Almanya - Portekiz 16.06.2014 19:00
Almanya - Portekiz 16.06.2014 19:00

Beşiktaş Forum|Almanya - Portekiz 16.06.2014 19:00 Final gibi Maç...! panzerler mi portekizliler mi ! özil'li Lahm'lı Göthze'li Almanlar mı Ronaldo'lu Almeida'lı Pepe'li Portekiz mi..!  

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Almanya - Portekiz 16.06.2014 19:00  [Okunma sayısı 28786 defa] Almanya - Portekiz 16.06.2014 19:00

Çevrimdışı ALI RIZA

Final gibi Maç...! panzerler mi portekizliler mi ! özil'li Lahm'lı Göthze'li Almanlar mı Ronaldo'lu Almeida'lı Pepe'li Portekiz mi..!

Çevrimdışı Altuğ

İşte bu maç kaçmaz işten sonra nevaleyi kapıp direk evdeyim. Unutmadan eklemek istedim favorim Almanya.

Çevrimdışı denilanz

Ben artık Portekiz'den bir şeyler bekliyorum. Kadro kalitesine bakıldığında turnuvalarda yukarılarda olmaları gerekiyor. Ronaldo'nun sakatlığı ciddi değilse ve turnuva süresince tekrarlamazsa iddialı olacaklarını düşünüyorum. Akşamki maç da ortada bence. Turnuvanın berabere biten ilk maçı olur. ;)

Çevrimdışı enisdindar

Ronaldo vuruyor gol oluyooor ! Força Portugal  :)
...

...
Parası Yetenlerin Değil , HAKKI YETEN'lerin Takımıdır BEŞİKTAŞ
Aslolan hayattır , hayatta BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı Efe

Almanya agır basiyor ama bellide olmaz cok gol atildi mac basina neredeyse 3 gol hersey olabilir bu mactada ;)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı eski inönü

vay be ne çok Ronaldocu varmış.:)  Ben bir Anti-Ronaldo Ve Anti-Portekiz olarak Almanyanın yenmesini hatta mümkünse ezmesini istiyorum :)

Çevrimdışı tayfun

sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı eski inönü

bastır almanya.
Yalnız iki takım kadroları arasında bildigin uçurum var. Almanya Munihle Dortmund karışımı. Portekiz ilk 11'de sırf Türkiyeden 3 adam var :)

Çevrimiçi murat

Almanyadan fark beklediğim maç.

Çevrimdışı ALI RIZA

Portekiz ile oynuyor öldürdünüz ha murat abi :)

Çevrimdışı denilanz

Hollanda da son şampiyonla oynuyordu. :P Artık hiçbir şeye olamaz diyemiyorum. :)

Çevrimdışı ALI RIZA

Hollanda da son şampiyonla oynuyordu. :P Artık hiçbir şeye olamaz diyemiyorum. :)
ispanyanın futbolunu sevmiyordum :) uykumu getiriyor durmadan pas pas pas bir tane çıksın da bunları dağıtsın diyordum hollanda sağolsun dualarımı geri çevirmedi :)

Çevrimdışı denilanz

ispanyanın futbolunu sevmiyordum :) uykumu getiriyor durmadan pas pas pas bir tane çıksın da bunları dağıtsın diyordum hollanda sağolsun dualarımı geri çevirmedi :)
Bu konuda böyle düşünmeyen yoktur herhalde. Sıkıcı Barçavari futbolları sonunda çöktü. Şili-İspanya maçı kesinlikle kaçmaz. Acayip merak ediyorum.

Neyse, asıl maça dönelim. 19.00'da bence güzel bir maç izleyeceğiz. Kimin kazandığı çok da umurumda değil açıkçası. Ben sadece güzel futbol izlemek istiyorum.

Çevrimdışı ALI RIZA

Bu konuda böyle düşünmeyen yoktur herhalde. Sıkıcı Barçavari futbolları sonunda çöktü. Şili-İspanya maçı kesinlikle kaçmaz. Acayip merak ediyorum.
Neyse, asıl maça dönelim. 19.00'da bence güzel bir maç izleyeceğiz. Kimin kazandığı çok da umurumda değil açıkçası. Ben sadece güzel futbol izlemek istiyorum.
güzel futbol olacak... tam kupaya göre maç olacak

Çevrimiçi murat

Portekizlilere gıcık oldum.alman oyuncular ise bizde hep başarılı olmuştur.

Çevrimdışı nannan

Portekiz'in Almanya'yı yenme gibi bir ihtimali kesinlikle yok. Portekizci ve Ronaldocu arkadaşlar heveslenmesin boşuna.:)
Tek tek bakıldığında Portekiz iyi ama takım haline geldiklerinde Ronaldo hariç kulüp performanslarından eser yok.
Ayrıca forveti Almeida olan bi takım Almanya'ya nasıl gol atabilir ki.:)

Çevrimdışı ALI RIZA

Portekiz'in Almanya'yı yenme gibi bir ihtimali kesinlikle yok. Portekizci ve Ronaldocu arkadaşlar heveslenmesin boşuna.:)
Tek tek bakıldığında Portekiz iyi ama takım haline geldiklerinde Ronaldo hariç kulüp performanslarından eser yok.
Ayrıca forveti Almeida olan bi takım Almanya'ya nasıl gol atabilir ki.:)
Almaida milli takımda farklı oynuyor :) şans ya çıkar 3 gol atar :) beleşe gider artık bizden :) yıldız olur parlar

Çevrimdışı eski inönü

Almeida umarım bol bol kaçırır kazmator :) Bu arada yolladık dimi biz bunu?

Çevrimdışı tayfun

bastır almanya.
Yalnız iki takım kadroları arasında bildigin uçurum var. Almanya Munihle Dortmund karışımı. Portekiz ilk 11'de sırf Türkiyeden 3 adam var :)
ronaldoyada yazık,topu alıp forvete atıcan,bi bakıyorsun almedia var :D [size=78%]...şaka bir yana almanya tam sistem takımı,o huyunu çok seviyorum,yenilse bile kolay kolay dağılmıyor,hep bi mücadele var,panzer işte yahu,arada arıza yapacak normal.[/size]
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı cisse557

Benim Dünya Kupası favorim Almanya ama bende çok pis göz var. Ne dersem tersi oluyor. İsmail köybaşı ve Mustafa Pektemeki ben sakatlattım beyler itiraf ediyorum ve daha bir çok isme nazarım geçmiş olabilir  ;D  Ben Almanya kazanır diyorum. İddaa da Portekize verin  ;D

Çevrimdışı ZEKI

Mac baslamis haber vermiyorsunuz :D ben actigimda Malmeida topun pesinden kosuyordu. Maca portekiz fena baslamadi ama Almanlar kolay kazanamayacaklar. Portekiz cok hizli cikiyor.

Çevrimdışı ZEKI

Hakem bana gore dogru bir karar verdi. Penalti. Mullerde cok klas atti..erken gelen gol guzel bir macin habercisi olabilir.

Çevrimdışı ALI RIZA

Etiketler: