Sosyal Medya
×
Sosyal Medya

Beşiktaş Forum|Sosyal Medya Üyeler, Beşiktaş Arena'nın sosyal medya hesaplarından yayımlanmasını istedikleri içerikleri, destek verilmesinin yararlı olacağını

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Medya  [Okunma sayısı 7272 defa] Sosyal Medya

Çevrimdışı Beşiktaş Arena

Üyeler, Beşiktaş Arena'nın sosyal medya hesaplarından yayımlanmasını istedikleri içerikleri, destek verilmesinin yararlı olacağını düşündükleri etiketleri, arzu ederlerse kendi sosyal medya hesaplarının bağlantılarını da ekleyerek bu konuda paylaşabilir.

İçerikler, forum kuralları göz önünde bulundurularak oluşturulmalıdır. Forum alanında yer alan, Beşiktaş'ın lehine etki edeceği öngörülen mesajlar sosyal medya hesaplarından yayımlandığı takdirde mevcut başlığa eklenecektir. Beşiktaş'ın iç meseleleri ilgili ve ancak Beşiktaş taraftarını ilgilendiren ya da forum içinde anlaşmazlık yaratan konular kapsam dışı bırakılacaktır.


Forum Kuralları


Üyeler forum yönetimi ya da işleyişiyle ilgili taleplerini, itirazlarını, sorularını kişisel ileti ile @Beşiktaş Arena hesabına bildirmelidir. İlgisiz başlıklarda forum alanına taşınan istek ve şikâyetler konu dışı olarak işlem görür. Beşiktaş Arena hesabına gönderilen iletileriniz yöneticiler tarafından değerlendirilip size dönüş yapılacaktır.