34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş
34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş Skor : Erzurumsporspor - Beşiktaş Tarih : 11.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Kazım Karabekir Stadyumu Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Mustafa

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 42576 defa] 34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Erzurumspor maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%69.6]
1 puan
2 [%8.7]
0 puan
5 [%21.7]

Toplam Oy Verenler: 23

Çevrimiçi Necmi

Skor : Erzurumsporspor - Beşiktaş
Tarih : 11.04.2021
Saat : 19:00
Stadyum : Kazım Karabekir Stadyumu
Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Mustafa Sönmez - Serkan Çimen - Burak Şeker
VAR : Alper Ulusoy - Mustafa Emre Eyisoy
Yayın : Bein Sports

Beşiktaş Kadrosu : -------
Gençlerbirliği Kadrosu : -------

Gol-Dakika : -------
Sarı Kart : -------
Kırmızı Kart : -------

Çevrimiçi MUSTAFA_

Erzurum'da soğuk ve yağışlı bir maç bizi bekliyor. Çok zor maç olacak. Umarım kazasız belasız atlatırız.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

josef'in yerine welinton dos denenebilir

hoca alanya'da çalışırken bize karşı orada oynatmış
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

josef'in yerine welinton dos denenebilir

hoca alanya'da çalışırken bize karşı orada oynatmış

net necipten iyi oynar

Çevrimdışı goktasoktay

Josej çok çekingen oynuyordu bence kart görmemek için. Erzurumu josefsiz de yeneriz inş. Temizlenmesi iyi oldu. Takım güzel oynadı. Net bir skor aldık. İvme tekrar bize döndü. En azından ben o ışığı gördüm. Skoru aldığımız gibi, oyunu da aldık maçın genelinde. Alanya da oyun planına uyduğundan, eline fırsat geçeceği belliydi. Şükür ki onlar fırsatları tepti, biz de skoru aldık.

Şu da var, onların kaçırdığı pozisyon sayısında, bizim de direkten dönen topumuz var. Yani birbirine denk geliyor. bugün takımı ve iştahı beğendim..

Abuş, ne olur dön bi an önce. Cenk çıkınca Larin ilerde hiç top tutamadı...

Çevrimdışı Erman1903

net necipten iyi oynar

Necip ya da Doruk oynar herhalde. Benim orada denenmesini istediğim asıl oyuncu Montero, sakin yapısıyla çok faydalı olabilir.

Çevrimiçi levitate

Necip ya da Doruk oynar herhalde. Benim orada denenmesini istediğim asıl oyuncu Montero, sakin yapısıyla çok faydalı olabilir.
mantıklı ama hoca denemez
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi mellfred

keşke

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tofaş görünümlü yardım gecesi :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Tofaş görünümlü yardım gecesi :tabe:

Resmi teşvik yapılacağı kamuya duyurulmuş
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Resmi teşvik yapılacağı kamuya duyurulmuş
Belki yanlış anlamışızdır diye iyice üstüne basa basa belirtmişler. Maçı kazanmazlarsa para yok demek oluyor bu  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Belki yanlış anlamışızdır diye iyice üstüne basa basa belirtmişler. Maçı kazanmazlarsa para yok demek oluyor bu  :money:

Adem büyük'e bu maçta güveniyorum ben. Fatih hocasını üzmemek için elinden geleni yapar.

Bu açıklamalara gelince komedi resmen
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı can1903

Yenersek şampiyonuz, lami cimi yok. Yendiğin an biter bu iş çok kritik maç.

Hem ligin boyu kısalıyor hem de rakiplerin 1 kere takılacağını düşünerek hesabınızı yapın  :evillol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yenersek şampiyonuz, lami cimi yok. Yendiğin an biter bu iş çok kritik maç.

Hem ligin boyu kısalıyor hem de rakiplerin 1 kere takılacağını düşünerek hesabınızı yapın  :evillol:
Hiçbir şey bitmiyor. Haftaya rakiplerimiz yenilseler bile bitmiyor. Matematiksel olarak bitmiyor. Maç maç bakmaya devam. Açıklanan yeni fikstürde rakiplerimizden önce oynamamız bunun için avantaj olacak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Hiçbir şey bitmiyor. Haftaya rakiplerimiz yenilseler bile bitmiyor. Matematiksel olarak bitmiyor. Maç maç bakmaya devam. Açıklanan yeni fikstürde rakiplerimizden önce oynamamız bunun için avantaj olacak  :tabe:
rakiplerin psikolojisini çok bozar o nedenle bizi önce oynatmazlar maçları hem daha zor hemde takımlarında şampiyonluk ruhu yok içerden fokur fokur kaynıyorlar
Bence ikiside çok zor durumda hasbelkader yürüyorlar takımlarındaki oyuncuların yarısından çoğu sezon sonu gönderileceğini düşünüyor

Çevrimiçi MUSTAFA_

rakiplerin psikolojisini çok bozar o nedenle bizi önce oynatmazlar maçları hem daha zor hemde takımlarında şampiyonluk ruhu yok içerden fokur fokur kaynıyorlar
Bence ikiside çok zor durumda hasbelkader yürüyorlar takımlarındaki oyuncuların yarısından çoğu sezon sonu gönderileceğini düşünüyor
Bu maçla birlikte önümüzdeki 5 haftanın fikstürü bugün açıklandı. Bütün maçları rakiplerimizden önce oynuyoruz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

dirençli bir rakiple oynayacağız ama ciddi kadro zaafiyetleri de var. fizik olarak iyi gördüm takımı alanya maçında. konsantre olursak her şey lehimize gelişir. yine oziyle çıkmamızı bekliyorum.

Çevrimdışı goktasoktay

dirençli bir rakiple oynayacağız ama ciddi kadro zaafiyetleri de var. fizik olarak iyi gördüm takımı alanya maçında. konsantre olursak her şey lehimize gelişir. yine oziyle çıkmamızı bekliyorum.
Ben de senin gibi düşünüyorum. Oyunumuzu oynarsak yenemeyeceğimiz takım yok bu ligde..

Çevrimiçi Necmi

Bu maçla birlikte önümüzdeki 5 haftanın fikstürü bugün açıklandı. Bütün maçları rakiplerimizden önce oynuyoruz  :tabe:
hadi ya iyi oldu bu 😂 önce yada sonra oynamak bizi etkilemez ama kovalayanı ciddi etkiler
Yani kovalayan derken başka bir kelime bulamadım yoksa kovalayan falan yok 😂

Çevrimiçi Necmi

bir ümit puan kaybı yaparsak moral olur diye düşünmüşlerdir

Çevrimiçi MUSTAFA_

hadi ya iyi oldu bu 😂 önce yada sonra oynamak bizi etkilemez ama kovalayanı ciddi etkiler
Yani kovalayan derken başka bir kelime bulamadım yoksa kovalayan falan yok 😂
Rakiplere de işkence oldu. Bazı akıllı taraftarlar bir an önce şampiyonluğu garantilememizi istiyorlar  :D

bir ümit puan kaybı yaparsak moral olur diye düşünmüşlerdir
Ne morali Çin işkencesi oldu  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maçın düdüğü belli oldu. Halil Umut Meler yine görev alamadı. Hakemi intihar bombacısı gibi bizim maçta patlattılar  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Maçın düdüğü belli oldu. Halil Umut Meler yine görev alamadı. Hakemi intihar bombacısı gibi bizim maçta patlattılar  :money:

ali palabıyık gibi olur buda tepe hakemlerden biri yapacaklardı artık palabıyık gibi bir köşeye atılır

Çevrimdışı Nartallo

Son çırpınışlarını yapıyor rakip. Kolay bir maç olacağını sanmıyorum.

Rakipte bayağı sarı kart cezalısı falan var ama bizde de en önemli iki adam eksik.

Oğuzhan'ın devam etmesi gerekir ilk 11'de. Umarım Mensah, Ljajic denemelerine girmez. Artık son düzlüğün Oğuzhan ile bitmesi lazım, sakatlık, hastalık olmazsa.

Çevrimiçi Necmi

Son çırpınışlarını yapıyor rakip. Kolay bir maç olacağını sanmıyorum.

Rakipte bayağı sarı kart cezalısı falan var ama bizde de en önemli iki adam eksik.

Oğuzhan'ın devam etmesi gerekir ilk 11'de. Umarım Mensah, Ljajic denemelerine girmez. Artık son düzlüğün Oğuzhan ile bitmesi lazım, sakatlık, hastalık olmazsa.
odaklanmalarını puan alacakları rakiplerine yaparlar bizim karşımızda kendilerini beden yıpratsınlar erzurumun şansı sanki daha yüksek rakiplerinin zorlu maçları var enerjilerini doğru hedeflere kanalize ederlerse yırtarlar bence ozi kapanan takımlara karşı varlık  gösteremiyor hiç içeriyi zorlamıyor bilemedim alanya maçında kötü değildi diyoruz ama bakıyorsun sıfır aksiyon hiç katkısı olmamış ben olsam o mevkide cenk yada abuşu oynatırım ilerki zamanlarda çok daha etkili oynarlar