19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray
19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray

Beşiktaş Forum|19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray Skor : Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 17.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray  [Okunma sayısı 37186 defa] 19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
20 [%54.1]
1 puan
2 [%5.4]
0 puan
15 [%40.5]

Toplam Oy Verenler: 37

Çevrimiçi Necmi

Skor : Beşiktaş - Galatasaray
Tarih : 17.01.2021
Saat : 19:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Halis Özkahya
VAR : Abdulkadir Bitigen - Ali Şansalan - Ekrem Kan
Yayın : Bein Sports

Beşiktaş Kadrosu : -------
Gençlerbirliği Kadrosu : -------

Gol-Dakika : -------
Sarı Kart : -------
Kırmızı Kart : -------

Çevrimiçi murat

şöyle bir maç olur umarım.

Çevrimiçi Necmi

Ohoo daha hatay var sırasını beklesin

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı MUSTAFA_

Evet sıradaki gelsin...
Sıradaki çok sabırsızmış. Açıklama yapıp duruyor başkanları  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı GreenBook

Alacağız hemde büyük bi farkla.

Çevrimiçi murat

Sıradaki çok sabırsızmış. Açıklama yapıp duruyor başkanları  :D
konu neymiş.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ben de güzel bir skorla alacağımızı düşünüyorum.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maça yine çakma Collina'yı vermişler  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Derbi hakemi  Cino  olmus !  :bandit:
Yorgo

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Kazanırsak gs' de çatlak sesler artacaktır hatta bazı istifalar gelebilir. İnşallah kazanırız. Kazanırsak; özgüvenimiz iyice artacak, bu ligin ağası biziz düşüncesini diğerlerine iyice hissettireceğiz. Ve yazmaya bile gerek yok ama ultra zor bir maç olacak.

Çevrimdışı mayguntr

Zor mac ama kazanacagiz.

GS 120dk + penaltilar yapti, deplasmandan donduler. Ortasahada defansif katkiyi en iyi veren adamlari 120dk oynadi. Biz Josefi dinlendirdik, atiba hic oynamadi. Ortasahada ezip gececegiz maci.

Çevrimdışı can1903

İlk golü atanın götüreceği bir maç olacak. İlk 15 dakika kontrollü ardından vites arttırmalıyız.

Hoca umarım ilk 45'i çöpe atmaz.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Çağrı Öz

Umarım ilk yarısının çöpe atıldığı bir karşılaşma olur. Hatta mümkünse ilk yarı kendi ceza sahamızda kamp kurup ikinci yarı maça başlasınlar.

Zaten şu an g.saray'ın futbolcusundan malzemecisine kadar herkes bu maçın sıfır sıfır gitti her an ibrenin daha çok Beşiktaş'a kayacağını biliyordur. Ha olur da havdan bir gol gelir ne ala o zaman boş alanlardan yılan gibi akarlar. Ama birinci planımız oyunu kontrol altında tutmak. Allah'tan taraftar filan yok da homurtu duymayacağız.

Ful baskı isteyen de yallah premier lig'e.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Maç saati aşırı derecede soğuk ve kar var. Zemine branda serilmeli ağırlaşırsa top oynanmaz gibi
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı levitate

umarım doğrudur
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mayguntr

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maç saati aşırı derecede soğuk ve kar var. Zemine branda serilmeli ağırlaşırsa top oynanmaz gibi
Stadı çok küçümsemişsin  :D Alttan ısıtma ve iklimlendirme var diye hatırlıyorum. Maçta soğuk olur ama zemin düzgün olur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

açıldığından beri hiç böyle birşey gördünmü olursa ilk olur ve ihmal var demektir yoksa stadda bunu önleyecek mekanizmalar var böyle şeye izin vermezler merak etme branda dönemini aştık biz  tokimi sandın vodafone parkı 😂

Çevrimdışı can1903

açıldığından beri hiç böyle birşey gördünmü olursa ilk olur ve ihmal var demektir yoksa stadda bunu önleyecek mekanizmalar var böyle şeye izin vermezler merak etme branda dönemini aştık biz  tokimi sandın vodafone parkı 😂
Stadı çok küçümsemişsin  :D Alttan ısıtma ve iklimlendirme var diye hatırlıyorum. Maçta soğuk olur ama zemin düzgün olur.
Sadece bir fikir sundum  :lol: Alttan ısıtmadan haberim yoktu valla umarım sorunsuz çalışır  :ok: