28. Hafta Yukatel Denizlispor 1-5 Beşiktaş
28. Hafta Yukatel Denizlispor 1-5 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|28. Hafta Yukatel Denizlispor 1-5 Beşiktaş Skor : Yukatel Denizlispor - Beşiktaş Tarih : 20.06.2020 Saat : 21:00 Stadyum : Denizli Atatürk Stadı Hakemler : Mete Kalkavan - Ceyhun

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28. Hafta Yukatel Denizlispor 1-5 Beşiktaş  [Okunma sayısı 36804 defa] 28. Hafta Yukatel Denizlispor 1-5 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Denizlispor maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı mrred

BU pozisyon kırmızı değilse hangi pozisyon kırmızı? Ayağın kırıldığı pozisyon mu?

Off futbol hayatı bitebilirmiş çok kötü ya
The great gig in the sky

Çevrimdışı cursedofdragon

BU pozisyon kırmızı değilse hangi pozisyon kırmızı? Ayağın kırıldığı pozisyon mu?

Buna gelinceye kadar elli kere atılması gerekiyordu tabi oynadıkları takım Beşiktaş olmasaydı.

Çevrimdışı yaço58

Nkadou insanın gözlerini kanatıyor

Çevrimdışı tolga1903

Türkiye'nin en kötü kanat rotasyonu bizde net

Çevrimdışı yaço58

Avantajı niye durduruyor mete efendi nkadou almış gidiyor vallahi yazıklar olsun

Çevrimiçi sEuL

Türkiye'nin en kötü kanat rotasyonu bizde net
+1903

Kenardada Diaby ile Guven bekliyor.

Çevrimdışı levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Atiba hata yaptı. Hücumda kaptırdığımız toplar kalemizde tehlikeli oluyor. Defanstaki oyuncularımız çok yavaş. Ersin de kötü gol yedi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı yaço58

İlerde top tutamıyoruz kanatlar bitik

Çevrimdışı Nartallo

Bu aptal hazırlık paslarını ne zaman bırakacağız, çok merak ediyorum. Geçen hafta kaptırdık yedik, bu hafta yedik, haftaya da yeriz, aptalız çünkü.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Orta kafa oynasak orta açmayı bilen adam yok sahada. Pas yapsak hata yapıyoruz ve kalemizde tehlike oluyor. Bu takımı kim planladıysa eline sağlık. Böyle bir planlama tarihte görülmedi  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Bu aptal hazırlık paslarını ne zaman bırakacağız, çok merak ediyorum. Geçen hafta kaptırdık yedik, bu hafta yedik, haftaya da yeriz, aptalız çünkü.

Çok fazla hazırlık pasıyla alakası yok, yaratıcı oyuncu eksikliğimiz var. Basit oynayan adamlardan oluşan bir takımız. Beşiktaş olduğumuz için bu tarz bir kadroyla önde oynamaya çalışıyoruz o yüzden oluyor.

Çevrimdışı levitate

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı levitate

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Savunma oyuncularimiz tank gibi masallah, bu kadar yavas olunmaz

Çevrimdışı yaço58

Şuan inanamıyorum nkadou ne güzel attı

Çevrimdışı Kartal Ç

Çevrimdışı levitate

Çevrimdışı kahyaoglueren

Havai fisek simdi patladi. Cok guzel atti nkoudu  :steamed: