Beşiktaş BOA
Beşiktaş BOA

Beşiktaş Forum|Beşiktaş BOA Su an'a kadar yapilan transferler: - Guard Frida Eldebrink: Avrupa’nın önemli skorerlerinden Frida Eldebrink ile 1 yıllığına anlaşmaya

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş BOA  [Okunma sayısı 111279 defa] Beşiktaş BOA

Çevrimdışı Anıl

Basketbol şubesi beni korkutmaya başladı. Hem erkek hem de kadınlar da bu kadar iyi transferler, hayırdır inşallah :alala:

Çevrimdışı Doğuhan

iyi bir sponsor bulsak da devamlılık yakalasak baskette

bu arada nevriye gelmez inş sorumluluk alacağım diye bir ton maç kaybettiriyor sinir oluyorum izlerken

Çevrimdışı Kutay

baya iyi transferler yaptılar helal olsun yönetime inşallah şampiyon oluruz bu sene, daha önce bayan basketbolda şampiyon olduğumuzu hiç hatırlamıyorum
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi Samet Ç

baya iyi transferler yaptılar helal olsun yönetime inşallah şampiyon oluruz bu sene, daha önce bayan basketbolda şampiyon olduğumuzu hiç hatırlamıyorum
3 şampiyonluğumuz var ikisi baya geçmiş tarihlerde biri de 2005'te Maktabane diye bir tane siyahi oyuncumuz vardı felaket oynuyordu. :D

Çevrimdışı Kutay

15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Eylül 2015, 13:44:17
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı, Alperen İnşaat ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

Anlaşmaya göre, siyah-beyazlı takım, 125 bin dolar karşılığında sırt reklamı aldı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı, Alperen İnşaat ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

Anlaşmaya göre, siyah-beyazlı takım, 125 bin dolar karşılığında sırt reklamı aldı.

Yağmasada damlamış Buna da şükür bunu bulamayanlar da var

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı onder23

Fenerbahçe yi deplasmanda 74-68 yendik
Bu çok güzel oldu  :sevinc :sevinc

Çevrimdışı EMİR EMRE

Fenere deplasmanda güzel çaktık  :claps:

Çevrimdışı Paletli Vinç

Yarın Beşiktaş Bayan Basket Samsuna geliyor derse biraz ara verip desteklemeye gidicem futbol dışı branşlarda çok yalnız kalıyor takım inşallah samsunlu Beşiktaşlılar gelir forumdan samsunda olanlar lütfen gelip destekleyin.

Çevrimdışı Kutay

eurocupta çeyrek finaldeyiz bu arada  :claps:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimdışı MUSTAFA_

eurocupta çeyrek finaldeyiz bu arada  :claps:
Yarı finaldeyiz Düzeltelim

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı denilanz

Yarı finaldeyiz Düzeltelim
Çeyrek finaldeyiz   Düzeltelim

Çevrimdışı MUSTAFA_

Çeyrek finaldeyiz   Düzeltelim

Sahadan yalan mı söylüyor yoksa bu hesap mı

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı denilanz

Sahadan yalan mı söylüyor yoksa bu hesap mı
Euro Cup'ta ilk 4 takım arasına girdik, o nedenle yarı final yazmışlardır. Ama statü gereği Euro League'den gelen 4 takımın daha katılımıyla devam edecek organizasyon. Yani doğrusu çeyrek final.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Euro Cup'ta ilk 4 takım arasına girdik, o nedenle yarı final yazmışlardır. Ama statü gereği Euro League'den gelen 4 takımın daha katılımıyla devam edecek organizasyon. Yani doğrusu çeyrek final.
Şİmdi çözdüm durumu  :biggrinking:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı RQ7_351903

Galatasaray, Ekrem Memnun ile yolları ayırmış.

Konmak lazım, tabi başarı istiyorsak.

Çevrimiçi COB

Başkan kapatmak istiyormuş bu şubeyi.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Başkan kapatmak istiyormuş bu şubeyi.
Kapatamaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Bishamon

Parasız şampiyon oldu bu takım

Çevrimdışı atalay

GS, Marina Maljkovic ile anlaşmış. Bizim takım için düşünüyordum. Bütçe kısıtlaması yaparken nasıl ikna ettiler?
[ Son Düzenleme: 27 Mayıs 2016, 18:39:43 atalay ]

Çevrimdışı MUSTAFA_

GS, Marina Maljkovic ile anlaşmış. Bizim takım için düşünüyordum. Bütçe kısıtlaması yaparken nasıl ikna ettiler?
Bizim yabancı coach alacağımızı düşünmüyorum bayan basketboluna  :tabe: gs de kötü yapmışbence. Bayan basketbolunda Türk antranörler daha başarılı Türkiye'de  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı atalay

Bizim yabancı coach alacağımızı düşünmüyorum bayan basketboluna  :tabe: gs de kötü yapmışbence. Bayan basketbolunda Türk antranörler daha başarılı Türkiye'de  :tabe:

Ekrem Memnun'u bırakmazdım; lakin bütçeyi düşürürken Marina gibi elit bir koç ile anlaşmaları enteresan. Bizim akıbetimiz belirsiz zaten.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ekrem Memnun'u bırakmazdım; lakin bütçeyi düşürürken Marina gibi elit bir koç ile anlaşmaları enteresan. Bizim akıbetimiz belirsiz zaten.
Şu sıralar futboda başarı yakalayamayacaklarını düşündükleri için basketbola yatırım yapıyorlar heralde  :evillol:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Paletli Vinç

Aziz akkaya geldi deniyor.Benim nesil pek tanımıyor hocayı ama herhalde şuan için iyi bir tercih.Büyük ihtimal gençlerle oynayacağız seneye resmi sitede sadece genç oyuncuların adı yazıyor silindi herkes.

Etiketler: