32. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş
32. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|32. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş Skor : Yeni Malatyaspor - Beşiktaş Tarih : 13.07.2020 Saat : 21:00 Stadyum : Yeni Malaya Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

32. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 36769 defa] 32. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş,Yeni Malatyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
3 [%42.9]
1 puan
1 [%14.3]
0 puan
3 [%42.9]

Toplam Oy Verenler: 7

Çevrimdışı mrred

?s=20
The great gig in the sky

Çevrimdışı MUSTAFA_

?s=20
Farklı bir şeyler görebiliriz bu maçta  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

?s=20
Hücum ve orta sahada 3 tane hareketli oyuncu aynı anda sahada olacak. Elneny Diaby Body . Necip arkada tek başına kalır bu 3 hareketli oyuncu devamlı pas açılarını değiştirerek aralara kaçarak oynarsa bişeyler çıkabilir diye umut ediyorum. Sırtı dönük top alacak hücum oyuncumuz sadece nkoudou var. Biraz da Lens. 2.bölgede topu kaptırmamamız lazım o yüzden Elneny devamlı 3.bölgeyi zorlamalı fazlalık yaratmalı pas açılarını ayarlaması lazım. Pas alabilecek şekilde kendini konumlandırmalı umarım necip ve ruiz iyi paslar atabilir.
The great gig in the sky

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hücum ve orta sahada 3 tane hareketli oyuncu aynı anda sahada olacak. Elneny Diaby Body . Necip arkada tek başına kalır bu 3 hareketli oyuncu devamlı pas açılarını değiştirerek aralara kaçarak oynarsa bişeyler çıkabilir diye umut ediyorum. Sırtı dönük top alacak hücum oyuncumuz sadece nkoudou var. Biraz da Lens. 2.bölgede topu kaptırmamamız lazım o yüzden Elneny devamlı 3.bölgeyi zorlamalı fazlalık yaratmalı pas açılarını ayarlaması lazım. Pas alabilecek şekilde kendini konumlandırmalı umarım necip ve ruiz iyi paslar atabilir.
Necip sarı kart görmeden maçı bitirsin yeterli. Sonra maç sonuna kadar stresli maç izlemek zorunda kalıyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

İlk 11 belli oldu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Herhalde 4-6-0 şeklinde oynayacağız  :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

bu kadroyla set oyununda pek başarı beklememek lazım. malatya'nın maçı kazanmayı isteyecek olması avantaj. geride sağlam durmayı becerirsek direk oyunla rakibin bıraktığı alanları etkili değerlendirebiliriz. rakipten kazanılacak toplarla etkili olunabilir. bu yoklukta fena strateji değil. sergen'in ilk durum odaklı çözüm dokunuşu da diyebiliriz. bakalım ne sonuç alacağız?

Çevrimdışı worns

ruiz ve elneni'nin bol bol uzun metrajlı çapraz paslarla oyunu kenarlara açması gerekiyor. bir de oyun sabrı. dezavantaj olası kondisyon problemleri ve gerektiğinde bile kapalı savunma yapmayı pek beceremeyen, bireysel hataya yakın savunma hattı.

Çevrimdışı Erman1903

Sol bekte Rıdvan, orta sahada Necip yerine Caner daha güzel olabilirdi bence. El-Neny'de hep oynadığı pozisyonda olurdu. Necip pas bağlantısı olduğunda yanlış tercihler yapabiliyor.

Çevrimiçi levitate

İlk 11 belli oldu  :tabe:

tepeyi terkeden okçular full liste
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Hmm Boyd'u Diaby'nin arkasında gibi görmüştüm. Orta sahaya yaklaşarak oynayacak demek ki forvetler. Necip pas merkezi olmayacak öyleyse, sevindirici haber :)

Bakalım nasıl performans vereceğiz, ilginç olmuş Sergenlik hareket...

Çevrimiçi kahyaoglueren

Herkesin hareket ettigi yer değiştirdiği  bir plan düşünüldü buyuk ihtimalle.  Malatyanin defansi agir bir defans umarim yararlanabiliriz. Hadi bakalim

Çevrimiçi levitate

diaby pas atsa net gol yaptığı harekete bak
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi kahyaoglueren

Necip hikmet karamana pas atti  :lol:

Çevrimdışı mrred

Necip sen nasıl futbolcusun ya inanılır gibi değil
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı AigleBordeaux

Necip bizden sonra PTTde forma şansı zor bulur
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi kahyaoglueren

?s=19
Şunu hali sahada biri yapsa 1 dakika oyun durur herkes deli gibi güler herhalde  :D

Çevrimiçi levitate

Şunu hali sahada biri yapsa 1 dakika oyun durur herkes deli gibi güler herhalde  :D
necip'in pasını görseler futbolu bırakırlar herhalde

Çevrimiçi yaço58

Çevrimiçi levitate

elneny necip'e sakin ol diyor adam daha da heyecanlanıyor

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ne bizden sonrası. Adam Kadir gecesi doğmuş galiba. Futbolu bizde bırakır bu şansla.

Lenovo A7010a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ben 3. Ligde çok mac izledim bu yil. Cidden necip çok kötü oyuncu. 3. Ligde bile fark yaratamaz.