37. Hafta Göztepe 0-2 Beşiktaş
37. Hafta Göztepe 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|37. Hafta Göztepe 0-2 Beşiktaş Tarih : 15.05.2022 Saat : 16:00 Stadyum : Gürsel Aksel Stadyumu Hakemler : Ümit Öztürk - Mehmet Emin Tuğral - Hakan Karabalcık - Murat

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

37. Hafta Göztepe 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 8346 defa] 37. Hafta Göztepe 0-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Göztepe maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%87.5]
1 puan
1 [%12.5]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Bu yıl galibiyet 2.97 milyon TL diye okumuştum.5 ile 6 arasında 4 milyon TL fark varmış. Biri 9 milyon TL diğeri 5 milyon TL alıyormuş.

Sezon başlamadan bakıp not almıştım bilgisayara temmuz- ağustos gibi transfer vs hesap yapmak için, sen deyince baktım şubattan sonra değişmiş sanırım kur farkı vs de olabilir ama senin rakamlar doğru 2/2 de 2 yapıp 5. olursak senin rakamlar daha iyi olur.  :)
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı kahyaoglueren

Sezon başlamadan bakıp not almıştım bilgisayara temmuz- ağustos gibi transfer vs hesap yapmak için, sen deyince baktım şubattan sonra değişmiş sanırım kur farkı vs de olabilir ama senin rakamlar doğru 2/2 de 2 yapıp 5. olursak senin rakamlar daha iyi olur.  :)
Kuru sabitleme saçmalığı yapmasalardı 5.40 seviyesine belki de 7 8 milyon TL seviyesine gelecekti galibiyet primi. Şimdi sadece açıkladıkları yalandan enflasyona göre artıyor diye biliyorum.

Çevrimdışı Talisca1903

Emre çok kıvrak kedi gibi ters ayakta yakalandığında yedi golü demiştim ama süper çıkardı yan toplarada çıkıp toplarsa olur bu çocuktan

Serdar yerden hamlelerde hep bir adım geç kalıyor Vidayı tutmalıyız bence

Çevrimdışı Talisca1903

Aliağa spor bir daha görmemek üzere ait olduğun yere yallah

Çevrimdışı 38life

Emre çok kıvrak kedi gibi ters ayakta yakalandığında yedi golü demiştim ama süper çıkardı yan toplarada çıkıp toplarsa olur bu çocuktan

Vida sahada nerede duracağını bilmeyen bir stoper. Hala Vida kalsın diyorsunuz. Anlamıyorum gerçekten
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Kuru sabitleme saçmalığı yapmasalardı 5.40 seviyesine belki de 7 8 milyon TL seviyesine gelecekti galibiyet primi. Şimdi sadece açıkladıkları yalandan enflasyona göre artıyor diye biliyorum.

bütçeler kısılacak mecbur 200 bin euro çok düşük ha bu lige çok bile şimdiden yeni sezon fragmanını gösterdi tff ve mhk. Emre nin gol yemeden bitirmesine daha çok sevindim. Ersin i satıp yerine koyarız.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Talisca1903

Vida sahada nerede duracağını bilmeyen bir stoper. Hala Vida kalsın diyorsunuz. Anlamıyorum gerçekten
emin ol daha iyisini alamaz bunlar

Çevrimiçi Necmi

bir şans verilecekse emreye verilsin diye boşa demiyorum ersin olsa bu maçta puan kaybederdik
Serdar basit şekilde pas vereceği yerde driplingle çıkma hastalığı var ve çıkarken her topuda kaptırıyor
Bu sene en fazla pozisyon verdiğimiz maçı oynadık herhalde ve gol yemedik

Çevrimdışı worns

emre çok potansiyelli çocuk, biraz ürkeklik var ama normal. daha epey genç, acaba bir sene net oynayacağı bir kulüp bulup kiraya mı göndersek diye düşünmedim değil.

takım çok zor durumdaykn yine iyi kavga verdi. 10.dakikada 10 35te 9 kişi kaldığınız bi maçta rakip 2.lig takımı olsa yine zorlasınırsınız fiziksel açıdan.

Çevrimdışı Orhan_

emre çok potansiyelli çocuk, biraz ürkeklik var ama normal. daha epey genç, acaba bir sene net oynayacağı bir kulüp bulup kiraya mı göndersek diye düşünmedim değil.

takım çok zor durumdaykn yine iyi kavga verdi. 10.dakikada 10 35te 9 kişi kaldığınız bi maçta rakip 2.lig takımı olsa yine zorlasınırsınız fiziksel açıdan.

Bence en iyisi elimizde tutup oynatmak. Kiralık göndereceğimiz takım oynatacak mı? Bu kiralık gönderme olayı hiç işe yaradı mı? Kiralıktan dönenler verimli oldu mu? Aslında tüm dünyada bu kiralama sisteminin istatistiki verisini bilmek isterdim. Teorikte kulağa doğru geliyor da pratik kısmını hiç bilmiyorum.

Çevrimiçi Necmi

bir oyuncuyu pişirmek istiyorsan kadronda tutacaksın hiç kimse senin oyuncunu senin gibi eğitemez bununla uğraşmazda genç yerli çocuk ne zararı olacak sana gerektiğinde sorumluluk alabiliyor kadroda böyle gençlere şans verilir ersinle ömür törpüleyeceğime gol yiyecekse bu çocuk yesin bunda kaleci gömleği var kaç ay önce söylemişdim bunu tabiki tecrübe kaynaklı hataları olacak maçın başında arka arkaya iki hamle yapıp topu çıkardı ersin bunu hayatta yapamaz bu kadar pozisyon olan bir maçta donduğunu hiç görmedim ersin oynasa biz bu maçtan puan çıkaramazdık

Çevrimiçi Necmi

Uzun zamandır kalecinin çıkardığı helal olsun dediğiniz bir pozisyon hatırlıyormuşsunuz bu maçta iki üç pozisyon var haftalardır kaleyi tutan her top ya gol oluyor yada direkten dönüyordu 

Çevrimdışı worns

bir oyuncuyu pişirmek istiyorsan kadronda tutacaksın hiç kimse senin oyuncunu senin gibi eğitemez bununla uğraşmazda genç yerli çocuk ne zararı olacak sana gerektiğinde sorumluluk alabiliyor kadroda böyle gençlere şans verilir ersinle ömür törpüleyeceğime gol yiyecekse bu çocuk yesin bunda kaleci gömleği var kaç ay önce söylemişdim bunu tabiki tecrübe kaynaklı hataları olacak maçın başında arka arkaya iki hamle yapıp topu çıkardı ersin bunu hayatta yapamaz bu kadar pozisyon olan bir maçta donduğunu hiç görmedim ersin oynasa biz bu maçtan puan çıkaramazdık

kaleciler pek oturarak gelişmiyor ha 11de oynatacaksak eyvallah da onu da sanmıyorum. açıkçası abi şu genç kaleciyi 11'e koyma işine ben sıcak değilim. ersin'i de bir an önce satabilsek de şu sevdadan vazgeçsek diyorum. bu çocuk yetenekli şüphe yok ama artık şampiyonluk yarışında kale gibi kritik bir mevkiyi gençlere bırakmayalım. geçen sene bi kumar oynadık, kalecimiz istatistiksel anlamda ligin 16.sı mıydı o şekilde bir biçimde şampiyonluk geldi ama o da daha kolay kolay olmaz bence. bu sene belki daha da kötüyüzdür kaleci istatistikleri açısından bakmadım.

Çevrimiçi Necmi

kaleciler pek oturarak gelişmiyor ha 11de oynatacaksak eyvallah da onu da sanmıyorum. açıkçası abi şu genç kaleciyi 11'e koyma işine ben sıcak değilim. ersin'i de bir an önce satabilsek de şu sevdadan vazgeçsek diyorum. bu çocuk yetenekli şüphe yok ama artık şampiyonluk yarışında kale gibi kritik bir mevkiyi gençlere bırakmayalım. geçen sene bi kumar oynadık, kalecimiz istatistiksel anlamda ligin 16.sı mıydı o şekilde bir biçimde şampiyonluk geldi ama o da daha kolay kolay olmaz bence. bu sene belki daha da kötüyüzdür kaleci istatistikleri açısından bakmadım.
senin genç kalecini zaten başkalarıda oturtur o yüzden başka kulübede oturacağına senin kulübende otursun yok oynatacakları kadar iyiyse genç kaleci oynatmaları için gerçekten iyi olması gerekiyor o zaman sendede oynar iyi kalecinin hangi takımın kalesinde olduğunun önemi yok yetenek yetenektir
Diğer mevkiler böyle değil yeteneklide olsan göstermek için iyi ekibe ihtiyacın var büyük takımda kulübede bile olsa kırkmamayı öğrenir kendine güveni öğrenir büyük isimlerle antrenman yapacak ama alt seviye lig ve kötü takımlar kaleciye hiç birşey vermez hatta çok şeyini götürür

Çevrimiçi Necmi

Emreyi çok izlemedim ama izlediğim kadarıyla kalecide olması gerekenler var yer tutuş hız çabuk karar verme verdikten sonra terettüt etmeme ama bugün hatalı çıkıştan kırmızı yiyecekti hakem cesaret edemedi yoksa pozisyon net kırmızıydı topun yönünü uydurdu ceza sahasında son adam kaleci ve kale boş geçse topu her açıdan kaleye sokarsın birde orta sahaya gelip duran top kullanmaz kaleci o top rakibe giderse topu kalende görürsün jenerik gol yersin zaten iki eksiksin ileri vurulan her topu rakip alıyor takım duble yorulmuş çok gereksizdi allahdan karşımızda çok leş takım vardı

Çevrimdışı Nartallo

Ersin maçın başındaki şutlardan bir tanesini yerdi muhtemelen... Vuruş gelmeden atlardı bir tarafa geçen hafta yaptığı gibi...

Sonra da bu vuruşa Ersin ne yapsın diye kendimizi avuturduk.

Emre de bana kalırsa Beşiktaş kalesi için çok ümit vaat etmiyor ama en azından bir kabiliyet var, oynarsa gelişir, onu görebiliyoruz...

Çevrimdışı worns

eski yıllardaki mert hocanın en çok istediği kaleci tipi olur muhtelemen ama o da sakatlıktan nasıl dönecek muamma. öncesinde de çok formda gözükmüyordu. ama yaşı halen kaleciler için toparlanıp son bir performans verecek aralıklarda.

Çevrimiçi Necmi

Ersin maçın başındaki şutlardan bir tanesini yerdi muhtemelen... Vuruş gelmeden atlardı bir tarafa geçen hafta yaptığı gibi...

Sonra da bu vuruşa Ersin ne yapsın diye kendimizi avuturduk.

Emre de bana kalırsa Beşiktaş kalesi için çok ümit vaat etmiyor ama en azından bir kabiliyet var, oynarsa gelişir, onu görebiliyoruz...
emrede kaleci özellikleri var beşiktaş kalesi için bu özellikleri ne kadar kıllanabileceği ile alakalıdaha çok tecrübesiz tecrübe kazanınca nereye evrileceğini görmek lazım
Ersin karambollerde kendini gözünü kapatıp savuruyor top çarparsa kurtarmış oluyor çarpan top rakibe giderse gol oluyor emrede attı maçın başında kendini top çarpıp rakibe gitti ama ersinden farklı olarak ikinci hamleyi yaptı topu çıkardı

Etiketler: