Son Mesajlar
×
Sayfa: « Geri 1 ... 7 8 9 [10]
Son Mesajlar
91
Herkesten 10 puan silsinler:⁠-⁠) dostlar alışverişte görsün.malum takım hariç tabiki.
92
Ahmet Nur Çebi, TFF Başkan adayı oldu. (Sözcü)

İnşallah

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
şimdi Türk futbolu düşünsün diyeceğim de mevcutta bulunandan kötüsü de olmaz.
93
Ahmet Nur Çebi, TFF Başkan adayı oldu. (Sözcü)

İnşallah

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

94
Şenol Güneş camiaya iyi geliyor kim ne dersin artı olarakta rakiplerin dengesini bozuyor gayet başarılı önüne geleni tokatlıyor daha ne yapacak adam atomumu parçalasın
Bu yönetimle işi zor

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

95
Şenol Güneş camiaya iyi geliyor kim ne dersin artı olarakta rakiplerin dengesini bozuyor gayet başarılı önüne geleni tokatlıyor daha ne yapacak adam atomumu parçalasın
96
Beşiktaş Kadın Voleybol Takımı | Voleybol
Gönderen Samet Ç 26 Mayıs 2023, 18:28:12
97
önemli olan camianın yakaladığı bütünlük, biz hâlâ eski hesaplar nedeniyle birbirimize giriyoruz; fakat bu sezon tribünler teknik direktöre, futbolcuya bakmadan stadı doldurdu, deplasmanı dahi boş bırakmadılar. tribünde sağlanan istikrar şampiyonluktan daha büyük kazanç. 2015-16 sezonundaki hava var kulüpte, hakemlerle altını oyamayacakları tek şey bu. futbolcu, teknik direktör, yöneticiler iki hakem kararı ile alt üst olabilir; taraftar olmaz.

şenol güneş'in bir şansının da aboubakar olduğunu söylemek lazım, ama o da iki forvette ısrar ederek şansını artırdı.

beşiktaş kışı atlattı gibi...
Son adana maçında da söyledim. 2 penaltımız verilmedi hakem vara dahi gitmedi. Fakat taraftar olarak hakkımızı aramıyoruz. VI - Şenol hoca kıyaslaması yapıp bu konuda sabit kaldığımız sürece dışarıdaki algıcılarda sürekli bu konuyu didikleyip bizim odağımızı buraya çekecekler. Bu bize zarar verir.

Benim sene başında da derdim VI değildi. Hocayı eleştirelim ama yıpratmayalım, Takıma desteğimizi kesmeyelim dedim vasat sever oldum. Biz sene başı Şenol hoca dedikçe hakemler bizi her maç üzerine koyarak daha fazla doğradılar. Netice VI gitti ama puanlarımızda gitti... Takıma sahip çıksaydık belki 5-6 puan fazlamız bile vardı...

Şenol hoca geldiği zamanda söyledim çok sevmesemde hocamızdır destekleriz. Ben değerlerimize her zaman sahip çıkma tarafındayım.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

98
ben olasılıklarla konuşmuyorum hiç ağzımdan valerian kalsaydı daha fazla puan toplardı diye bir laf duydunmu. yada valerian şöyle iyi böyle iyi dediğimi duydunmu. ben olasılıktan değil olandan bahsediyorum olanda şu kupa gitti şampiyonluk gitti elde başarı olarak atlandıracağımız hiç bir şey yok yani sizin savunduğunuz gibi bir durum yok ortada. bunun sebeplerini valeriana atıp çıkmayın diyorum ortada bir başarısızlık var bunun sorumlusu valerian değil diyorum ispatıda bizim gs nin önünde olmamız bu kadar basit valerian kalsaydı şöyle olurdu böyle olurdu demiyorum ne olacağını kimse bilemez belki küme düşme potasında olurduk belkide şampiyon olurduk yada değişen birşey olmazdı hepsi bir olasılık çünkü yaşanmamış şeyler ama ben yaşanmış olanı konuşuyorum gerçekten almamız gereken çok kolay maçları alamadığımız için şimdi şampiyonluk yarışında değiliz gerçek olan bu bizim gs yi feneri yenmemiz mucize değil ama kendi sahamızda antalyaya puan vermemiz mucize
üzücüde olsa gerçek bu o yüzden şenolu abartmak için valerian gibi bahaneler yaratıp şampiyonluk onun yüzünden gitti demeyin benim bunu söylemem valerian savunması değil
gerçekten hayatınızıda böyle siyah ve beyaz olarakmı yaşıyorsunuz şenolu eleştirmek valerian savunmak değildir birinin yetersiz olduğunu söylemek diğerini yeterli yapmaz valerian için iyi kötü yorum yapamam geçen sezon zaten enkaz devralmışdı bu sezona bakmak lazım oda on maç oynamış adamı neye göre değerlendireceğiz zaten yarısı hakem faciası başak ts fener gibi maçları yapmış üstelik havlu atmamışlar daha
benim valerianı eleştireceğim tek konu sisteminin arkasında durmamış olması iyi yada kötü bunu tartışmıyorum ama adama büyük haksızlık yapıldı geldiği ve yönettiği ilk maçtan itibaren valerian olmasıda önemli değil kim gelse yapılacaktı çünkü şenolu getirmek isteyen insanlar vardı kim gelse saldıracaktı.
sizin şenolu düşündüğünüzün yüzde biri şenol beşiktaşı düşünmüyor ilk dönemindede kendi çıkarları hep beşiktaşın çıkarlarının önünde yürüdü şimdide farklı olmayacak. olsa bile benim için bir değeri yok ben tavrımı en başta söyledim on yıl beşiktaşta kalsa ve on tane şampiyonluk getireceği garanti olsa ben yine beşiktaşın başında görmek istemem bu onun iyi hoca olup olmamasıyla alakalı değil ilk geldiğindede istemiyordum şampiyon olduğundada istemedim tekrar şampiyon olduğundada istemedim yine istemiyorum dünyanın en kötü hocasını şenola tercih ederim ben bu kadar netim. sizin valerianla şenol arasındaki mukayeseniz bana birşey ifade etmiyor. kendimden ayrı bakıyorum olaya söylediğiniz hiç bir şeyi kendi üstüme almıyorum ama burda biri şenolu eleştirince hemen o kişiyi valerian taraftarı yapıyorsunuz bu ülkenin kaderi bu chp eleştirirsen akpli akp eleştirirsen chp li oluyorsun mesela fo eleştirirsen çebici çebi eleştirirsen fo cu oluyorsun hiç kimse senin bütün tarafları eleştirebileceğini üçüncü bir seçenek olduğunu düşünmüyor diğer taraftan eleştirip istemediğin kişinin iyi yaptığı şeyler olabileceğinide kabul etmiyor bu dünyada iyi mutlak iyi kötüde mutlak kötü değildir. mükemmel diye bir şey yok doğa mükemmellik üzerine kurulmamıştır. herşeyde kusur vardır iyi olanıda kötü olanıda etkileyen farklı faktörler vardır. doğru karar bu faktörleri eleyerek alınır.
mesela ben diyorumki kalede ersin varken dünyanın en iyi hocası olsa kaç yazar kalede mert değil ersin olsaydı şimdi hoca arıyordunuz hepiniz. abu gelmese cenkin egosuna kalmıştık bir düşün ben atacağım diye kaç golü heba etti ben hocanın etkisinin takıma çok yüksek olduğuna inanmam şenolla valerian arasındaki fark takıma %5 etki etmez takıma esas etki eden abu ile mertin katılımı oldu amir inde büyük katkısı var iki hoca arasında çok değişken oldu valerian dönemi gelen ligin başında uyum sorunu yaşayan bir sürü oyuncu vardı
işde bir sürü faktörü değerlendirmeden bu iyi bu kötü diyemezsin evet şenol dönemi valeriana göre daha tatmin oluyorum çünkü kazanıyoruz maç tatmini tamamda lig tatmini yok bu kısır döngü ben kim olursa olsun ligin sonunda elime bakarım boşsa başarısızlık vardır ve daha lig bitmedi ama benim elim boş seneye dolu olur o zamanda başarılı kabul ederim ben sizin gibi siyah beyaz olarak bakmam arada bir sürü gri ton var onlarıda görürüm ha başarılı bulurum ama yinede istemem şenolu o ayrı ama hak ettiğinde hakkını veririm kimsenin hakkını yemem sevsemde sevmesemde
Tamam olandan bahsedelim tam da benim istediğim biçimde. Yoruma dayalı değil verilere dayalı konuşalım. Nihayet anlaşabiliyoruz. gs'nin önündeydik ipler bizim elimizdeydi diyorsun. 1-gs'nin 1 maç eksiği vardı. O eksik kalan maçını kazandı ve önümüze geçti. 2-Önümüzde olan bir tek gs değildi. 1 maç bizden eksiği olan fb bizden 4 puan ilerideydi. 3-Bu 2 takım dışında Adana Demirspor,Başakşehir ve ts takımları da önümüzdeydi. 

Ve yukarıda saydığım 3 madde gerçekleşmişken sen evinde Başakşehir'e kaybetmiş ve yine evinde ts ve fb ile berabere kalmıştın.
Fikstür avantajını kaybettin, rakipler senin önüne geçti. Valerien kovulduğunda bütün ipler rakiplerinin eline geçmişti. Üstüne gs ekstra performans göstererek maç kazanma rekorunu ele geçirdi. Takım bitik futbolcular moralsiz kadro eksik. Rakipler ise tersine kadroları daha hazır daha moralli ve ivmelenerek performansları artıyor.
Konumuz Valerien'in yeterli bir teknik direktör olup olmaması. Valerien olmasaydı da şampiyon olamazdık diyebilirsiniz ama mesele bu değil.   fener'i deplasmanda 10 kişi kalarak 4-2 yenmemiz mucize değil ama Antalya ile son dakikada penaltı kaçırsak da berabere kalmamız mucize diyelim. Kendi evinde kalende Ersin varken fener'in kalesine tek isabetli şu atamadan 0-0 berabere kalmak , evinde Başakşehir'e yenilmek , ts ile rezil bir oyunla berabere kalmak deplasmanda ilk yarı 3-0 galipken Alanya ile 3-3 berabere kalmak İstanbulspor'a karşı deplasmanda 2-1 önde iken 2-2 berabere kalmak Hatayspor gibi kadro kurmakta zorlanan bir takıma deplasmanda 2-1 kaybetmek nedir? Bu kadar kısa sürede bu kadar mucize göstermek peygamberlik alameti olsa gerek. Manchester City lig kupasında Southampton'a 2-0 yenilerek elenmiş bakıyorum ki ligde bir mucize gerçekleştirmiş ve bütün maçlarını kazanamamış örneğin 10 kişi kalan Totenham'a karşı 1-0 maç kaybetmiş. Öyleyse City bu durumda başarısız bir takım , teknik direktörü de başarısız.

Mert olmasaydı şöyle böyle olurmuş. fener deplasmanında 10 kişi kalmış kalende 2 gol yemişsin. Mert mi en az 3 gol atarak maçı kazandıracaktı? Konya deplasmanında ilk dakikada ayağına gelen topu kaçırarak gol yemişsin. Sen 2 gol atamasan sana 3 puan mı vereceklerdi? Kendi evinde gs ile oynuyorsun ve rakip ilk şutunda golü bulmuş. Sen takım olarak 3 gol atamasan maçın kahramanı kaleci mi olacaktı? Son maçlarını kazanmış Adana Demirspor deplasmanına gidiyorsun. Rakip kendi evinde ilk golü bulmuş. Sen 4 gol atmasan bu maçı kaleci mi aldı diyecektin?

Ve inadına Valerien, Şenol Güneş karşılaştırması yapan da sizlersiniz. Karşılaştırmayı yapıp yapmamamız konusunda telkinde bulunan da sensin. Konu Valerien iken en çok Şenol Güneş'ten bahsetmen tesadüf olabilir mi? Bu tesadüfün sürekli gerçekleşmesi de ilginç bir durum. Ve sürekli olarak Şenol Güneş'i değersiz göstermek için birtakım dayanaklar sunma. Mert olmasaydı Abu golleri atmasaydı Fikret Orman Bursa'dan çekip getirmeseydi Şenol bir hiçti gibi. Konumuz Valerien. Ne Şenol Güneş ne de yönetim konumuz. Konumuz Valerien'in yeterli veya yetersiz bir teknik direktör olup olmaması.
99
abartma terimden bahsediyorsun en fazla denk tepki veririm :bandit:
Yok abi gerçekten ismini azıma dahi almak istemiyorum. Ben kolay kolay insanlara karşı nefret beslemem ama o herif kırmızı çizgim.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

100
Benim kırmızı çizgim o herif. Fatih terim takımın başına geçip hoca olsa bu kadar zoruma gitmez. S.aziz gelirse onun oynadığı hiç bir maçı izlemem.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
abartma terimden bahsediyorsun en fazla denk tepki veririm :bandit:
Sayfa: « Geri 1 ... 7 8 9 [10]