31. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa
31. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa

Beşiktaş Forum|31. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa Skor : Beşiktaş - Kasımpaşa Tarih : 09.07.2020 Saat : 21:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Ali Şansalan - Asım Yusuf Öz - Mustafa Sönmez

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa  [Okunma sayısı 46927 defa] 31. Hafta Beşiktaş 3-2 Kasımpaşa
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
2 [%33.3]
1 puan
1 [%16.7]
0 puan
3 [%50]

Toplam Oy Verenler: 6

Çevrimiçi MUSTAFA_

Paşanın en etkili yönü kanatlarının hızlı olması Caner tercihi tam bir hayal kırıklığı
Ben Kayseri maçından çok bu maçtan endişeliydim. Endişelenmekte de haklıymışım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı haluk.m

Caner'in Ridvandan daha iyi oldugunu mu dusunuyorsunuz ? Kazanirken yapilan hatalar bizi bu noktalara getirdi.

Tecrübeli olduğunu düşünüyorum, şu an iyi kötü seçimi yapacak durumda değiliz.

Caner çok gol yediriyor, çok hata yapıyor ama Rıdvan gibi yumuşak ve savruk değil. Mesela Rıdvan sarı kartlık hareketleri bilinçsizce yapıyor, Caner bilerek yapıyor  :evillol:

18-19 yaşında bir genci ilk 11'de düşünürken karşısındaki rakibini de düşünmelisin.  Kasımpaşa hücum oyuncuları Rıdvan'ı çok rahat sindirir ve hataya zorlar. 

Kazanırsak bakın böyle oluruz  :evillol:

Çevrimdışı yaço58

Caner çok gol yediriyor, çok hata yapıyor ama Rıdvan gibi yumuşak ve savruk değil. Mesela Rıdvan sarı kartlık hareketleri bilinçsizce yapıyor, Caner bilerek yapıyor  :evillol:

18-19 yaşında bir genci ilk 11'de düşünürken karşısındaki rakibini de düşünmelisin.  Kasımpaşa hücum oyuncuları Rıdvan'ı çok rahat sindirir ve hataya zorlar. 

Caner Erkin mi savruk değil?

Çevrimdışı kahyaoglueren

Hoca caner-roco tercihiyle riske girmiş. Olumsuz bir durumda tum oklar hocaya döner malesef. Caner beşiktaşı kafasinda bitirmiş. Kasımpaşa hizli bir takım. Zaten defansi onde kuruyoruz. Roco ve ruiz gibi iki tane ultra yavas stoper tandemiyle çıkmak mantikli değil.

Çevrimdışı haluk.m

Caner Erkin mi savruk değil?

Rıdvan yapmak istediklerini yapamadığı için top kaybediyor, Caner ne yapıyorsa bilerek yapıyor.  Mesela Caner gelemeyeceğini bilerek savunmadan çıkıyor, içeride 1 adam olduğunu bilerek boş orta kesiyor ya da yetişmeyeceğini bile bile ön direğe top gönderiyor.   İkisi farklı şeyler, umarım anlatabilmişimdir.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Caner erkin genelde sari kartlari mudahale ile degil itirazla aliyor.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Rıdvan yapmak istediklerini yapamadığı için top kaybediyor, Caner ne yapıyorsa bilerek yapıyor.  Mesela Caner gelemeyeceğini bilerek savunmadan çıkıyor, içeride 1 adam olduğunu bilerek boş orta kesiyor ya da yetişmeyeceğini bile bile ön direğe top gönderiyor.   İkisi farklı şeyler, umarım anlatabilmişimdir.

Bu einsteinin aptallik tanimi degil mi hocam  :)

Çevrimdışı kahyaoglueren

Roco tercihi büyük ihtimalle kasimpasanin fizikli bir takim olmasiyla alakali ama büyük bir hiz problemi yaratacak. Umarim yanilan biz oluruz da kazaniriz su maçı.

Çevrimdışı haluk.m

Bu einsteinin aptallik tanimi degil mi hocam  :)

:D 2 Genç araya aldınız eğlenin bakalım.

Umarım kazanırız da hoca haklı çıkar, ben de sizin dilinize düşmem.  :evillol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Rıdvan'ın oynamama nedeni rotasyonmuş. Bu saatten sonra rotasyon yapacak zaman mı kaldı? Hocaya sormak gerek  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

:D 2 Genç araya aldınız eğlenin bakalım.

Umarım kazanırız da hoca haklı çıkar, ben de sizin dilinize düşmem.  :evillol:
Yok hocam olur mu öyle şey  :) Su maçları bir şekilde kazanalim da güçlü oyun düşünecek durumda değiliz.

Çevrimdışı cursedofdragon

:alala:

maçı verdik diyor işte neyini anlamadın mustafa :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

maçı verdik diyor işte neyini anlamadın mustafa :D
Verdik de adamlar faydalanamadı. Rize'ye 3 dakikada maçı verip lig düştüler. TS ve Başakşehir maçını kazanmaları imkansız  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Verdik de adamlar faydalanamadı. Rize'ye 3 dakikada maçı verip lig düştüler. TS ve Başakşehir maçını kazanmaları imkansız  :tabe:

o bizi ilgilendirmez biz mensahımızı alır kenara çekiliriz :D

Çevrimdışı worns

caner'in oyunculuğunu geçtim zaten kafaca da burdan kopmuş bir adam. ilk 11 çıkmasının ne anlamı var. hoca kondisyon durumuyla açıklamış ama bilmediğimiz bir sorunu yoksa rıdvan üç gün önce 60 dk oynadı diye fiziksel olarak düşecek bir görüntüde değildi.

vida-roco değişikliği bence olumlu. boyd mecburi tercih gibi.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Caner yapti asisti  :D  kimi gomsek iyi oynuyor zaten o maç

Çevrimdışı yaço58

Çevrimiçi MUSTAFA_

En son gol atmasını beklediğim oyuncu gol attı  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı AigleBordeaux

En son gol atmasını beklediğim oyuncu gol attı  :ebebe:

Valla umarım bir iki tane atar bir takımın ilgisini çeker
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı yaço58

En önemli değil eşik Burak yine sakatlandı

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!