2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 753607 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kiralık ücreti 1 milyon  :kuserim

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Rıdvan gitsede gitmesede çökelim hemen.

?s=19

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Umarım su bir milyon için bu transfer yatmaz

Burnley‚ Wout Weghorstu kiralamak için yaklaşık 1 milyon euro talep ediyor. (TRT Spor)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Burney ile 1 M euro kiralama ücreti üstünden sözlü anlaşmaya varıldı.

Opsiyon bedeli hakkında görüşmeler devam ediyor.(Kartalist )

Çevrimiçi sEuL

Umarım su bir milyon için bu transfer yatmaz

Burnley‚ Wout Weghorstu kiralamak için yaklaşık 1 milyon euro talep ediyor. (TRT Spor)

Oyuncu hakkinda fazla bir bilgim yok ama Burnley yaklasik 5 ay once (31/1/22) bonservisi icin 12M Euro vermis. Almanya, Italya, ve Turkiye'den talipleri var deniliyor ama 1M Euro kiralama bedeli isteniyor. Bana pek inandirici gelmiyor bu haberler

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Oyuncu hakkinda fazla bir bilgim yok ama Burnley yaklasik 5 ay once (31/1/22) bonservisi icin 12M Euro vermis. Almanya, Italya, ve Turkiye'den talipleri var deniliyor ama 1M Euro kiralama bedeli isteniyor. Bana pek inandirici gelmiyor bu haberler

Kadroda düşünülmüyor , kiralama bedeli alıp ,maaşını da kiraladıkları takıma ödetmeyi düşünüyor olabilirler.
Daha 29 yaşında 2-3 yıl kiralasalar ve 2-3 gibi ufak bir bonservis ile satsalar her türlü az zarar etmiş olacaklar.
EPL takımları için o 14 Milyon çerez parası  :D Olabilirliği varsa gelir ins Gomez gibi şampiyon yapsın sonra gitsin .

Çevrimiçi Necmi

ingilizler bazı avrupa ülkesi takımlarına kesenin ağzını açıyor verdikleri rakama takılma

Çevrimiçi sEuL

@GokhanKurt & @Necmi

Hayirlisi olur insallah o zaman. Talibi var deniliyor ve bu ortamda 1M Euro'ya kiralik olarak getirebiliyorsak ve guzel bir opsiyon maddeside koydurabiliyorsak ne ala, buyursun gelsin  :tabe:

Çevrimiçi levitate

burnley küme düştü ya orada oynamak istemiyormuş. mitrovic gibi kalıp championshipte 40 tane atabilir aslında ama 46 maç yapıyorlar üşenmiş olabilir :D

dün hollanda'da röportaj vermiş, ilgimizi doğrulamış gibi bir şey olmuş

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
bir de o paralara takılma abi onlar için çerez parası :D küme düşmek istemiyorlardı wood gidince garanti oynamak istediler herhalde
[ Son Düzenleme: 05 Haziran 2022, 23:49:27 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bayern Münih'ten ayrılan Fransız yıldız Correntin Tolisso'nun Beşiktaş'a önerildiği öğrenildi. Menajeri aracılığıyla oyuncunun şartları sorulurken, 4 milyon Euro maaş ve 2 milyon Euro imza parası talep edildi. Beşiktaş cephesi istenilen rakamı yüksek bulurken pazarlıklara başlayacağı ifade edildi. (Sözcü)

Çevrimdışı Sinan23

Ülkeden gitmiştir inşallah. Ahlaksız herif. Bunun yapacağı ev en ufak sarsıntıda yıkılır.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Akil Emre

Alternatif Kenan ve sözleşme imzalamamış Güvense gelecek seneyi de pas geçebiliriz. Ben Cenk ve Halil dervişoğlunun yedek olarak alınacağını düşünüyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

Alternatif Kenan ve sözleşme imzalamamış Güvense gelecek seneyi de pas geçebiliriz. Ben Cenk ve Halil dervişoğlunun yedek olarak alınacağını düşünüyorum.
Halili de alamayız. Onun kiralık maliyeti senelik 3 milyona yakın oluyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

beşiktaşdan ayrıldıktan sonra futbolun f sini yapmamış sürekli sakatlanmış oyuncuyu alırsan revire maaş ödersin hem ona haybeye maaş öder üstelik yerinide dolduramazsın külliyen zarar olur

Çevrimdışı can1903

C.K Burnleyi bağladı, Weghorsttaki pürüzler aşılacak mı bakalım.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi sEuL

C.K Burnleyi bağladı, Weghorsttaki pürüzler aşılacak mı bakalım.
Hem klup hem oyuncu bazinda anlastigimiz isimler var mi Can? Var ise resmi imzalar neden atilip bitirilmiyor transferler (Abdulkerim, Saiss, Ondrejk).

Çevrimdışı can1903

Hem klup hem oyuncu bazinda anlastigimiz isimler var mi Can? Var ise resmi imzalar neden atilip bitirilmiyor transferler (Abdulkerim, Saiss, Ondrejk).
Ondrejkayı çok beklettiler alsak mı almasak mı ya döndü iş. Kulüp içinde bir kaç atışma da oldu önce as transrferleri bitirelim Onderja ondan sonra olsun diye.

Saiss kesin, Abdülkerim de FB devreye girdi ama abdülkerimin tavrı bizden yana benim bildiğim Sorloth işi de %99 lakin Weghorst liste başı arada maaş olarak ve bons olarak inanılmaz fark var.

Weghorst 2-2.3 bandına buralara gelecek Sorloth 3 üstü istiyor bakalım neler olucak.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Hislerim 15'ine ya Sorloth ya Weghorst açıklanıcak diyor. Kısmet  :hosgeldin

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=20&t=mIMX22_YD6oed1QHy21jhg  kim bunlar ??
Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

3 yerli oynatma zorunluluğu devam...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: