40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş
40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş Skor : Galatasaray - Beşiktaş Tarih : 08.05.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 52248 defa] 40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%55.6]
1 puan
4 [%22.2]
0 puan
4 [%22.2]

Toplam Oy Verenler: 18

Çevrimiçi Necmi

Skor : Galatasaray - Beşiktaş
Tarih : 08.05.2021
Saat : 20:30
Stadyum : Türk Telekom Stadyumu
Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Hüseyin Göçek
VAR : Mete Kalkavan - Abdullah Buğra Taşkınsoy - Ceyhun Sesigüzel
Yayın : Bein Sports

Beşiktaş Kadrosu : -------
Gençlerbirliği Kadrosu : -------

Gol-Dakika : -------
Sarı Kart : -------
Kırmızı Kart : -------

Çevrimdışı MUSTAFA_

Geldik sezonun sonuna. Rakip ne kadar kötü durumda olsa da derbiler zordur. Fatih Terim'e bir galibiyet borcumuz var. Umarım galip geliriz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

İlk 20 dk. oynadığımız gibi oynarsak ilk yarıdan fişi çekeriz. Yenip bitirelim bu işi.

Çevrimdışı goktasoktay

ŞAM-Pİ-...

Üç maç üç nokta tamamlanacak

Çevrimdışı ferdi1903

Sergen Yalçının derbi karnesi büyük umut vadediyor.Yenilgisi yok Fb,Gs'ye karşı en kötü beraberlik olur.Ama yeneceğimizi düşünüyorum.

Çevrimiçi sEuL

Lami cimi yok, cikip bam bam bam cakip kupamizi kaldiracagiz.

Bol sans Besiktas’im!

Çevrimiçi COB

Geçen hafta bu maç için şampiyonluğu kaybedeceğimiz maç diyenler vardı, şimdi ise kesin yeneceğiz diyenler çoğunlukta.

Sevinci de üzüntüyü de çok uçta yaşıyoruz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Geçen hafta bu maç için şampiyonluğu kaybedeceğimiz maç diyenler vardı, şimdi ise kesin yeneceğiz diyenler çoğunlukta.

Hayatta biraz böyle değil mi? İnişleri çıkışları ile uç noktalarda yaşıyoruz. Bence pek şaşırmamak lazım. Beşiktaş da öyle bir maçta 3 farklı önde olunca bile rahat maç izleyemiyorsun  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi COB

Hayatta biraz böyle değil mi? İnişleri çıkışları ile uç noktalarda yaşıyoruz. Bence pek şaşırmamak lazım. Beşiktaş da öyle bir maçta 3 farklı önde olunca bile rahat maç izleyemiyorsun  :)

Ben kendi hayatımı denge üzerine kuran insanım. Ne fazla sevinir nede fazla kahrolurum. Böyle daha sağlıklı oluyor. Tabi Beşiktaş bazen dengemizi alt üst ediyor ama gene de çok uçlarda yaşamamak lazım.

Demek istediğim iki hafta önce şampiyonluğu kaybetmedik, bugün de kazanmadık. Ayaklar yere sağlam bassın. Sakin ve rahat bir şekilde TT arenaya gidersek, istediğimizi alıp döneriz inşallah.

Çevrimiçi Necmi

forumu kurduğumuz günden beri söylüyorum bazı taraftarların gs ye karşı problemi var bir türlü düzelmiyorlar yanlış bilmiyorsam forumu açtığımızdan beri gs ye bir mağlubiyetimiz var 6-7 yıldır çoğunluktada ezdik

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mellfred

donk'un marcao'nun attığı tekmeleri dirsekleri görmeyen bir hakeme karşı mücadele edeceğiz

Çevrimdışı ferdi1903

Allah verede 5 tane atalim, ama 1- 0 olsun bizim olsunda yeter bana

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Yalnız dikkat ettim gsli futbolcu ve teknik heyetin maç sonu açıklamalarına, bizim maç ile ilgili konuşurken çok naifdiler aman başımıza bir şey gelmesin modundaydılar. Korkularını ben hissettim açıkçası. 

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Yalnız dikkat ettim gsli futbolcu ve teknik heyetin maç sonu açıklamalarına, bizim maç ile ilgili konuşurken çok naifdiler aman başımıza bir şey gelmesin modundaydılar. Korkularını ben hissettim açıkçası.

Ben hiç hayra alamet görmedim. Bizi rehavete sokmak istiyor gibiler. Ki başardılar herkes başlamış 25 atarız şampiyonuz falan demeye. Sakin olmakta ve kalan 4 puanı almakta fayda var.

Sonuçta derbi bu 3-0dan 3-3 yapıldığını da gördük, ayın şekilde necip monterolu defans hattının bile fb deplasmanında galip geldiğini gördük. Her sonuça açık bir maç.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Başta ft ve gese camiası bu şekilde konusuyorsa orada durup düşüneceksin .
Hakem ile bizi yenip son 2 maçta beraberlik bile almamızı beklerler .
O kadar sinsi bir camia bunlar.

Çevrimiçi Necmi

tabi iki oyuncusu gol krallığında tepede oturan takıma meydan okuyup karşılığı olarak dümdüz edersen kimse seni tahrik etmek istemez bunun ekmeğini daha çok yeriz 😃 ama fazlada alışkanlık etmesin

Diğer taraftan kazanacaklarına zaten inanmıyorlar ama kimsede teslim olacaklarını beklemesin derbileri favoriler değil çok isteyenler kazanır
Kaldıkı bizim için iyi olduğu kadar kötü olan şey beraberliğin yetmesi gs içinde kazanmaktan başka bir yolun olmaması
Tokide gs karşısına beraberlik için çıkarsak kaybederiz

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Ben hiç hayra alamet görmedim. Bizi rehavete sokmak istiyor gibiler. Ki başardılar herkes başlamış 25 atarız şampiyonuz falan demeye. Sakin olmakta ve kalan 4 puanı almakta fayda var.

Sonuçta derbi bu 3-0dan 3-3 yapıldığını da gördük, ayın şekilde necip monterolu defans hattının bile fb deplasmanında galip geldiğini gördük. Her sonuça açık bir maç.
Takım özellikle bu son dönemeçte rehavete kapılmadığını, tam aksine son noktayı koyana kadar ciddi bir kararlılık içinde olduğunu herkese gösterdi bence. Sergen hocamın da belirttiği gibi bu hafta sonu olayı bitiriyoruz inşallah.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Necmi

Başta ft ve gese camiası bu şekilde konusuyorsa orada durup düşüneceksin .
Hakem ile bizi yenip son 2 maçta beraberlik bile almamızı beklerler .
O kadar sinsi bir camia bunlar.
şampiyonluğu kafalarında bitirmişler bence fener zaten geçen hafta alanya maçında bitirmişdi beraberliği kurtarma amaçlarısadece ikinciliği korumak içindi önlerindeki dört maçtan 12 puanla çıkamayacaklarını biliyorlar gs ninde sadece bizim maçta puan kaybetme ihtimali var beraberlik bile feneri üçüncü yapar o nedenle aklı başında hiç bir fenerli gs nin kazanmasını istemez gs bizimle berabere kalsa fener bir maç kaybetse ikincilik gider ellerinden
Gs aslında tamamen bitik iki oyuncunun çabasıyla ayakta kalmaya çalışıyorlar iki oyuncudan fazlası lazım beşiktaşa karşı camianın ne düşündüğününde artık bir önemi yok
Sezon başı beşiktaş camiasına gs nin altı fenerin beş puan önünde gs maçına çıkmak istermisiniz diye sorsalar kabul etmeyecek tek beşiktaşlı yoktur herhalde o 5 puan farkı ligi 5 puan önlerinde bitirelim diye açmadık olası kötü sonuçta şampiyonluğu vermeyelim diye lazım en kötü bizi stresle izletecek iki maç kalır 😂 birkaç da fire veririz tv karşısında

Çevrimiçi Necmi

Takım özellikle bu son dönemeçte rehavete kapılmadığını, tam aksine son noktayı koyana kadar ciddi bir kararlılık içinde olduğunu herkese gösterdi bence. Sergen hocamın da belirttiği gibi bu hafta sonu olayı bitiriyoruz inşallah.
hafta sonu işi bitirmemiz fener erzurum maçına bağlı bizim elimizde değil 🤔
Fenerin puan kaybı gs ye bir farklı yenilmek şartıyla bize iki mağlubiyet opsiyonu tanıyor fenerin erzurum maçında puan kaybı herkesi gevşetir 😂

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Katılıyorum. Her yerde Şampiyon Beşiktaş yazıları görüyorum ve bu beni endişelendiriyor. Neyi kazandık anlamadım ben daha. Evet çok büyük avantaja sahibiz ama BİTMEDİ. Gs bizi yenerse ne olacak? Garantisi var mı yenilmeyeceğimizin gs' ye? Yenilmemiz de gayet ihtimal dahilinde. Yani Cumartesi akşamı Fb 2 puan, Gs 3 puan arkamızda olabilir.  Sakin kalmakta fayda var.

Ben bu şekilde maç öncesi aşırı rehavete girdiğimiz 2 maç hatırlıyorum yakın tarihte. Birisi D. Kiev maçı. Gruptan çıkarız, Kiev kim ya lafları arasında gitmiştik. 6 tane yedik geldik. Diğeri yine aynı sezon Başakşehir deplasmanı. Adanaspor' u yendikten sonra fark 7-8 puan olmuştu. Biz yine tamam bitti moduna girmiştik. Şampiyon olmaya gidiyoruz diye gittik, 18 dakikada 3 tane yemiştik. Ayrıca rakibimizde ezeli rakibimiz Gs. Onların da son şansları.

Rehavet bize hep ağır travmalar yaşattı. İnşallah futbolcular işin bilincindedir..
[ Son Düzenleme: 03 Mayıs 2021, 08:06:08 Şükrü Yılmaz ]

Çevrimdışı tolgakgonul

fenerliler bizim maçta galatasaraylıları destekliyodu. Şimdi ibre tersine döndü  :D

Çevrimiçi Samet Ç

Onlar başkanlık seçimlerine odaklılar ayrıca Sergen'in kestiği racon ftye kendisini hatırlatmıştır o da önceden bu tip hareketler yapıp altını dolduruyordu o yüzden biraz daha yumuşak girdi önceden olsa bizimkilere gergin ortam yaramıyor diye bol keseden konuşup ahkam keserdi.

Çevrimdışı almanci

Vay vay vay

Bu bizim Yönetim'in Beşiktaş'lıların elinde olmadığının kanıtıdır.

Sergen'e sesleniyorum; O Kupa'nın oraya gelmemesi için elinden geleni yap.