Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 363163 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı mrred

atiba'yla hiç bir şeyden çıkamazsın. orta saha kurgusunun bozuk olduğu aşikar ama pjanic olmadığında takım baskıdan kesinlikle çıkamıyor, sorunu yanlış yerde arıyorsun. pjanic'i aldıysan bir biçimde orta saha kurgusunu onu temele alarak kurmak dışında şansın yok. zaten garip tarafı böyle bir seçenek de düşünülmemiş şu an pjanic'i silsen buradan sağlıklı oyun kuracak merkez çıkmaz, başakşehir maçının izlenmesi yeterli.

bu oyuncular ligin seviyesi düşük olduğundan oyun içi defektlere karşın oyunun domine edilmesini sağlayabiliyorlar. kalan ekibimiz vasat takımlara karşı bile bunu başaramadı. mühendislik eleştirilir hoca eleştirilir bunlar için yeterince done var. ama pjanic bırak sorunun kaynağı olmayı, soruna karşın işi götürmemizi sağlayabilecek adam.
Yahu geçen sene bu orta saha ile şampiyon olduk. Geçen sene nasıl çıkıyorduk kimle çıkıyorduk ?? Mensah ve Ljajici eksiklikten sayıyorsan ona bir şey diyemem. Fakat geçen seneki oyuncularla tamamen aynı. Üstüne can ve alex geldi.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Geçen sene Ghezzal ve Larina attığımız toplarla veya rosierle falan çıkıyorduk. Bu sene de aynı oyuncular var elimizde ? Bu savunmadan çıkamıyoruz o yüzden pjanice ihtiyaç var önermesine kesinlikle katılmıyorum. Zaten onsuz da çıkıyorduk çıkarız da
ama o olduğu zaman savunma zaafiyetini kapatamıyoruz. Her maç gol yiyoruz arkadaşlar görmüyor musunuz ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı yaço58

?t=BdY7RTel0jSIe35mwuHtrg&s=19
Larin tam bir canavara dönüştü lukaku oldu adam attığı gollerin dışında maç içindeki oyuna katkusuda müthiş adamda savunma desteği de çok iyi prime babelden falan kat kat iyi yerini zor doldururuz

Çevrimiçi Necmi

FO larini aldı diye az küfür yemedi

Çevrimiçi Samet Demir

Küfür edenlerin çoğu adama güncel aldığı maaşın 3-4 katı maaş vermemiz nedeniyle etti. Buna bende dahil. Şimdi 1.750 alan adam bu performans ile 2.5 da ister 3 te.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Egos

fikret orman hak ettiği kadar küfür yemedi, kârda sayılır.

Çevrimdışı worns

Yahu geçen sene bu orta saha ile şampiyon olduk. Geçen sene nasıl çıkıyorduk kimle çıkıyorduk ?? Mensah ve Ljajici eksiklikten sayıyorsan ona bir şey diyemem. Fakat geçen seneki oyuncularla tamamen aynı. Üstüne can ve alex geldi.

atiba'yı sever sayarız ama bu sene artık o verimi vermeyeceğini hissettirmedi mi? oyun aklı vs bir yere kadar, artık fiziksel olarak emin ol pjanic'den bile fazla arıza yaratıyor.

alex orta saha oyuncusu değil. can'dan bir şey görmedik. salih'in atiba'yı karşılamasını umuyorduk henüz olmadı.

elbette başka bir kurgu çıkarılabilir ama elinde bu kadar iyi bir pasör varken kullanırsın. zaten biz başkasını da çıkarabilir gibi gözükmüyoruz.

benim yanlış transfer olarak gördüğüm yaz boyuncu teixeira idi. kalitesine diyeceğim yok ama bence merkez özellikleri kuvvetli 15 16 sosası tipinde bir oyuncuya ihtiyacımız vardı.

ama bunlar hala ısrarla söylerim ki ligin seviyesinin üstünde oyuncular. azıcık ritm yakaladıklarında ligin en zor maçlarından biri olan hafta sonu oynadığımız maçı uzun süreler domine edebiliyorlar. bu yarısının sakatlıktan yeni geldiği beraber oynama pratiği bir hayli zayıf halleri. bizim bütün şampiyon takımlarımızda sezon boyunca konuştuğumuz ciddi arızalar oluyordu. bu sene de belli ki merkezde tam çözülemeyecek problemler olacak.

şl maçları çok ayrı bir tartışmanın konusu. bence orada sorun teker teker oyunculara pek yüklenemez. ana oyun planımız ciddi anlamda yanlış o maçlarda.

Çevrimiçi Necmi

Küfür edenlerin çoğu adama güncel aldığı maaşın 3-4 katı maaş vermemiz nedeniyle etti. Buna bende dahil. Şimdi 1.750 alan adam bu performans ile 2.5 da ister 3 te.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tvermeseydik alamayacaktık almasak geçen sene şampiyon olamayacaktık onu geçtim şu gs ye iki tane sokuşturarak bile o parayı hak etti şenol olmasaydı geldiğindede başarılı olurdu şansızlığı beşiktaşın başında oyuncu öğüten bir hoca olmasıydı

Çevrimiçi Necmi

fikret orman hak ettiği kadar küfür yemedi, kârda sayılır.
açalım küfüre hak geçmesin doya doya yesin o zaman 😂

Çevrimiçi Necmi

Hatay sporting ts 7 günde üç maç umarım sporting için hatay ts maçlarını feda etmez sergen

Çevrimdışı Erman1903

atiba'yı sever sayarız ama bu sene artık o verimi vermeyeceğini hissettirmedi mi? oyun aklı vs bir yere kadar, artık fiziksel olarak emin ol pjanic'den bile fazla arıza yaratıyor.

alex orta saha oyuncusu değil. can'dan bir şey görmedik. salih'in atiba'yı karşılamasını umuyorduk henüz olmadı.

elbette başka bir kurgu çıkarılabilir ama elinde bu kadar iyi bir pasör varken kullanırsın. zaten biz başkasını da çıkarabilir gibi gözükmüyoruz.

benim yanlış transfer olarak gördüğüm yaz boyuncu teixeira idi. kalitesine diyeceğim yok ama bence merkez özellikleri kuvvetli 15 16 sosası tipinde bir oyuncuya ihtiyacımız vardı.

ama bunlar hala ısrarla söylerim ki ligin seviyesinin üstünde oyuncular. azıcık ritm yakaladıklarında ligin en zor maçlarından biri olan hafta sonu oynadığımız maçı uzun süreler domine edebiliyorlar. bu yarısının sakatlıktan yeni geldiği beraber oynama pratiği bir hayli zayıf halleri. bizim bütün şampiyon takımlarımızda sezon boyunca konuştuğumuz ciddi arızalar oluyordu. bu sene de belli ki merkezde tam çözülemeyecek problemler olacak.

şl maçları çok ayrı bir tartışmanın konusu. bence orada sorun teker teker oyunculara pek yüklenemez. ana oyun planımız ciddi anlamda yanlış o maçlarda.

Baştan beri Fernandes Fernando gibi tempolu oyuncular da bakıldığı için Alex bir tercih olarak değerlendirilebilir ama sonrasında arkasına Pjanic almak bana göre mühendislik hatasıdır, ilk yaptığını da değersizleştirir. Önce Pjanic alsan da tam tersi olacaktı. Pratikte bu ligde kalitenle de işi götürebilirsin, onun yaptığı bir çok hamle benim tarzım değil ama geçen sezona bakarsak yıldızların Sergen için problem olmaması lazım.

Bir takımda Pjanic Alex Ghezzal varsa onlar oynar, bunun verimli olacağı şekli hoca bulacak bizler degil kendi yaptı planlamayı. Pjanic dışında oradaki diğer oyuncular yaşlı, formsuz, tarzı oturmamış vb. Tarzının iyi oyuncusu, diğerlerinin formuna bulduğu sansa göre bakar ya da puan aldığı sürece ne isterse onu yapar. Hoca oyuncuların kalitesi yeterli olacaktır fazla uğraşmam diye düşünmüştür böyle puanlar da kazanırız uğraşacak mı yoksa düşündüğü gibi mi olacak göreceğiz ikisi de mümkün. Bu kadro normalde fazlasıyla yeterli, iş oyuncuları inandırmak ve hazır tutmak o da hocaya bakıyor. Başarısızlığın bu sezon fazla bahanesi yok istenmediği halde getirilme durumları falan, söylenip de alınmayan oyuncu olmadı. İstemediği yönetici bile kızağa çekildi.
[ Son Düzenleme: 28 Ekim 2021, 01:45:16 Erman1903 ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Ekim 2021, 14:05:15
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Beşiktaş'ın kripto para borsası Kointra ile anlaştığı öğrenildi. Anlaşmayla birlikte Beşiktaş'ın ilk etapta 600 milyon liralık bir gelir sağlaması bekleniyor. Uzun vadede ise bu gelir 1 milyar 200 milyon lirayı bulabilecek.

(Ajansspor, @CeyhunKuburlu)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Ekim 2021, 14:06:17
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Beşiktaş’ta Miralem Pjanic, Hatayspor karşılaşmasında dinlendirilebilir. (beIN SPORTS)

Çevrimdışı goktasoktay

Sporting maçında dinlensin. Bize ligde daha çok lazım

Çevrimdışı mrred

Pjanic konusunda aynı fikirde birini görmek güzel...
[ Son Düzenleme: 28 Ekim 2021, 19:11:52 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Pjanic Savunma zaafı ve hücuma katkısı dusunulunce total katkısı 0 olan bir oyuncu. Nihayet pjanicin verdiğimiz geçiş hücumlarında merkezi bomboş bıraktığı kamuoyunca dillendirilmeye başlamış sevindirici bir gelişme.

Bu arada Caner denen iğrenç bu hafta sol tarafı boşaltarak karagümrüke gol yedirdi. Oynarken çok iyi orta kesiyahhhh naraları atanlar vardı hey gidi günler. O zaman Caner ile oynamak intihar diyorduk hoca duruma hemen uyandı ve biletini kesti. Umarım pjanice de uyanır...
[ Son Düzenleme: 28 Ekim 2021, 19:20:57 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Pjanic Savunma zaafı ve hücuma katkısı dusunulunce total katkısı 0 olan bir oyuncu. Nihayet pjanicin verdiğimiz geçiş hücumlarında merkezi bomboş bıraktığı kamuoyunca dillendirilmeye başlamış sevindirici bir gelişme.

Bu arada Caner denen iğrenç bu hafta sol tarafı boşaltarak karagümrüke gol yedirdi. Oynarken çok iyi orta kesiyahhhh naraları atanlar vardı her gidi günler. O zaman Caner ile oynamak intihar diyorduk hoca duruma hemen uyandı ve biletini kesti. Umarım pjanice de uyanır...
gs ilk atağını 33 de yapabildi bu nasıl ortayı boş bırakmak istatistiklerde üstelik sahanın en iyisi sen beşiktaş maçı diye başka maçmı izliyorsun
Pazartesi oynanan maçta beyaz üst siyah şort olan takım bizdik 😂

Çevrimdışı mrred

gs ilk atağını 33 de yapabildi bu nasıl ortayı boş bırakmak istatistiklerde üstelik sahanın en iyisi sen beşiktaş maçı diye başka maçmı izliyorsun
Pazartesi oynanan maçta beyaz üst siyah şort olan takım bizdik 😂
Görüntülü fotolu anlattım. Maçın tekrarıni izledim. Golde ve golden hemen sonra yedigimiz atakta net pjanicin savunma katkisizligi ve laubaliligi var. Bir kez daha izlemeni tavsiye ederim. Ayrıca ikili mucadele kazanma istatistiginde takimin sondan 2. Topcusu. Rezalet
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Bu arada geçiş oyunu oynayan takimlar boyledir. Baski yaparsin yaparsin iki atak yaparlar ve bir bakmissin golü yemissin ve geridesin onemli olan o gecisi vermemek. Gecen sene biz o gecisleri vermiyorduk bu sene veriyoruz!
Dortmund
Sporting
Gs

Bu maclarda hep gecisten gol yedik yada gecis sonucunda gelen kornerden gol yedik
The great gig in the sky

Çevrimdışı caner.eryigit

9 Kasım da statlar tam kapasite açılıyor 6 Kasım bizim ts maçı buna da ayar çıkmişler ne güzel 3 günde virüs mü gidiyor derhal itiraz etmeliyiz

Çevrimdışı Erman1903

Görüntülü fotolu anlattım. Maçın tekrarıni izledim. Golde ve golden hemen sonra yedigimiz atakta net pjanicin savunma katkisizligi ve laubaliligi var. Bir kez daha izlemeni tavsiye ederim. Ayrıca ikili mucadele kazanma istatistiginde takimin sondan 2. Topcusu. Rezalet

Boşver be abi yorma kendini adam artık alınmış, bunları almadan önce düşünmek lazımdı bu topçunun ne olup olmadığını çocuklar bile biliyor adam regista işte. Bize göre oldukça yüksek bir maaşı var Real Madrid değiliz kenarda oturması için alalım, madem bu kadar lazımdı koysun 11'e oynatsın açıkçası benim bir taraftar olarak beklentim bu yönde Pjanic alıyorsan Pjanic oynayacak, önüne de koysun Alex'i işte, ona da sol tarafta oynasın diye para vermedik. Hocanın ana planı bu, daha ilk yarı bitmeden dönecekse işimiz var öyleyse oyuncuyu değil hocayı keselim ya da bunlar oynamayacaksa kendi çıkıp oynasın.

Çevrimiçi Necmi

gerçekten abartıyorsun yediğimiz golde bütün savunma oyuncuları yerindeydi sekiz numaraya suç bulmak saçma 5 e 3 tük beş savunma oyuncusu üç kişiyi tutamamış suçu pjaniçe keselim
Yavaş gelen bir topu yiyen kaleci suçlu değil topun önünden çekilen vida suçlu değil pjaniç suçlu öylemi ersin geçen sene bütün avrupada uzaktan en fazla gol yiyen kaleciydi bunu biliyormusun
Evet çok top kaybettik ama en az kaybeden lerden biri pjaniç bu normal bu kadar dar alanda oynayıp top kaptırmamak mümkün değil ve o pozisyonda gs nin ilk atağıydı 33 dakika rakibin hücum yapmasına izin vermemiş bir orta saha ilk yapılan atakta kusurlu kabul edilmez kimsede savunma hattı yerindeyken pjaniç neden savunmaya gelmedi diye eleştiremez beş savunma oyuncumuz üç gs liyi durduramamış kalkıp burda adamını takip etmemiş diye pjaniç suçluyorsun ayıp bu adam mükemmel oynadı sahanın en iyisi ve en fazla koşanı 11.2 km koşmuş elini vicdanına koy benki hataya tahammülüm yokken ona suç bulamıyorum ayıp
Hayatta en kötü şeylerden biri nedir biliyormusun takıntılara kapılıp gerçeklere kör kalmak senin şu anda yaşadığın bu
Mesela ben oynadığı oyuna takılmam ama deplasmanda sakatlığa takılırım ya sergen şl için rotasyon yapıyor yada pjaniçin orası burası oynuyor  sakatlık inandırıcı değil bence josefde yok deniyor bu direk sergenin rotasyon yaptığı fikri doğuruyor bende

Çevrimdışı goktasoktay

Doğrusu pjanici oynarken, özellikle topu aldığında seyretmeye doyamıyorum. Baskıdan topu çıkartışı ve hücumu yönlendirmesi efsane. Batshuayi yi tek topla kaleciyle karşı karşıya bıraktı. Savunma yönünden eksikleri olabilir, bu da kanıtlanabilir her türlü. Bence sorun bu değil. Elinde böyle bir oyuncu varsa, sen de onun savunma eksiklerini kapatacak bir kiş daha koyarsın orta sahaya olur biter. Artık Can’ı mı monte eder oraya salihin motivasyonunu düzeltip onu mu kullanır bilemem. Sonrası hocanın işi. Planlamada yanlışlık var kabul ama eleştirilecek kişi pjanic değil bence.

Geçen sezon baskı yedik mi apışıp kalmıyor muyduk? Bazı maçlarda defanstan top çıkarırken çok sorun yaşadık. Pjanic en müsait adamı o kadar güzel buluyor ki, baskı maskı hikaye oluyor. Bu tek top oynama konusunda inşallah oyuncularımız bişeyler öğrenir pjanicten.

Çevrimiçi Necmi

Doğrusu pjanici oynarken, özellikle topu aldığında seyretmeye doyamıyorum. Baskıdan topu çıkartışı ve hücumu yönlendirmesi efsane. Batshuayi yi tek topla kaleciyle karşı karşıya bıraktı. Savunma yönünden eksikleri olabilir, bu da kanıtlanabilir her türlü. Bence sorun bu değil. Elinde böyle bir oyuncu varsa, sen de onun savunma eksiklerini kapatacak bir kiş daha koyarsın orta sahaya olur biter. Artık Can’ı mı monte eder oraya salihin motivasyonunu düzeltip onu mu kullanır bilemem. Sonrası hocanın işi. Planlamada yanlışlık var kabul ama eleştirilecek kişi pjanic değil bence.

Geçen sezon baskı yedik mi apışıp kalmıyor muyduk? Bazı maçlarda defanstan top çıkarırken çok sorun yaşadık. Pjanic en müsait adamı o kadar güzel buluyor ki, baskı maskı hikaye oluyor. Bu tek top oynama konusunda inşallah oyuncularımız bişeyler öğrenir pjanicten.
savunma yapmak birileriyle orta sahada kavga etmek değildir
Ne zaman biri sıkışsa ilk yardıma koşan o hemen pas istasyonu oluyor anında baskıyı eritiyor bunu kimseyle ikili mücadele yapmadan sağlıyor takımın baskıdan çıkmasını sağlamakta savunmadır maçta gs orta sahasını öyle yıldırdıki maça orta sahada baskı yapıp oyun kurmamızı engellemek için çıkmışlar yapmaya çalıştılar ama pjanij beş dakikada hepsini korkudan ceza sahasına dizilmek zorunda bıraktı çünkü baskıyı kolayca kırıp birde üstüne en zayıf yerlerine yolluyordu topu ilerde baskı yapayım derken geride eksik kalıyorlardı bunu yapabilmek en iyi savunmadır oyun içinde hiç ön plana çıkmıyor kendini unutturuyor işini yapıyor sakince geride top kimde okursa olsun on onbeş metre civarına bakınca pjaniçi görüyorsun her oyuncunun emniyet sibobu
İnsan izlerken futboldan zevk alıyor eskiden hep topu şuna ver buna ver diye söylenirdim dikkat ettim şuna ver diye düşünmeden adam atmış zaten ona millet alışmış boğuşacak çalım atacak gösterişsiz oyunu beğenmiyorlar adam topa iki defa vurmuyor tam istasyon geliyor gidiyor insanlar oynadığının bile farkına varmıyor o kadar basit oynuyorki
Sonrada çıkıp adamını neden kovalamadı deniyor 😂

Çevrimdışı goktasoktay

savunma yapmak birileriyle orta sahada kavga etmek değildir
Ne zaman biri sıkışsa ilk yardıma koşan o hemen pas istasyonu oluyor anında baskıyı eritiyor bunu kimseyle ikili mücadele yapmadan sağlıyor takımın baskıdan çıkmasını sağlamakta savunmadır maçta gs orta sahasını öyle yıldırdıki maça orta sahada baskı yapıp oyun kurmamızı engellemek için çıkmışlar yapmaya çalıştılar ama pjanij beş dakikada hepsini korkudan ceza sahasına dizilmek zorunda bıraktı çünkü baskıyı kolayca kırıp birde üstüne en zayıf yerlerine yolluyordu topu ilerde baskı yapayım derken geride eksik kalıyorlardı bunu yapabilmek en iyi savunmadır oyun içinde hiç ön plana çıkmıyor kendini unutturuyor işini yapıyor sakince geride top kimde okursa olsun on onbeş metre civarına bakınca pjaniçi görüyorsun her oyuncunun emniyet sibobu
İnsan izlerken futboldan zevk alıyor eskiden hep topu şuna ver buna ver diye söylenirdim dikkat ettim şuna ver diye düşünmeden adam atmış zaten ona millet alışmış boğuşacak çalım atacak gösterişsiz oyunu beğenmiyorlar adam topa iki defa vurmuyor tam istasyon geliyor gidiyor insanlar oynadığının bile farkına varmıyor o kadar basit oynuyorki
Sonrada çıkıp adamını neden kovalamadı deniyor
Seninle aynı fikirdeyim, ben de bu adamdan, adam kovalamasını, alan kapatmasını beklemiyorum. Basit ve etkili oyun nedir tanımını yapsan, karşısına pjanic yazsan kafi. Burada bu konuda itiraz edenlere yönelik yazdım. Ligin üzerinde bir oyuncu bu adam.

Etiketler: