UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu
UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu UEFA Avrupa Ligi 2015 / 16 Sezonu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 96041 defa] UEFA Avrupa Ligi 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Mayıs 2015, 14:49:51
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
[ Son Düzenleme: 28 Temmuz 2015, 22:31:01 Çağrı ]
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Neo Nesil

trabzon ve başakşehir 1-0 mağlup durumdalar.

eğer bunların 2 si elenir, fenerde shaktara elenip (yüksek ihtimal shaktara elenecekler zaten) uefada da paok faciasının benzerini yaşarlarsa 3 takımın uefadan gelen yüklü gelirler, tv gelirleri vs. bizimdir...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Temmuz 2015, 22:17:55
  • Beşiktaş / Bodrum
trabzon ve başakşehir 1-0 mağlup durumdalar.

eğer bunların 2 si elenir, fenerde shaktara elenip (yüksek ihtimal shaktara elenecekler zaten) uefada da paok faciasının benzerini yaşarlarsa 3 takımın uefadan gelen yüklü gelirler, tv gelirleri vs. bizimdir...

10 milyon euro demek bu da kemiksiz  :ishy:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Neo Nesil

10 milyon euro demek bu da kemiksiz  :ishy:

bizim de çeyrek veya yarı finale ilerlememizi de eklersek (inşalah olur) 16-17 milyon civarı denk geliyor toplam.  :sevinc

yalnız fener uefa gruplarına katılırsa o sıkıntı işte...  :s20: :s20:

Çevrimdışı Neo Nesil

alkmaar 2 oldu. başakşehir için game over...

Çevrimdışı Neo Nesil

biliçin takımı 1-0 galip...

Çevrimdışı Ersoy

84' Rabotnicki 1 Trabzonspor 0
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Temmuz 2015, 22:42:40
  • Beşiktaş / Bodrum
Başakşehir de elenir Trabzon da.

Şota'ya 10 hafta vermiştim o kadar da dayanamayacak sanırım.

Ersun'u göndermek, daha doğrusu Hurma'yı getirmekle kafasına sıktı Trabzon.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Neo Nesil

biliçin takımı 2-0 dan 2-2 oldu  :lol: westham taraftarı çıldırdı,forumda biliçe saydırıyorlar.  :evillol:

bu adam zorla westhamı elettiricek, westham yöneticileri de sezon ortası biliçi şutlayacak

Çevrimdışı Ersoy

Bilic iş başında.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Temmuz 2015, 00:58:17
  • Beşiktaş / Bodrum
Hurma, istenilmezse hemen bırakabileceğini söylerken, "Talimatlar yukarıdan aşağıya doğru değil, aşağıdan yukarı veriliyor. Yanlış kişiyi dansa kaldırdılar. Kulübün üzerinden dozer geçmiş. Kimse Trabzonspor'dan büyük değil" dedi.

Of of of of..
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Temmuz 2015, 01:00:20
  • Beşiktaş / Bodrum
"BEN SAF DEĞİLİM, HER ŞEYİ AÇIKLAYACAĞIM"
Trabzonspor taraftarına camiasına layık olmak için çalışıyor ifadelerini kullanan Hurma şöyle devam etti, "Trabzonspor camiası diyor sa 'sen kimsin, otur yerine', hiç düşünmem giderim. Ben bu kullübe para çalmaya gelmedim, hizmet etmeye geldim. Trabzonspor'da üç ay daha fazla çalışıp para almak niyetinde değilim. Ben çalıştığım her yerde uzun süre çalıştım, hiç bir yerde bir kaç günlüğüne çalışmadım. Ama kulübün üstünden dozer geçmiş. Çok net söylüyorum, bu dozerin geçişini görmemişsek, görmekte zorluk yaşıyorsak bir şey diyemem. Hiç kimsenin egosu Trabzonspor'un üstünde olamaz. Bazı şeyler de var onları açıklayacağım, ben de saf değilim.  Trabzonspor taraftarı çok ağır ithamlarda bulundular. Telefonumu kapatmak zorunda kaldım. Biz bin aileysek ben de onların bir çocuğuyum. Aile fertleri arasında uygunsuz sözler olmaz"
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Neo Nesil

"BEN SAF DEĞİLİM, HER ŞEYİ AÇIKLAYACAĞIM"
Trabzonspor taraftarına camiasına layık olmak için çalışıyor ifadelerini kullanan Hurma şöyle devam etti, "Trabzonspor camiası diyor sa 'sen kimsin, otur yerine', hiç düşünmem giderim. Ben bu kullübe para çalmaya gelmedim, hizmet etmeye geldim. Trabzonspor'da üç ay daha fazla çalışıp para almak niyetinde değilim. Ben çalıştığım her yerde uzun süre çalıştım, hiç bir yerde bir kaç günlüğüne çalışmadım. Ama kulübün üstünden dozer geçmiş. Çok net söylüyorum, bu dozerin geçişini görmemişsek, görmekte zorluk yaşıyorsak bir şey diyemem. Hiç kimsenin egosu Trabzonspor'un üstünde olamaz. Bazı şeyler de var onları açıklayacağım, ben de saf değilim.  Trabzonspor taraftarı çok ağır ithamlarda bulundular. Telefonumu kapatmak zorunda kaldım. Biz bin aileysek ben de onların bir çocuğuyum. Aile fertleri arasında uygunsuz sözler olmaz"

hurma resmen ts taraftarlarıyla dalga geçiyor... açıklaması baştan aşağı çelişki fışkırıyor..

tsnin batacağı günler yakındır. 2011 den beri saçmalamaya başlamışlardı zaten.

Çevrimdışı Yakup

3 ülke takımımızın elenmesi yerine 10 milyon euroyu almamayı tercih ederim. unutmayalım ki geçen sene liverpool zaferi olmasaydı seneye cl ye direk katılacak takımımız olmayacaktı. buda demek ki her sene şampiyon olsan da avrupa'da başarı yoksa cl de yok. o yüzden mümkünse bütün takımlarımız avrupa'da gidebildikleri noktalara kadar gitsinler.  :ok: :ok: :ok:

başarılar başakşehir

başarılar trabzonspor

2. maçta ikisinin de şans yanlarında olsun. fb için ise kurt hocayla uğraşacaklarından allah yardımcıları olsun  :biggrinking:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Neo Nesil

bu akşam da trabzon ve başakşehir elensin. play offta da fener elensin... eskisi gibi avrupa liginde tek kalıp milyonları cebe atalım ;) kemiksiz 10 milyon euro  :D

Çevrimdışı Neo Nesil

başakşehir 1-2 az (agg: 1-4)

trabzon 1-1 rabotnicki (agg 1-2)

hadi sizlere bye bye... :sevinc

[ Son Düzenleme: 07 Ağustos 2015, 03:39:15 Neo Nesil 2 ]

Çevrimdışı Neo Nesil

çılgın biliç iş başında

astra giurgiu 2-1 westham... (agg 4-3)  :D

goodbye biliç

[ Son Düzenleme: 07 Ağustos 2015, 03:39:45 Neo Nesil 2 ]

Çevrimdışı Neo Nesil

Sıra Fenerde. Bir de siz elenin de Avrupa Ligi bize kalsın...
[ Son Düzenleme: 07 Ağustos 2015, 04:55:18 Neo Nesil 2 ]

Çevrimdışı Kutay

maalesef fenerin play-off'ta muhtemel rakipleri çok kolay büyük ihtimalle fenerle beraber gruplardayız
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Neo Nesil

maalesef fenerin play-off'ta muhtemel rakipleri çok kolay büyük ihtimalle fenerle beraber gruplardayız

astra giurgiu, qarabağ, vojvodina, rosenborg, zorya bunlar feneri döver döver...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi Play Off turundaki muhtemel rakipleri: Hajduk Split, Videoton, Rabotnicki, Atromitos, Dinamo Minsk, Kairat Almaty (Ntv Spor )

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Neo Nesil

fenerin rakibi atromitos. keşke astra giurgiu  gelse  :)

Çevrimdışı Kutay

içimde atromitos eleyecek gibi bir his var inşallah yanılmam.
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Onur Küçük

Fenerbahçe sonunda dişine göre bir rakip bulmuş.İşleri o kadar kolay değil.Onlar için hayırlısı olsun.

Çevrimdışı Neo Nesil

Fenerbahçe sonunda dişine göre bir rakip bulmuş.İşleri o kadar kolay değil.Onlar için hayırlısı olsun.

geçen sezon evinde 16 maçta 12 sinde galibiyet , 4 beraberlik almış... (yendikleri takım arasında oly, paok, asteras ve panathinaikos gibi büyük ve dişli takım var.)

paok faciasının benzeri olur yüksek ihtimal...

Etiketler: