Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 97 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 369018 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi underworld

O golü yemeyecek kaleci yok.
Ersin bir üst sınıfa çıkmıştır.

Çevrimdışı Samet Ç

puan almamızı engelleyende yediği hatalı goldü
istersen on tane kurtarış yap hatalı gol yediğinde anlamı kalmaz
tolga zenginde iyi bir kaleciydi ama insanlar yediği hatalı gollerle anıyor
kimse yaptığı kurtarışları konuşmuyor almanyadaki leipzig maçını alan oydu
bir kaleci yemesi gerekeni yer ama yememesi gerekeni yemeyecek
O golü her kaleci yiyebilir hatası yok gayet iyi bu sene Altay veya Uğurcan şöyle bir maç çıkarsa herkes övüyordu şimdi bizim çocuğun tek sıkıntısı bizde oynaması o yüzden konuşulmuyor hakkı verilmiyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

O golü her kaleci yiyebilir hatası yok gayet iyi bu sene Altay veya Uğurcan şöyle bir maç çıkarsa herkes övüyordu şimdi bizim çocuğun tek sıkıntısı bizde oynaması o yüzden konuşulmuyor hakkı verilmiyor.
Konuşulmaması daha iyi, boşverin.

Fazla övülen, ilk hatasında yerin dibine sokulur bu topraklarda.

İşte milli takımdaki Uğurcan ve Altay polemiği sebebiyle ikisi de mantara bağladı, salak salak goller yiyorlar.

Ersin kariyer anlamında çok şanslı gerçekten. Beşiktaş'ın kalesine erken geçmesi, buna rağmen üstünde çok fazla baskı olmadan gelişimine devam etmesi. Umarım böyle devam eder.

Çevrimdışı tuncaboylu

Şampiyonlar Ligi tecrübe işidir, camianın ve oyuncu grubunun tecrübe kazanması ile puan ve puanlar artar.

Namağlup gruptan çıktığımız sene 6 maçın hiç birinde rakipten fazla şut atmadık ve daha fazla koşmadık. İşi tecrübeyle götürdük.

Yanılmıyorsam dünkü ilk 11'de daha önce şampiyonlar ligi müziği dinlemiş oyuncu sayımız 5'ti sanırım, N'sakala, Atiba, Pjanic, Ghezzal ve Batshuayi.

Ersin, Montero, Welinton, Rosier falan şampiyonlar Ligi bir yana hayatlarında 5'ten falza Avrupa kupası maçına çıkmadılar sanırım.

Bu süreç işidir yani, yenilemeye çok üzülmemek lazım.

Tahminimce grupta 4 ya da 5 puan alabiliriz, 3. olmak için yeter mi göreceğiz.

Çevrimdışı tuncaboylu

puan almamızı engelleyende yediği hatalı goldü
istersen on tane kurtarış yap hatalı gol yediğinde anlamı kalmaz
tolga zenginde iyi bir kaleciydi ama insanlar yediği hatalı gollerle anıyor
kimse yaptığı kurtarışları konuşmuyor almanyadaki leipzig maçını alan oydu
bir kaleci yemesi gerekeni yer ama yememesi gerekeni yemeyecek
Puan almanı niye engelledi, Batshuayi karşı karşıya vuracakken dikkatini mi dağıttı?

Dortmund şu anda Avrupa'nı hücum gücü en yüksek 2-3 takımından biri.

Puan alabilmek için en az 2 gol atmamız gerektiği ortadaydı ve atamadık. Kalecilil bir şey yok.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ersin'in yediği ilk gol larin+ersin hatasıydı.
Buraya kadar eyvallah ama bütün mağlubiyetin faturasını ona çıkarmak çocuğa haksızlık olur.
Yenilen 2.goldeki hatta 1.goldeki laubalilik kesinlikle düzeltilmeli.
Ayrıca 1 gol yiyince her şey bitmiş gibi bir anda çöktük.
Bu bahsettiğim 2 sorunu mutlaka çözmeliyiz. Ersin'e takılı kalırsak işimiz iş.
Birde millet batshuayide takılı kalmış, tamam adam çok kaçırıyor zaten kaçırmasa burada işi ne.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Ben Ajax’tan korktum. Hakkımızda hayırlısı..

Çevrimdışı sozkul

Abi yapma çocuk bu sene geçen seneye göre baya özgünvenli ve iyi olacak o kadar dün kaçta net kurtarış yaptı ersin bana bu sene duruşuyla ve gelişimiyle güven veriyor

Necmi Ersin'i sevmiyor.

Çevrimdışı levent14

Arkadaşlar bu exxen sanal kartımı kabul etmiyor? Günlerdir üye olamıyorum kart hatası verip duruyor

Çevrimdışı celiker1

Arkadaşlar bu exxen sanal kartımı kabul etmiyor? Günlerdir üye olamıyorum kart hatası verip duru
Kendi tercihin
tabiğiki de Beşiktaş' lı birisinin Fenerbahçe'nin transferlerine para aktaran,Fenerbahçe'nin şampiyonluğu için her türlü fırıldaklığı yapabilecek Acun'a 1tl bile katkı vermesi beni yaralıyor.İnternet ortamında daha ucuza hemde Exxen ile beraber tüm platformları izleyeceğiniz alternatifler mevcut
[ Son Düzenleme: 16 Eylül 2021, 16:00:47 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Abi yapma çocuk bu sene geçen seneye göre baya özgünvenli ve iyi olacak o kadar dün kaçta net kurtarış yaptı ersin bana bu sene duruşuyla ve gelişimiyle güven veriyor
birşey yaptığım yok bu sene geçen seneye göre bende memnunum
ama ne zaman gerçekten beşiktaşın kalesini koruyacak seviyeye gelir o zaman överim
tamam oldu derim bu sene geçen sene sıkıntı gördüğüm bir çok huyunu düzeltmeye başlamış
kalede daha güvenli duruyor ama hala kaleyi kapatamıyor doğru pozisyon alamıyor
kaleci kurtarışı yapmıyor karambol kurtarışlar iyi bir kalecin varsa ceza sahanda kaos olmaz
bizim ceza sahası kaosa dönüşüyor iyi kaleci topa hamle yaptığında ya tutar ya autaatar yada çok ileri vurur
pozisyonu bitirir
kiev karambolü mesela kalemizde kötü kaleci olduğu için yaşandı dokunduğu toplar sürekli ceza sahası içinde kalıyor
kalecin iyiyse savunman ona alan bırakır ceza sahasına doluşmaz bizde biri topa biri rakibe giderken biride hep kaleye koşuyor
iyi kalecinin savunması rahat olur bizim savunma rahat değil
biz rakibe pozisyon vermiyoruz şut attırmıyoruz  bütün takım şutu engellemeye çalışıyor
gerçekler bunlar daha iyimi geçen seneye göre evet iyi yeterimi hayır değil şu haliyle bile beşiktaşın birinci kalecisi olma seviyesinde değil ama en azından bu sene olacakmış gibi ışık veriyor.
gerçekten çok eksikler ve öğreniyorlar a takıma yükselen kalecinin öğrenmiş olması lazım
bakalım iyiye işaret var kalecinin daha güvenli görünme nedenide şimdilik takımın pozisyon vermiyor olması
en iyi yaptığı iş konsantrasyon o konuda çok iyi

Çevrimiçi Necmi

Necmi Ersin'i sevmiyor.
neden sevmeyeyim gencecik çocuk
beşiktaşın kalesinde 20 yaşında biri olması benide mutlu ediyor
ama hayal kurmaya gerek varmı bu çocuğu tamam aslansın kaplansın dersen
iki gün sonra miyav der yanlışlarını söyleyeceksin söyleki görsün düzeltsin
şu haliyle giderse gelişmezse kaybolup gider.
eleştirilecek çok çalışacak kalecilik çalışma demek kedi gibi çevik olmak yetenektir çalışmayla olmaz
ama topu tutma çalışmadırtopu sert vurup uzaklaştırma çalışmadır çok çalışacak iyi kaleci olabilmesi için önünde çok zaman var
bunu yatarak değil çalışarak değerlendirmeli.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Kendi tercihin
tabiğiki de Beşiktaş' lı birisinin Fenerbahçe'nin transferlerine para aktaran,Fenerbahçe'nin şampiyonluğu için her türlü fırıldaklığı yapabilecek Acun'a 1tl bile katkı vermesi beni yaralıyor.İnternet ortamında daha ucuza hemde Exxen ile beraber tüm platformları izleyeceğiniz alternatifler mevcut
+1903

Çevrimiçi Necmi

Konuşulmaması daha iyi, boşverin.

Fazla övülen, ilk hatasında yerin dibine sokulur bu topraklarda.

İşte milli takımdaki Uğurcan ve Altay polemiği sebebiyle ikisi de mantara bağladı, salak salak goller yiyorlar.

Ersin kariyer anlamında çok şanslı gerçekten. Beşiktaş'ın kalesine erken geçmesi, buna rağmen üstünde çok fazla baskı olmadan gelişimine devam etmesi. Umarım böyle devam eder.
beşikaşın genç oyuncularının üstünde baskı olmaz taraftar korur kollar onları hata yapsalar kafasını çevirir
hatta 30 yaşınada gelse hala genç gözüyle bakar
mlli takımda iki kaleci birbirini öğütecek kale ersine kalacak ama giderse yurt dışına bu şansını kaybeder

Çevrimdışı sozkul

neden sevmeyeyim gencecik çocuk
beşiktaşın kalesinde 20 yaşında biri olması benide mutlu ediyor
ama hayal kurmaya gerek varmı bu çocuğu tamam aslansın kaplansın dersen
iki gün sonra miyav der yanlışlarını söyleyeceksin söyleki görsün düzeltsin
şu haliyle giderse gelişmezse kaybolup gider.
eleştirilecek çok çalışacak kalecilik çalışma demek kedi gibi çevik olmak yetenektir çalışmayla olmaz
ama topu tutma çalışmadırtopu sert vurup uzaklaştırma çalışmadır çok çalışacak iyi kaleci olabilmesi için önünde çok zaman var
bunu yatarak değil çalışarak değerlendirmeli.

Artırıyorum, gençleri sevmiyorsun. Gençler hakkında olumlu bir yorumunu görmedim.
Gençlerle ne sorunun var?
Sevgi göstermekde lazım, hep osmanlı tokadı olmaz!  :bandit:
[ Son Düzenleme: 16 Eylül 2021, 17:32:25 sozkul ]

Çevrimiçi Necmi

Kendi tercihin
bende seninle aynı düşündüm ama maçın ilk yarısını izleyemedim :D
izlediğim kısımda 1-0 galibiz
diğer bir gerçeke bu yayını alıp sana ulaştırıyor ve kulüp bunun sayesinde yayın geliri kazanıyor
beşiktaş taraftrının verdiği bütün para yayın gelirinden aldığımız parayı karşılamaz sanmıyorum
kahvede maç izlemek için verdiğin ücret nerdeyse öyle fahiş durum yok
zaten toplumun büyük kısmı alamaz nasıl izleyecek yayını
bir m üyesi varmış hepsi spor paketi üyesi olsa 35 m eder üç maçın yayın hakkı çok daha fazla tutar
kazanıpda fenere aktaracağını sanmıyorum
bu sene bize verdiği para fenere verdiğinden fazla :D

Çevrimiçi gokhans

Geçmiş olsun!! Welinton sakatlanmış. Kulüp açıklama yaptı. Vida'da sakat iken kötü oldu bu.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Necmi

Artırıyorum, gençleri sevmiyorsun. Gençler hakkında olumlu bir yorumunu görmedim.
Gençlerle ne sorunun var?
Sevgi göstermekde lazım, hep osmanlı tokadı olmaz!  :bandit:
hep hatalarını örtbas etmeklede olmaz
bunu yaparsan hiç birişi beceremeyen çocuk yeetiştirirsin sevmek başka birşey yanlışlarını söylemek başka birşey
alt yapıdan gelen çocuk benide mutlu eder ama sırf alt yapıdan geldi diye mutlu olmam
yarın büyük kaleci olduğu zaman ben mutlu olurum bir tokat bin nasihattan iyidir demiş atalarımız

Çevrimiçi Necmi

Geçmiş olsun!! Welinton sakatlanmış. Kulüp açıklama yaptı. Vida'da sakat iken kötü oldu bu.
necip montero var sıkıntı değil bizim tek derdimiz stoper olsun
esas sıkıntı neden bu sakatlıklar oluyor yanlış bir yüklememi var her maç sakat veriyoruz

Çevrimdışı AvrupaKartalı

necip montero var sıkıntı değil bizim tek derdimiz stoper olsun
esas sıkıntı neden bu sakatlıklar oluyor yanlış bir yüklememi var her maç sakat veriyoruz
Biz ic sahada bu zeminde daha cok sakatlik yasariz.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı 38life

Maliyet sebebiyle hibrit çimleri sökmüşler doğru mu?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Montero - Necip tandemi hayırlı olsun :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Montero - Necip tandemi hayırlı olsun :)

Geçen seneki kadıköy deplasmanı tandemi severim ligde iş yaparlar ama ajax maçına vida'nın mutlak suretle iyileşmesi lazım haller tadic falan bu ikili baş edemez

Çevrimiçi Necmi

Biz ic sahada bu zeminde daha cok sakatlik yasariz.
acayip abartıyorsunuz zemin bozuk değil bunun neresin anlamıyorsunuz o zemin bu sene kaldırılıp yeniden yapıldı bazı yerlerde
çimin çıkmamış olması zemini bozuk yapmaz bozuk zemin demek çukurlar oluşması zeminin engebeli olması demektir
iki yerde kellik görünce zemin bozuk diyorsunuz sergen bile zeminin bozuk olmadığını söyledi hava şartlarından çimler köklenmedi sadece
şimdi döndü havalar artık yeşillenir her maç önü devre arası zemin ıslatılıyor zaten
bir şeyi unutmayın zemin iki türlü değerlendirilir bir zeminin kendisi diğeride üzerine ekilen çim
tehlikeli olan zeminin bozukluğudur çimin olmaması değil yok dediğin yerde zaten hibrit çim var
bizim zeminin en kötü hali ortalama iyi denecek anadolu takımları zemininden iyidir
almanlar başka zemindemi oynadı neden sakatlanmadılar
besbelli sezon bşı aşırı yüklemeden kaynaklı sakatlıklar geçen sene iki yıllık zemin üstünde oynadık ama sakatlık varmıydı
neden yoktu çünkü sezon öncesi yükleme yapamadık takım rölanti girdi sezona sonuç ilk altı yedi maç facia oldu.
topa vurulurken kalkan iki toprak görüyorsunuz hemen çim bozuk damgasını vuruyorsunuz.
geçen senede iki sene top oynamamış adamı sahaya sürdük sakatlanınca suç zeminde oldu cenkin haır olmadığını sakatlık riskinin çok yüksek olduğunu sağır sultan biliyordu. onu hazır olmadığı halde alıp kurtarıcı gibi gösteren yönetim suçluydu
resmen milli takıma form tutsun diye transfer yaptık. bile bile formsuz adamı aldık
bunu örtmek için suçu zemine at olsun bitsin.
rıdvan antepde girer girmez sakatlandı
sakatlıklar oyuncuların henüz hazır olmadığını ve bu halleriyle çok yüksek eforlu oynadıklarını kendilerini aşırı zorladıklarını işaret ediyor

Çevrimiçi Necmi

Maliyet sebebiyle hibrit çimleri sökmüşler doğru mu?
nasıl bir maliyeti varmış :D ekilmiş bitmiş zaten
bu sene çim çalışmalarında hibrit kök başlarını kaldırma işlemi vardı
hibrit çimin maliyeti yaparken vardır ondan sonra değil biz zaten o maliyeti yaptık artık bir maliyet yok.

Etiketler: