Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 357460 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi sEuL

Bir daha kalecide rotasyon yapmayalım kupa haricinde mümkünse
Aynen, Mert’e ayip olmasin diye mi dusunuyorlar anlamiyorum, kalede rotasyon falan yapilmaz. Kupa ve sakatlik disinda kale Ersin’in olmali

Çevrimdışı MUSTAFA_

Premier Lig farkı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi 38life

Cok guzel bir mac oldu, umarim dersler alinmistir.

Elinde 2 bek var iken, gidip Necip yada Topal’i beke kaydirmana gerek yok.

Josef’in yeri orta sahadir, Josef stoper degildir. Josef’i stopere cekip hem orta sahayi hem savunmayi bozmaya gerek yok.

Bir kanatta Tore, bir kanatta Kenan, arkalarindada Atiba-Salih ile birak gol atmayi pozisyona bile giremezsin.

Rotasyon fantezisi adi altinda birbiri ile oynamamis 6-7 oyuncuyu birden oynatirsan takimi boyle zor durumlara sokup daha cok yoruyorsun, yapma hocam. Rotasyon olacaksada eger, kesinlikle icerdeki maclarda olmali.

Teknik ekip çok fazla hatalı karar veriyor. Bir yerde patlak verileceği aşikar. Rotasyon deniyor ama bence rotasyonla falan alakası yok durumun. Rotasyon olsa ilk dinlenmesi gereken oyuncu Atiba. Ayrıca Rıdvan son maçta iyi oynamış formda ve üstüne 1 hafta dinlenmiş. Onu oynatmıyor 3 gün önce yüksek eforla oynamış N'sakalayi oynatıyor. Bu nasıl rotasyon?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

bu kadar adam aldık yine de kadro derinliği az sezon başında herkes bjk çok geniş kadrosu oldu oyuncular sorun çıkartır diye algı yapıyordu alın hepsine monte oldu çok şükür kazandık
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi 38life

Ghezzal'ı bugün ekstra istekli gördüm. Dortmund maçından bile daha azimliydi bence. Sakatlığı olan adam böyle oynuyorsa artık...

Ha bir de Dortmund maçının primi yüksek o yüzden orada iyi oynadılar bu akşam prim az kötü oynuyorlar diyorlardı devre arasında. Gökhan Töreyle Kenan mı Dortmund maçında iyi oynamış? Anlamadım ben mevzuyu? Onlar vardı bugün hücum hattında çünkü.

Çevrimiçi 38life

Ligde yedek sağ beki olmayan kaç takım vardır acaba? Kaç takım var bilmiyorum ama başka yedek sağ beki olmadığı halde elindeki yerli sağ beki kiraya gönderen başka bir takım yoktur herhalde.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ligde yedek sağ beki olmayan kaç takım vardır acaba? Kaç takım var bilmiyorum ama başka yedek sağ beki olmadığı halde elindeki yerli sağ beki kiraya gönderen başka bir takım yoktur herhalde.
Geçen sene Rosier'i pamuklara sardık. Alışkanlık yaptı herhalde. Devre arası transfer döneminin konusu bunlar. Var olan kadroda ön tarafı mükemmelleştirmek ve fırsatları değerlendirmek için arka tarafta büyük fedakarlıklar yaptık. Bunun başka açıklaması yok  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Mehmet57

Umarim sakatliklardan en azindan Nkoudou, Alex ve Vida yetisirler Ajax macina.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Salihin kendini biraz daha mucadeleye zorlaması gerekiyor. Biraz da yerden oynamalı. Gökhana ise bir sey demiyorum artık.

Milli takım arasına kadar puan kaybetmeden gidebilirsek müthiş olacak.

Josefin milli takıma gitmemesi bizim için büyük şans. Ama oraya kadar biraz sürelerini azaltmak zorundayız diye hissediyorum.

Bats da 2 maçtır kasığını tutuyor. Umarım sorunu olmaz.

Çevrimdışı caner.eryigit

Batman kasığını her tuttuğunda mideme kramplar giriyor

Çevrimiçi Samet Ç

Umarim sakatliklardan en azindan Nkoudou, Alex ve Vida yetisirler Ajax macina.
Alex Altay maçında dönecekmiş ama riske atılmaz büyük ihtimal Ajax maçına saklarız.

Çevrimiçi levitate

başkan mutlu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Süper yedek Necip'i kaybetmişiz :(

Acep tam manasıyla haftayı mı kastediyor yoksa maç sayısı mı? Hafta içi de maç oynadığımız için, geçen sezon maç sayısı üzerinden hafta denmişti bazı sakatlıklara. İnşallah öyledir. Yoksa bir ay ve rehabilitasyon süreciyle çok fazla maç kaçıracak. Kim ne derse desin, necip joker eleman. Çok açığı kapatıyordu..

Çevrimdışı goktasoktay

Bugün gördük ki nsakala sağda, rıdvan solda çok da iyi oynadık. Yoklukta bu denenebilir. İnşallah hoca inat etmez..

Çevrimiçi yaço58

her oyuncunun emeğine sağlık pusuda bekleyen renklilere fırsat vermedik çok şükür ghezzal bats pjanic josef bu ligin açık ara en iyi 4lüsü bu arada futbol töreyi bırakmış boş yere kadroda yer kaplıyor

Çevrimdışı Necmi

varmış da bizim haberimiz yokmuş 😂

Çevrimdışı Necmi

Kim ne derse desin ghezzal sazı eline aldıda maçı çevirdik

Maçın dönüm noktasıda karşı karşıyada mertin çıkardığı toptu savunma bile teslim olmuştu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 'TaNeR'

Batman kasığını her tuttuğunda mideme kramplar giriyor

Subliminal mesaj veriyor renklilere  :naughty:
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı worns

malesef izleyemedim. özel maçlardan birini kaçırmış olduk, bu koşullarda 3 puan şahane.

necip'in sakatlanması çok canımı sıktı. welinton'un yokluğunda onun rolünü verebileceğimiz oyunduydu. sakatlığı da uzun sürecekmiş. hoca welinton dönebilir diyor ama onu biraz saklasak da fena olmaz mı, 2 gün aralıkla 2 maçın ardından ajax maçı var. aşırı yoğun fikstür. welinton zaten sezon başını iyi geçirmemişti biraz fizik olarak aksıyordu. onu riske atarsak ajax maçında stoper oynatmaya adam kalmayacak.

arada bi maç josef'i dinlendiririz diyorduk o imkan hiç görünmüyor.

ön tarafta bir biçimde rotasyon var da defansta sıkıntıya girdik baya. teknik kulübeye bol şans şu 4-5 maçta. ben işin içinden çıkamadım.

Çevrimdışı worns

Kim ne derse desin ghezzal sazı eline aldıda maçı çevirdik

Maçın dönüm noktasıda karşı karşıyada mertin çıkardığı toptu savunma bile teslim olmuştu

adam zor zamanların oyuncusu. böyle adamlar çok değerlidir, elimizde tutmamız çok iyi oldu.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Biraz daha hizli olabilse savunma bir tik yukari cikacak, acik alanda yakalandik mi vay halimize... Oyun kurulumunda ise kendini cok belli ediyor, eveleyip gevelemeden, tek pasi ile hucum oyuncularini cok iyi noktalarda topla bulusturdu bugunde. 2 macta forma sansi buldu, 2 macta partneri 4 kere degisti - oynadikca daha iyi olacak insallah.

Çevrimiçi sEuL

Bu arada bugun Atiba'da savunmada fena oynamadi.

Gecmis senelerdede dikkatimi ceken bir ayrinti, Atiba'ya ne zaman cok yuklendik biraz dinlendirsek desek o ara kendisine pek iyi gelmiyor. Onun icin pestilini cikarmaliyiz ki ayni standardi korusun  :lol:

Adana macinda umarim Atiba - Montero ikilisi ile cikariz.

Etiketler: