35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü
35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü

Beşiktaş Forum|35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü Skor : Beşiktaş - Ankaragücü Tarih : 16.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halis Özkahya - Hakan Yemişken - İlker

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü  [Okunma sayısı 35427 defa] 35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü
Anket
Beşiktaş, Ankaragücü maçından kaç puan alır?
3 puan
12 [%70.6]
1 puan
3 [%17.6]
0 puan
2 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 17

Çevrimdışı CanEmre

• a.k.a. sadomi
  • Kara Kartal
  • *
  • 15 Nisan 2021, 16:15:07
  • İstanbul (Kurtuluş)
  • Şerefinle oyna, Hakkınla kazan...
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimiçi İsmail Özyurt

İlk maçı da yönetip golümüzü yiyen bu pırlanta değil miydi arkadaşlar ?

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Necmi

en nefret ettiğim hakem sivas maçınada alper ulusoyu verirler sanırım

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Vurduğun gol olsun Kartalım
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ljajic'i acaba ne zaman sol kanatta deneyeceğiz? Umutlu olduğumdan değil de hücumda çok eksiğimiz var. İş yapar mı acaba  :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Rakipler tüm maçlarını kazansa bile 17 puanla işi bitiriyoruz.
Bu maçla beraber 14 e indirelim.  :boxin:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Rakipler tüm maçlarını kazansa bile 17 puanla işi bitiriyoruz.
Bu maçla beraber 14 e indirelim.  :boxin:
Maç başı 2.125 puan alsak yetiyor demek bu. Sergen'in Beşiktaş kariyeri puan ortalamasının 2.14 puan olduğunu düşünürsek işi yarıladık diyebiliriz. Tabi maçlar oynanmadan kazanılmıyor. Maç maç gitmek lazım. İlk maç en önemli maçtır.

Önümüzdeki 5 hafta rakiplerimizden önce oynayacağız. Bu maçları bizden çok onlar takip edeceklerdir. Bunu son haftalarda ağlamalarından anlayabiliriz zaten. Dikkatli olmamız lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Bu maçtaki en büyük çekincem hakiki golcümüzün olmayışı. Larin kasımpaşa maçında çok etkisiz kalmıştı. Bu maçta nasıl bir performans göstereceği belirsiz. a.gücü her ne kadar son maçlarda başarılı sonuçlar alsa da önemli oyuncuları sakat cezalı. Maç öncesi kulüp resmi hesaplarından yaptıkları paylaşımlar bizi kamçılamıştır diye umut ediyorum. Kritik bir virajda hata yapmadan emin adımlarla şampiyonluk yürüyüşümüze devam edelim.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimiçi kahyaoglueren

Maç başı 2.125 puan alsak yetiyor demek bu. Sergen'in Beşiktaş kariyeri puan ortalamasının 2.14 puan olduğunu düşünürsek işi yarıladık diyebiliriz. Tabi maçlar oynanmadan kazanılmıyor. Maç maç gitmek lazım. İlk maç en önemli maçtır.

Önümüzdeki 5 hafta rakiplerimizden önce oynayacağız. Bu maçları bizden çok onlar takip edeceklerdir. Bunu son haftalarda ağlamalarından anlayabiliriz zaten. Dikkatli olmamız lazım.
Güncel durumda sampiyonluk puanı 87. Bu bize 2 beraberlik 1 mağlubiyet şansı veriyor .

Ama ben şampiyonluk puanını en kötü 82-84 arasına  düşeceğini düşünüyorum. Bu hafta alınacak 9 puan bu işi yuzde 90 a yakın bitirir.

Çevrimdışı can1903

Güncel durumda sampiyonluk puanı 87. Bu bize 2 beraberlik 1 mağlubiyet şansı veriyor .

Ama ben şampiyonluk puanını en kötü 82-84 arasına  düşeceğini düşünüyorum. Bu hafta alınacak 9 puan bu işi yuzde 90 a yakın bitirir.
3/3 yaparsak %100 biter  :tabe:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı MUSTAFA_

Rıdvan geri döndü  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Bütün futbolcuların söyledikleri tek şey var. Oda kulüpte mutlu oldukları. Başarının en büyük sırrı da bu.

Maça gelince Rıdvan formayı bırakmaz inşallah
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

rıdvan 11 ayyyy

tüm muhabirler patladı :D nsakala dorukhan töre oynayacak diyorlardı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi bjkozy

Kazasiz belasiz alalim su maci. Sivas maci cok zor gececek. Son 12 maclarinda yenilmiyorlar. GS macindan daha zor olacak

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ben kaybetmezsek dezavantajdan çok avantaj olacağını düşünüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı haluk.m

Rakip sert ve hırslı oynayacak, oyuncularımız sakin kalıp konsantre olabilirlerse farklı kazanırız.

a.gücü için diyecek bir şey yok, 3-5 kuruş teşvik ceplerine girdi diye bayram ediyorlar.   

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Vursana be Ozi gelisine yavrum