Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 363410 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı ferdi1903

aaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAA
Avvv süpriz adaylar

Yaw ne bilici Allah askina böyle loserle zaman kaybetmeyelim. Senol günesin bizden nasil gitigini unutmayalim, getirin ordan basariya ac genc birini, okan buruk aklimda ama sanirim ailevi sorunlari varmis
[ Son Düzenleme: 28 Kasım 2021, 02:39:11 ferdi1903 ]

Çevrimiçi levitate

terzic'in ig hesabına baktım da, adam bizi unutmamış; şampiyonlukları kutlamış, şl'de kura sonrası mesaj paylaşmış, eski oyuncularla iletişim halindeler vs.

dortmund ok derse gelir bence, şenol bilic uğraşacağımıza bunu deneyelim bi

şöyle bir şey de var, dortmund bizden bonservis bedeli isteyebilir :D geçen yıl bundesliga'da garip bir hoca sirkülasyonu oldu ve herkes birbirine bonservis verdi, belki aynı beklentiye girebilirler.

tabi adam gelir mi o da ayrı bir sorun, dortmundlular şlden elendikten sonra rose gitsin bu devam etsin demeye başlamış :(
[ Son Düzenleme: 28 Kasım 2021, 04:30:52 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

yeni statta en ağır yenilgimizi almışız bu arada...

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

yeni statta en ağır yenilgimizi almışız bu arada...
Saglsunlar bu sezon her türlü rezaleti yasatiyorlar, isin kötüsü sezonun ortasina bile gelemeden oldu bunlar

Çevrimiçi underworld

Şenol Güneş hayırlı olsun diyor muyuz?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şenol Güneş hayırlı olsun diyor muyuz?
KAP gelmeden Sergen'in gittiğine inanmam. Hala kalsın diyenler var piyasada. Sonra kimin geldiğine bakarız.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Hoca yine formunda çok şey söyleyip hiç birşey söylememiş

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı can1903

4-5 ay da nereden nereye be böyle hayal etmezdik.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı worns

abi allahaşkına o nasıl bir hoca listesi ya. iyisini kötüsünü geçtim de yani takımda çalışmış eski hocalar dışında kimseyi tanımayacak kadar mı havuzumuz dar bizim. hans peter briegel ile de bi görüşsünler.

Çevrimdışı can1903

abi allahaşkına o nasıl bir hoca listesi ya. iyisini kötüsünü geçtim de yani takımda çalışmış eski hocalar dışında kimseyi tanımayacak kadar mı havuzumuz dar bizim. hans peter briegel ile de bi görüşsünler.
6 aylık yerli mayıs 2022 de tekrar oturulur düşünülür seçim var.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi underworld

KAP gelmeden Sergen'in gittiğine inanmam. Hala kalsın diyenler var piyasada. Sonra kimin geldiğine bakarız.
Bu saatten sonra kap yeni hoca için gelir

Çevrimdışı kartalgolgolgol

sergen'in içerideki lizbon maçından sonra emekleri için teşekkür edip yollanması gerekiyordu. belki bunca rezilliği yaşamayacaktık. kendisi salmış kulübeden çıkmadan maç tamamlıyor, maç sonu açıklamaları felaket. hani maçı izlemesek inanacağız. zorla güzellik olmaz. son 6 resmi maç 6 mağlubiyet, beşiktaş tarihinde görülmemiş bir olay. geçen sezonki unutulmaz şampiyonluktan sonra biz sergen le ambargo beklerken o pes etti sıkıldı. çok merak ediyorum bu oyuncular antrenmanda ne yapıyor, kondüsyon 20. dakikadan sonra yerlerde ne yedirip içiriyorlar size yemeklerinize zehir mi katıyorlar anlamadım bu ligin en kötü kondüsyonuna sahip takım açık ara beşiktaş. adeta zehir ettiniz bu 2 kupayı bize. hakemleri ayrı bir dert yönetimi ayrı bir dert, bu sezonun bir an önce bitip gitmesi tek isteğim.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sinan23

Birisi gidecekse Sergen değil yönetim.gidecek. Giresun dün 5.  penaltısını atmış. Bizim 1. Giresun bizden daha fazla.pozisyon buluyor çünkü. Dünkü terör penaltısını da gördük.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen etmezse biz edelim taraftarlıktan :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kendin dışında herkesi suçla. Oh ne güzel dünya.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Kendin dışında herkesi suçla. Oh ne güzel dünya.

Zamanında raşit abi forza da yazıyordu, severek okuyordum yazdıklarını. Tribün de olduğu gibi oradan da kaçırdılar insanları.

Son yıllar çok ciddi taraftar sorunumuz da var.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı mrred

Biri gidecekse kesinlikle sergen yalçın olacak sebeplerine gelince

1. Gecen yıla göre maaşını 4 kat arttırmadan imza atmam dedi. Kur farkini daha saymiyorum. O zaman birakalim bu camia cocugunu falan
2. Transferleri onayladi. Bizim gecen seneki oyunumuzla hic alakasi olmayan alex ve pjanici aldirdi hatta bazi soylentilere gore batman ve alex olmadan imza atmam demis
3. Orta saha 10 haftadir yol gecen hanı hala pjanic denen adamın hucumda yapacaklarindan umut ediyor. Yahu sen once gol yeme.
4. Gecen sene kariyer sezonu yasamis atibayi orta saha bu kadar kotuyken bir kalemde sildi

Sonuc olarak cok sevdigimiz besiktasimiza 20 milyon euro sampiyonlar ligi geliri getiren sampiyonlugu kazandirdi fakat o para maalesef sacma sapan transferlerle pul oldu gitti. Bu forumda @Erman1903 @Sir Alex Ferguson disinda ( hatirladiklarim bu kadar baskalari da varsa affola ) herkes sampiyonluktan emindi. Oysa o kadar yazdim nasil bu kadar eminsiniz diye? Olan kulube oldu gitti 20 milyon euro cok yazik....
[ Son Düzenleme: 28 Kasım 2021, 16:51:59 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

puan farki devre arasinda 20 olacak gibi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Erman1903

Biri gidecekse kesinlikle sergen yalçın olacak sebeplerine gelince

1. Gecen yıla göre maaşını 4 kat arttırmadan imza atmam dedi. Kur farkini daha saymiyorum. O zaman birakalim bu camia cocugunu falan
2. Transferleri onayladi. Bizim gecen seneki oyunumuzla hic alakasi olmayan alex ve pjanici aldirdi hatta bazi soylentilere gore batman ve alex olmadan imza atmam demis
3. Orta saha 10 haftadir yol gecen hanı hala pjanic denen adamın hucumda yapacaklarindan umut ediyor. Yahu sen once gol yeme.
4. Gecen sene kariyer sezonu yasamis atibayi orta saha bu kadar kotuyken bir kalemde sildi

Sonuc olarak cok sevdigimiz besiktasimiza 20 milyon euro sampiyonlar ligi geliri getiren sampiyonlugu kazandirdi fakat o para maalesef sacma sapan transferlerle pul oldu gitti. Bu forumda @Erman1903 @Sir Alex Ferguson disinda ( hatirladiklarim bu kadar baskalari da varsa affola ) herkes sampiyonluktan emindi. Oysa o kadar yazdim nasil bu kadar eminsiniz diye? Olan kulube oldu gitti 20 milyon euro cok yazik....

Valla üstat ben bile bu kadar dibe batacağımızı düşünmüyordum, mühendisliğin kötü olduğunu zaten hep konuştuk ama bu kadro kalitesiyle şu noktaya gelmek de ayrı bir marifet yani. Pjanic ve Alex gibi oyuncuların kalitesini kimse tartışmaz ama bunlar artık modası geçmiş futbolcular biz bir de üstüne bunları yanlış kullanıyoruz. Pjanic gibi adam önünde iki çiğersiz diğeri de tam tersine arkasında iki ciğersiz ile oynar. Kaldı ki bak ben Pjanic'i bu iki ciğersizi bulsam da oynatmam çünkü bana göre ters mantık arkadaki adam savunma yapmayıp top dağıtacak öndekiler çalışıp çabalayacak. Alex'i de Josef ile bile oynatamazsın defansı iyi olsa da ağır kaçar aralarında mesafe olur orta sahan çözülür, he ben belki bir tane Alex ile belki oynarım ama arkasını dizebildiysem, böyle bir sistem benim ilk tercihim olmaz, dikkat edersen ben hiç 10 numara oyuncusu paylaşmıyorum bile neredeyse, bu yaz da varsa yoksa ofansif 8 ve destek 8 numarası profilinde oyuncu paylaştım, 10 listesi yapar mısın diye soruldu onu parası olanlar yapsın dedim. Eğer Alex gibi oyuncuyu aldıysam yedeğini benzer tip koymam, hücum 8 numarası koyarım her ihtimale karşı. Ne 6/8 ne ne 8/10 kemik gibi çift yön defansif hacmi yüksek 8'ler ile oynayacak bunlar, bizde öyle tip sadece Can var o da zaten tercih edilmiyor.

Her şey eskisi gibi devam etse bu kadro şampiyon olurdu yine Aboubakar hariç herkes duruyor üstüne transfer yapılmış, yedek yerliler gelmiş gerekirse o yıldızlarını oynatmazsın. Şampiyonluğumuza hiç bu kadar düşük bir oran verildi mi 1,30 mu neydi bankolar bankosu olarak görülmüş taraflı tarafsız herkes favori gösterdi çok fazla suçlamamak lazım, ben de olursun dedim ama hiçbir zaman kesin konuşmam. Zaten değişen şartları, kiralık gelen oyuncuların performans verip veremeyeceği, favori olmanın dezavantajları, mühendislik problemleri, hocaya inanmadığımı vb bunların üstesinden gelmenin çok kolay olmadığını hep yazdım.

Burada taraftarın asıl sorumlu olduğu nokta pahalı transferlerde çok ısrar edilmesi ve yazın iş kopma noktasına geldiğinde hocanın kapısında yatmasıdır. Mal bulmuş magribi gibi her şeyi dibine kadar istedik.

Pjanic'in performansına gelirsek eğer, iyi miyi oynadığı yok, ilk geldi 2-3 maç şekil yaptı sonra hikaye. Miralem Pjanic, son 5 maçtır ortalama girilen ikili mücadale sayısı 3 civarı, kazanılan 1,8 falan. Böyle bir orta saha oynama modeli artık dünyada yok.

Son 11 maçtır kazanılan toplam hava topu 2! Birini Sporting diğerini Ajax'a karşı almış.

Paşamız ligimizde geride oynayan orta sahalar arasında 24-25. sırada. Sonunda indekse girmeyi başarmış daha önce yoktu :).

He bu Pjanic ve Alex'de berbat ortamdan ve oyun planından etkileniyorlar mı kesinlikle ama bireysel olarak da kötüler.

Atiba'ya gelirsek eğer bana göre geçen sezon skor yapmamış olsa çekilir bir oyunu pek yoktu, hayatının en ilginç sezonunu yaşadı bir daha olur mu öyle bir şey pek zannetmiyorum Mensah Ljajic gibi oyuncular boşladığı için o sorumluluğu Atiba aldı. Atiba'yı çeşitli sebeplerden oynatmayabilirsin ama bunlar senin Pjanic - Alex diye orta saha yapmana sebep değil, azıcık kadro mühendisliği, taktik falan bilen bir adam totosuyla güler 2021 yılında böyle merkezle top oynatana.

Ben son maçı izlemedim ama 4-4-2 çıkmışız bu da artık işin zirve noktası, 3lüyü oynamayı becerememişsin 2li çıkıyorsun bir de ağır topçularla. 90'larda bile böyle 4-4-2 oynayamazdı bu takım, şu kadro 4-4-2 oynayabilir diyen adam futbolla ilgilenmeyi bırakıp masa tenisi vb gibi dallara yönelmesi lazım kime koyarsan koy bu takımla 4-4-2 ile başarılı olamazsın.
[ Son Düzenleme: 28 Kasım 2021, 17:44:52 Erman1903 ]

Çevrimiçi Samet Demir

Guti hernandez şuan ne yapıyor acaba

Etiketler: