Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 186696 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

ben yine de fenerden daha çok çekiniyorum dün hakem gol atsınlar diye yapmadığını bırakmadı bir sürü yan top frikik uydurdu JJ Hocam sağolsun beceremedi
Sene başından beri dilimde tüy bitti. Siz o aralar hoca derdindeydiniz. Hakemler bu denli bizim arkamızda olsaydı şuan başımızda VI olsa bile şampiyonluk konuşuyorduk..

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı goktasoktay

Sene başından beri dilimde tüy bitti. Siz o aralar hoca derdindeydiniz. Hakemler bu denli bizim arkamızda olsaydı şuan başımızda VI olsa bile şampiyonluk konuşuyorduk..

Hakkımızı yemeseler yeterdi be Samet…

Çevrimiçi Samet Demir

Hakkımızı yemeseler yeterdi be Samet…
Kesinlikle abi. Bizi kayırsınlar demiyorum ben. Hakkımızı yemesinler.

Ayrıca benim derdim VI falan değil. O gitti yarında Şenol Güneş gider. Biz hoca peşinde koşarken adamlar doğradı bizi sene başı çok güzek algıya kapıldık. O zamanda söyledim kendi içimizde hocayı eleştirelim ama hakkımızı dışardakilere yedirmeyelim diye. Ne oldu tek gayemiz VI'i göndermekti. Onunla birlikte sezonuda çöpe attık.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

he konuşurdun 6 maçta 1 galibiyet alabilmiş sahasında Fener ts yenemiş başak kaybetmiş çapsızla anca 7-8 kovalardın oda formanın ağırlığından
Ne VI hayranlığı varmış sende yahu Adamın daha  kovulmadan bİtirebildiği sezon yok yetersiz₁ kere yetersiz₁ şunu Koca Beşiktaş a hoca diye sunuyorsun
2 hafta önce kovabilseydik şimdi liderdik yardırıyor Şenol Güneş tam gaz daha ne yapacak
[ Son Düzenleme: 08 Mayıs 2023, 19:33:51 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Samet Demir

he konuşurdun 6 maçta 1 galibiyet alabilmiş sahasında Fener ts yenemiş başak kaybetmiş çapsızla anca 7-8 kovalardın oda formanın ağırlığından
Ne VI hayranlığı varmış sende yahu Adamın daha  kovulmadan bİtirebildiği sezon yok yetersiz₁ kere yetersiz₁ şunu Koca Beşiktaş a hoca diye sunuyorsun
2 hafta önce kovabilseydik şimdi liderdik yardırıyor Şenol Güneş tam gaz daha ne yapacak
Ben hakem diyorum katlettiler bizi diyorum sen hala hoca hayranı diyorsun. Anlama problemin var bence.

Hayranlık konusuna gelince Beşiktaşın hayranıyım. Şenol güneşin değil.

Çevrimiçi Talisca1903

Ben hakem diyorum katlettiler bizi diyorum sen hala hoca hayranı diyorsun. Anlama problemin var bence.

Hayranlık konusuna gelince Beşiktaşın hayranıyım. Şenol güneşin değil.

sanki şimdi katletmiyorlar her maç pen6 verilmiyor Winner olmak başka birşey büyük takkma büyük Hoca Hayran olduğun takıma yetersizler₁ doldurmayacaksın

Çevrimiçi Samet Demir

sanki şimdi katletmiyorlar her maç pen6 verilmiyor Winner olmak başka birşey büyük takkma büyük Hoca Hayran olduğun takıma yetersizler₁ doldurmayacaksın
Yatıp kalkıp dua edelimde Merte birşey olmasın.

Çevrimiçi Talisca1903

Yatıp kalkıp dua edelimde Merte birşey olmasın.

dua edelim de bir daha böyle vasatlar doluşmasın koca Çınar’a

Çevrimiçi Samet Demir

dua edelim de bir daha böyle vasatlar doluşmasın koca Çınar’a
Sen yönetime ses etmedikçe daha çok başın ağrır :)

Çevrimiçi Talisca1903

Sen yönetime ses etmedikçe daha çok başın ağrır :)

Şenol Güneş hoca varsa her zaman umut var renkliler titresin titretiyor zaten

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneş hoca varsa her zaman umut var renkliler titresin titretiyor zaten
Yav he he abi. Şenol hoca sayesinde Beşiktaş büyük.

Çevrimiçi Talisca1903

Yav he he abi. Şenol hoca sayesinde Beşiktaş büyük.

Beşiktaş her zaman en büyük bu koca deve de büyük hoca gerek yazdığımı iyi oku

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş her zaman en büyük bu koca deve de büyük hoca gerek yazdığımı iyi oku
Bende onu diyorum bizim sayemizde büyük oldu. Yoksa en son Bursaspora kadar düşmüştü.

Çevrimiçi gokhans

Ya talisca, kötü giden dönem kaçıp gidiyorsun forumdan, takım oturup takır takır oynamaya başladığında yine hoca övmeye geliosun foruma.. Şenol hoca çok iyi oturttu takımı, süper lig için ideal bir dizilim ve taktikle güzel işler başarıyor. Ama yönetim bu dönemdeki gibi federasyon için masaya yumruk nasıl vuruyorsa VI zamanındada vurmalıydı.. Başakşehir'e yenilmiş dediğin maç tam bir şike tam bir skandal maçtır. Penaltı pozisyonunu tüm dünyadaki futbol otoritelerine izletsen, o ligi kapatıp gidin der. Keza istanbul maçı yine skandaldır, bir çok skandal maç yaşadı, yönetim sessiz kaldı. VI zaten son 2, 3 maç tamamen kafa olarakda kopmuştu inanılmaz medya ve taraftar baskısı, sahada katleden hakemler, adama sen ne destek gösterdinde ne istiyorsun? Mert onun döneminde sakat olmasa okadar katliama rağmen liderdi belki adam.. Bu yönetim o dönem VI in arkasında durup, mhk'ya beşiktaş'ı yedirmeseydi ve kalede mert faktörü olsaydı şu an belki şampiyonluk konuşuyorduk.. Bu sezonun çıkarımı yönetimdir. Yönetim şampiyonluğu kaybeden. VI değil.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Talisca1903

Ya talisca, kötü giden dönem kaçıp gidiyorsun forumdan, takım oturup takır takır oynamaya başladığında yine hoca övmeye geliosun foruma.. Şenol hoca çok iyi oturttu takımı, süper lig için ideal bir dizilim ve taktikle güzel işler başarıyor. Ama yönetim bu dönemdeki gibi federasyon için masaya yumruk nasıl vuruyorsa VI zamanındada vurmalıydı.. Başakşehir'e yenilmiş dediğin maç tam bir şike tam bir skandal maçtır. Penaltı pozisyonunu tüm dünyadaki futbol otoritelerine izletsen, o ligi kapatıp gidin der. Keza istanbul maçı yine skandaldır, bir çok skandal maç yaşadı, yönetim sessiz kaldı. VI zaten son 2, 3 maç tamamen kafa olarakda kopmuştu inanılmaz medya ve taraftar baskısı, sahada katleden hakemler, adama sen ne destek gösterdinde ne istiyorsun? Mert onun döneminde sakat olmasa okadar katliama rağmen liderdi belki adam.. Bu yönetim o dönem VI in arkasında durup, mhk'ya beşiktaş'ı yedirmeseydi ve kalede mert faktörü olsaydı şu an belki şampiyonluk konuşuyorduk.. Bu sezonun çıkarımı yönetimdir. Yönetim şampiyonluğu kaybeden. VI değil.
Watforda gitmiş baskı yok birşey yok orada izle işte Valeriani
Hakemler hiç değişmedi her maç penaltılarımız yine verilmiyor bu hep böyleydi hepsi böyle olacak bIrakacak değiliZ adam gibi hocayla herkes mutlu
[ Son Düzenleme: 11 Mayıs 2023, 17:12:54 Talisca1903 ]

Çevrimdışı Onur Küçük

Valerien döneminde sakat olan Mert ; Şenol Hoca gelir gelmez mi iyileşti? Bakın size daha yaratıcı mazeretler süreyim. Benden duymuş olmayın Valerien gitsin diye Cenk bilerek antrenmanlarda çalışmıyor oyuna sonradan girip kötü oynuyormuş. Redmond desen o zaten İngiltere'den takıkmış Valerien'e arkadaşlarına sürekli 'Ben bu Valerien'i göndermek için kötü maçlar çıkaracağım' diyormuş. Gedson da ayar olmuş Valerien'e oynamayacağım demiş yedek kalmış. Ama en önemli kısmı hakemler. Şenol Güneş hakemlerle anlaşıp Beşiktaş'a dönmek için rakip takımlara torpil geçin demiş. Tabii Beşiktaş'a döner dönmez hakemler artık takdir haklarını Beşiktaş'tan yana kullanmaya başlamış.

Çevrimdışı Onur Küçük

Watforda gitmiş baskı yok birşey yok orada izle işte Valeriani
Hakemler hiç değişmedi her maç penaltılarımız yine verilmiyor bu hep böyleydi hepsi böyle olacak bIrakacak değiliZ adam gibi hocayla herkes mutlu
Oradan da kovulacak ama merak etme Valerien öven scout tayfa 'Biz futboldan anlamıyoruz lütfen bir daha bizim dediklerimizi sallamayın' demeyecek. Onlar hiçbir şey olmamış gibi hareket edecekler geçmişte de olduğu gibi. Geçen sordum Şenol genç düşmanıymış öyle diyorsunuz anlatın hele kimmiş Şenol'un futbolculuk hayatını kararttığı şu genç futbolcu diye. Cevap bekliyorum halen. İtalya Seri B'de bu sezonu 0 gol 1 asistle tamamlamış Güven'den bahsediyorlar olsa gerek. Güven'i oynatmıyormuş diye her hafta linç ediyorlardı Hocayı. Çok ilginç bir kafa yapısı cidden. Bir şeyi yüzlerce defa tekrarlayınca gerçeklerin değiştiğini sanıyorlar.

Çevrimiçi Talisca1903

Oradan da kovulacak ama merak etme Valerien öven scout tayfa 'Biz futboldan anlamıyoruz lütfen bir daha bizim dediklerimizi sallamayın' demeyecek. Onlar hiçbir şey olmamış gibi hareket edecekler geçmişte de olduğu gibi. Geçen sordum Şenol genç düşmanıymış öyle diyorsunuz anlatın hele kimmiş Şenol'un futbolculuk hayatını kararttığı şu genç futbolcu diye. Cevap bekliyorum halen. İtalya Seri B'de bu sezonu 0 gol 1 asistle tamamlamış Güven'den bahsediyorlar olsa gerek. Güven'i oynatmıyormuş diye her hafta linç ediyorlardı Hocayı. Çok ilginç bir kafa yapısı cidden. Bir şeyi yüzlerce defa tekrarlayınca gerçeklerin değiştiğini sanıyorlar.
Güvenden de en çok fayda sağlayan adam bu arada. Adam Kerim frei tek oyatabilen hoca bunun ötesi nedir ha keza Layiç gözümüzün gördüğünü de inkar etmemizi istiyorlar

Çevrimiçi gokhans

Ya güzel kardeşlerim... Burda kimse şenol hoca gömmüyor, siz neden sürekli şenol güneş güzellemesi, pohpohlaması, hoca fanatikliği yapıyorsunuz? Burası beşiktaş forumu, hepimiz beşktaşlıyız.. Şenol güneş fan clup değil.. Hakemler sezon başı sabote etti diyoruz, tetikçi gazeteciler algı kampanyası başlattı, taraftarda bunu yedi diyoruz.. Hakemler yada yönetimin suskunluğuna kimse ses etmedi diyoruz.. Hala çıkmışınız valerian vasıfsız, çok beğeniyorsanız watford'da izleyin diyorsunuz.. Ya sizin amacınızı ben anlayamıyorum.. Başakşehir maçında yada karagümrük maçlarında verilmeyen penaltıları şuan gs yada fener'e vermeseler şu an lig bitmezdi yahu. Tff binasını başlarına yıkarlardı, ligi tescil ettirmezlerdi. Eşi benzeri olmayan pozisyonlardı. Yönetimin acizliğidir bu sene kaçan şampiyonluk. Valerian son 3,4 maç zaten kafaca kopmuştu iyice salmıştı, adama bildiği taktiği hazırlık maçlarından itibaren baskıyla oynattırmayan bir medya çetesi, her maçta fahiş hatalarla, katliamlarla hakemlerin puan gasp etmesi, mert'in sakatlığı ve ersin faktörüne rağmen, son 3,4 maçda zaten kafaca bitirmiş kopmuş valerian istifa ettiğinde lider ile aramızda 1 puan fark vardı.. Sizin derdiniz ne abi? şenol güneş güzelleyerek, yönetimimi kurtarmaya çalışıyorsunuz? VI gömerek hakemlerimi korumaya, tetikçi gazetecilerimi korumaya çalışıyorsunuz.. Açık açık söyleyin ya.. Benmi yanlış forumdayım, herşey beşiktaş gerisi teferruat değil mi yani??

Çevrimiçi Samet Demir

Ya güzel kardeşlerim... Burda kimse şenol hoca gömmüyor, siz neden sürekli şenol güneş güzellemesi, pohpohlaması, hoca fanatikliği yapıyorsunuz? Burası beşiktaş forumu, hepimiz beşktaşlıyız.. Şenol güneş fan clup değil.. Hakemler sezon başı sabote etti diyoruz, tetikçi gazeteciler algı kampanyası başlattı, taraftarda bunu yedi diyoruz.. Hakemler yada yönetimin suskunluğuna kimse ses etmedi diyoruz.. Hala çıkmışınız valerian vasıfsız, çok beğeniyorsanız watford'da izleyin diyorsunuz.. Ya sizin amacınızı ben anlayamıyorum.. Başakşehir maçında yada karagümrük maçlarında verilmeyen penaltıları şuan gs yada fener'e vermeseler şu an lig bitmezdi yahu. Tff binasını başlarına yıkarlardı, ligi tescil ettirmezlerdi. Eşi benzeri olmayan pozisyonlardı. Yönetimin acizliğidir bu sene kaçan şampiyonluk. Valerian son 3,4 maç zaten kafaca kopmuştu iyice salmıştı, adama bildiği taktiği hazırlık maçlarından itibaren baskıyla oynattırmayan bir medya çetesi, her maçta fahiş hatalarla, katliamlarla hakemlerin puan gasp etmesi, mert'in sakatlığı ve ersin faktörüne rağmen, son 3,4 maçda zaten kafaca bitirmiş kopmuş valerian istifa ettiğinde lider ile aramızda 1 puan fark vardı.. Sizin derdiniz ne abi? şenol güneş güzelleyerek, yönetimimi kurtarmaya çalışıyorsunuz? VI gömerek hakemlerimi korumaya, tetikçi gazetecilerimi korumaya çalışıyorsunuz.. Açık açık söyleyin ya.. Benmi yanlış forumdayım, herşey beşiktaş gerisi teferruat değil mi yani??
Sene başından beri ben anlatamadım bu durumu.

Şenol Güneş gelsin diye sene başından beri yapmadıkları kalmadı. Mevzu da yeni teknik direktör arayışı değildi. Mevzu tamamen Şenol Güneşti.

O zamanda söyledim Şenol Güneş gelse bile bu sene şampiyon olamayız. VI dursun en azından sene sonu komple takımın tümüyle revizyona gireriz dedim. Dinletemedim.

Şenol hoca geldi, yönetim yine aynı yönetim. Dün Q7'ye iftira atanlar yarında ters düşünce Şenol Güneşe atacak.

Bunları söylediğimiz zaman vasat sever oluyoruz, futboldan anlamıyor oluyoruz.

Çevrimiçi Talisca1903

Sene başından beri ben anlatamadım bu durumu.

Şenol Güneş gelsin diye sene başından beri yapmadıkları kalmadı. Mevzu da yeni teknik direktör arayışı değildi. Mevzu tamamen Şenol Güneşti.

O zamanda söyledim Şenol Güneş gelse bile bu sene şampiyon olamayız. VI dursun en azından sene sonu komple takımın tümüyle revizyona gireriz dedim. Dinletemedim.

Şenol hoca geldi, yönetim yine aynı yönetim. Dün Q7'ye iftira atanlar yarında ters düşünce Şenol Güneşe atacak.

Bunları söylediğimiz zaman vasat sever oluyoruz, futboldan anlamıyor oluyoruz.

geldi kötümü oldu gelene geçene takıyoruz ne yapalım sizin istediğiniz olsun diye takımın can çekişmesini mi izleyelim yazık bize ki daha erken getiremedik (PARAsını biz veriyoruz ya) sizin romantik scout hayalleriniz olacak diye bizim suçumuz ne derdimiz Beşiktaş mı sizin hülyalı hayalleriniz mi sizin gönlünüz olacak diye koca klubü yetersizler₁ teslim ettiler mutlu musunuz şimdi?

Çevrimiçi Talisca1903

Bir kere de evet yanlış yaptık sene başında Şenol Güneş ile başlasaydık Şampiyonluk turu atmıştık haksız çıktınız işte biz söylemeyelim diyoruz ama siz zırt pırt hortlatıp duruyorsunuz her yazdığınız da yanlış çıkıyor kusura bakmayın ne dediyseniz tersi oluyor inatla bizi suçluyorsunuz el insaf!

Çevrimiçi Samet Demir

geldi kötümü oldu gelene geçene takıyoruz ne yapalım sizin istediğiniz olsun diye takımın can çekişmesini mi izleyelim yazık bize ki daha erken getiremedik (PARAsını biz veriyoruz ya) sizin romantik scout hayalleriniz olacak diye bizim suçumuz ne derdimiz Beşiktaş mı sizin hülyalı hayalleriniz mi sizin gönlünüz olacak diye koca klubü yetersizler₁ teslim ettiler mutlu musunuz şimdi?
Yok abi cidden sende anlama problemi var. Kusura bakma ama.

Çevrimiçi gokhans

Hala hocaya takılı kalmışsın aga. Ben nediyim, ne anlatabilirimki sana. Pazar günü seçimleri sorsam şenol güneş övücen yine. Tutulmuşsun.. hadi iyi günler..

Çevrimdışı Onur Küçük

İnatla Valerien başarılı olacaktı yönetim yüzünden başarılı olmadıya getiriliyor. Ben yorum üzerinden gitmem bana somut bilgiler lazım. Valerien'in bugüne kadar başarıları nelerdir? Bir şey sorulduğunda allem edip kallem edip hemen konuyu Şenol Güneş'e döndürülüp konunun özünden sapılıyor. Ben ya da bir başkası Valerien'in başarısı nedir diye sorarım sonra Şenol bize gelirken Şenol'un başarısı neydi diye cevap(daha doğrusu soru) gelir mesele Şenol'a döner sonra da siz Şenolcular Şenol'u kulübün üstünde görürsünüz diye konu sonlanır. Hep aynı döngü. Valerien'in bugüne kadar başarısı nedir sorusu da arada kaynar. Mert; Şenol Hoca gelir gelmez iyileşti diyelim. Pekiyi takımın geri kalanı sakat mıydı Valerien'i göndermek için kasıtlı mı kötü oynuyorlardı; onların derdi neydi? Gs'nin ilk atağında gol yiyen Mert takımına maçı mı kazandıracaktı takımın geri kalanı reaksiyon vermese örneğin? Mert üzerinden bir dayanak oluşturmaya çalışıyorsunuz öyleyse bu dayanağınızı gs maçı üzerinden somutlaştırın. 

Etiketler: