25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş
25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş Skor : Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş Tarih : 12.03.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadı Hakem : Serkan Çınar Yayın : Lig TV

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 116567 defa] 25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş

Çevrimdışı Tolga

Skor : Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş

Tarih : 12.03.2016

Saat : 19:00

Stadyum : Çaykur Didi Stadı

Hakem : Serkan Çınar

Yayın : Lig TV
[ Son Düzenleme: 13 Mart 2016, 00:03:53 Tolga ]
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Tolga

Ne yapıp edip kazanmamız gereken bir maç.

Kolay olmayacak. 1-2 olası bir skor gibi duruyor.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Bence rahat bir galibiyet alacağız, 0-3 gibi bir şey bekliyorum.

Rize çok açık oynuyor, çok bariz bir hata veya kırmızı kart vs. olmaz ise oyunu baştan sona üstün götürüp kazanacağımızı düşünüyorum.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ne yapıp edip kazanmamız gereken bir maç.

Kolay olmayacak. 1-2 olası bir skor gibi duruyor.
tolga sende hep bize yüreğimiz ağzımızda maç izletiyorsun 2 0 olsun bizim olsun
Bence rahat bir galibiyet alacağız, 0-3 gibi bir şey bekliyorum.

Rize çok açık oynuyor, çok bariz bir hata veya kırmızı kart vs. olmaz ise oyunu baştan sona üstün götürüp kazanacağımızı düşünüyorum.
kweukenin olmaması avantaj önde çok top tutamazlar 2 0 biter bence

Çevrimdışı EMİR EMRE

tolga sende hep bize yüreğimiz ağzımızda maç izletiyorsun 2 0 olsun bizim olsun kweukenin olmaması avantaj önde çok top tutamazlar 2 0 biter bence

Aynen Kweuke Rize'nin yarısı resmen, olmaması büyük avantaj olacak. Nitekim 4-3 Gs maçını unutmadım  :evillol:

Çevrimdışı Tolga

tolga sende hep bize yüreğimiz ağzımızda maç izletiyorsun 2 0 olsun bizim olsun

Hikmet Karaman böyle maçlara özel hazırlıyor takımını.

Bize çıkarabilecekleri kadar zorluk çıkartacaklardır. :)

Çevrimdışı worns

uzak bir deplasman. farklı bir havası olduğundan zorluk derecesi artıyor ama rakip ikinci yarıda düşüşte. ofansif açıdan büyük sorun yaşıyorlar.

eskişehir maçında sürekli orta denemekten pas oyunlarına geçiş emareleri gösterdik. bu önemli keza gomezi bloke edebilecek fizikli stoperleri var. içeriyi kapatacak organizasyonu hazırlayabilecek hocaları da var.

akın sürekliliği önemli. gol gecikirse stres yapmadan oyun planına sadık kalmak önemli.

Çevrimdışı Savaş

Zor maç. Lakin kapanmayacaklar. Bu işimize gelicek.

Kapanan anadolu takımları yüzünden futboldan soğudum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ogün

Zor maç. Lakin kapanmayacaklar. Bu işimize gelicek.

Kapanan anadolu takımları yüzünden futboldan soğudum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen.
Ne olursa olsun güzel maç olacak. Yine 3-1 falan gibi bir skorla kazanırız gibi geliyor.

Çevrimdışı raichu

galibiyet serisinin 2. halkası olur umarım

Çevrimdışı can1903

Rize ve Trabzon'dan 6 çıkarırsak yavaştan sandığın tozunu alın.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı cursedofdragon

Maç yaklaşınca skor vereceğim yine :)

Kweuke'nin olmaması büyük şans :)

Hikmet karaman çıkarabildiği kadar zorluk çıkartacaktır :)

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Rize ve Trabzon'dan 6 çıkarırsak yavaştan sandığın tozunu alın.
biz 9 puan fener 3 puan alacak bu süreçte

Çevrimdışı Kemal

Ne zamandır penalti atmiyoruz penaltili galibiyet alalim

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ne zamandır penalti atmiyoruz penaltili galibiyet alalim
abi kazanalım da penaltı,korner,serbest vuruş golü hiç fark etmez  :)

Çevrimdışı tangaz

rizenin mevcut kadrosunda en tehlikeli adam charles itandje'dir.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı f_madida

rizenin mevcut kadrosunda en tehlikeli adam charles itandje'dir.

yeneriz, istekli oynayalim, hizli cikalim yeter. bir de duran toplari vs iyi kullanmamiz lazim.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı tangaz

yeneriz, istekli oynayalim, hizli cikalim yeter. bir de duran toplari vs iyi kullanmamiz lazim.

istekli olup önde şok presi ilk 60 dk içinde 10ar dakikalık 2 bölüm halinde yaptığımız her maçta anadolu takımlarını bildiğin tepeleriz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Kartalizm06

Eskişehir maçı güven açısından iyi oldu. Artık moraller düzelir. Rizeyi yenersek fbden önce oynayacağımız için maç eksiği ile öne geçeceğiz. Braga sonrası hiçte kolay olmayacak kayseri maçı var.

3 puan alalım çıkışa geçelim. Biz kazandıkça renkli medya mors olmaya devam ediyor.
Şampiyonluk hasretiyle çok çile çektik,
Geceleri uyumadan sabahlar ettik,
Uçurumlara düşmeden tut elimizi,
Şampiyon ol BEŞİKTAŞIM mesut et bizi!

Çevrimdışı Ogün

Çevrimdışı zekotha

Umarım Olcay gol ya da asist yapar da kendisine gereksiz yüklenenleri susturur.

Çevrimdışı Niyazi

Şut cekelim sut. Pas var, orta var sut yok bizde. O kadar temiz ayaklı adam varken sut çekmemek çok kötü.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

İlk maçın özetini izleyim dedim bu hakemlerin bizim hakkımızı yemediği maç olmayacak mı arkadaş ya.  Sosaya ceza alanına iki metre kala sert bir faul yapılıyor bırakın sarı kartı faul bile vermiyor ikinci golümüzü de ofsayt gerekçesi ile kesiyorlar. İşte tüm bunlara rağmen şampiyon olmalıyız.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı serdart

kalecilerini çok beğeniyorum ligde rahat ilk 3 e girer. bizim tolgadan iyi. inşallah kazanıcaz.  :bandit:

Çevrimdışı mehmetthedum

Çarşı kusura bakmasın da ; 2-3 hafta evvel passolig sayısında 251bin küsürdük. Şu üstteki yazıyı okuyunca bir daha baktım hala 251 bin küsürüz. Küsuratları tam hatırlamıyorum. Belki 100-200 kişi artmıstır. Aradan 2 hafta 1 iç maç geçti bu artış da normaldir.

Demek ki yukarıdaki mesajı yazan sadece 3-5 kafadar demek lazım o halde. Maksat, kurumsal taraf belli olsun, yoksa zaten gittikleri passolig sayısından belli oluyor.

Karaman'ın takımlarına sinir olurum genelde. Kıvaike'nin olmayacağı söyleniyor.deniz kadah hariç sorun görmüyorum. 9 golü var.

İyi diyelim iyi olsun.  Sarı kardeşlerden kırmızılısından bir beraberlik bekliyordum ama muslera yok diyorlar. Dikkat etsinler de tarihi fark olmasın toki arenada.
[ Son Düzenleme: 08 Mart 2016, 12:36:49 mehmetthedum ]
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Etiketler: