Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final
Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final

Beşiktaş Forum|Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Skor : Konyaspor - Beşiktaş Tarih : 11.02.2021 Saat : 20:45 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Ali Palabıyık - Serkan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final  [Okunma sayısı 30438 defa] Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
12 [%100]
Konyaspor
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimiçi levitate

konya ilhan palutu almış bakalım nasıl etki edecek
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat

4 maç kazanırsak alacağız kupayı. Ligde daha çok maç var. 10 senedir kazanılmıyor bu kupa. Beşiktaş' a yakışmıyor bu durum.
kupada fener gs yıpratır takımı alıp alamayacağın meçhul.konyayı elemek .çin tam takım oynamaya gerek yok hatta yorgun oyuncularla yenmek daha zor olacaktır izin verirsen yedek kadro oynayalım.gerçi sergen hocamda pek sevmez çok yedek ağırlıklı ama tam kadro da çıkmaz.ben 6 ya 5 gibi bir rotasyon düşünüyorum.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Şu kadroyla bir çıksak nolur ki

-----------------------ersin--------------------
bilal--------weli-------------vida------necip---

-------------oğuzhan---mensah---------------
nkodou------------ljajic---------------hasic---
--------------------cenk--------------------------

@mourinho1903  şu adam bir kere mutlu olsun  :lol:

Çevrimiçi mellfred

fenerin maçını atv’den veren mirasyediler bizim maçı aspora almışlar
adiler bir de 20:45’e koymuşlar prime time izlenirliği arttın diye
sırf şu elemanlar kazanmasın diye bile bu kupadan elenmeye değer

Çevrimiçi Necmi

kupada fener gs yıpratır takımı alıp alamayacağın meçhul.konyayı elemek .çin tam takım oynamaya gerek yok hatta yorgun oyuncularla yenmek daha zor olacaktır izin verirsen yedek kadro oynayalım.gerçi sergen hocamda pek sevmez çok yedek ağırlıklı ama tam kadro da çıkmaz.ben 6 ya 5 gibi bir rotasyon düşünüyorum.
fener nasıl yıpratacak tribünde amigolukmu yapacaklar rakibe 😁

Çevrimiçi murat

fener nasıl yıpratacak tribünde amigolukmu yapacaklar rakibe 😁
fener olmaz balak olur.aykutun tacı bulunamadı daha :lol:elensekte tur atlasakta 90 dakika içinde ve sakat vermeden olsun.

Çevrimdışı worns

tahminim

ersin bilal vida montero n'sakala necip ozi mensah hasic n'kodou cenk

çoğu oyuncu diri olacağı için kazanma ihtimali de az olmaz bu kadronun.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Her Konya deplasmanında bir saçmalık yapıyoruz. Hep bir aksilikler oluyor. En çok gerildiğim ve çekindiğim deplasmanlardan birisi. Konyaspor' a karşı kupalarda da şansımız tutmuyor. Bu maçta da eleneceğimizi düşünüyorum.

Çevrimdışı can1903

Kazanma alışkanlığı önemli. Her maçı kazanalım :)
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı blackeagle35

Çevrimiçi Necmi

Her Konya deplasmanında bir saçmalık yapıyoruz. Hep bir aksilikler oluyor. En çok gerildiğim ve çekindiğim deplasmanlardan birisi. Konyaspor' a karşı kupalarda da şansımız tutmuyor. Bu maçta da eleneceğimizi düşünüyorum.
hımmm madem eleneceğimizi düşünüyorsun neden o zaman as kadroyla çıkalım takımı iyice yıpratalım daha bugüne kadar bu maç rotasyon maçı değil eksiksiz çıkmamız lazım kupayı alalım kupa önemli diyordun insan eleneceğini düşünürken as kadro çıkıp şampiyonluğu riske atacak bir istekte olurmu.

Çevrimiçi Necmi

kupaya yüklenmeyelim diyordum sıkışık trafikte yıpranacak maçlar var ama fikrimi değiştirdim fener elendi gs ye kupayı hediye etmenin manası kalmadı bu maçı oynuyoruz zaten finale bir maç kalıyor başakla oynayacağız sanırım çokda yıpranmayız zaten öyle yada böyle gelmişiz buraya kadar kupayı almamak ayıp artık

Çevrimdışı MUSTAFA_

kupaya yüklenmeyelim diyordum sıkışık trafikte yıpranacak maçlar var ama fikrimi değiştirdim fener elendi gs ye kupayı hediye etmenin manası kalmadı bu maçı oynuyoruz zaten finale bir maç kalıyor başakla oynayacağız sanırım çokda yıpranmayız zaten öyle yada böyle gelmişiz buraya kadar kupayı almamak ayıp artık
Ben de fikstüre bakınca zaten dinleneceğimiz araya Konya maçıyla birlikte 2 maç kalmış. Bu maça as kadroyla çıksak pek sıkıntı yaşamayız gibi görünüyor  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

hımmm madem eleneceğimizi düşünüyorsun neden o zaman as kadroyla çıkalım takımı iyice yıpratalım daha bugüne kadar bu maç rotasyon maçı değil eksiksiz çıkmamız lazım kupayı alalım kupa önemli diyordun insan eleneceğini düşünürken as kadro çıkıp şampiyonluğu riske atacak bir istekte olurmu.

Avcıyla bile 1-0 dönmüştük, 10 kişi atağa bile çıkamayan konyadan bu kadar korkmak  :) Yeni hocaları eyvallah gaz falan ama 1 maçta ne kadar çok şey değişebilir ??? Ciddiye alırsak çok rahat galibiyetle dönebileceğimiz bir maç. Yenmek için oynamalıyız hoca gs maçı öncesi bile rizeye as kadroya yakın çıktı bu maçta rotasyon yapma ihtimali yok denilecek kadar az. Abou josef atiba dinlensin okeyim ben. larin rosier de dinlenirse tatlı olur. En azından ilk bahsettiğim 3lü 2.yarı girsin.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Eleneceğimizi düşünüyorum evet ama as kadroyla çıkarsak daha fazla kazanma ihtimalimiz olur. Ayrıca nasıl rahat kazanırız anlamadım ben. Konya' dan kaç kere elimizi kolumuzu sallayarak çıktık? Geçen sezon 1-0 kazandığımız maçta 2. dakikada golü verse o maç gitmişti. Allah korumuştu o maçta bizi. Rakibin hatasıyla atımıştık golü. Onun dışındaki Konya deplasmanları hep korku filmi gibi oldu.

10 senedir kupa kazanılmıyor. Kupa önemli değil diyenleri görünce de çok kızıyorum. Zamanında fener' le dalga geçilirdi 25-26 senedir kazanamıyorlar diye. Bu gidişle o hale geleceğiz biz de.. Kupa kupadır. İsterse maddi olarak zarara uğrayalım yine de kazanmalıyız.

Yorgunluk falan filan hiç inanmıyorum o işlere. Tam tersi ne kadar çok maç oynanırsa o kadar iyi olur.

Çevrimiçi mayguntr

GS de gidici gibi, almamiz lazim kupayi artik. Yari finalde tek mac ustundendi galiba 3 maci alip kupayi alabiliriz.

Cenkle birlikte forvet rotasyonumuz artti, Kanat rotasyonumuz zaten var, Orta sahada da yedeklerimiz bizi yari finale tasisa ordan sonrasinda 1-2 mac ittire ittire kazanilinir zaten.

Çevrimdışı mourinho1903

Lig acisindan isimize gelmese de bunlarin elenmesini keyifle izledim. Ozellikle Ozan Tufan ve Fatih Terim'in hallerini. Yarin hasbelkader kazanirsak kupa'da yolumuz acik. Basaksehir ve Alanya, hatta Sivas olumune asilacak ama bizim altimizdalar seviye olarak.
Normalde zor kura bize duser hep, ama FB ve GS'den baya avantajli kura cektik, umarim yarin sahaya yansitiriz.

Çevrimdışı mourinho1903

Şu kadroyla bir çıksak nolur ki

-----------------------ersin--------------------
bilal--------weli-------------vida------necip---

-------------oğuzhan---mensah---------------
nkodou------------ljajic---------------hasic---
--------------------cenk--------------------------

@mourinho1903  şu adam bir kere mutlu olsun  :lol:

Kirmizi kartlar artik ayni turnuvaya yansiyormus. N'sakala yani oynayabilecek.

-----------------------Utku-----------------------

Bilal----------Vida-----------Montero--------N'Sakala

--------------------Atiba----------------------------

Hasic--------Dorukhan----Oguzhan--------N'Koudou

-------------------Cenk-------------------------------

Soyle birseye raziyim ben. Kritik adamlar dinlenmis olur en azindan. Ve Oguzhan, Hasic, Montero, N'koudou, hatta yeni transferlere kendini gosterme firsati olur.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Fb ve Gs elendi. Trabzon zaten daha önce elenmişti. Bizimkiler daha hırslanmıştır umarım

Çevrimiçi Necmi

Aspor duaya çıkmıştır elenmeyelim diye 😂 bunlara gıcık olsun diye gençlerle çıkacaksın maça

Çevrimdışı MUSTAFA_

Aspor duaya çıkmıştır elenmeyelim diye 😂 bunlara gıcık olsun diye gençlerle çıkacaksın maça
Bizi bu bahane ile finale taşıyorlarmış  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

Fb ve Gs elendi. Trabzon zaten daha önce elenmişti. Bizimkiler daha hırslanmıştır umarım
zaten eleme ihtimalimiz zayıf yedeklerle çıkmak lazım.konya gibi güçlü bir takım karşısında kadroyu zorlamaya gerek yok. :D fener gs elenince konya da hırslanmıştır.

Çevrimiçi mellfred

evet fb gs elenince kılçıksız balık oldu
elenirsek üzülmem rotasyonlu kadroyla uzatmaya gitmeden alırsak da fena olmayacaktır
her halükarda 90 dakikada tamamlanması dileğiyle

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Normalde elensek üzülmem fakat gs fb elendikten sonra üstüne üstlük formsuz bir başakşehir karşımızda kaldıktan sonra üzülürüm. Çağdaş sergene bir daha hocalık dersi vermediği sürece kupayı almaya bu kadar yakınız.

Etiketler: