36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş
36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş Skor : Sivasspor - Beşiktaş Tarih : 20.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 34342 defa] 36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
17 [%56.7]
1 puan
3 [%10]
0 puan
10 [%33.3]

Toplam Oy Verenler: 30

Çevrimdışı ahmet timucin

Portföyün, menajerlerin portföyü kadar olursa bu durum normal.
Sezon başı Benfica'nın serbest bıraktığı Zivkovic PAOK'ta kendini buldu.
Burada bir çok f/p oranı yüksek olacak oyuncu yazıldı ama araştıracak ekip lazım.
Seneye de Babacar ile Gredel' e salça oluruz muhtemelen, çünkü ufkumuz o kadar daha uzağa bakamıyoruz.

Bu arada Sivas'ta Hakan Arslan oynamazsa tek dikkat edilecek oyuncu Gredel.
Normal bir Rosier Gredel' e adım attırmaz. Umarım kondisyonu yerindedir.
Hakan Aslan cezalı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Oranlar birden yükselivermiş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hakan Aslan cezalı

Cezalı olduğunu biliyorum. Zaten ondan dolayı oynamazsa dedim.
Oynamazsa deme sebebim şu; Sivas cezanın indirilmesi için başvuruda bulunmuş. Ceza indirilirse bizim maçta oynama durumu var.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ahmet timucin

Cezalı olduğunu biliyorum. Zaten ondan dolayı oynamazsa dedim.
Oynamazsa deme sebebim şu; Sivas cezanın indirilmesi için başvuruda bulunmuş. Ceza indirilirse bizim maçta oynama durumu var.
Adam kırmızıyı 2 maç önce yemiş. Maça bir gün kala buna karar verilebiliyor mu? Bunlardan beklenir gerçi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

:alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Sivasa inmis takım. Bazi insanlar fotograf çekilmek için oyuncuların yaninda kol kola. Şu pandeminin en sert durumunda olacak iş değil açıkçası.

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Dört yiyerek bizi utandıracak kadro bu beyler.

Çevrimiçi Samet Demir

Dört yiyerek bizi utandıracak kadro bu beyler.

Bu yazdığını okuyan abu'ya bak hele :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu yazdığını okuyan abu'ya bak hele :)
Allahım yarın akşam bize böyle gülmeyi nasip et. Amin.

Çevrimdışı Erman1903

Çok önemli maç, şampiyonlukta favori olduğumuzu rakiplere hatırlatmamız gerekiyor. Maç içinde işler istediğimiz gibi gitmezse seyretme gibi bir lüksümüz bu sefer yok, şurada kaybedilecek puanın etkisi her anlamda yüksek olur, kazanılması halinde olacağı gibi. İşler sıkışırsa doğru hamleler yapılacak ve bunlardan biraz reaksiyon görülecek ki ustalıktan bahsedelim.

Oynaması muhtemel oyunculardan Erdoğan da çok boş değil. Fazla yaratıcı olduğu söylenemez ama kurnaz bir yapısı var bu yüzden N'Sakala dikkatli olmalı.
[ Son Düzenleme: 20 Nisan 2021, 03:19:23 Erman1903 ]

Çevrimiçi sEuL

Bol sans Besiktas'im!

Hadi takim, alin su maci kursaklarinda birakin sarisinlarin...

Çevrimdışı Yasin A.

akşama nkodunun o mükemmel sırıtışıyla sivas maçını adeta 3-3 lük akhisar maçı gibi izleyeceğimizi düşünmekteyim  :iblush:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

akşama nkodunun o mükemmel sırıtışıyla sivas maçını adeta 3-3 lük akhisar maçı gibi izleyeceğimizi düşünmekteyim  :iblush:
Nloudou'ya bu kadar yüklenilmesini anlıyorum ama artık aşırıya kaçtığını düşünüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Nloudou'ya bu kadar yüklenilmesini anlıyorum ama artık aşırıya kaçtığını düşünüyorum  :tabe:

Valla benim ona olan sinirim hala geçmedi. Son maç nedeniyle de değil bu durum. Resmen Q7 nin yeteneksiz olanı çıktı herif. Son maçta da kaç tane top kaptırdı sayamadım bile.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Valla benim ona olan sinirim hala geçmedi. Son maç nedeniyle de değil bu durum. Resmen Q7 nin yeteneksiz olanı çıktı herif. Son maçta da kaç tane top kaptırdı sayamadım bile.
Hoca sağ kanatta kullanmadığı sürece sinirin geçmez kullanmasını bilirsen lig için faydalı oyuncu. Ama bizim hoca maç içinde bile kanatları yer değiştirtmiyor sağda başlayan sağda solda başlayan solda bitiriyor maçı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Hoca sağ kanatta kullanmadığı sürece sinirin geçmez kullanmasını bilirsen lig için faydalı oyuncu. Ama bizim hoca maç içinde bile kanatları yer değiştirtmiyor sağda başlayan sağda solda başlayan solda bitiriyor maçı.

Benim kızgınlığım nkodu nun yanlış kullanılması ile alakalı değil ki. Adam topu alıyor 3 sn ne yapsam diye bekliyor daha sonra bakıyor önünde 2-3 adam var geçerim diye çalıma giriyor bunu son zamanlarda sürekli yapıyor. Ya sen atak oyuncususun. Ayağında top yokken bile çevre kontrolünün olması lazım. Topu istemeden öncesi ve sonrası planının olması lazım. Ama bu arkadaş da durumlar farklı top ayağına gelince önce bekliyor daha sonra harekete geçiyor. Bu adamın ivmesi ne kadar yüksekse düşünme yetisi de bir o kadar düşük.

Çok pis bilendim bu arkadaşa. Ki kolay kolay bizim topçular hakkında olumsuz konuşan birisi değilim.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Abou oynayacak mı, oynamayacak mı?
Henüz kimse bilmiyor herhalde.

Çevrimdışı Erman1903

Abou oynayacak mı, oynamayacak mı?
Henüz kimse bilmiyor herhalde.

Oynayacak muhtemelen, skoru alırsak 60-70 gibi kenara gelebilir.

Çevrimdışı Erman1903

Benim kızgınlığım nkodu nun yanlış kullanılması ile alakalı değil ki. Adam topu alıyor 3 sn ne yapsam diye bekliyor daha sonra bakıyor önünde 2-3 adam var geçerim diye çalıma giriyor bunu son zamanlarda sürekli yapıyor. Ya sen atak oyuncususun. Ayağında top yokken bile çevre kontrolünün olması lazım. Topu istemeden öncesi ve sonrası planının olması lazım. Ama bu arkadaş da durumlar farklı top ayağına gelince önce bekliyor daha sonra harekete geçiyor. Bu adamın ivmesi ne kadar yüksekse düşünme yetisi de bir o kadar düşük.

Çok pis bilendim bu arkadaşa. Ki kolay kolay bizim topçular hakkında olumsuz konuşan birisi değilim.

N'Koudou bir iç forvet ya da kenar oyun kurucu değil, biz öyle zannediyoruz. Nasıl Töre Sol tarafta kanat gibi oynatıldığında bocalayıp gol yediyorsa o da iç forvet gibi kullanılınca bocalıyor. Ne zaman sağ tarafta kullanıldıysa etkili oldu. Bu oyuncuyu üst üste oynatırsan sol tarafta da daha faydalı olur ama hep bölük pörçük şans buluyor. Bu sezon bir sürü oyuncu hata yapmasına rağmen ısrarla oynatıldı, o maçı yedek oyuncu üzerinden değerlendirmek doğru değil. Penaltıdan sonra iki gol bulduk fakat geri çekilince iki penaltı yaptırıp kaybettik, olmayan şeyde ısrar etmek ve çözüm üretememek bizi 2 puandan etti, N'Koudou'nun penaltısıyla alakası yok. Töre veya Welinton'u suçlamak da hata olur.

Çevrimiçi Samet Demir

N'Koudou bir iç forvet ya da kenar oyun kurucu değil, biz öyle zannediyoruz. Nasıl Töre Sol tarafta kanat gibi oynatıldığında bocalayıp gol yediyorsa o da iç forvet gibi kullanılınca bocalıyor. Ne zaman sağ tarafta kullanıldıysa etkili oldu. Bu oyuncuyu üst üste oynatırsan sol tarafta da daha faydalı olur ama hep bölük pörçük şans buluyor. Bu sezon bir sürü oyuncu hata yapmasına rağmen ısrarla oynatıldı, o maçı yedek oyuncu üzerinden değerlendirmek doğru değil. Penaltıdan sonra iki gol bulduk fakat geri çekilince iki penaltı yaptırıp kaybettik, olmayan şeyde ısrar etmek ve çözüm üretememek bizi 2 puandan etti, N'Koudou'nun penaltısıyla alakası yok. Töre veya Welinton'u suçlamak da hata olur.

Ben penaltı konusuna birşey demiyorum. Senin söylediğin taktiksel mevzularada. En çok kızdığım konu top ayağına ilk geldiği zaman bir süre bekleyip karar alması. Bunun oynadığı mevki ile bir alakası olduğunu zannetmiyorum. He takımda sürekli oynasa dediğin gibi belki böyle bir durum olmaz ama. Bazen hiç olamaya işler yapıyor. Son oynadığı birkaç maçta da gördüm bunu. Sürekli top kaybı yaptı.