38. Hafta Çaykur Rizespor 2-3 Beşiktaş
38. Hafta Çaykur Rizespor 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|38. Hafta Çaykur Rizespor 2-3 Beşiktaş Skor : Çaykur Rizespor - Beşiktaş Tarih : 28.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadyumu Hakemler : Abdülkadir Bitigen - Ali Saygın

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

38. Hafta Çaykur Rizespor 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 37324 defa] 38. Hafta Çaykur Rizespor 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçından kaç puan alır?
3 puan
17 [%73.9]
1 puan
2 [%8.7]
0 puan
4 [%17.4]

Toplam Oy Verenler: 23

Çevrimiçi Necmi

Skor : Çaykur Rizespor - Beşiktaş
Tarih : 28.04.2021
Saat : 19:00
Stadyum : Çaykur Didi Stadyumu
Hakemler : Abdülkadir Bitigen - Ali Saygın Ögel - Mustafa Şavranlar - Kadir Sağlam
VAR : Halis Özkahya - Ali Şansalan
Yayın : Bein Sports

Beşiktaş Kadrosu : -------
Gençlerbirliği Kadrosu : -------

Gol-Dakika : -------
Sarı Kart : -------
Kırmızı Kart : -------

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kesinlikle kolay maç olmayacak. Rize oyuncularını dinlendirmiş bu hafta üstelik. Bizim maça bilenmiş şekilde çıkacaklar. Umarım sadece Rize ile mücadele ederiz. Devreye hakem girmesin artık çok göze batmaya başladı. Umarım 3 puan alıp önümüze bakarız.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı worns

kolay maç değil elbette. ayrıca çok önemli maç. 3 puan yazmak ve sonrasındaki fikstüre cebimizde krediyle girmek önemli.

atiba iyi durumda döner umarım. necip'in yokluğunda önemli. fiziksel olarak iyi görünmüyorsa montero'nun daha geride josef'in daha önde olduğu bir ikili tercih edebilebilir.

larin'in durumu parlak değilse hiç zorlamadan bugünkü hücum dizilimiyle çıkmalı. hepsi gayet diriydi, iyi oyun çıkarttılar.

ligin bu döneminde fiziksel olarak önde olan oyuncularla başlamalıyız. sahada sürünecekleri zorlamanın bir manası yok. mücadele gücünü yüksek tutmayı başarmak maçın yönünü bize çevirir.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rizespor' da 1 kişi oynamayacak deseler Boldrin olsun isterdim.
10 numara hem oynuyor hem de oynatıyor ayrıca şutu da çok sağlam.

Boldrin sakat umarım bizim maça da yetişmez.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Kayseri maçından daha zor olur ama sorun yok, gerekli reaksiyonu verdik, rüzgarı aldık 3 puan yazarız.

Çevrimdışı GreenBook

Müstakbel Şampiyonun gövde gösterisi maçı
Kimse endişe etmesin. Beşiktaş ayak oyunlarıyla halt edilemeyecek kadar büyük taştır
Cücüler , Halis molisler, altında kalır !!!!

Çevrimdışı can1903

Fenerliler Rizeye algıya başlamış asılıcaklar maça sağlam bir şekilde.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Samet Demir

Fenerliler Rizeye algıya başlamış asılıcaklar maça sağlam bir şekilde.

Rize feneri günahı kadar sevmez. Ne algısı :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Ömer Kaan

Rize feneri günahı kadar sevmez. Ne algısı :)
O Trabzon olmasın abi :D Rize ve Fener, Trabzon düşmanlığında buluşurlar hep  :)

Çevrimiçi Samet Demir

O Trabzon olmasın abi :D Rize ve Fener, Trabzon düşmanlığında buluşurlar hep  :)

Olabilir valla :) fark etmez. Daha önce de söyledim kayseri ve rizeyi yenemiyorsak zaten şampiyon olmayalım
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

kolay maç değil elbette. ayrıca çok önemli maç. 3 puan yazmak ve sonrasındaki fikstüre cebimizde krediyle girmek önemli.

atiba iyi durumda döner umarım. necip'in yokluğunda önemli. fiziksel olarak iyi görünmüyorsa montero'nun daha geride josef'in daha önde olduğu bir ikili tercih edebilebilir.

larin'in durumu parlak değilse hiç zorlamadan bugünkü hücum dizilimiyle çıkmalı. hepsi gayet diriydi, iyi oyun çıkarttılar.

ligin bu döneminde fiziksel olarak önde olan oyuncularla başlamalıyız. sahada sürünecekleri zorlamanın bir manası yok. mücadele gücünü yüksek tutmayı başarmak maçın yönünü bize çevirir.

Necip'in yokluğunda Montero dediğin gibi başlayabilir bence de. Stoperde olduğundan daha verimli olacağını düşünüyorum o pozisyonda, Atiba'nın durum ne bilmiyorum ama Zaten Dorukhan'da sağ bek oynayacak sanırım belki hamle oyuncusu olarak son 20-30 dakika atmak üzere kenarda bekletmek daha doğru olabilir.

Bence Larin'de riske edilmese daha doğru olur, MR sonuçlarının Abou'dan daha kötü olduğu söyleniyor. Gökhan her ne kadar offside'a düştüyse de bence faydalı iş yaptı. Arada sağ tarafa falan kaydı ilerideki 3 hareketli oyuncumuz savunmanın dengesini pis bozdular.

Bu arada Bilal'de fizik güç olarak yaşına göre iyi bir çocuk, biyonik bir yapısı olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar oyun anlamında öğrenecek çok şeyi olmasına rağmen savunma anlamında istatistikleri baya iyi. Eğer antrenmanlarda eğreti durup sekmiyorsa bence sağ-bek olarak onu da düşünebiliriz. Her ne kadar bek olarak daha iyi görüntü verse de Dorukhan'a bir türlü güvenemiyorum, son maçta da yine ayak kaldırmalar falan tehlikeli işler yaptı.

Çevrimiçi sEuL

Necip'in yokluğunda Montero dediğin gibi başlayabilir bence de. Stoperde olduğundan daha verimli olacağını düşünüyorum o pozisyonda, Atiba'nın durum ne bilmiyorum ama Zaten Dorukhan'da sağ bek oynayacak sanırım belki hamle oyuncusu olarak son 20-30 dakika atmak üzere kenarda bekletmek daha doğru olabilir.

Bence Larin'de riske edilmese daha doğru olur, MR sonuçlarının Abou'dan daha kötü olduğu söyleniyor. Gökhan her ne kadar offside'a düştüyse de bence faydalı iş yaptı. Arada sağ tarafa falan kaydı ilerideki 3 hareketli oyuncumuz savunmanın dengesini pis bozdular.

Bu arada Bilal'de fizik güç olarak yaşına göre iyi bir çocuk, biyonik bir yapısı olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar oyun anlamında öğrenecek çok şeyi olmasına rağmen savunma anlamında istatistikleri baya iyi. Eğer antrenmanlarda eğreti durup sekmiyorsa bence sağ-bek olarak onu da düşünebiliriz. Her ne kadar bek olarak daha iyi görüntü verse de Dorukhan'a bir türlü güvenemiyorum, son maçta da yine ayak kaldırmalar falan tehlikeli işler yaptı.
Montero’nun sol stoperde devam etmesi gorusundeyim ama hepimiz biliyoruz ki Weli - Vida ikilisi olacaktir Rize macinda. Atiba hazir degilse umarim dedigin gibi Montero’yu Dorukhan’a tercih eder teknik ekip.
Bu kadar onemli bir macta sag bekte Bilal’e ilk Super Lig deneyimini yasatacagimizi sanmiyorum. O denli bir risk yerine Ridvan ve N’Sakala bekleri ile maca cikilabilir. Ama insallah dusundugun gibi Dorukhan maca sag bekte baslar. Hamle oyuncusu olarak sonradan girdigi hicbir macta takima herhangi bir artisi olmadi. Genellikle sonradan oyuna girdigi maclarda orta saha direncimizi kaybedip geriye yaslandik ve yapmis oldugu sacma sapan faullerle rakibe yoktan duran top sansi verdik. Ilk 11’de sag bek ciktigi maclarda siritmamisti, insallah o maclardan biri olur.
[ Son Düzenleme: 25 Nisan 2021, 19:28:13 sEuL ]

Çevrimdışı Erman1903

Montero’nun sol stoperde devam etmesi gorusundeyim ama hepimiz biliyoruz ki Weli - Vida ikilisi olacaktir Rize macinda. Atiba hazir degilse umarim dedigin gibi Montero’yu Dorukhan’a tercih eder teknik ekip.
Bu kadar onemli bir macta sag bekte Bilal’e ilk Super Lig deneyimini yasatacagimizi sanmiyorum. O denli bir risk yerine Ridvan ve N’Sakala bekleri ile maca cikilabilir. Ama insallah dusundugun gibi Dorukhan maca sag bekte baslar. Hamle oyuncusu olarak sonradan girdigi hicbir macta takima herhangi bir artisi olmadi. Genellikle sonradan oyuna girdigi maclarda orta saha direncimizi kaybedip geriye yaslandik ve yapmis oldugu sacma sapan faullerle rakibe yoktan duran top sansi verdik. Ilk 11’de sag bek ciktigi maclarda siritmamisti, insallah o maclardan biri olur.

Ben de Bilal'e şans vereceğimiz pek zannetmiyorum çok doğru bir hareket de olmaz herhalde ama Eskişehir'de banko oyuncuydu ve o yaşta ikinci ligin en yüksek defansif katkısına sahip sağ beki. Dorukhan'a pek güvenemediğimden böyle diyorum ama o da bek oynarken sıkıntı yaratmadı bu sezon. Montero konusunda benim kafam hale çok net değil dünkü maçta yediğimiz golde ortayı boş bıraktı, Josef'in kart görmesine sebep oldu - hava toplarını karşılayamadı. Ara sıra direkt pasları atıyor ama hata da yapıyor gerçi sürekli oynasa bunlar azalır herhalde ama oynamıyor. 6 numara oynasa temiz iş yapabileceğini düşünüyorum ama Atiba hazırsa hoca onu oynatır.

Sergen hocanın ters ayaklı bek kullanacağını pek zannetmiyorum herhalde Dorukhan oynayacaktır.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mellfred

larin takıma dönse bile en azından bazen kanatta bazen ilerde değişmeli oynayacaktır
bir musibet bin nasihatten yeğdir misali hoca larinin hem uçtaki etkisizliğini hem de ileride tek alternatif olmadığını görmüştür

Çevrimiçi mellfred

ilk 11 çıkan takımın kayseri maçı gibi ilk yarıdan oyunu kazanması elzem
yedekte bir tane ortasaha oyuncunuz yok orijinli
mensah dışında ki zaten olayın çok dışında
çok zor  olacak

Çevrimdışı Can Sungur

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yeni bozuk düdük atanmış  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Ben de Bilal'e şans vereceğimiz pek zannetmiyorum çok doğru bir hareket de olmaz herhalde ama Eskişehir'de banko oyuncuydu ve o yaşta ikinci ligin en yüksek defansif katkısına sahip sağ beki. Dorukhan'a pek güvenemediğimden böyle diyorum ama o da bek oynarken sıkıntı yaratmadı bu sezon. Montero konusunda benim kafam hale çok net değil dünkü maçta yediğimiz golde ortayı boş bıraktı, Josef'in kart görmesine sebep oldu - hava toplarını karşılayamadı. Ara sıra direkt pasları atıyor ama hata da yapıyor gerçi sürekli oynasa bunlar azalır herhalde ama oynamıyor. 6 numara oynasa temiz iş yapabileceğini düşünüyorum ama Atiba hazırsa hoca onu oynatır.

Sergen hocanın ters ayaklı bek kullanacağını pek zannetmiyorum herhalde Dorukhan oynayacaktır.

dorukhan'ı orta sahada görmeye katlanamıyorum ama sağ bekte en azından idare edecektir. zaten genel olarak o bölgede iyi işler çıkartabildiğini düşünüyorum bu sene pek göremesek de.

montero konusunda tamamen katılıyorum. son maçtan sonra baya övüldüğünü gördüm ve şaşırdım. bu sene iyi maçlar çıkarttığı oldu ama kayseri maçında takımın en zayıf halkasıydı. karşılamada gayet zayıf ve güvenilmez göründü. rakip cılız gelmesine rağmen umarım buradan patlamayız diye kaygılandırdı. ayrıca en sevilen özelliği pasları da son maçta oldukça kötüydü. ters şekilde yakalanabilecek acelecilikte ve isabetsiz çok denemesini gördüm. uzun süre oynamadığı için normaldi de aslında pratiğini kaybetmiştir ama artık bir eksiklik olmazsa welinton-vida oynar, en doğal şey de bu. montero'nun üzerinde bir hale etkisi var, olduğundan bir tık iyi değerlendiriliyor hep :)

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Arkadaşlar bu Rize ne oynuyo gerçekten korkulacak bi takım mı? Sumudica gittikten sonra toparladılar mı? Kayseri'den Erzurum'dan daha iyi mi top oynuyorlar? Niye millet gözünde büyütüyor bi şunu anlatın da öğreneyim. Tamam eksiklerimiz falan var ama normal bi oyunda parçalayıp geçmez miyiz? Klasik Anadolu takımı gibi kapanarak oynamıyo mu bu arkadaşlar? Bilen takip eden falan varsa sevabına bi teknik analiz yapsın :)

Çevrimiçi Samet Demir

Arkadaşlar bu Rize ne oynuyo gerçekten korkulacak bi takım mı? Sumudica gittikten sonra toparladılar mı? Kayseri'den Erzurum'dan daha iyi mi top oynuyorlar? Niye millet gözünde büyütüyor bi şunu anlatın da öğreneyim. Tamam eksiklerimiz falan var ama normal bi oyunda parçalayıp geçmez miyiz? Klasik Anadolu takımı gibi kapanarak oynamıyo mu bu arkadaşlar? Bilen takip eden falan varsa sevabına bi teknik analiz yapsın :)

Teknik taktik falan konuşmaya gerek yok bu vakitten sonra. Kayseri maçından önce de söyledim. Kayseri ve rizeyi yenemiyorsak şampiyon da olmayalım.

Çevrimdışı mayguntr

Ilk yari 6 tane attik :D daha fazla teknik analize gerek yok bence.

Çevrimdışı Can Sungur

Ilk yari 6 tane attik :D daha fazla teknik analize gerek yok bence.

Başlarında yabancı bir teknik direktör vardı.Açık futbol oynamıştı sonra kupa maçında akıllanmıştı defansif oynatmıştı tam kadro zar zor kazanmıştık.Hiç kolay maç olmayacak.