Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 184809 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimdışı Sinan23

O gün herkes gslilerin gazına geldi. Şimdi iş işten geçti twitter da yazıyorlar. Bülent uslu bile o gün kendini gslilere sevdirdi.

Çevrimiçi Samet Demir

O gün herkes gslilerin gazına geldi. Şimdi iş işten geçti twitter da yazıyorlar. Bülent uslu bile o gün kendini gslilere sevdirdi.
O gün gaza gelmemiz kadar doğal birşey yok. Herkes çökmüş vaziyetteydi. Yediğim yemek kursağımdan geçerken vicdan azabı duyuyordum. O görüşmenin basına yansımaması lazımdı. Kimse başkana haksız olduğunu söylemedi. Herkesin kızdığı şey yersizlikle alakalıydı.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat

Ben başkanı o konuda haksız buldum.hep bir karnından konuşma  hep bir bir zemin yoklama,tansiyon ölçme.çık madem çatır çatır konuş.argümanlarını daha önce yapılmış uygulamaları koy ortaya  bu iş böyle böyle adaletli  olur de.ortaya arkadan arkadan birşey atarsan  onu döndürüp sana karşı  kullanırlar.bu iş  karşıdan lütfedilmesini bekleyerek yapılmaz çatır çatır fikrini  durumun  hassasiyetine  göre ince ince anlatırsın .bizimki fırsatçı konumuna düşürüyor bizi.

Çevrimiçi gokhans

O gün gaza gelmemiz kadar doğal birşey yok. Herkes çökmüş vaziyetteydi. Yediğim yemek kursağımdan geçerken vicdan azabı duyuyordum. O görüşmenin basına yansımaması lazımdı. Kimse başkana haksız olduğunu söylemedi. Herkesin kızdığı şey yersizlikle alakalıydı.

transfer görüşmeleri ve anlaşmalarda yersizdi. Bu dönemde alkışlanacak kişi ali koç’du. Malesef sınıfta kaldık. Apar topar her yere saldırdık, ne için? Sanki şampiyon mu olucaz, hedefimiz mi var? Gençleşecek diye çıkılan yolda 30’luk amcaları doldurduk.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

transfer görüşmeleri ve anlaşmalarda yersizdi. Bu dönemde alkışlanacak kişi ali koç’du. Malesef sınıfta kaldık. Apar topar her yere saldırdık, ne için? Sanki şampiyon mu olucaz, hedefimiz mi var? Gençleşecek diye çıkılan yolda 30’luk amcaları doldurduk.
Anç de şuan koltuk kaygısı var bence bırakmak istemiyor. Telaş o yüzden.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı 38life

Ahmet Nur Çebi bence Türk futbol tarihinin gördüğü en güçlü başkan. Çünkü bu kadar rezil, rezil kelimesinin yetersiz kaldığı rezalet, kepaze bir yönetim sergileyip, Türkiyenin en büyük ve en köklü kulübünü komik durumlara düşürüp hala kulübün başında kalmak sorgulanamaz bir güç sahibi olmayı gerektirir. Böyle bir güç bi Aziz Yıldırımda vardı, bir de ANÇ de var. Yapacak bir şey yok. Elimizden sadece seyretmek geliyor. Satılık, karaktersiz kongre üyeleriyle bu tiyatroda herkese başarılar.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yönetim hala gitmedi mi? Deprem gündemiyle yine kaldılar anlaşılan. Ülkede yöneticilik yapanların koltuk sevdası bitmek bilmiyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi İsmail Özyurt

"Yönetim" de "hoca" da sene sonunu göremez.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

sonda malum bir şarkıyı açmışlar, ek olarak bir yöneticinin adamları taraftarlara saldırıp dayak yemiş :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Bugun statta deprezedelere yapilan saygisizlik nedeniyle Bahceli Besiktas uyeliginden istifa etmis. Cok uzulduk, darisi ANC ve Senol’un basina insAllah.

Çevrimdışı 38life

Neden? Bugünleri nasıl gördülerse, sene sonunu da görürler. Bugüne kadar yapılan rezillikler şuankinden daha mı az?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Neden? Bugünleri nasıl gördülerse, sene sonunu da görürler. Bugüne kadar yapılan rezillikler şuankinden daha mı az?
En azından sezon sonu gelmeden seçim kararı alacaklarını düşünüyorum.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi murat

Seneye uçar kaçarız ,mükemmel transferler yaptık!

Çevrimiçi gokhans

Muhtemel bir transfer yasağı bizi bekliyor. Havluda attık. En azından kalan maçlarda semih, kerem, berkay falan oynasa..

Çevrimdışı Atkar

Gerçekten inanılmaz.GERÇEKTEN.
Lens,Ljajic,Vida gibi kontratlardan çıktığımız sene de bu kadar kötü bir transfer dönemi geçirmek.
Emrecan-Redmond gibi isimlerin yetmediği gibi bir de Colley gibi bir isimde eklendi bu listeye. Dele-Muleka hiç biri tutmadı,bir plan dahilinde yapılan hiçbir şey yok. Gedson dahil orta saha adeta bir (...). Yarısına 6.5m verilen sekiz numaramız oyunu kuramıyor. Emirhan,Rıdvan,Ersin gibi gençlerimizle övünürken,bunların yanına genç güzel isimler eklememiz gerekirken. Konuşacak birşey yok. Gelen enkaz devralır. Ghezzal hariç kim satılsa üzülmem.

Üstüne üstelik bu kadar kötü bir takım kurmuş iken,şampiyon iddaan yok iken,seneye avrupaya bile gitmen zor iken… Colley-Amir-Onur gibi isimlere 7m civarı bir bonservis harcamak. Gerçekten söylenecek bir söz yok. Bağırmak istiyorum

Çevrimiçi murat

Beşiktaştan intikam almak için göreve getirilmiş bir yönetimden ne bekliyordunuz ki?

Çevrimdışı celiker1

Muhtemel bir transfer yasağı bizi bekliyor. Havluda attık. En azından kalan maçlarda semih, kerem, berkay falan oynasa..
“Havlu attık” diye bir şey yok.Avrupa kupasında olmak zorundayız.Kendi adıma artık avrupa kupasını çok önemsiyorum.Eskiye oranla avrupa kupası kazabilmek daha kolay gibi geliyor.En birinci hedefimiz avrupa kupası kazanabilmek olmalı.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı celiker1

sonda malum bir şarkıyı açmışlar, ek olarak bir yöneticinin adamları taraftarlara saldırıp dayak yemiş :D
Kim o yönetici?
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi gokhans

“Havlu attık” diye bir şey yok.Avrupa kupasında olmak zorundayız.Kendi adıma artık avrupa kupasını çok önemsiyorum.Eskiye oranla avrupa kupası kazabilmek daha kolay gibi geliyor.En birinci hedefimiz avrupa kupası kazanabilmek olmalı.
Muleka yerine semih, dele alli yada tayfur yerine kerem, salih yerine berkay oynarsa birşey kaybetmeyiz korkma.. İştah, istek ve arzu aradaki tecrube açığını kapatır. Hatta avrupa kupalarına gitme şansımız daha yüksek olur. Muleka'ya falan tahamül edemiyorum artık.

Çevrimiçi Samet Demir

Semihi oynatsın diye kendimi parçaladım. 2 aydan beri. Ne kaybedecektin. Muleka oynadığı süre içerisinde kaç puan aldı sana. Sıfır. En azından belki Semihi kazanır arkasından gelen gençlerede umut ışığı olurdun.

Anç ve Şenol Güneş'i yaylalara gitmeye davet ediyorum.

Çevrimiçi levitate

Kim o yönetici?
emre kocadağ deniyor, hatta maç öncesi pankart falan astırmış belki görmüşsünüzdür
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat

avrupaya gidemeyen adamdan avrupa kupası bekliyorsun.gerçi anç nin hedefi şampiyonlar ligi şampiyonluğunu kazanmaktı.

Çevrimiçi murat

emre kocadağ deniyor, hatta maç öncesi pankart falan astırmış belki görmüşsünüzdür
2 dönem sonra başkanımız olmayı istiyormuş kimler yönetiyor beşiktaşımızı. (...)

Çevrimiçi Necmi

borcu fo dan alıp üçe katladılar kulübün itibarını yerle bir ettiler sportif olarak yerde sürünüyoruz üstelik gelme nedenleri olan intikam almayıda ellerine yüzlerine bulaştırdılar sanki beşiktaştan intikam almak istiyorlat gerçekten bu saatten sonra gitseler ne olur kalsalar ne olur beşiktaş gibi kulübe verebilecekleri azami zararı verdiler zaten daha fazlasını veremezler bunlar gelmeden belliydi bunu söyleyip itiraz ettik fo cu olduk

Çevrimiçi Necmi

2 dönem sonra başkanımız olmayı istiyormuş kimler yönetiyor beşiktaşımızı. (...)
girsin seçime kazanır bu taraftarın ve kongrenin doğruyu yanlışı ayırt etme yeteneği yokki

Etiketler: