19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray
19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray

Beşiktaş Forum|19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray Skor : Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 17.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray  [Okunma sayısı 37797 defa] 19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
20 [%54.1]
1 puan
2 [%5.4]
0 puan
15 [%40.5]

Toplam Oy Verenler: 37

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Bugun  iddada oranlar  surpriz bir sekilde  GSyi  favori  gostermeye basladi  oysa dun Besiktas  favoriydi .. Burnuma pis kokular
 gelmeye  basladi VAR  hakemi aciklandiktan sonra ki kendisi GSoglu GSlidir nedense iddada ibre sarilardan redhead renkliye donmus durumda  :akuma:  :money:
  https://ortacizgi.com/derbi-gunu-iddaa-oranlarinda-surpriz-degisiklik           :alala: :alala:
Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Gs'ye çok para basılmıştır o yüzden oranlarda anormal oynama olmuştur.

Çevrimdışı can1903

Ya birisi milyonlarını gsye bastı oranları düşürdüler.

Ya da maçı berabere veya gs lehine masa başında bitirdiler. Bu kadar oran değişimi hiç görmedim hayatımda.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Ya birisi milyonlarını gsye bastı oranları düşürdüler.

Ya da maçı berabere veya gs lehine masa başında bitirdiler. Bu kadar oran değişimi hiç görmedim hayatımda.
zaten hakemler  sagolsun  GS'nin ileri ucu  biri Cakir digeri  Bitigen... 11'e   13 oynayacaz anlasilan..
Yorgo

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Bu sene basketbol liginde o kadar şike döndü ki iddia artık çoğu maçı bültenine almıyor. İç piyasada istediğini yaparsın ama dünyada bir hiç olursun. Biz hiç olmaya doğru gidiyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Bu arada  gunun ilk derbi  galibiyeti   basket takimimizdan geldi lacili sarisinlari 7  maclik serilerinden sonra ustelik  deplasmanda 92-83  yenmisiz .. Aksamki  galibiyetin  habercisi olsun hadi bakalim ...
Yorgo

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 17 Ocak 2021, 15:28:49
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Normal şartlarda bunlara 3 atarız ama hakemlerin malumu işte  :s20:
Çıkıp gerçek oynumuzu oynayalım yeter.

Çevrimdışı can1903

Erol Kaynar ya da Emre Kocadağ çıkıp açıklama yapmalı.

Cidden burna pis kokular geliyor
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

Maç saatine kadar yaygara kopmalı, yiyecekler yoksa.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ya bu tribünlere cekilen koca reklam pankartlari siyah beyaz yapamiyorlarmi arkadas, nedir bu masmavi koca pankart nebicim görünüyor.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Ya bu tribünlere cekilen koca reklam pankartlari siyah beyaz yapamiyorlarmi arkadas, nedir bu masmavi koca pankart nebicim görünüyor.
Gerçekten de... Stad  stad  olalı kapalımız  öyle görüntü kirliliği görmedi arkadaş  :akuma:
Yorgo

Erol Kaynar ya da Emre Kocadağ çıkıp açıklama yapmalı.

Cidden burna pis kokular geliyor
Erol Kaynar konuya dair bır payalsımda bulundu, ancak resmi twitter hesabinda goremedım henuz   
Yorgo

Çevrimdışı can1903

Erol Kaynar konuya dair bır payalsımda bulundu, ancak resmi twitter hesabinda goremedım henuz   
Abi gerçekten maç sonu yensek bile bütün hakem hatalarını çatır çatır konuşmak lazım. Çok pis kokular dönüyor bence.

Çevrimdışı can1903

Oğuzhan gol atacak hissi var içimde. Maç sonucu bi aksilik çıkmazsa 3-1

Çevrimdışı can1903

Çevrimdışı Jay-Jay Amokachi

Umarım oguzhanı ılk 11de oynatmaz. Onun yerıne mensah. Ikı kötünün ıyısı mensah. Oğuzhan şuana kadar böyle macları kaldıramadı, olmaz.
Ben hocanın yerınde olsam mensahın yada oguzhanın yerıne hasıcı koyardım. Ikısındende kötü olamaz.

Ghezzalın yerıne ların sada ve solda Nkoudou olmalı. Ghezzal ıkıncı yarıda top tutmaya koyardım, bız önde götürüyorsak.
[ Son Düzenleme: 17 Ocak 2021, 17:37:16 Jay-Jay Amokachi ]

Yorgo

Çevrimiçi levitate

rıdvan 11'de

hadi alın şu maçı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Çıkabilecek en iyi kadro çıkmış , güzel :ok:

Bir ihtimal Sağa Nkouduyu koyup 10 numaraya Ghazzali kaydirabilirdik ama hoca şuana kadar bunu hiç denemedi
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bu maçtan puan yada puanlar beklemek için polyana olmamız lazım.
Maç sonu açıklamalarını da şimdiden yazayım.
Weliton yoktu ondan bu kadar gol yedik
En zor dönemde geldim bir tek bize corona var
Başkanı çıkar
Fikret ormandan hesap soracağız
1205129510o239182  milyon euro borcumuz var
Kadromuzu 1 kuruş bile etmeyecek değere indirdik

bla bla bla....

Başlangıcı da sonucu da belli....
Ahmet nur çebi ve sergen el ele gidişinin adımlarını hızlandıracak fikstürün ilk maçı.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Hmm demek bizi bu hafta utandıracak bol bol gol yiyecek kadro bu sefer bu.

Çevrimiçi mellfred

Bu maçtan puan yada puanlar beklemek için polyana olmamız lazım.
Maç sonu açıklamalarını da şimdiden yazayım.
Weliton yoktu ondan bu kadar gol yedik
En zor dönemde geldim bir tek bize corona var
Başkanı çıkar
Fikret ormandan hesap soracağız
1205129510o239182  milyon euro borcumuz var
Kadromuzu 1 kuruş bile etmeyecek değere indirdik

bla bla bla....

Başlangıcı da sonucu da belli....
Ahmet nur çebi ve sergen el ele gidişinin adımlarını hızlandıracak fikstürün ilk maçı.
sinerjiyi bozma kardeşim
tertemiz kılçıksız koyacağız