26. Hafta Beşiktaş 3-1 İstanbulspor
26. Hafta Beşiktaş 3-1 İstanbulspor

Beşiktaş Forum|26. Hafta Beşiktaş 3-1 İstanbulspor Tarih : 18.03.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Şansalan - Cevdet Kömürcüoğlu - Murat Altan - Melis Özçiğdem VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26. Hafta Beşiktaş 3-1 İstanbulspor  [Okunma sayısı 3326 defa] 26. Hafta Beşiktaş 3-1 İstanbulspor

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 18.03.2023
Saat : 19:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Ali Şansalan - Cevdet Kömürcüoğlu - Murat Altan - Melis Özçiğdem
VAR : Alper Ulusoy - Onur Özütoprak - Serkan Ok
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi Samet Demir

Vira bismillah askerden yeni gelmiş gibi saldır Beşiktaş'ım.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi mellfred

Çevrimdışı tolga1903

Ne oynuyor bu takım allah aşkına ghezzal'da gelince iyice temposuz orta kafa takımına döndü. Cenk'i ikinci pivot yapıp gedson'u sola atma fikri iyi bi fikir değil hoca hatta cenk'i her maç 11 başlatma fikrinden bıktık artık hoca

Çevrimiçi Necmi

İlk yarıda tek kaleye vurduğumuz top gol oldu onun dışında çöpe giden bir ilk yarı yine yan top geri pas başka birşey yok

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Liquidator

Ohaaaa gole bak. Abovvvvv

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı ferdi1903

Ebubekir napti öyle ya

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ghezzal gelmişken Rosieri kazanmamiz lazim.

Çevrimdışı tolga1903

Mert ikidir aynı şeyi yapıyorsun nedir derdin abi

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ya cidden futbol izlemeyi özledik.

Bu futbol değil. Cidden haftalardır rezaletiz.

Çevrimiçi sEuL

Bu gereksiz Senol’u ve onu getiren diger gereksizlerden tez zamanda kurtulma dilegi ile.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı tolga1903

Bir teknik direktör şu cenk tosun'a sol kanatta nasıl tahammül eder bu kadar o yardımcilari ne iş yapar

Çevrimdışı Liquidator

Düşme potasında olan İstanbulspora karşı kendi evimizde savunma yapıyoruz. Rezalet

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Umutcan Kaya

doldur boşalt dışında başka bir şey izlemek dileğiyle zira transfer politikamız da o yönde ilerliyor
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Bizim göğüs sponsorumu değişti 😳

Çevrimiçi Necmi

doldur boşalt dışında başka bir şey izlemek dileğiyle zira transfer politikamız da o yönde ilerliyor
doldur boşalt olsa yine iyi arada doldurmuş oluruz ilk yarı %72 topa sahibiz kaleye tek şut var maçın özeti bu işde çok yaşa şenol güneş ama bizden uzak yaşa mümkünse

Çevrimiçi Necmi

Düşme potasında olan İstanbulspora karşı kendi evimizde savunma yapıyoruz. Rezalet

neyse savunma yapıp 3-1 kazanmakta marifet 😂

Çevrimiçi Samet Demir

Artık oyuna falan bakmaya gerek yok 3 puan alalım yeter.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: