevrimdışı Talisca1903

muleka dururken delle çıktı ha delle de bomboş da neyse

Çevrimdışı Karabay

Delali çıkınca top tamamen rakibe geçti. Hocamız acaba kendisini rakip takım hocası zannediyor olabilir mi

Çevrimdışı Talisca1903

muleka çıkarıp tayfur yada semih alacaktın hoca çok yanlış değişiklik oldu

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimdışı Talisca1903

hakem maşallqh korneri görme hiçbirşeyi görme

semihde girdi

Çevrimiçi Samet Demir

1 aydan beri ne yaptınız çok merak ediyorum. Bu nasıl futbol.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol hocam sayesinde %60 topla oynuyoruz artık.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

semih attın çalımı kes topu oynayıp durma

Çevrimdışı Talisca1903

yalancı bir baskımız var oyun çok ama çok kötü ama 3 puan alacakmışız gibi duruyor

Çevrimdışı Talisca1903

yalancı bir baskımız var oyun çok ama çok kötü ama 3 puan alacakmışız gibi duruyor
dedik tayyip talha attı işte şimdi semihde atar

Etiketler: