31. Hafta Galatasaray 2-0 Beşiktaş
31. Hafta Galatasaray 2-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|31. Hafta Galatasaray 2-0 Beşiktaş Skor : Galatasaray 2-0 Beşiktaş Tarih : 05.05.2019 Saat : 19:00 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakem : (H) Bülent YILDIRIM (Y) Serkan OK (Y)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31. Hafta Galatasaray 2-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 36887 defa] 31. Hafta Galatasaray 2-0 Beşiktaş

Çevrimdışı yaço58

kadro ters köşe oldu ben necibi beklemezdim adri caner sol kanadı beklerdim hayırlısı olsun final maçımız inşallah galibiyetle döneriz

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı tolga1903

Oğuzhan'ı bekliyodum necip tercihi yapmış hoca. Medel çok kötü zamanda sakatlandı ya. Biraz fazla defansif kadro tercih etmiş ama yapacak bişey yok belhanda ndiaye fernando atiba ljajic dorukhan'a göre sert kalıyordu necip özellikle mariano feghouli ikili oyunu için düşünülmüş olabilir. Kadroya bişey söylemiyorum umarım sahada istediğini alır.

Çevrimiçi Kursad_Duran

Sene 2019, daha Necip oynuyor. Yedekte Kagawa ve Oğuzhan var.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Şenol Hocam Necipi ilk 11 oynatarak ne yapmak nereye varmak istemektedir :steamed: :steamed: :steamed: :akuma: :by2: :by2:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Al işte necip varsa saatli bomba her an ters bir hareket yapıp dışarı çıkabilir
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Liquidator

Hoca Necip ne alaka???? Neden çorba yaparsın????

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Akil Emre

Kazanan takım bukadar bozulur, nedir bu necip sevdası , gs necipin üstüne 2 kere gitse kırmızı yer zaten geçmiş olaun

Çevrimiçi Kursad_Duran

Sözde Necip solbekmis, Caner sol acık. Doğruysa dahada komik.

Çevrimdışı Karabay

Necip 😀 pektemek ne etti sana hocam. Onun suçu ne?

Çevrimdışı Enzo

artık şu hoca şunu düsünmüstür ondan bunu oynatıyodur, hoca bunu düşündü ondan necipi oynatiyor gibi saçma sapan düşüncelerden vazgeçin.
şenol güneş hiçbir şeyi düşünebilecek bir hoca değildir.
kafasına göre kadro kuruyor.
yahu necip ne arkadaş necip ne?
necip bugüne kadar hangi maçta sana ne katmış? neden yani neden?
necip yerine kimse oynamasa inanın daha iyi. necip'in 11'de olduğu maçları yaklaşık 1-1.5 yıldır katiyen izlemiyorum. bu maçı da izlemeyeceğim.
şenol güneş resmen insan aklıyla alay ediyor. bu maça necip'in 11 başlamasının akıl, mantık dahilinde izahı yok.
şenol güneşe sorsalar niye oynattığını o da bilmiyordur. yok yani yok açıklaması yok.

Çevrimdışı tangaz

medel sakat olmasa bu kadroyu necip/medel değişikliği ile bekliyordum doğru tercih başlangıç 11i için yani
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Liquidator

şenol güneşe sorsalar niye oynattığını o da bilmiyordur. yok yani yok açıklaması yok.
o kadar haklısın ki, yazacak bir şey bulamıyorum. Vallahi. çok yazık

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı tolga1903

Ndiaye yokmuş adamlarda necip hamlesi boşa çıktı o herif topla kat edebiliyordu donk fernando merkezine keşke ljajic'i atsaydık.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hoca orta sahayı tutayım ilk yarıdaki baskıyı atlatayım diye düşünmüş ama yanlış düşünmüş

Bu kadro benim ustume gel beni yen kadrosu

Madem Ljajici kanada atıcaksın koy Kagawayi , Necip nedir ya

Yemin ederim bütün heyecanım gitti modum düştü , moralim çok bozuldu

Bide üzerine Caner eklenince tuzu biberi oldu hayırlısı olsun ne diyeyim..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

allah  yar ve yardımcımız olsun

allahım sen mevzuyu biliyorsun, bizleri şu fetöcüler karşısında aziz eyle ya rabbim
cücü bülo ikilisinin şerrinden koru ya rabbim
aleyhimize çalacakları düdükleri boğazlarına dolansın ve bir dha düdükleri ötmez olsun ya rabbi

amin
 :pray:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı caner.eryigit

Hoca orta sahayı tutayım ilk yarıdaki baskıyı atlatayım diye düşünmüş ama yanlış düşünmüş

Bu kadro benim ustume gel beni yen kadrosu

Madem Ljajici kanada atıcaksın koy Kagawayi , Necip nedir ya

Yemin ederim bütün heyecanım gitti modum düştü , moralim çok bozuldu

Bide üzerine Caner eklenince tuzu biberi oldu hayırlısı olsun ne diyeyim..
Bende önde baskıyla başlıyacağız diyorum

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı mylife1903

Yaw dizilis belli olsun hele
Ne zaman onden corba gelse basliyorsunuz dagilmaya
Belki lens burak onde az gerilwrinde layic yapacak ki mantikli
Arkada da atiba dodo nejipjan

Hamleleri de adri quaresma kagava olacak gibi

Çevrimdışı tolga1903

nasıl olcak o  :alala:

Atiba dorukhan'ı baskıya gönderip ileri 3'lu+ 2 orta sahayla baskı yapabilir ama arkada necip dikkatli olmak zorunda kurtulurlarsa baskımızdan onyekuru falan hızlı adamlar.

Çevrimdışı mylife1903

Atiba dorukhan'ı baskıya gönderip ileri 3'lu+ 2 orta sahayla baskı yapabilir ama arkada necip dikkatli olmak zorunda kurtulurlarsa baskımızdan onyekuru falan hızlı adamlar.
Gg falan fazla cikmaz bu hafta
Alan birakmamak lazim
Biraz kordugusune sokmak lazim maci
Tempo vermeden

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

tempoyu yükseltmelerine izin vermemek lazım uyutup uyutup 65den sonra çökmek denenebilir.

Çevrimdışı Umutcan Kaya

tek çekindigim adamları feghouli diğerleri faso fiso şenol hoca buna önlem aldıysa zaten diğer oyuncular hiçbir varlık göstermiyor konya macında gördük
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

Etiketler: