25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş
25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş Skor : Gençlerbirliği - Beşiktaş Tarih : 15.02.2021 Saat : 16:00 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - İbrahim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 27292 defa] 25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Gençlerbirliği maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%69.2]
1 puan
1 [%7.7]
0 puan
3 [%23.1]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi Necmi

Skor : Gençlerbirliği - Beşiktaş
Tarih : 15.02.2021
Saat : 16:00
Stadyum : Eryaman Stadyumu
Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - İbrahim Çağlar Uyarcan - Erdinç Sezertam - Hakan Ceylan
VAR : Cüneyt Çakır - Kerem Ersoy
Yayın : Bein Sports

Beşiktaş Kadrosu : -------
Gençlerbirliği Kadrosu : -------

Gol-Dakika : -------
Sarı Kart : -------
Kırmızı Kart : -------

Çevrimdışı MUSTAFA_

Umarım bu sefer rakibimizi işi uzatmadan rahat geçmeyi başarırız. Takımın bu kadar fazla efor sarf etmesi sakatlıklara sebep olacak diye korkuyorum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maçın düdüğü belli oldu.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Çok iyi hakem vermişler !

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maçın saati değişir büyük ihtimalle.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Çok iyi hakem vermişler !

Sessiz kalan yönetime yazıklar olsun. Cidden yazıp yazıp siliyorum yeter ya. Bu kadar da olmaz. Çıkın abi duramıyorsanız gidin oradan. Maaş ödüyorsunuz diye dünyanın en iyi transfer yapan, dünyanın en iyi yöneticileri zannediyorsunuz. Ben zaten kalemini çebinin kulüpler birliği başkanı olduğumda kırdım. Yok bu adamdan olmuyor.

Çevrimdışı worns

rakip dinlenerek geliyor. hava şartları sıkıntı. hakemi de hiç sevmem. sinir bozucu bir maç olacak tipi var, kayıpsız dönelim yeter.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

rakip dinlenerek geliyor. hava şartları sıkıntı. hakemi de hiç sevmem. sinir bozucu bir maç olacak tipi var, kayıpsız dönelim yeter.
sevdiğin hakem varmı 😂
Benim yok

Çevrimdışı MUSTAFA_

sevdiğin hakem varmı
Benim yok
Türkiye'de hakem seven camia belli. Onun dışında kimse hakemleri sevmez.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

sevdiğin hakem varmı 😂
Benim yok

😂 doğru düşündüm bulamadım. ama buna ayrı bi ayar oluyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

Türkiye'de hakem seven camia belli. Onun dışında kimse hakemleri sevmez.

Onlara sorsan onlarda hepsinden şikayetçi.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Onlara sorsan onlarda hepsinden şikayetçi.
Onlar şikayetçi gibi görünüyor ki dikkat çekmesinler. Hakem emekliliğinde hangi takım hakemi kucaklarda taşıdı onlardan başka  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Dar kadro ve o kadronun yorgunluğu yüzünden zor maç olacaktı zaten de hakemde tuzu biberi oldu tam umarım kayıpsız geçip yolumuza devam ederiz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Dar kadro ve o kadronun yorgunluğu yüzünden zor maç olacaktı zaten de hakemde tuzu biberi oldu tam umarım kayıpsız geçip yolumuza devam ederiz.
Beni hava şartları da korkutmaya başladı.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı caner.eryigit

Beni hava şartları da korkutmaya başladı.
Normal şartlarda bizim maç oynanmaz ama bakacağız ne karar çıkacak p.tesi Ankara da kar bekleniyor

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Kartal Ç

kadro nasıl olacak acaba vida montero nskala rıdvan yok
elde kalan tek stoper wellinton. yanına joker necipi devşirsek sol bek yok.
4.stoper normalde serdar saatçi. bakalım bu yoklukta şans verecek mi sergen hoca.

Çevrimiçi sEuL

4.stoper normalde serdar saatçi. bakalım bu yoklukta şans verecek mi sergen hoca.

Umarim Serdar sans bulur, guveniyorum o cocuga.

Bu arada yonetimi yine bi yerlere havale ediyorum. Nasil bir planlama ise artik, e gonderdin Alpay'i Alanya'ya cocuk oradada sans bulamiyor. Stoper almadan Erdogan'i da 2. yada 3. lige kiraladin. Hey Allam yaaa  :s20:

Çevrimiçi Necmi

Umarim Serdar sans bulur, guveniyorum o cocuga.

Bu arada yonetimi yine bi yerlere havale ediyorum. Nasil bir planlama ise artik, e gonderdin Alpay'i Alanya'ya cocuk oradada sans bulamiyor. Stoper almadan Erdogan'i da 2. yada 3. lige kiraladin. Hey Allam yaaa  :s20:
demek doğru kararmış alanyada bile şans bulamayan oyuncunun beşiktaşda olabileceğini nasıl düşünüyorsunuz herkes beşiktaş düşmanımı şans bulamıyorsa demek hak etmiyor şu yoklukta herkes oyuncu sıkıntısı çekerken iyi olan bir otuncuyu oynatmama lüksü yok
Oyuncuya şans verilmez oyuncunun bu şansı kopartıp alması gerekiyor rıdvan gibi ersin gibi hasiç içinde aynı şeyler söyleniyor ama şans aldığında görüyoruz ya hiç varlık gösteremiyor yada bencilce davranıyor bunlar genç o forma için kendilerini paralaması lazım

Çevrimiçi Necmi

oyun sistemini değiştirsin üçlü savunmayla çıksın rosier welinton necip önünede beşli orta saha önünede çift forvet gençleri kendi yarı alanından çıkartmayız böyle savunmayada ihtiyaç olmaz şu anda beşiktaşın beşli orta sahasıyla savaşacak takım yok üç tanesi ile bile baş edemiyorlar sağda ghazel solda nkoudou merkezda josef atiba ljajic öndede larin atiba zaten ikiside orta sahaya gelir josef geriye kayar baskı yersek dörtleriz

Çevrimdışı KAP

Lens olsaydı sol beke koyardık
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı haluk.m

Hava durumu maç günü ne olur bilmiyorum ama bugünlerde Ankara da havalar mevsime göre gayet iyi. 
Hafta içi bahar havası vardı, son 1-2 gün önceki günlere nazaran biraz soğuktu o kadar. 

Maça gelirsek, artık rahat bir maç izlemek istiyorum  :D 
İlk yarıda 3'ü buluruz, takım bize bunu borçlu :iblush:

Çevrimiçi COB

Rosier - Wellington - Serdar - Necip

Rosier - Necip - Wellington - N'kodou

Bilal - Necip - Wellington - Rosier

Rosier - Wellington - Atiba - Necip

Bu formasyonlardan hangisi uygun, karar veremedim.
[ Son Düzenleme: 13 Şubat 2021, 20:18:17 COB ]

Çevrimiçi levitate

Rosier - Vida - Serdar - Necip

Rosier - Necip - Vida - N'kodou

Bilal - Necip - Vida - Rosier

Rosier - Vida - Atiba - Necip

Bu formasyonlardan hangisi uygun, karar veremedim.
vida cezalı :(
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!