Beşiktaş 1-0 Altay / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu
Beşiktaş 1-0 Altay / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-0 Altay / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu Skor : Beşiktaş - Altay Tarih : 30.12.2021 Saat : 21:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Şansalan - İbrahim Çağlar Uyarcan - Mehmet

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-0 Altay / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu  [Okunma sayısı 8980 defa] Beşiktaş 1-0 Altay / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
6 [%100]
Altay
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 6

Çevrimdışı MUSTAFA_

Skor : Beşiktaş - Altay
Tarih : 30.12.2021
Saat : 21:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Ali Şansalan - İbrahim Çağlar Uyarcan - Mehmet Emin Tuğral - Onur Özütoprak
Yayın : A Spor

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

2-0 diyelim..

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Trao

: : Theatrum Mundi : :
``````````````` ´´´´´´´´´´´´´´´

Çevrimdışı Nartallo

Bu muhteşem sezonu kupadan elenerek taçlandırır büyük topçularımız.

Özellikle Vida'yı oynatalım, Vida'sız herhangi bir maça çıkmayalım.

Ligde 19 maçta 28 gol, Şampiyonlar liginde 6 maçta 19 gol yedik, devam edelim böyle.

Her maç 2 gol yeme ortalaması ile oynasın takım.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Umutcan Kaya

denizli yine bizi buldu bizimle çıkışa geçmek ister
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı Umutcan Kaya

maç başladı yarım saat geçecek yorum yok başarılar kartalım kadro fena değil almamız lazım
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı levitate

Çevrimdışı levitate

batsunun geri pasları sürekli takip etmesi çok hoş

Çevrimdışı Erman1903

Ghezzal babam da şu futbolu azıcık basit oynasa kendi de rahat edecek.

Çevrimiçi underworld

Çevrimiçi Necmi

Topun güvene geldiği ve güvenin kaptırmadığı tek bir pozisyon hatırlayan varmı

Çevrimiçi Samet Ç

Ghezzal babam da şu futbolu azıcık basit oynasa kendi de rahat edecek.
Aynı şey Güven içinde gerekli

Çevrimiçi sEuL

Su Oguzhan denen adamdan en kisa zamanda kurtulmak dilegi ile. 11 sezon oldu, ne yapti yada yapabiliyor ki milyon eurolari aliyor? Her mac 90 dakika boyunca araya bir pas atacak diye bekleniyor… ya sabir ya sabir

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Serdar hız ve çeviklik antremanı yaparsa sınıf atlayabilir bence. Topla ilişkisi iyi, soğukkanlı. Fiziği de fena degil.

Çevrimdışı Umutcan Kaya

bizimkiler ayakta duramıyor, karşımızdaki takim istede yatar, zaman geçirebilir tam tersi oluyor şuan oyunun sonuna doğru göreceğiz bakalım
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı levitate

Serdar hız ve çeviklik antremanı yaparsa sınıf atlayabilir bence. Topla ilişkisi iyi, soğukkanlı. Fiziği de fena degil.
vida yerine oynatsak 30 milyon euro...

Çevrimdışı Talisca1903

Ilk yari cok Kötü oynadik Guven gereksiz calim atmaya devam Atiba  bitik Ozzy gucsuz Umut hucumda hic yok sadece Josef Ghezzal  oynuyor biraz

Çevrimdışı Talisca1903

Bu arada Altay da berbat bir takim ve bu takima karsi hicbir sey oynuyamiyoruz