1. Hafta Beşiktaş 3-0 Çaykur Rizespor
1. Hafta Beşiktaş 3-0 Çaykur Rizespor

Beşiktaş Forum|1. Hafta Beşiktaş 3-0 Çaykur Rizespor Tarih : 13.08.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Zorbay Küçük - Kemal Yılmaz - Hakan Yemişken - Burak Pakkan VAR : Ümit

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Hafta Beşiktaş 3-0 Çaykur Rizespor  [Okunma sayısı 13361 defa] 1. Hafta Beşiktaş 3-0 Çaykur Rizespor
Anket
Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Yine doğru zamanda doğru yerde  :icool:
Helal sana Lukaku

Çevrimiçi MUSTAFA_

Larin yemiyor içmiyor gol atıyor  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Net galibiyet  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı XiaoHan

stat ne güzel inliyor be Kaaaaay Larin
🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi sEuL

Tebrikler SAMPIYON.

CLEAN SHEET #1

Çevrimdışı tolga1903

Kötü futbol eksik ve hazır olmayan takım güzel sonuç tebrikler takım darısı belalımız gaziantep deplasmanına olsun

Çevrimdışı worns

nkodouyu övdük diye seni unuttuk sanma larin, iyisin yine iyi

seviyoruz sol kanat rotasyonumuzu :)

Çevrimdışı worns

fizik olarak çok eksik olduğumuz maçı sorunsuz kopardık. rize'nin pozisyonu yok gibi bir şey, iyi değerlendiremedikleri iki arkaya sarkmayı saymazsak ki onlardan da şut çıkmadı. ersin 0 kurtarışla bitirdi.

bu da şampiyon takımı korumanın artısıdır işte başlı başına. sadece kimi sekanslarda oyun alışkanlıklarımızın sayesinde iyi görüntü verdik ve yetti, arttı bile.

Çevrimdışı sefaköykartali

Yalnız rotasyon biraz güçlü olunca hoca ne kadar rahat ediyor. Daha 3 transfer gelecek, Alex dahil olacak vs. Takım kaldığı yerden devam ediyor bu çok önemli. Fiziksel düşüşler var yok değil ama şu önümüzdeki iki üç haftayı atlatalım herkes yine eski haline döner. Bir stoper ve santrafor bizi çok rahatlatır. Kenan iyiydi ama hamle oyuncusu olması kendisi için de daha iyi olur, sağlıklı beklentiler olursa oyuncu da daha rahat olur. İyi başladık, sonu yine boğazda kutlamayla bitsin.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Salih kendisi anlayacak bir oyuncuyla çok daha farklı gözükecektir.
3-4 defa pası verip içeri katetti ama pas alamayıp geri döndü. Oyun geliştikçe bu şekilde çok pozisyon yaratacağını düşünüyorum.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Salih Uçan: "Her zaman bu formanın kıymetini bileceğim."

(beIN Sports)

Çevrimdışı goktasoktay

Salih kendisi anlayacak bir oyuncuyla çok daha farklı gözükecektir.
3-4 defa pası verip içeri katetti ama pas alamayıp geri döndü. Oyun geliştikçe bu şekilde çok pozisyon yaratacağını düşünüyorum.
Evet, salihteki parıltı hoşuma gitti. Takıma alıştıkça çok güzel işler yapacak.

Bu arada güveni hemen yollasınlar, yedek diye bel bağlamayalım. Bir insan kendini bir gıdım geliştirmez mi? Müsait pozisyonda topu sağa verse pozisyon olacaktı. Kalktı kendini çalımlamaya çalıştı, onu da beceremedi..

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Sergen Yalçın: Alex Teixeira, milli maç arasından sonra hazır olarak dönecektir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

İyi performans beklemiyordum zaten. Yine de fena oynamadık.
Kenan beni çok şaşırttı, çok yararlı oldu takıma. Nkodouda ilk defa kafasını kullandı. Eğer böyle oynar ve sakatlanmazsa çok sıkıntı çıkarır.

Çevrimdışı MaDJeR

Gayet iyi maç çıkardık , darısı haftaya  :bandit:

Çevrimiçi Samet Demir

Rosier i 11'de olması nedeniylr nkoudu da artık 11 i daha çok istemeye başlayacak. Larin in sözleşme yenilemesi konusunda bu durum elimizi güçlendirir.

Kaldıki Nkoudu'nun da skora katkı yapması taktik konusunda takıma çeşitlik sağlıyor. Teşeyra da takıma katılınca ghezzal dahada rahatlayacak.

Bu seneden umutluyum ben. Temennim sol beke de umut meraşı almak. (mecburen) böylece 3 yerli konusunda elimiz epey rahatlar.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

İyi performans beklemiyordum zaten. Yine de fena oynamadık.
Kenan beni çok şaşırttı, çok yararlı oldu takıma. Nkodouda ilk defa kafasını kullandı. Eğer böyle oynar ve sakatlanmazsa çok sıkıntı çıkarır.
nkoudou geçen sene sinyal verdi zaten ben bu sene patlama yapacağını söylemişdim gol atma isteği çok yüksek taraftarla çoşacak bir oyuncu akşam atibanın gol atması çok iyi oldu beşiktaş yaşlı takım diyenlere iyi cevap oldu 😂

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

nkoudou geçen sene sinyal verdi zaten ben bu sene patlama yapacağını söylemişdim gol atma isteği çok yüksek taraftarla çoşacak bir oyuncu akşam atibanın gol atması çok iyi oldu beşiktaş yaşlı takım diyenlere iyi cevap oldu 😂

Geçen senede sinyal verdi ama beni şaşırtan zekası oldu. Bal yapmayan arıydı. Rosier'i görmesi ve ona pas atması akıl dolu bir pastı. Sakatlığı da olmazsa geçen seneki gibi bol bol yararlanırız nkodoudan.