Tenis
Tenis

Beşiktaş Forum|Tenis Tenis'i burada konuşabiliriz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tenis  [Okunma sayısı 16182 defa] Tenis

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Meşaleleri yakın Serena Williams finalde yenildi  :lol: Yarın da Nadal kazanırsa süper olacak  :icool:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Meşaleleri yakın Serena Williams finalde yenildi  Yarın da Nadal kazanırsa süper olacak  :icool:
Güzel haber

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Koa_lAA

+19 ... uykusuz kalmaya değdi...

medvedev i ilk kez izledim... çok iyiydi... hatta harika oynadı... maç mükemmele yakındı... nadal setlerde 2-0 öne geçtiği maçlarda kariyeri boyunca 208-1 yapmış... tek mağlubiyeti de fognini ye us open daymış... 2. si olacaktı nerdeyse...

sonuçta nadal bu... sert zeminde de kazandı king of clay...

Ya şu Us Open maçları çok geç oynanıyor bunu öğlen oynatsana ne var akşam akşam diye tutturuyorsun bu Amerikalı seyircilere kıl oluyorum adamlar sırf eğlence goygoy.. Sabah 4 te mi ne yattık bu saat meselesinden. Nadal'a da kızgınım leş gibi hatalar yapıp maçı uzattı 2 de biter 2:15 te seramoniyi bitirir yatardım.. Neyse sonuçta kupayı aldı 19'ladı grand slamleri.. Serena  da yenildi baya keyifli bi sezon sonu oldu bi de maç erken bitseydi değme keyfime :D

Çevrimdışı Koa_lAA

Ya şu Us Open maçları çok geç oynanıyor bunu öğlen oynatsana ne var akşam akşam diye tutturuyorsun bu Amerikalı seyircilere kıl oluyorum adamlar sırf eğlence goygoy.. Sabah 4 te mi ne yattık bu saat meselesinden. Nadal'a da kızgınım leş gibi hatalar yapıp maçı uzattı 2 de biter 2:15 te seramoniyi bitirir yatardım.. Neyse sonuçta kupayı aldı 19'ladı grand slamleri.. Serena  da yenildi baya keyifli bi sezon sonu oldu bi de maç erken bitseydi değme keyfime :D

bende 3-0 bitirecek diye izledim... 2-1 oldu bu sefer bitirir saat iki buçuk üç gibi yatarım dedim.. o da olmadı... sabaha kadar uğraştı adam :D

bende 3-0 bitirecek diye izledim... 2-1 oldu bu sefer bitirir saat iki buçuk üç gibi yatarım dedim.. o da olmadı... sabaha kadar uğraştı adam :D
3.sette servis de kırmıştı saçma sapan şeyler yaptı yoksa rahat süpürürdü set vermeden :D Rakibini kırmıştı zihnen ama gel kardeşim biraz daha oynayalım dedi :D Neyse sonu iyi bitti.. Bu Medvedev'i de övüyorlar iyi oynuyo adam ama o boyla vücutla uzun kariyeri olmaz genç tabi metabolizma iyi çalışıyo 5 sene sonra bakmak lazım. Nadal'ın yarı finalde elediği Bertelleini mi ne İtalyan vardı o daha iyiydi bence. Bunun servisler falan fecaatti.

Çevrimdışı Koa_lAA

3.sette servis de kırmıştı saçma sapan şeyler yaptı yoksa rahat süpürürdü set vermeden :D Rakibini kırmıştı zihnen ama gel kardeşim biraz daha oynayalım dedi :D Neyse sonu iyi bitti.. Bu Medvedev'i de övüyorlar iyi oynuyo adam ama o boyla vücutla uzun kariyeri olmaz genç tabi metabolizma iyi çalışıyo 5 sene sonra bakmak lazım. Nadal'ın yarı finalde elediği Bertelleini mi ne İtalyan vardı o daha iyiydi bence. Bunun servisler falan fecaatti.

ben medvedev i daha çok beğendim... djokoviç tarzı bi adam... her topun arkasında... nadal ın forehand lerini falan çok iyi karşıladı... bence geleceği çok parlak sakatlık olmazsa... 2019 un en çok galibiyet alan teniscisiymiş sanırım zaten...  biraz tecrübelensin daha da iyi olabilir...

ben medvedev i daha çok beğendim... djokoviç tarzı bi adam... her topun arkasında... nadal ın forehand lerini falan çok iyi karşıladı... bence geleceği çok parlak sakatlık olmazsa... 2019 un en çok galibiyet alan teniscisiymiş sanırım zaten...  biraz tecrübelensin daha da iyi olabilir...
Her sene biri çıkıyo geleceğin tenisçisi diyorlar sonra patlıyo Dominic Thiem dediler Cicipas dediler hep fıss çıktı. İnşallah devamı gelir ama bilmiyorum gelse de uzun vadeli ve sürekli olmaz gibi geliyo bakalım.

Laver Cup finali vardı az önce. Team Europe kazandı Federer Nadal kol kola zıplıyap seviniyolardı güzel organizasyon. Tenis sevenler kaçırmamıştır umarım.

Laver Cup finali vardı az önce. Team Europe kazandı Federer Nadal kol kola zıplıyap seviniyolardı güzel organizasyon. Tenis sevenler kaçırmamıştır umarım.

US Open tat vermemişti geçen ay. Şimdi ertelenen Roland Garros'u izliyorum yine tat vermedi.  :biggrinking: Seyirci olmayınca antrenman maçı gibi geliyo bi alışamadım. Bu arada sanırım Djokovic Nadal finali bizi bekliyo. İkisi de pek zorlanmadan gelecekler gibi. Dün gece Nadal ilk set lan noluyo dedirtti ama sonrasını kolay kopardı. Bu arada tat vermeme sebebi maçın gece yarısı oynanması da olabilir. Fransa'da saat 00:00 burada 01:00'ken daha ilk set oynanıydou maç 3-2 falan bitse gece 04:00'e kadar maç mı izleyecektik  :s20: Teniste Federer-Nadal-Djokovic'in en çok Grand Slam kazanma rekabeti bitince şu mereti nasıl izleyecem bilmiyorum. Güncel sayılar 20-19-17 olması lazım. Nadal kendi kalesinde 20-20-17'ye getirir gibi.

Çevrimdışı Koa_lAA

king of clay umarım alır turnuvayı... djokovic i bi sevemedim gitti... federer e saygım sonsuz ama sana tapamam totem... nadal cıyız çok şükür...

king of clay umarım alır turnuvayı... djokovic i bi sevemedim gitti... federer e saygım sonsuz ama sana tapamam totem... nadal cıyız çok şükür...

Aldı  :sevinc

Etiketler: