24. Hafta Alanyaspor 1-2 Beşiktaş
24. Hafta Alanyaspor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|24. Hafta Alanyaspor 1-2 Beşiktaş Skor : Alanyaspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 28.02.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Halis Özkahya - Mehmet

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Alanyaspor 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 59340 defa] 24. Hafta Alanyaspor 1-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Alanyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
15 [%78.9]
1 puan
0 [%0]
0 puan
4 [%21.1]

Toplam Oy Verenler: 19

Çevrimiçi Necmi

Skor : Alanyaspor 1-2 Beşiktaş
Tarih : 28.02.2020
Saat : 20:00
Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu
Hakemler : Halis Özkahya - Mehmet Metin - Samet Çavuş - Erkan Engin
VAR : Atilla Karaoğlan - Bahattin Duran
Yayın : Bein Sports

Beşiktaş Kadrosu : Karius, Gökhan, Vida, Ruiz, Caner, Atiba, Elneny, Lens-Boateng (62), Boyd-Diaby (78), N’Koudou-Güven (89), Burak
Alanyaspor Kadrosu : Marafona, Ceyhun-Salih (64), Efecan, Cisse, Fernandes-Mustafa (75), Bakasetas-Bammaou (88), Nsakala, Welinton, Onur, Siopis, Caulker

Gol-Dakika : Fernandes (37), Burak (70,87)
Sarı Kart : Siopis (42)
Kırmızı Kart : -------

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Insallah olmaz 1-0 aliriz

eyvah maç gitti desene
birde @mrred abi rahat kazanırız derse maçtan puan kaybettik diyebiliriz.

Çevrimdışı cursedofdragon

bu resim olmamış burda karius tutuyor adamı görülmüş şey değil :D

Karius,Caner,Burak oynamazsa kazanırız.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Karius'un dilinin elinden büyük olduğu söyleniyor  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Yapmayın Allah aşkına ya. Hadi apo hoca hiç bir şeyi bilmiyordu ona güveniniz 0dı bari sergen hocaya güvenelim. Sol bekte başka adam mı var oynatabilecek öyle şeyler yazıyorsunuz ki rebocho dediğin adam canerden daha kötü. Hiç bir vasfı olmayan bomboş bir adam, fener maçında yaptığı penaltıyı caner yapsa şuan kartal heykelinin orda kellesi duruyordu canerin. Burak yerine kim oynayacak umut mu ???? Eğer koşarsa maçı salmazsa hocayada saygısızlık yapmazsa yine forvette o oynar. Kariusa katılıyorum ersin oynamalı bence ama neden oynamıyor diyemiyorum. Bunların yemesine içmesine kadar hocalar ilgileniyor, bu adamlar aptal değil. Görüyorlar bazı şeyleri biliyorlar, hoca hala karius diyorsa saygı duymak gerek. Gençlere yavaş yavaş şans vermeli fakat vermiyorsa hocada değil bunu gidip başka yerlerde aramalıyız. 18 yaşında ama vücut olarak 12 yaşındaki cılızlıktaki oyuncuları çıkarsalar çiğ çiğ yerler. Yoksa kimse keyfinden ya bu oyuncum hem fizik hem yetenek olarak iyi fakat 55 yaşındaki oyuncumu oynatayım demez.

Çevrimdışı mylife1903

eyvah maç gitti desene
Yok yahu 0-1 koyacaz alanyaya
Rahat mac olmaz
Baya zorlar alanya
Iyi kapaniriz
Bi gll bulup sinir sitrez oluruz
Insalah tabi
Kafamda oyle oynuyom
Ilk kupada bi sivas deplasmani vardi ya kerim verip gomez atmisti boyle zor deplasmanlarda o maci acip izleyip aynisini yapmak lazim
Yeter artik gol yemeyelim

Çevrimdışı mylife1903

Yapmayın Allah aşkına ya. Hadi apo hoca hiç bir şeyi bilmiyordu ona güveniniz 0dı bari sergen hocaya güvenelim. Sol bekte başka adam mı var oynatabilecek öyle şeyler yazıyorsunuz ki rebocho dediğin adam canerden daha kötü. Hiç bir vasfı olmayan bomboş bir adam, fener maçında yaptığı penaltıyı caner yapsa şuan kartal heykelinin orda kellesi duruyordu canerin. Burak yerine kim oynayacak umut mu ???? Eğer koşarsa maçı salmazsa hocayada saygısızlık yapmazsa yine forvette o oynar. Kariusa katılıyorum ersin oynamalı bence ama neden oynamıyor diyemiyorum. Bunların yemesine içmesine kadar hocalar ilgileniyor, bu adamlar aptal değil. Görüyorlar bazı şeyleri biliyorlar, hoca hala karius diyorsa saygı duymak gerek. Gençlere yavaş yavaş şans vermeli fakat vermiyorsa hocada değil bunu gidip başka yerlerde aramalıyız. 18 yaşında ama vücut olarak 12 yaşındaki cılızlıktaki oyuncuları çıkarsalar çiğ çiğ yerler. Yoksa kimse keyfinden ya bu oyuncum hem fizik hem yetenek olarak iyi fakat 55 yaşındaki oyuncumu oynatayım demez.
Yaw bizim camia boyle
Senola yapildi aynisi
Kerim firay varmis mopink yapiyormus
Yahu adam bidibidi hirbonun teki 15-20 dakika sure alacak adam
Sonra lensi oynatmiyormus mopink yapiyormus

Yahu en iyi lens oynamayan lenstir
Az oynasa mesela satma ihtimalin var, oynatirsan adamlar izlerse satamazsin

Diyom ya canere kil oluyor taraftar onun da cok sukur malzemesi cok devamli bol kepce dagitiyir

Vida mesela bombaliyor az tepki aliyor
Tosic yapsa ayni seyleri combizlayarak fotolu linc ederler anasina karisina dogmusuna olmusune tecavuz ederler

Ha mesela enkodu diyabi yapsin taraftar bisi demiyor fazla
Pozitif irkcilik gibi yeminle

Mesela lens donunu indirip ortasahanin ortasinda sicsa bisi demezler
Aynisini caner yapsin kale diregine oturturlar

Bunu yapan adamlara bah ismaele tek kelime etmemistir, carpiklik orda

Çevrimdışı mylife1903

Yuh alisami
Caner burak oynamasin
Yerine yedekleri oynasa kumede kalmaya calisirsin
Burak dun gidip nekodunun falan yapmasi gerekeni yapmis defanstan sokmus almis vermis botanka
O gol olmasa telasla basarken 4luk olurdun dun

Sergen hoca için "gittiği hiç bir takımda tutunamamış hiç bir başarısı" yok gelmesin derken ben kendimi paralıyordum merak etmeyin herkesden fazla ben güveniyorum sergen hocaya :)

Ancak bahsettiğim konular daha farklı

Karius ;

Karius 2 sene de tam 2 sene bile olmadı gol rekoru kırıyor 90+ gol yemiş galiba her maç fahiş hatalı goller her gelen top gol oluyor ersin oynasın yapacaksa o hata yapsın ne kaybederiz sergen hoca zaten kariusun gelecek sene bizimle olmayacağını söyledi 10 maç kaldı adam umursayamayacak bizi oynasa bile şimdiye kadar hoş umursadıda ne değişti ayrı konu.

Sol bek Caner,Rebocho,Rıdvan ;

Caner'in kesik yemesi için daha ne yapması gerekiyor bir futbolcunun.Takım arkadaşlarına el kol isyan ediyor hakeme ediyor savunma yapmasını bilmiyor hücumda da içeri 30 tane orta açıyor rastgele 2 tanesi isabetli.Defansın düzenini bozuyor ruiz kötü diyoruz ya kötü değil canerin acıgını kapatmak için sola kayıyor vida da ruizin acıgını kapatmaya gidiyor dün golü bu yüzden yedik 90+1 3 kişi savunmada vida,ruiz,gökhan bilin bakalım kim yok tabi ki caner bu adam bunu her mac yapıyor.Rebocho avcı ile 6/6 yaptığımız maclarda sahadaydı tabi ki bir oyuncu ile iş değişmiyor ancak en azından savunma yapmasını biliyor fener macında ki bir hatasını yazmışsın canerin 1 maçta sadece en az 10 hatasını sayarım olumsuz yaptığı 20 hareketini.Canerin oynamasına en çok rakipler seviniyor.Rebochoyu sozlmesinden dolayı oynatamayacağız gibi gozukuyor en azından rıdvan oynasın.Göztepe macında oynadı hata yapacaksa bunlar yapsın ama eminim canerden daha iyi savunma yapar ki yaptı zaten.

Burak ;

Fizik olarak kötü durumda geçen seneden uzak durumda ısrar etmenin mantığı yok umut oynasın güven oynasın daha olmadı boateng santrafora geçsin ljajic 10 numara geçsin.En azından mücade ederler kosmuyor bile burak artık bunları gerçekten görmüyormusunuz.Umut en azından kosuyor mücadele ediyor çok mu yetenekli hayır burak daha yetenekli de sahaya yansıtabiliyor mu hayır ?

Caner,Burak,Kariusun oynadığı maçlarda 3 kişi eksik baslıyor bunlara kanatlarda eklenince 5 kişi eksik oynuyoruz.
[ Son Düzenleme: 23 Şubat 2020, 16:28:27 cursedofdragon ]

Yuh alisami
Caner burak oynamasin
Yerine yedekleri oynasa kumede kalmaya calisirsin
Burak dun gidip nekodunun falan yapmasi gerekeni yapmis defanstan sokmus almis vermis botanka
O gol olmasa telasla basarken 4luk olurdun dun

asıl buna ali sami.

Ersin

Gökhan         Vida      Ruiz         Rıdvan

Elneny

Atiba     Boateng

Lens                                         Boyd

Umut

Çevrimiçi levitate

nadir görülen bir olay

Çevrimdışı mrred

eyvah maç gitti desene
Rahat kazancağımız oyunu oynuyoruz ama kazanamıyoruz. Hem başak hem ts maçında kazanmayı hak etmiştik
The great gig in the sky

Cumaları ve alanya deplasmanlarını sevmiyorum.

Hakemi de yine doğrayıcı birini verirler.

Zor maç olacak.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Cumaları ve alanya deplasmanlarını sevmiyorum.

Hakemi de yine doğrayıcı birini verirler.

Zor maç olacak.
Bu saatten sonra hakem doğrasa ne olacak doğramasa ne olacak. Geçti Bor'un pazarı sür eşeği Niğde'ye  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Alanya'yı kesinlikle yenmemiz lazım. Eğer yenersek üstlerine çıkıyoruz. FB'nin de karıştığını düşünürsek haftaya kendimizi 5. sırada bulabiliriz. Umarım kazanır ve yolumuza devam ederiz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Bu saatten sonra hakem doğrasa ne olacak doğramasa ne olacak. Geçti Bor'un pazarı sür eşeği Niğde'ye  :tabe:

komple bizi kopartmadan rahatlamazlar.

gs macına hedefsiz cıkartmak isteyeceklerdir.

Çevrimdışı MUSTAFA_

komple bizi kopartmadan rahatlamazlar.

gs macına hedefsiz cıkartmak isteyeceklerdir.
O maç hedefsiz olursak daha rahat oynarız. Sonuç onlar için daha kötü olur. Her türlü o maçın anlamlı olacağını düşünüyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

O maç hedefsiz olursak daha rahat oynarız. Sonuç onlar için daha kötü olur. Her türlü o maçın anlamlı olacağını düşünüyorum.

Her türlü doğrayacaklar.