Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 368516 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı mellfred

Montero öldü mü neden necip...

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yerli

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Sakatlıklar konusunda yazdığını okudun dimi @MUSTAFA_ Sıkıntı büyük.  :bandit:
nedir  abi  tamolarak ? ozelden paylasman sorun teskil etmeyecekse sevinirim @can1903
Yorgo

Çevrimdışı AigleBordeaux

nedir  abi  tamolarak ? ozelden paylasman sorun teskil etmeyecekse sevinirim @can1903
Abi bende merak ettim, bulamadım
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi yaço58

Larin umut ersin sahaya yürek koydular helal olsun hepsine

Çevrimiçi levitate

umut harikaydı

nsakala yerine umut oynasın bir şey demem :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi yaço58

Pjanic gerçekten başka seviye biraz daha toparkadikca çok daha iyi olacak ancak bize cenk şart batsuayi nerde duracağını bilmiyor

Çevrimdışı AigleBordeaux

Pjanic gerçekten başka seviye biraz daha toparkadikca çok daha iyi olacak ancak bize cenk şart batsuayi nerde duracağını bilmiyor
Batshuayiye yaninda pivot olursa etkili olur topu indirecek, alan acacak Bats’a o zaman cosar
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi yaço58

Batshuayiye yaninda pivot olursa etkili olur topu indirecek, alan acacak Bats’a o zaman cosar
Forvet dediğin golü koklar batsuayi olması gerektiği yerde olmuyor olsa en az 2 gol yazardı maalesef cenk lazkm bize

Çevrimiçi levitate

hoca güzel konuşmuş, sporting maçı ayakları yere indirmiş ciddiyeti arttırmış anlaşılan
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

hoca güzel konuşmuş, sporting maçı ayakları yere indirmiş ciddiyeti arttırmış anlaşılan
O maçı alsaydık bu maçı verirdik. Aynı zamanda ligide.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

O maçı alsaydık bu maçı verirdik. Aynı zamanda ligide.

her işte hayır vardır vesaire :D

Çevrimiçi levitate

?t=E6Sx24z1PLTl-vvNv1RIeQ&

Çevrimdışı tuncaboylu

Ne güzel oluyor be kardeşim:)

Çevrimiçi yaço58

?t=E6Sx24z1PLTl-vvNv1RIeQ&
Maşallah izlemek büyük keyif

Çevrimdışı Zafer55

Bu akşam ligde ilk defa  ideal 11 diyebileceğimiz bir kadro ile maça çıktık. Lig bizim için yeni başlıyor 😎

Çevrimiçi murat

Hazır olmayan sakatlıklardan çıkmış beşiktaş> formunun zirvesindeki hakem destekli galatasaray.

Çevrimiçi murat

Sergen hocam da 2-3 maçta ortalığı yangın yerine çevirenlere güzel cevap vermiş.

Çevrimdışı caner.eryigit

Özetlere  bile ayar çekiyor haramzadeler.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 25 Ekim 2021, 23:30:52
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Larin umut ersin sahaya yürek koydular helal olsun hepsine
Yürek değil başka bişey koydular.

Çevrimiçi murat

Özetlere  bile ayar çekiyor haramzadeler.
yedlinin en az 3 sarısı var en az.

Çevrimdışı Orhan_

yedlinin en az 3 sarısı var en az.

Bi ara art arda faul yapıp durdu.
Ben bir de ofsayt verilen bi penaltı pozisyon hatırlıyorum. Maçı netten izlediğim için tekrarını adam akıllı göremedim (çok takılıyor). Eğer gördüğüm gibiyse o yan hakemi eşeğin sudan gelip gelmemesinden bağımsız ıslatıp ıslatıp dövmek lazım.

Çevrimdışı Orhan_

Ne güzel oluyor be kardeşim:)

Bugün uykunun kralı geliyor :D. Yarın sabah da ulan ne tatlı koyduk diye gözleri açarız.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 25 Ekim 2021, 23:59:35
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Öyle bir sevinişi var ki 40 yıllık Beşiktaş'li sanki

?t=3AUPn2fYolqjL9NbwK4jug&s=19

Çevrimdışı Necmi

Bi ara art arda faul yapıp durdu.
Ben bir de ofsayt verilen bi penaltı pozisyon hatırlıyorum. Maçı netten izlediğim için tekrarını adam akıllı göremedim (çok takılıyor). Eğer gördüğüm gibiyse o yan hakemi eşeğin sudan gelip gelmemesinden bağımsız ıslatıp ıslatıp dövmek lazım.
ofsaytla alakası yoktu net penaltıydı vermemek için ofsayt uydurdular

Çevrimdışı Orhan_

ofsaytla alakası yoktu net penaltıydı vermemek için ofsayt uydurdular

Bize de penaltıyı uydurdular. Maç içinde en az 2 kere destek koluna gelen topu devam ettirdi. Hele bi sarı stoperleri var. Topa vurdu eline çarptı. İsteseler kuralı eğer büker lehimize karar verirlerdi. Üst üste koyup yeniyoruz ama yönetimin bu işlere daha çok el atması lazım.

Etiketler: