19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray
19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray

Beşiktaş Forum|19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray Skor : Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 17.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray  [Okunma sayısı 37196 defa] 19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
20 [%54.1]
1 puan
2 [%5.4]
0 puan
15 [%40.5]

Toplam Oy Verenler: 37

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ardanin pozisyonu da kirmizi imis, doberman erman bile öyle diyor
Maç bittikten sonra konuşur böyle tabi. Maçın devre arasında da hakemlik bir şey olmadı diyordu. Dansöz gibi kıvırmış yine.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

dobermanlar köpek cinslerinde zeka olarak beşinci sırada akıllı hayvanlar haksız benzetme olmuş 🤔

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Soyunma odasında futbolcular Sergen marşı söylemişler. Videosu var mıdır?

Çevrimdışı AvrupaKartalı

dobermanlar köpek cinslerinde zeka olarak beşinci sırada akıllı hayvanlar haksız benzetme olmuş 🤔
😅 adamin lakabı bu abi, o yüzden, yoksa sende haklisin
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Çağrı Öz

Marcao için 4 Luyindama için 8 milyon euro bonservis ödendi.

Marcao son sezonda aşırı disiplinsiz hareketleri ile büyük cezaların sınırında dolaşırken takım içinde de huzursuzluk yaratıyor.

Luyindama ise ellerinde patlayacak diye hop oturup hop kalkıyorlar. Sürekli fason haberler ile transfer söylentisi yayıyorlar ama verdikleri paranın yarısını veren çıksın anında yollarlar.

İkisi de hantal oyuncular. En oturmuş ikili buysa Vida-Welinton ikilisi Pique-Piyol olur o zaman.

Maç öncesi Luyindama ligin en iyi stoperi muhabbeti dönerken şunları yazmıştım. 1 gün geçmeden patladı.

Hava toplarını bir zahmet o boyla alsın ama yerden oyunlarda tam bir el bombası. Uzun zamandır bu kadar hantal bir oyuncu görmemiştim. Verilen bonservis ile birlikte patladı ellerinde.

Çevrimiçi Necmi

😅 adamin lakabı bu abi, o yüzden, yoksa sende haklisin
zeki görünmek için kesin kendi takmışdır

Çevrimdışı MUSTAFA_

:D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ridvan dilmen djigne'nin pozisyona, ben kirmizi vermem demis yine. Nedense BJK kazaninca ne dedigini şaşiriyor artik bu herif, nedir bu korku😅.
Bizimkiler yine saldiriya gecmis sozial medyada, yakinda kovduracagiz bunuda😅

Çevrimdışı AvrupaKartalı

:D

😅😅, mac bitti, golleri atmaya devam ediyoruz, helal Feyyaz 👍

Çevrimdışı Nartallo

Başakşehir dahil dört rakibini yenebilmek muhteşem bir iş...

Sergen Yalçın ve ekibi iyi iş çıkardılar, çok da kaliteli olmayan bir futbolcu topluluğundan iyi bir takım oluşturdular.

Çevrimdışı mourinho1903

Son paragrafta yazdığın iyi niyet, takımdaşlık ve profesyonellik bir araya geldi mi şampiyonluk getirebilen bir yapıdır. Ben de iyi defans yapan takımlara karşı kilitlendiğimiz zamanlar, gerekenleri yapamadığımız noktasındayım, sana bu konuda katılırım lakin bugün sal be mourinho. Ne güzel kazandık. Bir ya da iki kritik takviye ve ljajicin takıma katılmasıyla biz bu işi götürürüz evelallah. Sen de her kazandığımız maç sonrası yazarsın : “iyi ama oyunda şu eksikti, rakip hata yaptı, rakip kırmızı görmese vs vs. “
Eksiğimiz yok mu? Çook. Buna rağmen kazanabilmek güzel ve en önemlisi senin de dediğin gibi, Arkadaşlık, takımdaşlık, yardımlaşma ve ekip ruhu. Bunu yakaladık ya, ben inanıyorum, o motorlar kiralanacak bu sene!!!

Saldim zaten.  :D
Bu tur derbi maclarinda zaten onemli olan 3 puan. Bu maci berbat oynasak da bizim gelecegimiz hakkinda en ufak bir fikir vermiyor, ama 6 puani cebe atiyorsun, o da yeter zaten.
Insallah GS'yi iyi bir kaos'a sokmusuzdur da onlar kisa zamanda kopar. Onumuzdeki 5 maclik fiksturlerine baktim, 4'unde puan kaybi ihtimali baya guclu.

Çevrimdışı mourinho1903

Su Erman'da zaten dusene tekme vurma kafasi var. Eger mac 0-0 bitseydi ve Diagne'ye kirmizi verilmese bence Arda'nin pozisyonu icin kirmizi degil derdi, Diagne'nin pozisyonu icin ise gri derdi.

Çevrimiçi COB

Gs bildiğin anadolu takımı gibi oynadi. Maçı hakettik ve tüm derbileri kazanmak keyif veriyor.
Maçtan sonra, soyunma odasindaki poz, Şampiyonluk pozu.

Çevrimiçi Necmi

Başakşehir dahil dört rakibini yenebilmek muhteşem bir iş...

Sergen Yalçın ve ekibi iyi iş çıkardılar, çok da kaliteli olmayan bir futbolcu topluluğundan iyi bir takım oluşturdular.
kaliteyi belirleyen ne isim yapmış olmasımı
takıma bakıyorum atiba gibi biri hiç bir takımda yok josef de hiç bir takımda yok
ghazel gibi kanat beklerimiz ligin en kaliteli oyuncuları vida dünya kupası oynamış stoper
abuş seviyesinde forvet yok hiçbir takımda larin yeni patlama yapan genç forvet
dikkat etmek lazım girdiği pozisyonları nerdeyse %90 golle sonuçlandırıyor
en iyi orta saha en iyi kanatlar en iyi bekler ortalamanın üstünde stoperler en iyi forvetler bizde
peki neresi kaliteli değil bizim gayet kaliteli kadromuz var tek eksiğimiz 10 numarada
transfer dönemi ve ilk defa oyuncu almasakda olur diyorum takımı yarışı devam ettirmek için yeterli görüyorum
camiada bu takımın şampiyon olma ihtimalinin çok yüksek görünmesi ülkedede en büyük şampiyonluk adayı olarak görülmesi
takımın kalitesini gösterir.
kalite marka isimlerle olmaz sahada oynadığın oyunla olur. kendinizi küçük görmeyin.
11 deki oyuncularımızdan hangisini bırakmaya kalksak şu anda renkliler havada kapar
sezon başından bu zamana olan fark yönetim çenesini kapattı camia kaosdan kurtuldu
takımla bütünleşti en çok eleştirilen oyuncular çok kaliteliymişki onur mücadelesi verdi
silkelenip bütün kötü koşullara ramen ayağa kalktı

Çevrimiçi Necmi

Gs bildiğin anadolu takımı gibi oynadi. Maçı hakettik ve tüm derbileri kazanmak keyif veriyor.
Maçtan sonra, soyunma odasindaki poz, Şampiyonluk pozu.
gs anadolu takımı gibi oynamadı onları kötü oynamaya biz sefk ettik bizim iyi oyunumuz onların kötü olmasına sebep oldu
bir çok derbi izledim ezici üstün olduğumuz çok derbide yaşadım ama böyle pres yaptığımız
rakibin oynamasına 90 dakika izin vermediğimiz bir derbiyi ilk izliyorum öncesinde çok iyide olsak maçın belli dönemlerinde rakip üstünlük kurabiliyordu dün hiç kuramadılar pas yaptırmadık pozisyon vermedik maçın her dakikası oyunu biz yönlendirdik
bu sene çok maç kazandık derbileride kazandık akşam maç kazanmadık biz rakibi ezdik yarış dışına attık
bu sene gs şampiyon olamaz algısını bütün insanların kafasına yazdık.
you tube den videolara bakıyorum gs yi kurtarmak için on kişi kalmalarını ön plana çıkarmaya çalışıyor herkes ama
başarılı olamıyorlar kendileride inanmıyor çünkü 11 kişide olsalar o maçı Beşiktaş alacakdı
kimse hakeme yüklenmiyor laf ediyorlar ama işde konuşmuş olmak için ediyorlar
biraz önce denk geldim erman bile çatır çatır oynayıp kazandılar kimse hakemi bahane etmesin demiş
larin o golü atsaydı o pres tarihi hezimetide getirirdi
asla maçı gs nin kötü oynadığına yormayın onlar kötü değil biz iyiydik karşımızda kapasiteleri ortaya çıktı

Çevrimiçi Necmi

takım gol atmakta zorlanıyor algısı yapılıyor bu oyuna düşmeyin bence
ligin en fazla gol atan takımı nasıl gol atmakta zorlanıyormuş
evet katı defans yapan takımlara ilk dakikada gol atamazsın bunu barçada yapamaz
o takımlar golü yiyene kadar çözülmez yedikleri andada başka oyun planları yoktur
çözülüverirler bu her zaman böyleydi
renkliler bunu besleyerek takımı strese sokmaya çalışıyorlar zorlanan takım son ana kadar sakinliğini
korur mu oyuncular sahaya çıkıyor zevk alarak oynuyor doksan dakika hedeflerini zorluyor eğlenerek oynuyorlar
ben zorlanan bir takım göremiyorum
otobüs çeken takımlara karşı her takım aynıdır mete zoruyla bir gol atıp maçı kazanır bazende kazanamaz
bize özgü değil bu futbolun doğası böyle bizim üzerimize yapıştırmaya çalışıyorlar
takım genç tecrübesiz burdan girip panikletmek istiyorlar lig daraldıkça kudurmuş gibi saldıracaklar
oyunlarına gelmeyelim bu takım takır takır gollerini atıyor zorlanan takımın 19 maçta iki beraberliği olmaz
madem zorlanıyoruz o zaman neden ligin en az berabere kalan takımıyız bizimle aynı beraberlikte ve aynı mağlubiyet almış takımı fener için neden gol atmakta rakip defansı açmakta zorlanıyorlar diye algı yapılmıyor biz onlardan fazla attığımız halde neden bize bu algı yaratılıyor uyanık olalım.

Çevrimiçi Necmi

Son paragrafta yazdığın iyi niyet, takımdaşlık ve profesyonellik bir araya geldi mi şampiyonluk getirebilen bir yapıdır. Ben de iyi defans yapan takımlara karşı kilitlendiğimiz zamanlar, gerekenleri yapamadığımız noktasındayım, sana bu konuda katılırım lakin bugün sal be mourinho. Ne güzel kazandık. Bir ya da iki kritik takviye ve ljajicin takıma katılmasıyla biz bu işi götürürüz evelallah. Sen de her kazandığımız maç sonrası yazarsın : “iyi ama oyunda şu eksikti, rakip hata yaptı, rakip kırmızı görmese vs vs. “
Eksiğimiz yok mu? Çook. Buna rağmen kazanabilmek güzel ve en önemlisi senin de dediğin gibi, Arkadaşlık, takımdaşlık, yardımlaşma ve ekip ruhu. Bunu yakaladık ya, ben inanıyorum, o motorlar kiralanacak bu sene!!!
pandemi var izin vermezler :D
dua edelimde aşı işe yarasın :bandit:

Çevrimdışı Çağrı Öz

kaliteyi belirleyen ne isim yapmış olmasımı
takıma bakıyorum atiba gibi biri hiç bir takımda yok josef de hiç bir takımda yok
ghazel gibi kanat beklerimiz ligin en kaliteli oyuncuları vida dünya kupası oynamış stoper
abuş seviyesinde forvet yok hiçbir takımda larin yeni patlama yapan genç forvet
dikkat etmek lazım girdiği pozisyonları nerdeyse %90 golle sonuçlandırıyor
en iyi orta saha en iyi kanatlar en iyi bekler ortalamanın üstünde stoperler en iyi forvetler bizde
peki neresi kaliteli değil bizim gayet kaliteli kadromuz var tek eksiğimiz 10 numarada
transfer dönemi ve ilk defa oyuncu almasakda olur diyorum takımı yarışı devam ettirmek için yeterli görüyorum
camiada bu takımın şampiyon olma ihtimalinin çok yüksek görünmesi ülkedede en büyük şampiyonluk adayı olarak görülmesi
takımın kalitesini gösterir.
kalite marka isimlerle olmaz sahada oynadığın oyunla olur. kendinizi küçük görmeyin.
11 deki oyuncularımızdan hangisini bırakmaya kalksak şu anda renkliler havada kapar
sezon başından bu zamana olan fark yönetim çenesini kapattı camia kaosdan kurtuldu
takımla bütünleşti en çok eleştirilen oyuncular çok kaliteliymişki onur mücadelesi verdi
silkelenip bütün kötü koşullara ramen ayağa kalktı

Kaliteyi belirleyen birkaç meczubunu tahminlerinden başka bir şey değil. Sezon başlayınca ellerine damgayı alıp mühürlüyorlar herkesi. Sene sonunda %90'ı yanlış çıkıyor ama ziyani yok bu sefer de hiçbir şey olamamış gibi mevcut durumu övüyorlar.

Tabi bunun ana kaynağı medya. Türkiye'deki futbol medyası sanırım dünyanın en embesil spor medyasıdır. Mesela basketbol öyle değil boş adam bulamazsın ama futbol medyası tam bir çöplük. Üç tane koyunu güdemeyecek adamlar bunlar.

Bir oyuncu geldiği zaman fm profiline bakıyorlar, transfermarkt değerine bakıyorlar daha sonra da fon müziğinde elektronik mix olan goal and skills YouTube videosu patlatıyorlar. Ardından da malum yorumlar geliyor;  "uzun zamandır takip ettiğim bir oyuncuydu bla bla bla "

Adını vermeyeyim herkesin takip ettiği bir yorumcu sene başında rosier için nerden bulmuşlar bunu çok kalitesiz bir oyuncu demişti. Geçen hafta da aynı oyuncu için ligin en kaliteli sağ beki dedi.

Hafızası biraz kuvvetli bir insan için acayip zevkli bunları izlemek.

[ Son Düzenleme: 18 Ocak 2021, 17:57:05 Çağrı Öz ]

Çevrimiçi Necmi

Abuşa haksızlık ediliyor larin maçta sivrildiyse o kadar boşluk bulduysa bu abuşun iki çam yarmasını sürekli dövmesi yüzünden maç boyu abuşu tutmaya uğraştılar buda larini rahatlattı faydalı olmak sadece gol atmak değildir golü takım atar oyuncular rakibi hataya sefk eder bu kadar baskıyı yiyip abuş gibi bir forvetle savaşırsan eninde sonunda hata yapacaksın kaçırdığı golde larin bomboş kalıyor onun bu kadar rahat kalmasının nedeni abuş

Çevrimdışı mourinho1903

Kalite denen sey tabii ki var. Her oyuncunun cv'si, potansiyeli, yetenegi ayni degil.
Kalite olmamasi veya daha dusuk olmasi da oyuncudan daha az performans alacagin anlamina gelmiyor.
Hoca'nin oyuncuyu kullanis sekli, oyuncunun form durumu, takima ve ulkeye uyumu, motivasyonu, sakatlik durumu vs hepsi etkiliyor.
Kalite hakkinda birsey soylemek yanlis degil, on gorunun tutmamasi da seni haksiz yapmiyor.
Sene basinda Larin Perotti'den kalitesiz demek yanlis degil, on gorun dogru cikmamis olsa da.
Bu kalite laflarina takilmaya gerek yok. Bence bizim kadromuz ligin en guclu/kaliteli kadrosu degil, ama ligdeki 1 takim haric hepsinden iyi veya esit, cogundan da kat kat daha iyi.
Evet, BJK tarihine bakarsak cok daha iyi kadrolarimiz oldu, ama su anda oynadigimiz lig ve rakiplerin de durumu belli, gayet kalitesiz bir ligimiz var.
Demin FB'nin attigi golleri gordum, rakip kaleci ve stoperlerin hareketleri vs tam komedi.
Ligin seviyesi bu olduguna gore bizim kadromuz sampiyonluk icin gayet yeterli kalite olarak, sampiyonluga da oynar.
Helal olsun, Sergen kume dusecek takimi sampiyonluga oynatiyor vs gibi yorumlari da sacma buluyorum.

Çevrimiçi goktasoktay

pandemi var izin vermezler :D
dua edelimde aşı işe yarasın :bandit:
İnşallah abi işe yarar da yine izleriz şampiyonluk donanmasını..