6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor
6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor

Beşiktaş Forum|6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor Tarih : 21.09.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Palabıyık - Serkan Olguncan - Mustafa Sönmez - Burak Pakkan VAR : Alper

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor  [Okunma sayısı 24464 defa] 6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor
Anket
Beşiktaş, Adana Demirspor maçından kaç puan alır?
3 puan
29 [%78.4]
1 puan
3 [%8.1]
0 puan
5 [%13.5]

Toplam Oy Verenler: 37

Çevrimiçi Necmi

zor kararlar vermek gerekecek kadro seçiminde. bu maçtan sonra sıkı geçecek gibi görünen altay deplasmanı ve ajax deplasmanları var. antalya maçından sonra kimse sıcak bakmayacaktır ama ben yine de umarım bir kaç oyuncu dinlendiririz diyorum. özellikle uçaktan indiğinden beri sürekli oynamak zorunda kalan pjanic'i bir maç kenarda oturtabilsek sonraki maçlar için iyi olur. josef'e de lazım ama necip de topal da gitti. orası alternatifsiz kaldı.
alex oynayana kadar pjaniç beklesin o hazır olduğunda rotasyonun dibine vururuz

Çevrimiçi sEuL

zor kararlar vermek gerekecek kadro seçiminde. bu maçtan sonra sıkı geçecek gibi görünen altay deplasmanı ve ajax deplasmanları var. antalya maçından sonra kimse sıcak bakmayacaktır ama ben yine de umarım bir kaç oyuncu dinlendiririz diyorum. özellikle uçaktan indiğinden beri sürekli oynamak zorunda kalan pjanic'i bir maç kenarda oturtabilsek sonraki maçlar için iyi olur. josef'e de lazım ama necip de topal da gitti. orası alternatifsiz kaldı.

Kesinlikle katiliyorum, rotasyon olucaksa rotasyon bir kac oyuncu uzerinden olmali zaten. Antalyaspor karsina bir onceki maca gore 6 yada 7 farkli oyuncu ile ciktik. Ilk 11'den 6 yada 7 oyuncuyu bir anda degistirirsen sonu Antalyaspor macinin ilk yarisindaki gibi oluyor iste - ama dedigin gibi bir iki oyuncu uzerinden rotasyonu yapabilirsek cok iyi olur. Maalesef ama suan ki sakatlar ve oyuncu performanslari ile rotasyon yapmamiz zor gorunuyor gibi, umarim Adana macini erken kopartabilirizde bazi oyunculari dinlendirme imkanimiz olur.

Çevrimdışı Erman1903

Oyuncuların yerinin maç içinde çok kurcalanması sakatlıklara sebep olabiliyor Topal buna bir örnek. ​Necip'in  oynatılması gereken bölgede oynamayıp (stoper) sakatlanması ise ayrıca sinirimi bozdu.

Hocanın ne zaman, nasıl kadro çıkması gerektiğini çok bilmediğini zannetmiyorum. Ft'nin bir hastalığı var 'çünkü kararı ben veriyorum'. Rasyonel olanı doğru olduğunu bildiği halde istendiği için yapmamak. Babel Arda almalara falan gidiyor yaş ilerledikçe. Bizde de Töre var, N'Koudou'nun sağda hiç kullanılmaması şampiyonluk maçında değişiklikliği yaptığını hikayeleştirmesinde biraz bunu görüyor gibiyim. Hasiç'in sakatlığını zaten konuşmuyorum. 3 defansif orta saha atmacalar vb. Bu tip şeyleri çok sık gördüğum zaman kıllanıyorum ister istemez.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Adana Demirspor'da Balotelli, Beşiktaş'a karşı forma giyemeyecek.

(Beyaz TV)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimiçi Necmi

Adana Demirspor'da Balotelli, Beşiktaş'a karşı forma giyemeyecek.

(Beyaz TV)
bu bizim için dezavantaj oldu

Çevrimdışı EagleForce

bu bizim için dezavantaj oldu

Uzaktan kaleyi gordu mu vuruyor sadece. Mac boyu yuruyor.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Balotelli ve Belhanda' nın oynamasını isterdim.
Diğerleri onlar olmadan neler yapabileceklerini göstermek isteyecektir ama muhtemelen onlar bizden daha yorgun durumdadır.
Çok zorlamadan kaliteyle kazanırız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Batman ve Ghezzal sahneye çıkar yine.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

Belhanda'nın sakatlığı onlar için avantaj ama Adana'da işlerin düzeldiğini düşünmüyorum. Aybaba olsa belki maçı bir süre tutabilirlerdi. Beklentim temiz galibiyet.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Biletlerde son durum.Haftaici maçına ve ust uste ic saha maçlarına göre  iyi rakamlar. Kale arkası biletlerini bazi maclar ozelinde indirime sokabilirsek iyi olabilir ya da öğrenci indirimi uygulanabilir.

?s=19
[ Son Düzenleme: 21 Eylül 2021, 17:23:14 kahyaoglueren ]

Çevrimiçi Samet Ç

Pjanic ilk golünü bugün atar

Çevrimiçi kahyaoglueren

Oguzhan pjanic uyumu nasıl olacak bakalım.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi sEuL

Umarim ilk yarida 3-4 farkli bir ustunlugu yakalar ve 2. yarida Josef, Bats, ve Pjanic gibi isimleri dinlendirebiliriz.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Biletlerde son durum.Haftaici maçına ve ust uste ic saha maçlarına göre  iyi rakamlar. Kale arkası biletlerini bazi maclar ozelinde indirime sokabilirsek iyi olabilir ya da öğrenci indirimi uygulanabilir.

?s=19
Sanırım hiç satışa çıkarılmayan biletler olduğundan bu sayılar tutmuyor. Dortmund maçında da aşama aşama çıkmıştı biletler. 15 bin kişinin olma şansı yok çünkü şuan statta.
[ Son Düzenleme: 21 Eylül 2021, 19:52:42 kahyaoglueren ]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ozzie bugün Pjanic ile çok iyi işler yapacak diye düşünüyorum, umuyorum.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu zemin düzelse de bir rakibimizden daha kurtulsak  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Adana yol yorgunu herhalde. Maç başlayalı 8 dakika oldu, 3. kez yatıyorlar...
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!