27. Hafta Sivasspor 2-3 Beşiktaş
27. Hafta Sivasspor 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|27. Hafta Sivasspor 2-3 Beşiktaş Tarih : 26.02.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Sarper Barış Saka - Cevdet Kömürcüoğlu - Murat Tuğberk Curbay -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27. Hafta Sivasspor 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 10836 defa] 27. Hafta Sivasspor 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
3 [%37.5]
1 puan
2 [%25]
0 puan
3 [%37.5]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimiçi Samet Demir

kaleyi tutan tehlikeli sayabileceğimiz top sayısı 3 falan

en önemlisi de ersinin son dakika kurtardığı

başka da öyle aman aman pozisyonları yok

bizim çok daha net pozisyonlarımız var
Necibin yaptığı Pjanicin yapmadığı neydi peki abi.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tolga1903

Necibin yaptığı Pjanicin yapmadığı neydi peki abi.

Abi pjanic oyunun geometrisini değiştiriyor direk. Hoca onu regista kullanıp josef'den atiba yaratmaya çalışıyor bu tutmadı zaten kafadan e pjanic atiba merkezi yapsa josef diye taşlarlar adamı. Ben mrred'e katılıyorum en başından beri katılıyorum bu pjanic ve batshuayi bizim hikayemizi yazdı bu sene. Beşiktaş futbol takımının geçen sene bir derin oyun kurucuya ihtiyacı var mıydı yani oyununu tanımlarken eksiklik olarak gözüne çarpıyor muydu sergen'in bile çarpmıyordur. Sırf isim diye aldılar o adamı sadece isim diye ve orta saha oynuyor diye, takıma getirileri neler ve her şeyden önemlisi neler götürecek hiç düşünülmeden piyango gördüler ve getirdiler. Ve mrred haklı olmadığı maçlarda takım savunması ve direnci çok daha kuvvetli. Pjanic belki 15/16 Beşiktaş'da efsane olurdu ama 21/22 takımı için fazlaca lüks oldu kabul edip ısrar etmemek lazım zaten tutamayız en kötü valencia falan yapacaktır

Çevrimiçi Necmi

Abi pjanic oyunun geometrisini değiştiriyor direk. Hoca onu regista kullanıp josef'den atiba yaratmaya çalışıyor bu tutmadı zaten kafadan e pjanic atiba merkezi yapsa josef diye taşlarlar adamı. Ben mrred'e katılıyorum en başından beri katılıyorum bu pjanic ve batshuayi bizim hikayemizi yazdı bu sene. Beşiktaş futbol takımının geçen sene bir derin oyun kurucuya ihtiyacı var mıydı yani oyununu tanımlarken eksiklik olarak gözüne çarpıyor muydu sergen'in bile çarpmıyordur. Sırf isim diye aldılar o adamı sadece isim diye ve orta saha oynuyor diye, takıma getirileri neler ve her şeyden önemlisi neler götürecek hiç düşünülmeden piyango gördüler ve getirdiler. Ve mrred haklı olmadığı maçlarda takım savunması ve direnci çok daha kuvvetli. Pjanic belki 15/16 Beşiktaş'da efsane olurdu ama 21/22 takımı için fazlaca lüks oldu kabul edip ısrar etmemek lazım zaten tutamayız en kötü valencia falan yapacaktır
ama sorun pjaniçde değil takımın genel durumu iyi değil bugün pjaniç yoktu ama orta sahada yoktu maçın çok uzun bölümü bizim yarı sahada oynandı topu rakip sahaya taşıyacak tek oyuncu yoktu pjaniç bunu yapıyor olmadığı hali gördük şu maçı gerçekten şans eseri kazandık iyi olduğumuz beş dakikalık süre varmı
Pjaniçden çok şey bekliyorsunuz oynadığında her maç beş altı kıritik pas atıyor ama değerlendirecek kimse yok

Çevrimiçi Samet Demir

Sorumun cevabı bu yazdıkların değilki. Bu maç özelinde diyorum ben özellikle Necipi izledim. Kaçak dövüştü. Pasları ya defansa oldu ya da isabetsiz. Koca maç ghezzal ın ayağına baktık. Top almak için Alex bile sürekli geriye geldi.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: