Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 180903 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Bence  Türkiyenin yapı stoğunu düzeltebilecek maddi gücü yok, ama daha iyisi yapılabilir miydi, tabiiki evet. Ama yapılabilecek olanlar belki sonucu biraz değiştirirdi.
Eleştirilecek konular başka, rantiye yüzünden şehirlerde boş alan bırakmadılar, depremden kurtulanlar caddelerede dolaşıyor. tek umudum askeriyenin elindeki şehir içindeki alanların büyük parklara dönüştürülmesiydi, onlarada Toki eliyle rezidans dikme peşindeler.

Asıl sorun böyle durumlarda sorumluluğu siahlı kuvvetlerin elinden alarak afet yönetmeliğini iptal etmeleri oldu.
Asker hazır değildi, çünkü artık öyle bir görevi ve eğitimi yoktu. Gölcük depreminde dakikalar sonra alandalarmış, şimdi emir beklediler. 24 saat sonra plansız biçimde sahaya yayıldılar. Eskiden deprem senaryoları üzerine yapılmış hazır planları vardı. Herşeyi AFAD üzerinden yapma planları çöktü, çünkü AFAD da askerin sahip olduğu lojistik yok. Birde emir  bekliyorlar.  Hiç birşeyi değiştirmeseler,  Mülakat sistemine geçmeseler, bir tek sınav sonuçlarını dikkate alsalar, eski devlet organizasyonu olsa belki enkaz altından 2-3 bin insan fazladan kurtarılırdı. İçim yanıyor. Artık çok geç. Birkaç mucize haberi duyarız bundan sonrasında. İş bitti.

AKUT’u filan kapatmalarıda cabası, bir sürü gönüllü genç var, AFAD’a türlü nedenlerle gitmek istemeyenler var, herkes kendi kafasına uyan yerlerde kurtarma eğitimi alsa zararı mı olurdu? Ama bütün yardımlar illede bana akacak dersen bunları kapatırsan bu sonuçla yüzleşmek zorunda kalırsın.
işde doğru bakış açısı bu
Binalar elbet yenilenir ama bu elli yıldamı olur yüz yıldamı olur tersi duruma türkiye değil gücü yeten herhangi bir ülke olmaz birde bu tip planlama olasılıklara göre yapılır sen yaparsın böyle olağan dışı durum oluşur yine yıkılır bizim esas bakacağımız nokta deprem öncesi değil deprem sonrası yapılanlar yada yapılamayanlar varsa yanlış giden işler bunlara yüklenip düzelttirmek gerekiyor bu ülkedeki ilk deprem değildi sonda olmayacak yapılanma uzun vadeli planlama buda zaten yapıldı oturması sonuç vermesi zamana bağlı ama diğer konular çok önemli ve bence sınıfta kaldık ama yinede birşeyleri suçlamak doğru değil anlamaya çalışmak lazım askeride kışladan çıkarıp koşun diyemezsin almanya kadar büyük alan ve yıkılmış ordudan 10-15 saat içinde bölgeyi kontrol altına almasını beklemek yanlış helikopter gönderseler yakıtı biter geri dönemez türkiye büyük bir ülke ve her tarafıda deprem bölgesi bütün ülkeyi tek noktadan projelendirmek gerekiyor deprem bakanlığı kurulmalı kimin nereye nasıl müdahale edeceği belirlenmeliki afet anında kimse emir beklemeden harakete geçebilsin

Çevrimiçi levitate

mustafa'dan iyi haber geldi, belasız şekilde atlatmış.
çok sevindim geçmiş olsun
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Ahmet nur çebi utanıyorum senden. Lütfen şu kulübün başkanı sıfatını terket ve kendi aptal fikirlerini şahsi olarak beyan et edeceksen. Senin yapacağın küçük hesaplar batsın.

Çevrimiçi sEuL

Ahmet nur çebi utanıyorum senden. Lütfen şu kulübün başkanı sıfatını terket ve kendi aptal fikirlerini şahsi olarak beyan et edeceksen. Senin yapacağın küçük hesaplar batsın.
Gercekten yapmis oldugu aciklamalar sacmalik, bi susun artik - baskasi adina utanmak bu olsa gerek.

Çevrimiçi murat

adam saçmalamada uzman.sanki 5 puan kurtarsa şampiyon yapacak.oynanmış maçları yok saymak ne demek?

Çevrimdışı tolga1903

Gercekten yapmis oldugu aciklamalar sacmalik, bi susun artik - baskasi adina utanmak bu olsa gerek.

Kulübün de adını karalıyor şu aciklamayi yapan şahsın sıfatına bakıyorsun Beşiktaş kulübü başkanı ya utanır insan oynanmış maçı yok saymak ne demek be cahil adam

Çevrimiçi murat

Sayın beşiktaşspor başkanı ANÇ  forum kurallarında Beşiktaş başkanı ile başlayan kuralları uygulatmamak için elinden geleni yapıyor.ben artık Beşiktaş başkanı olduğunu düşünmüyorum.

Çevrimdışı tolga1903

Abi insan çıldıracak gibi oluyor şirketlerin var milyonların var ulaşılabilecek ne kalmış 3 günlük hayatta bilinmez ülkenin en büyük kulüplerinden birinin başkanısın ve şimdilik 20 bin kisinin öldüğü yüzbinlerce kişinin evsiz kaldığı milyonlarca kişinin etkilendiği bir afetin üstünden 5 gün geçmişken puan hesabı yapıyorsun çıkar sağlamaya çalışıyorsun. Ne olacak ulan sana +5 yukardakilere -6 verseler 1 şampiyonluk daha kazansan ne olacak değer miydi bizim yüzümüzü yere eğdirmeye süleyman seba mezarında ters döndü hay allah kahretsin senin yapacağın açıklamayı ihraç edilmeli bu herif istifa kesmez

Çevrimiçi Necmi

Aslında söyledikleri doğruda şimdi edilecek laf değil
İşin adalet boyutuna bakarsan doğru ahlaki boyuta bakarsan insanı utandırıyor

Çevrimiçi Samet Demir

Aslında söyledikleri doğruda şimdi edilecek laf değil
İşin adalet boyutuna bakarsan doğru ahlaki boyuta bakarsan insanı utandırıyor
Abi maçların başladığı hafta ne söyleyeceksen söyle. Şimdi sırası mı? Yani daha kötü ne olabilir dedikçe hepsini yaşıyoruz bu yönetimle.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

bir de utanmadan başvuruda bulunmuşlar, sırası mı?
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

bir de utanmadan başvuruda bulunmuşlar, sırası mı?
Şu acımız bir dinsin...

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Umutcan Kaya

istifa et, etmiyorsan bu taraftar seni de gönderir burası Beşiktaş, bir kulüp yeri geldiğinde bir kulüpten daha fazlası anadolu takımı değil artık anlayın, sizin gibi küçük adamlar o koltukta 20 sene kalsa yine anlamaz
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi sozkul

Başkan bizi rezil etmiş valla..

Çevrimdışı tolga1903

Başkan bizi rezil etmiş valla..

https://eksisozluk.com/besiktas-9-puan-istiyor--7582004

Bakın nasıl lanse ediliyor başkanlık makamını işgal eden şahsın rezilliği. Kime sordun hangi yöneticinle konuştun da gittin böyle bir başvuru yaptın ya ben utanıyorum çok utanıyorum bu heriften abi yüzümüzü yere eğdirdi bu adam Beşiktaş ismiyle şu konuşulan şeyler bir araya gelmemeliydi bin kere yazıklar olsun sana benim başkanım değil bu adam

Çevrimdışı Sinan23

Başkanı sevmiyorum ama suç tff nin. 2 hafta bekleyip karar alsalar ne olurdu. Hala sivas macinin karari ciktimi bilmiyoruz. 3 ay gecti.

Çevrimiçi Mehmet57

ANC bizi gercekten rezil etti. Neyin derdindesin abicim? 70 yasinda adamsin, hala nerde ne zaman nasil konusulacagini ogrenemediysen bu kulubu birak git. Su durumda sampiyonluk kimin umurunda?

Çevrimiçi gokhans

Hoca bugün iyi değildi diyoruz ama bazı arkadaşlara anlatamıyoruz yancı oluyoruz yancı olsak istatistik paylaşırız
  fakat çebi bu karar’ı cas’a taşırsa tff bu karar yüzünden sıkıntıya düşebilir. Rus takımları çekildiğinde uygulanan karar tüm skorların 3-0 tesciliydi ve emsal karardır bu. Bu ülkede hiç bir karar gs alehine çıkmaz. İlk yarı gs 2 maç deplasman oynayıp puan kaybetseydi, tüm maçlar iptal olurdu. Şu saatten sonra futbol falan zaten oynanmamalı bu sene. Tescil edilip bitsin lig.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı celiker1

Tüm vatandaşlarımıza büyük geçmiş olsun.Hayatını kaybenlere başsalığı dilerken,yaralı kurtulanlara acil şifalar,yakınlarına sabır diliyorum.

Maalesef rantçı,çıkarcı,hırsız siyasiler yüzünden bu acıları çekmeye devam ediyoruz.Halkımızda bu siyasilere şak şak  yapınca ne bilim adamlarının dediği olabiliyor,nede azınlıkta kalan,doğruların yapılmasını isteyen %10 kadar olduğuna inandığım milletin sesi duyulabiliyor.99 depreminden sonra çok şey yapılabilecekken maalesef okullarımızı,köprülerimizi güçlendirmek,2013 tarihinden sonra yapılan şehir hastanelerine deprem izolatörü mecburiyeti getirmek dışında hiç bir şey yapmadık.Üstüne  depremden sonra toplanabilecek yeşil alanların %90 ını imara açıp,şehirlerin çoğunu yenileyebilecek deprem vergisi altında toplanan  parayıda amacının dışına çıkarak kötü ekoomi yönetimi yüzünden açılan  delikleri tıkamaya kullandık! Maalesef kader deyip kaderimize terkedildik!

Ülkemiz dünyadaki en büyük 3-5 deprem ülkesinden birisidir.Deprem ülkesinde olmamız bilimi düzgün kullandığımız taktirde aslında çok büyük şanstır!Fay hatları geçtiği ovalar için faydalı mineral,ısı kaynağıdır.O yüzdendir ki özellikle deprem bölgelerinin bulunduğu anadolu toprakları en verimli topraklardır.Verimli tarım ovalarını imara açanlardır depremde ölenlerin katilleri.Daha önce nasıl Düzce ovasında binalar yerle bir olurken Düzce’nin kayalık yamaçlarında evi olanların camı dahi kırılmamışken,şimdide misal Hatay’ın Amik ovası yerle bir olurken,yıkılan tek binası olmayan Erzin ilçesi kayanın üzerinde kurulan tek ilçesidir.Dün sosyal medyada kaçak binaya izin vermeyen başkanaydı tüm tebrikler(Şu kirli düzende görevini yaptığı için saygı duyuyorum) ama kimse demedi “Bu ilçe kayanın üzerinde kardeşim onun için bir şey olmadı”.Yine Gölcük depreminden örnek verecek olursam merkez üssü Gölcük’ken,ne hikmetse deprem 250 km uzağında İstanbul’un anadolu yakasınıda es geçerek avrupa yakasında heyelanlı zemin üzerine kurulan Avcılar ilçesini vurdu!Kaderdir o kader mi diyelim?(!)24 sene geçti Avcılar’ın özelikle sahil kesiminin yıkım kararı alınmasını geç,yeni inşaatlar yapılmaya devam ediyor.Sen fay hattına istersen tek katlı bina yap o tek katı bile alır atar bir yere yeri geldiğinde.Deprem bölgesindeki altı sıvılaşmış ovaya yaparsan deprem dalgaları kaya zemine göre katlanarak sarsıyor senin binanı zaten.Sonuç olarak ”Deprem öldürmez çürük bina öldürür “ cümlesinde çok büyük eksiklik vardır.Doğrusu “Deprem değil çürük bina+yumuşak,yanlış zemin öldürür” olmalıdır.

Ülkemizin bilim adamlarının depreme karşı alınabilecek önlemler konusunda yeterli birikimi vardır.Acil olarak aldığı kararlar anayasa mahkemesininde üzerinde olan içinde deprem profesörlerinin,jeoloji mühendislerinin,inşaat mühensilerinin,mimarların,afet uzmanlarının bulunduğu bilim kurulu oluşturup şehirleri altının kaya olduğu güvenilir  yeni şehirlere taşımalıyız.Ülkeyi tekrar planlamalı özellikle büyük şehirlerdeki sanayi yükünü deprem riski sıfıra yakınnolan şehirlere kaydıröalıyız.Ovalardaki,zemini bozuk yerlerdeki  tüm yapıları yıkıp tekrar tarıma açmalı,tarım yapılamayanları mesire alanlarına dönüştürmeliyiz.

Bir beyanımda nüfus üzerine olacaktır.Nüfus barınma,beslenme,ekonomi gibi bir çok konuyla ilgilidir.Günümüz teknolojisini ve ilerleyen yılların teknolojisini  düşündüğümüzde iş yükünün büyük çoğunluğunu rabotlar gerçekleştirecektir.Bu yüzdendir ki ben ülkemiz için sağlıklı,mutlu bir gelecek için iyi eğitim,öğretim almış 50 milyon dolaylarında nüfusun ideal olduğunu düşünüyorum.Bunun için her ailede en fazla 2 çocuk olacak şekilde planlanıp nüfusun zamanla düşürülmesini savunuyorum.Tekrar geçmiş olsun,başımız sağ olsun.Umarım bir sonraki depremde kalan bizler tabut olmadan bilimin ışığında ülkemiz için gerekenler yapılıp,ülkemizin gelecek yüzyıllara,asırlara aktarılacak “Anayasanın değiştirelemez deprem yasası” anayasa kitapçığında yerini alır.
[ Son Düzenleme: 12 Şubat 2023, 15:15:59 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı celiker1

Bu arada başkanın  “Hatayspor,Gaziantep ile oynanan tüm maçlar sıfır puan sayılsın” düşüncesi doğru fakat bunu basına yansıtmadan @tff de bastıracaktı.Kimseyi ikna edemediği için basında kamuouyu oluşturma düşüncesi ile yanlış yaptı.Ben zorlu iki deplasman yapıp puanlar kaybetmişken rakiplerimin bazıları evinde oynayıp kazanmızsa bu adil değil.Gerçi ben yinede depremden dolayı bir “kar” elde etmek içime sinmez ama işte deprem faciasınıda @tff gibi kararlar alanların kuralsızlığı,hukuksuzluğu,adamcılığı getirdi.Ben kendi adıma “Ne karar alırsa alsınlar” demiyorum.On gün sonra yaralar sarılmaya çalışılırken yine hayata döneceğiz,dönmekte zorundayız.Psikolojimiz gerçekten kötü oldu
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi gokhans

Burda irdelenmesi gereken diğer durum, beşiktaş’ın sözünün olmaması, yaptırım gücünün, lobisinin olmaması. Takımlar bu yıl yok sayılacak, düşmeyecek yada çıkmayacaklar, seneye kaldıkları ligden devam edicekler. Gs lobisi 2 deplasman eksilterek güle oynaya şampiyonluğa koşar. Bence, ligin bu haliyle tescil edilmesi en doğrusuydu. Madem bjk başkanı çıkar peşinde algısı oldu sosyal medyada, çıkıp ligin bu şekilde tescilini istesin. Gs şampiyon olmak için her tuşa basmış durumda, 15milyon’a adam alıyor, federasyon kararlarına etki edip, hakem desteği alıyorlar. 16 hafta işkence çekmeninde anlamı yok. Zaten kimsede futbolu düşünecek moral ve istekde kalmadı.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı Nazım Ar

Bu arada başkanın  “Hatayspor,Gaziantep ile oynanan tüm maçlar sıfır puan sayılsın” düşüncesi doğru fakat bunu basına yansıtmadan @tff de bastıracaktı.Kimseyi ikna edemediği için basında kamuouyu oluşturma düşüncesi ile yanlış yaptı.Ben zorlu iki deplasman yapıp puanlar kaybetmişken rakiplerimin bazıları evinde oynayıp kazanmızsa bu adil değil.Gerçi ben yinede depremden dolayı bir “kar” elde etmek içime sinmez ama işte deprem faciasınıda @tff gibi kararlar alanların kuralsızlığı,hukuksuzluğu,adamcılığı getirdi.Ben kendi adıma “Ne karar alırsa alsınlar” demiyorum.On gün sonra yaralar sarılmaya çalışılırken yine hayata döneceğiz,dönmekte zorundayız.Psikolojimiz gerçekten kötü oldu

Katılıyorum. Bu iş çocuk oyuncağı değil ya ligi tescil etsinler bu haliyle ya da başkanın önerisi doğru. Milyonların takip ettiği milyar dolarlık sektör bu.

Şimdi puan mı düşünüyorsunuz diyen gsnin de fbnin de bu haklı ama zamansız talep kabul edilseydi neler yapacaklarını, depremi matemi bırakıp nasıl ortalığı ateşe vereceklerini görürdük. Bu ligi oynatamazsınız bu kadar takım çekilmek zorunda kalmışken.

Çevrimiçi Necmi

Deprem düşme potasındaki takımları etkilemiş yukardakilerini etkilememiş nedense bunu yapanlar fırsatçı olmuyor adaletli yol gösteren anç mi fırsatçı oluyor şimdi

Çevrimdışı Umutcan Kaya

çebinin büyük hayali büyük bir kulübü anadolu takımı yapma
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş-Antalyaspor | 26 Şubat Pazar günü oynanacak

Etiketler: