2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 765848 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

İşallah bu arkadaşın ayağı yamuk değildir, diaby,larin,batsuayi, kenan, güven gibi adamlar yerine ayağı düzgün adam yakalarlar. İsmi güzel diye sağlam sözleşme kitlemezler umarım, yapılanma ayağına düz oyuncuları takıma monte edecekler diye korkum devam ediyor.
tutturdular 3 lu diye Isik yok bu ama a bu Hoca’ya gore tempolu futbilcu kovalayacaklar elimizdeki iyincularin hicbiri uygun degil buna

Yeterli para da olmadigina gore Fizikli diye yeni Boyd ve diabyleri dolduracaklar takima
Bu oyunda tum stoperler biraz Weli Haic cop oldu
Ridvan Rosier bekleri  60 da patliyir Umut auta cikti
Orta sahada Josef bile gereksiz oluyor Can gibi yanina pas atamayan adam ariyorlar basiyor diye Cani begenen Hoca bir kere net olumsuz bende
Rasit bile sorgulanir Hale geldi cunku aci gercegi soyleyeyim oyun yok sahada
Boyle giderse seneyi de unutalim deli Dana gibi Koşan 11 adamla git gelli maclar izleyip Sampiyonluga uzaktan bakariz

Çevrimiçi Talisca1903

pozisyona giremememizin nedeni hocamı yoksa yeteneksiz oyuncularmı bütün seneyi değerlendir bakayım en fazla pozisyona hangi hocayla girmişiz aynı zamanda verdiğimiz pozisyonlarıda değerlendir
Gerçekten okuduklarımı anlamıyorum oyuncu yeterliliğini geçtim 3.4.3 oynuyoruz dörtlü orta sahanın solunda oynayan oyuncu için burda hala bek tanımlaması yapılıyor bu yoldan yürüyüp eleştirmeye başlayınca olay saçma bir noktaya gidiyor biz 343 oynuyoruz sahada ama kimsenin kafasında oynamıyoruz eleştiriler bu oyun şekline göre yapılmıyor insanların kafasında kurduğu bir hayal var ve o hayal üzerinden eleştiri yapılıyor
Beşiktaş taraftarı gözlem yapmıyor ezbere konuşuyor şu maçta bile ben eleştirene kadar serdar yere göğe sığdırılamıyordu ben eleştirdikten sonra bazı arkadaşlar yazabildi ilk olmaya mahale baskısı yememek için gönüllü olmadılar futbolu gerçek gözleriyle değil gönül gözüyle izleyenler serdar pohpohluyordu dripling yapıyor ya ama kimse topu alıp deli dana gibi kaptırana kadar gittiğini görmüyor gönül gözü her ayrıntıyı göstermiyor kimse oyuncuyu bir bütünün parçası olarak değerlendirmiyor dörtlü defansa döndük oynamaya başladık değilmi zaten oynamamızın nedeni dörtlü defansdı o kadar oyuna dahil olan oyuncu değildi bütün sene dörtlü harikalar yarattık hoca geldi bozdu sistemi 😂
Nasıl hafızanız var bilemedim biz bakın pozisyona giremeden kaç maç oynamışız
17-18 yaşında oyuncularla sahaya çıkmışız gol ümidimiz larin ve hoca eleştiriliyor sistem eleştiriliyor koşamayan takımın son saniyeye kadar savaşan takıma geldiği görünmüyor
Doğru transferler olursa sisteme uygun seneye dehşet bir takım izleyeceğiz benim gördüğüm bu yeterki bitirici forvet alalım geri kalan oyuncuların önemi yok hoca bir şekilde oynatacağını gösterdi
yeteneksiz oyuncular diyorsunda abi Konyada kim oynuyor ; Larin Diyorsun adamlarda cikalleshi rahmanovic oynuyor bizden daha fazla pozisyona girdiler  daha akilli ve Iyi oynadilar
Kasimpasaya dagildik Muleka felan canavar kesildi Kayseride yenmemize ragmen berbat Oynadik  giresunda Iyi degildik
Les feneri yenemedik adamlarin  stoperleri Novak Tisserand dusun yani
Bence hic Isik yok Oyun  zaten yok

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

bence abi çok faul yapmamızın nedeni takımın gücünün hocanın istediği pres seviyesine yetmemesi. fiziksel açıdan çok kötüyüz hoca gelmeden takım 50de 60da oyundan düşüyordu çıldırıyorduk. hoca geldikten sonra bi nebze topladık ama son dilimde bi yere kadar olur. bu sene gördüğüm en kötü çalışmış, fizik olarak en bitik takımdı. sene başında filan ne yaptık bilemiyorum. hocanın istediği pres kalitesini yansıtamadıkça faul yapıyoruz sorun bu. takım gerekli atletik güce eriştiğinde faul sorununu çözeriz gibime geliyor.
fizik kaliteden çok sorumsuzluktan kaynaklı fauller oluyor fizik yetmemesinden değil oyuna konsantre olmayıp geç kalıp faulle indirmelerinden kaynaklı yoksa ismaelle kondisyonumuz gayet iyi seviyeye çıktı

Çevrimiçi Necmi

yeteneksiz oyuncular diyorsunda abi Konyada kim oynuyor ; Larin Diyorsun adamlarda cikalleshi rahmanovic oynuyor bizden daha fazla pozisyona girdiler  daha akilli ve Iyi oynadilar
Kasimpasaya dagildik Muleka felan canavar kesildi Kayseride yenmemize ragmen berbat Oynadik  giresunda Iyi degildik
işde bu kafa yapısı bizi bu duruma düşürdü ligin bütün rezilliğini getirip sekiz haftaya bağladın kendi kurmadığı kadro almış üstelik koşamayan sıfır kondüstonlu bir takım ve kenarda alkışla oynatılan takım almış hocaya ihale kesiyorsun bu adil değil
Söylediklerin belkide yüzde yüz doğrudur hiç sözüm yok buna ama getirdiğin örnekler doğru değil doğru temel üzerinden eleştiri yapamıyorsan haklıda olsan yanlış oluyorsun sen et yemek istiyorsun elde ıspanak var sen ıspanağa et eleştirisi yapıyorsun

Çevrimiçi Samet Demir

tutturdular 3 lu diye Isik yok bu ama a bu Hoca’ya gore tempolu futbilcu kovalayacaklar elimizdeki iyincularin hicbiri uygun degil buna

Yeterli para da olmadigina gore Fizikli diye yeni Boyd ve diabyleri dolduracaklar takima
Orta sahada Josef bile gereksiz oluyor Can gibi yanina pas atamayan adam ariyorlar basiyor diye Cani begenen Hoca bir kere net olumsuz bende
Boyle giderse seneyi de unutalim deli Dana gibi Koşan 11 adamla git gelli maclar izleyip Sampiyonluga uzaktan bakariz
fenerbahçe maçında bizim stoper hattımız welliton, umut meras, serdar saatçi. Diyeceklerim bu kadar

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

işde bu kafa yapısı bizi bu duruma düşürdü ligin bütün rezilliğini getirip sekiz haftaya bağladın kendi kurmadığı kadro almış üstelik koşamayan sıfır kondüstonlu bir takım ve kenarda alkışla oynatılan takım almış hocaya ihale kesiyorsun bu adil değil
Söylediklerin belkide yüzde yüz doğrudur hiç sözüm yok buna ama getirdiğin örnekler doğru değil doğru temel üzerinden eleştiri yapamıyorsan haklıda olsan yanlış oluyorsun sen et yemek istiyorsun elde ıspanak var sen ıspanağa et eleştirisi yapıyorsun
Bizde bir soz var Abi Et giren  eve dert girmez  derler😀😀😀

Çevrimiçi Talisca1903

fenerbahçe maçında bizim stoper hattımız welliton, umut meras, serdar saatçi. Diyeceklerim bu kadar

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Wellinton benim Prensim  😀😀onu ayirirsak Yorumun  dogru

Çevrimiçi Necmi

sen ya bugünkü kadroya bakıp gelecek senenin kaygısını yaşıyorsun yada doğmamış bebeğe don biçiyorsun dostum 14 oyuncu gidiyor zaten elde bu oyunu oynayacak oyuncu yok sözün eriyip gidiyor zaten kalan oyuncular bu sistemi oynayabileceklerini gösterdi uygun gedson gelecek alacağın oyuncularda uygun olur oldu bitti elde para yok demişsin bu yönetimin sorunu gidenlerle zaten 25 m euro üstü rahatlama oluyor hiçde dediğin gibi değil dörtlüye dönünce giden oyuncuların yerine oyuncu almayacakmıyız eldekilerle şampiyon takımmı çıkacak ne yani dörtlü oynayınca boyd seviyesinin üstündemi alınacak
Para olmamasının şu durumda sistemle alakası yok sözleşmeler devam etseydi bir iki oyuncu transfer gerekseydi haklı olurdun ama takımın nerdeyse tamamı gidiyor yeni oyuncu alınacak
Zaten az para harcamak gerekiyorsa 343 daha mantıklı yüksek teknik kapasiteye sahip pahalı oyuncular olmadan oynayabileceğin bir sistem dinamik bir takım yaratmak kafi
Hocaya gelince aç hocayı severim ismael başarı arzulayan idealleri olan bir hoca futbol bilgisininde olduğu sekiz maçta göründü üçlü savunmadan dörtlü hatta beşli savunmaya geçişler yaptık oyuncu hata yaptığında hocaya dönüp bakıyorsa o hoca iyi hocadır hak edene forma verebiliyorsa iyi hocadır başarı göreceli bir kavram şampiyonluk başarı ölçüsü değildir ben sergeni başarılı bulmadın mesela burda söylediğimde insanlar şaşırıyordu ama bu sezon ne demek istediğimi gördü herkes
İsmael bence sekiz haftada eldeki malzemeyle başarılı oldu sen ne bekliyordun bilemem ama hoca geldiğinde beklenen takımı tanıması ligi tanıması lige uygun oyuncularda eleme yapıp yeni kadro oluşturması genç oyunculara şans vermesi gibi şeylerdi bence gayette iyi yaptı 11 çıkan takımın yaş ortalaması kaçtı sahada alt yapıdan dört oyuncu vardı oziyi oynatmadan direk üstünü çizmesi bile hocanın gayet iyi olduğunu gösterir

Çevrimiçi Necmi

Yarim yamalak gecirmis oldugu iyi bir sezonun kredisini 10 senedir yiyen ve klubun parasini kanini vampir gibi emen Ozzie'den de kurtuldugumuz icin cok mutluyum. 10 sene boyunca kazandigi para ile 7 ceddini doyurur heralde, futbol onu birakali baya oldu ama bakalim bu fizik ve hali ile o futbolu birakacak mi.
takım iyi sezon geçirmişdi ozi değil o zaman bunu söylediğimde millet bana çatıyordu iyi dediğin sezon on metre alan içinde oynayıp topdan kaçarak geçirdi takım o kadar iyiydiki meyvelerini topladı ben bile oynasam o takımda yıldız olurdum hatırlarsan forumdaydın sanırım bu lafları sezon devam ederken söylemişdim

Çevrimdışı MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

:)

yok artik

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Seneye Avrupa'da yokuz. Bu durumu avantaja çevirip çok iyi değerlendirmemiz lazım.
Bu ligin bugı fiziksel, sert oyun ve hızlı kanatlar.
bu konuda hocaya inanıyorum ve seneye zımba gibi bir takım yaratacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı worns

Alıntı
"Seneye hedeflerimiz mental ve fiziksel güç." diyen Valerien Ismael, "En önemli konulardan birisi. Bu sene eksikliğini yaşadığımız konuların başında geliyor. Disiplin ve kalite de tabii. Beşiktaş'ın futbolcusu mental ve teknik anlamda iyi olmak zorunda. Bunu yapacağız. Ligi tanıdık sezonu tanıdık. Bir maç haricinde genel olarak iyiydik. Beşiktaş'ta oynamanın ne demek olduğunu bilen futbolculara ihtiyacımız var. Güçlü oyunculara ihtiyacımız var." dedi.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Yeni bir başlangıç için çok güzel bir fırsatımız var. Sırtımızdan bir çok yükü atıyoruz şükür. İstediği özellikte oyuncular ile bu hocayla ciddi bir hazırlık kampı geçirirsek seneye zevk veren zımba gibi bir takım seyrederiz. :ok:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı worns

maxwel cornet için bi yoklama yapılabilir. zor ama bizim takıma yakışacak oyuncu olurdu.

Çevrimdışı tuncaboylu

Şimdiden söyleyim

Buksa fiyat performans açısından iyi transfer maaşı maksimum 1.2 falan olacak iyidir. Lakin tek santrafor Buksa olmaz

Buksa çok iyi yedek olur.

Sörloth konusuna gelince Sörlothu bu sene değil seneye alırsak maliyeti yarı yarıya düşer.

Ben olsam Sörlothu bu sene almam çünkü piyasası gerçekten yok. 3.5 falan korkunç paralar. Bu arada başarılı olma

ihtimalinden bağımsız söylüyorum. Gelince başarılı olur ama 3.5 milyon euro korkunç bir para umarım yönetim böyle bir

hata yapmaz.

Ben olsam 1.2 buksa + 1.5 milyon alacak olan başka bir santrafor alır o bölgeyi kapatırım.
Maaşı 1.2 mi olacak?

25 yaşında 9 milyon değerinde santrafor 2.5'tan aşağı isterse, öp de başına koy.

Çevrimdışı Orhan_

takım iyi sezon geçirmişdi ozi değil o zaman bunu söylediğimde millet bana çatıyordu iyi dediğin sezon on metre alan içinde oynayıp topdan kaçarak geçirdi takım o kadar iyiydiki meyvelerini topladı ben bile oynasam o takımda yıldız olurdum hatırlarsan forumdaydın sanırım bu lafları sezon devam ederken söylemişdim

Ben çatıyordum abi sana :D...

Çevrimdışı Orhan_

Bence bi gelecek sezonu bekleyelim abi. Bakalım belki ışık yerine şimşek gibi çakarız. Belki dediğin gibi boşa bir sene harcarız.

Çevrimiçi Talisca1903

Bence bi gelecek sezonu bekleyelim abi. Bakalım belki ışık yerine şimşek gibi çakarız. Belki dediğin gibi boşa bir sene harcarız.
Insallah Cok bekledik hemen Sampiyon olmaliyiz bunyemiz alisti Şampiyonluğa 🦅🦅🦅

Çevrimiçi Necmi

Ben çatıyordum abi sana :D...
çatmayanmı vardı :o_o:
koca camiada oziye laf eden bir ben vardım
aradan kaç yıl geçti değişen birşey yok
sürü psikolojisiyle hareket eden taraftarımız var
kendi gözlemleri yok yada ne bileyim kendi düşüncelerine güvenmiyor biri birşey
dediğinde koyun gibi peşine takılıp gidiyor aykırı düşünenede mahalle baskısı uygulanıyor
mesela sergenlede yaşadık bunu hoca falan değil sergen sahada bunu göremedi insanlar burda hoca değil dediğimde
bana püskürüyordu millet yoksa şampiyonluğu biz sadece oyuncular çok istediği için aldık

Çevrimiçi Necmi

valla ben hocada ışık gördüm o yüzden seneyi bekliyorum
başarılı olurmu olmazmı bilemem ama yeni bir isimden daha fazla katkı verir en azından
başka isimle yazı tura atmanın manası yok gördük ne yapabileceğini biliyoruz
yaparmı yapamazmı seneye bakmak lazım tek hocanın elinde olan bir konu değil
hoca a oyuncusunu ister bunlar hocanın sistemiyle alakası olmayan d e f oyuncularını 1 dolar daha ucuz diye alırlarsa
hüsran olur yine

Çevrimdışı Orhan_

Insallah Cok bekledik hemen Sampiyon olmaliyiz bunyemiz alisti Şampiyonluğa 🦅🦅🦅

İnşallah. Ağızlara vura vura olsun ama.

Çevrimdışı Orhan_

valla ben hocada ışık gördüm o yüzden seneyi bekliyorum
başarılı olurmu olmazmı bilemem ama yeni bir isimden daha fazla katkı verir en azından
başka isimle yazı tura atmanın manası yok gördük ne yapabileceğini biliyoruz
yaparmı yapamazmı seneye bakmak lazım tek hocanın elinde olan bir konu değil
hoca a oyuncusunu ister bunlar hocanın sistemiyle alakası olmayan d e f oyuncularını 1 dolar daha ucuz diye alırlarsa
hüsran olur yine
Hocanın istediği ya da istediğine yakın bir kadro kurarsak bana da öyle geliyor ki iyi bir takım oluruz, ligin de içinden geçeriz.

Etiketler: