26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay
26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay

Beşiktaş Forum|26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay Tarih : 19.02.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Volkan Bayarslan - Hakan Yemişken - Yusuf Bozdoğan - Çağdaş Altay VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay  [Okunma sayısı 10790 defa] 26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay
Anket
Beşiktaş, Altay maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%66.7]
1 puan
1 [%11.1]
0 puan
2 [%22.2]

Toplam Oy Verenler: 9

Çevrimiçi sEuL

Ligin dibindeki hicbir takima karsi oyun ustunlugunu alamadik. Allah’tan puan cetvelinde Gs’ye nazaran iyi durumdayiz, yoksa onumuzdeki haftalardaki mac programina gore Gs’nin dusmus oldugu durumdan daha kotu durumlara dusebilirdik.

Soyle bi bakiyorum onumuzdeki 6 haftalik programa, Sivas, Gs, Ts deplasmanlari icerdede Basaksehir, Hatay ve Alanyaspor ile oynuyoruz. Bu maci aldik aldik, onumuzdeki 6 haftada 3 puan bile toplayamayabiliriz.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ligin dibindeki hicbir takima karsi oyun ustunlugunu alamadik. Allah’tan puan cetvelinde Gs’ye nazaran iyi durumdayiz, yoksa onumuzdeki haftalardaki mac programina gore Gs’nin dusmus oldugu durumdan daha kotu durumlara dusebilirdik.

Soyle bi bakiyorum onumuzdeki 6 haftalik programa, Sivas, Gs, Ts deplasmanlari icerdede Basaksehir, Hatay ve Alanyaspor ile oynuyoruz. Bu maci aldik aldik, onumuzdeki 6 haftada 3 puan bile toplayamayabiliriz.
Gs’nin yanına ineriz
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Necmi

zamanında 9 puan alıp ligde kalmayı garantileyelim dediğimde şakamı yaptığımı sanıyordunuz o lafı ettikten sonra kaç hafta oldu birmi iki puanmı aldık hemde kolay rakiplere karşı bundan sonra rakiplerde zor ve almamız gereken 7 puan var tek şansımız alttaki takımlar gerçekten berbat yoksa şu anda çoktan panik başlamıştı
Başkanın sözlerinden belli bından sonra yerli ağırlıklı çıkacağız seneye devam edeceğimiz oyuncuları belirleyeceğiz ama unuttukları şey adam futbolcudur seneye hazırlamak için pişirirsin ama olmayanı futbolcu yapamazsın mucize yaratmaya çalışıyorlar

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi MUSTAFA_

üç maç kaybetmeye bakar bu
Ondan sonra görürüm Karaveli planlamada var mı yok mu? Zaten bu gidişle her hafta yavaş yavaş dibe ineceğiz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Bu maçtan sonraki 6 maç Sivas, gs ve ts deplasmanları başakşehir, Alanya ve Hatay maçları gsnin oraya doğru gideriz gibi belki gs önümüze bile geçer

Çevrimiçi Necmi

Güven pas vermeme inadından bütün topları eziyor sahada en golcü oyuncularımız güven neco vida ghazzel ve biz gol atmayı bekliyoruz
Alt yapıda forvet yokmu getirip oynatsınlar şu kenandan iyi oynamazsa suratıma tükürün
Bırak oynatmayı bunu kulüpte tutanlar ne yöneticidir nede hoca
Al işde ortaya giderken rakibi iten adamı sahada tutuyoruz

Çevrimiçi Necmi

Ondan sonra görürüm Karaveli planlamada var mı yok mu? Zaten bu gidişle her hafta yavaş yavaş dibe ineceğiz.
ben dua ediyorum bu kadar puan toplayabilmişiz diye

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu yonetim olduğu müddetçe biz bu ligde ezilen tarafta oluruz.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Vida kafa atmayı unutmuş

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi MUSTAFA_

ben dua ediyorum bu kadar puan toplayabilmişiz diye
Lig nasıl bitecek bu sene acaba? Bu sene kadar hiç zorlanmamıştım kadrolar çok kötüyken bile. Tam bir yönetim başarısı bu sene yaşananlar...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Talisca1903

Güven pas vermeme inadından bütün topları eziyor sahada en golcü oyuncularımız güven neco vida ghazzel ve biz gol atmayı bekliyoruz
Alt yapıda forvet yokmu getirip oynatsınlar şu kenandan iyi oynamazsa suratıma tükürün
Bırak oynatmayı bunu kulüpte tutanlar ne yöneticidir nede hoca
Al işde ortaya giderken rakibi iten adamı sahada tutuyoruz
kenan bugün gayet iyi ama işte düşün hücumdaki en iyi adam kenan olunca skorda 0-0

Çevrimiçi sEuL

Lan cikar su Kenan'i menani, oyuna mudahale et beyefendi. Gol yemeyi mi bekliyorsun hey Allah'im ya

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Talisca1903

vidayı kızdırmayacaksın

Çevrimiçi sEuL

Vida kafa atmayı unutmuş

Rakip uyandirdida golu atti, bir onceki pozisyon daha kolay olmasina ragmen gole giden topu icerden cikarmisti.

Çevrimdışı ferdi1903

Lan olum kenan cenabetmisin nesin arkadas

Çevrimiçi sEuL

75 dakikadir bizlere Kenan resitali izlettiren Onder bey kulaklarini cinlatiyorum seninde.

23 macta forma sansi bulup 1 asisti olan ve pozisyonlari huncarca harcayan bu arkadastan ne bekliyorsun cok merak ediyorum.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Lan arkadaş topu önüne istiyorsun, atılıyor niye koşmuyorsun...

Çevrimiçi Samet Demir

Lan arkadaş topu önüne istiyorsun, atılıyor niye koşmuyorsun...
Kalibrasyona gitmesi lazım. Fikri oluyor vucudü tepki göstermiyor. Vucut tepki verince de fikir olmuyor. Sürekli bir tezatlık var adamda.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

75 dakikadir bizlere Kenan resitali izlettiren Onder bey kulaklarini cinlatiyorum seninde.

23 macta forma sansi bulup 1 asisti olan ve pozisyonlari huncarca harcayan bu arkadastan ne bekliyorsun cok merak ediyorum.
Kenan bugün gayet iyi her zamankinin aksine

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Şimdi arkadaşlar ben mi kaçırdım, bu dakikaya kadar tek değişiklik mi yaptık?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şimdi arkadaşlar ben mi kaçırdım, bu dakikaya kadar tek değişiklik mi yaptık?
Karaveli kenarda hala birilerini alkışlıyor. Çok normal :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Talisca1903

herkes kenana yürüyor ama bugün gayet iyi adam kerem berbat aynı zamanda josefte çok kötü bugün Güven zaten beynini aldırmış gibi oynuyor

Etiketler: