10. Hafta Beşiktaş 2-1 Galatasaray
10. Hafta Beşiktaş 2-1 Galatasaray

Beşiktaş Forum|10. Hafta Beşiktaş 2-1 Galatasaray Tarih : 25.10.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık - Alper Ulusoy VAR : Mete

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10. Hafta Beşiktaş 2-1 Galatasaray  [Okunma sayısı 18490 defa] 10. Hafta Beşiktaş 2-1 Galatasaray
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%56.3]
1 puan
0 [%0]
0 puan
7 [%43.8]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 25.10.2021
Saat : 20:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık - Alper Ulusoy
VAR : Mete Kalkavan - Erkan Özdamar - Ceyhun Sesigüzel
Yayın :Bein Sports

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Ekim 2021, 21:55:29
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Hocanın ve takımın kendini affettirme maçı.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Tam puan kaybedip kaos çıkmalık maç diyeceğim de rakibe bakıp puan bırakırsak Sergen kendisi düşünsün diyorum. Sergen'e rağmen bile kazanabiliriz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Yorgunluk ve Avrupa dönüşü bahane olamaz bu maça. 6 gün var daha. Klasik lig arası gibi. Rakip persembe gece oynuyor maçını.

Her türlü kazanılması gereken maç.

Çevrimdışı GreenBook

Kurduğumuz kadronun ligin kat kat üstünde bi kadro olduğu aşikar ve neden böyle kötü bir oyun oynandığı taraftarlarımızca merak edilmekte
Sorun nerede ? Bu kadroyu kullanmayanda mı ?

Çevrimdışı goktasoktay

Kurduğumuz kadronun ligin kat kat üstünde bi kadro olduğu aşikar ve neden böyle kötü bir oyun oynandığı taraftarlarımızca merak edilmekte
Sorun nerede ? Bu kadroyu kullanmayanda mı ?
Hocanın da üstündeymiş, onu kanıtlıyor bize.

Elindeki malzemeden verim almasını bilen, iyi taktisyen, rakibi iyi analiz eden bir hocaya ihtiyacımız var acilinden. Var mı bu tanıma uyan bildiğiniz bir hoca? Zira sergen yapamayacağını bu akşam kanıtladı bence.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hocanın da üstündeymiş, onu kanıtlıyor bize.

Elindeki malzemeden verim almasını bilen, iyi taktisyen, rakibi iyi analiz eden bir hocaya ihtiyacımız var acilinden. Var mı bu tanıma uyan bildiğiniz bir hoca? Zira sergen yapamayacağını bu akşam kanıtladı bence.
Maliyetleri de işin içine katınca bu yönetim beceremez diyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Maliyetleri de işin içine katınca bu yönetim beceremez diyorum.
O ayrı mesele ama o isim kim? Kim olabilir?

Çevrimdışı MUSTAFA_

O ayrı mesele ama o isim kim? Kim olabilir?
Maliyetlerle imkansız olabilecek isimler. Ben kesinlikle yerli istemem çünkü. Bu ekonomik koşullarda da yabancı gelemez.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Maliyetlerle imkansız olabilecek isimler. Ben kesinlikle yerli istemem çünkü. Bu ekonomik koşullarda da yabancı gelemez.
Orası öyle ama öyle veya böyle bu takımda bir kan değişimi lazım. Yoksa kangrene dönüşecek. Bu benim şahsi fikrim tabii. Keşke beni yanıltsa ama hiç o ışığı vermiyor..

Çevrimiçi sEuL

Edin Terzic hayali varda bu yonetimle o isler cok zor.

Çevrimiçi Samet Ç

Hoca bu maçta saçma sapan işler yapıp puan bırakırsa kendisine güle güle demenin zamanı geldi

Çevrimdışı Unnamed

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Böyle bir ŞL maçı ve huzursuzluk hali arkasından şahsen anadolu takımından ziyade içerde bir derbi maçı gelmesini tercih ederdim. Takımın ve teknik heyetin gerekli reaksiyonu göstereceğini düşünüyorum.  :boxin:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı caner.eryigit

3 atarız bu da burada dursun.

Çevrimdışı Kursad_Duran

Acaba hangi yabancı yedek olacak? Ghezzal, Alex, Pjanic, Bats ve Larin. Birini kesecek bu maçta.

Çevrimiçi BlackEagle16

3 atarız bu da burada dursun.
4 atarız tarihi farkı kaçırdığımıza ah vah ederiz !
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi sEuL

Acaba hangi yabancı yedek olacak? Ghezzal, Alex, Pjanic, Bats ve Larin. Birini kesecek bu maçta.
Ghezzal’i kesip Tore’yi oynatmak en mantiklisi olur teknik ekibe gore.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Herkesi hayal kırıklığına uğratacak skor beraberlik olur herhalde. Bana maç berabere bitecek gibi gelmeye başladı. İddia baronları kazanır diyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Bir şl maçıyla gemileri yakmış herkes takım sakatlıktan yeni çıktı az bir soluklanın
Biz şl den almamız gerekeni aldık beni başak maçında kaybedilen puan üzüyor
Bu takımın şampiyon olmak için sergene ihtiyacı yok abartmayalım yeterli hava yakalasınlar sonrası yürür giderler
Eksik kadroyla çıktığımız iki şl maçında kontrollü oyun oynadık üçüncü maç değişen tam kadro çıkmamız sergenin rakibe anadolu takımı muamelesi yapması bazen birşeyi çok istersen fazla hata yaparsın bundan sonraki maçlarda takım daha iyi olacaktır çünkü şansımız kalmadı
Bu kadar hafta geçti ama takım daha birbirine alışmadı iyi olacağız

Çevrimdışı Unnamed

Bir şl maçıyla gemileri yakmış herkes takım sakatlıktan yeni çıktı az bir soluklanın
Biz şl den almamız gerekeni aldık beni başak maçında kaybedilen puan üzüyor
Bu takımın şampiyon olmak için sergene ihtiyacı yok abartmayalım yeterli hava yakalasınlar sonrası yürür giderler
Eksik kadroyla çıktığımız iki şl maçında kontrollü oyun oynadık üçüncü maç değişen tam kadro çıkmamız sergenin rakibe anadolu takımı muamelesi yapması bazen birşeyi çok istersen fazla hata yaparsın bundan sonraki maçlarda takım daha iyi olacaktır çünkü şansımız kalmadı
Bu kadar hafta geçti ama takım daha birbirine alışmadı iyi olacağız

Gerçektende Ajax maçında kontrollü oyun oynamışız. Allah korumuş :)))

Çevrimdışı Erman1903

Bu maçta her şey belli olur, ŞL rüyasından uyanıldığı iyi oldu. Bence sen 3-0 falan diyerek en kralını yapıyorsun Türk insanına iyisin demeyecen hatta şu an bir zamanlar buralarda olan winner reis gibi bir arkadaş olsaydı iyiydi, böyle sinir uçlarına dokunan adamlar lazım ki camia tepki versin.

Çevrimiçi Necmi

evet o nedenle dortmunt gibi olmadık alt yapıdaki çocuklarla oynadığımız halde
rezil bir hakem olmasa puan bile çıkartabilirdik

Çevrimdışı mrred

Karşılıklı gol var yenilgi ya da beraberlik bekliyorum. Bizim savunmanın elekleri baya büyüdü hem pjanic hem ghezzal hem alex aynı anda sahada olunca orta saha direnci diye bir şey kalmıyor.
[ Son Düzenleme: 23 Ekim 2021, 19:47:04 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Ekim 2021, 23:47:24
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Forum 3- 4 atarız dediğine göre kesin yeniliriz bu maçta.

Etiketler: