14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor
14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor

Beşiktaş Forum|14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor Tarih : 27.11.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Hüseyin Göçek - İbrahim Bozbey - Candaş Elbil - Sarper Barış Saka VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor  [Okunma sayısı 18604 defa] 14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor
Anket
Beşiktaş, Giresunspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%60]
1 puan
1 [%6.7]
0 puan
5 [%33.3]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimiçi Necmi

Kafamdaki kalıba herhangi bir yerli hoca dolduramıyor. Eğer bir şeyler başarmak istiyorsak yabancı hoca şart. Bu sene zaten hiç oldu. En azından sistem oturtur ve kafasına göre kadro kurar.
en azından gelecek seneyi kaybetmeyiz birde kupayı tabi kupa önemli artık
Hem itibarın söz konusu 😉

Çevrimdışı MUSTAFA_

bu iş yönetim tartışılacak iş değil çıkıp hocalıkmı yapacaklar daha üç gün önce sergen tezaruhatı yapılıyordu tribünde
Yönetici sadece yaptıkları icraatlerle değil yapmadıkları veya yapmayı geciktirdikleri icraatleri ile de eleştirilebilir. Şu an elştirimiz buna yönelik. Kimse yaptıklarını göz ardı etmiyor. Yapamadıklarını ve yapmayı geciktirdikleri hamleleri konuşuyoruz. Bu hataları hem sezona hem de Beşiktaş'ın kasasına zarar olarak yazdı. İşin sportif yönünü yazmıyorum bile. Tarihimize kara lekeler yazdılar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

en azından gelecek seneyi kaybetmeyiz birde kupayı tabi kupa önemli artık
Hem itibarın söz konusu 😉
Beşiktaş kaybetmiş, ben itibarımı kaybetmişim çok mu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Yalniz bu golü skor şu haldeyken atmak da büyük karaktersizlik
Oyuncular o kadar sahada yok ki, ben olsam o golü atanı oraya indirirdim bi kafayla. Ahlaksızlık, (Hakaret Yasak)₅ yahu. Kaleci yerde yatıyor, averaj mı lazım? Yılın fair play ödülünü alırdın. Maç bitmiş, 3-0 öndesin. Adamın bacağı dönmüş. Elime dilime hakim olmaya çalışıyorum….

Çevrimdışı goktasoktay

Penaltı değil o pozisyon kırmızı doğru ama
Kırmızı tabii ki doğru, onu tartışmam bile. Ben akan oyunda gördüğümde dedim bu net kırmızı diye. Varın buradaki kararı doğruydu.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Necip efendi de altyapı kontenjanından yıllarca alamayacağı parayı aldı artık gidebilir₁. Bugün kadro dışı bırakırım.
Tehlike olmayan pozisyonda bir oyuncuya o şekilde girişe literatürde beyinsizlik denir, hareketi yapana da .............. siz tamamlayın.

Çevrimdışı goktasoktay

abi penaltı olmasa bile yerdik ya takımda çok bir şey yoktu yine
O ayrı. Takım zaten haftalardır kafası kesik tavuk gibi. Kenarda hoca alaçatıda güneşleniyor. Vücut burda ama kafa orda. Normal yani. Yine de şunları da bizim dışımızda hiçbir büyük takıma çalmazlar. Kızdığım o..

Çevrimdışı goktasoktay

Ben hocadan daha çok "yönetimden" soğudum.  Taraftarın Sergen'i parçalanmasını istiyor ve bekliyor yönetim koltuğundaki kişiler. Beşiktaş zerre umurlarında değil.
Valla yazınki imza sürecinden sonra kendi kişisel intikamlarını kovalıyor iseler vay halimize! Her beraber bırakıp gitsinler

Çevrimdışı goktasoktay

4-4-2 de takım alarm veriyordu zaten kk dan sonra en kötü 4-4-1 oynardın ama sergen bir taktik üretmediği için aynı formatta kaldı 4-3-2 oynadık orta saha basamayınca forvetler zaten devre dışı kaldı sonuç ortada
Kontra kovalayan beceriksiz giresuna 4 lüye gerek yoktu valla. Önce hoca, sonra mert, sonra da vida, daha beceriksiz olduğunu kanıtladı.

Üzüldüğüm şey, tüm oyuncuların özgüveni yerle bir. Şu saatten sonra bunları düzeltmek, takımı ayağa kaldırmak o kadar zor ki.

Şimdi ben demiştimciler gelir. Yok bu kadro şunu hatırlatıyordu, yok şu adam bize uymuyorducular. Hocan, elindeki malzemeyle uygun taktiği uygulayamıyorsa, işte sonucu böyle olur. Gayet de güzel, ligin üstünde kadromuz var. Geçen yılki josef nerde? Adam futbolu unutmuş gibi oynuyor.

Çevrimiçi ferdi1903

Eee bu halen özür falan diliyo gitmeye pek niyeti yok gibi

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

bunların tek adayı şenoldur okana hele cesaret bile edemezler
maalesef ve uzulerek sana kesinlikle katiliyorum ....
Yorgo

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş kaybetmiş, ben itibarımı kaybetmişim çok mu  :tabe:
senin için hala ümit var😂

Çevrimdışı MUSTAFA_

senin için hala ümit var😂
Sergen oldukça umutlu, ümitli kelimeler, cümleler benim için yok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Oyuncular o kadar sahada yok ki, ben olsam o golü atanı oraya indirirdim bi kafayla. Ahlaksızlık, (Hakaret Yasak)₅ yahu. Kaleci yerde yatıyor, averaj mı lazım? Yılın fair play ödülünü alırdın. Maç bitmiş, 3-0 öndesin. Adamın bacağı dönmüş. Elime dilime hakim olmaya çalışıyorum….
atmasaydı bizim için çok kötü olurdu kaleci kendini yere bırakıyor diye gol atmamak olurmu biz yapsak çok kızardım

Çevrimiçi Necmi

Sergen oldukça umutlu, ümitli kelimeler, cümleler benim için yok.
işde kilit kelime sergen oldukça oluyor bizim için artık sergen olmasada ümit yok ama senin bir tık şansın var

Çevrimiçi Necmi

maalesef ve uzulerek sana kesinlikle katiliyorum ....
neyseki sezon bitmeden görüşme yapmak şenol hocamızın prensiplerinde yok 😂

Çevrimiçi Necmi

Eee bu halen özür falan diliyo gitmeye pek niyeti yok gibi
sen olsan gidermisin 🤔

Çevrimiçi ferdi1903

sen olsan gidermisin
Gururu onuru olan biri gider abi, hele besiktas efsanesi diye adlandirliyirsa zarar vermemek icin gitmeli

Çevrimdışı levent14

Yarın çok büyük ihtimalle Sergen Yalçın devri biter...Bence Rıza Çalımbay gelmeli

Çevrimiçi Necmi

Yarın çok büyük ihtimalle Sergen Yalçın devri biter...Bence Rıza Çalımbay gelmeli
allah korusun

Çevrimiçi Samet Demir

allah korusun
Abi şom ağızlıyım galiba :) :) :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Abi şom ağızlıyım galiba :) :) :)

Çalımbay ile anti futbol mu oynayacağız?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Çalımbay ile anti futbol mu oynayacağız?
Ben iyi olur demedim zaten olur mu dedim :) ban kalsa Samet aybaba bile olabilir. Sadece filozofun gelmesini istemem.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: